[Εκτιμήσεις] Βασεις 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
παιδιά έχω 18.347 στο 4ο πεδίο και ενδιαφέρομαι κυρίως για τη σχολή μηχανολόγων της Πάτρας.έχω πιθανότητες να περάσω?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baggelis32

Νεοφερμένος

Ο baggelis32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
με 17.200 νομικες; η πολιτικό νομικής περνάω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kriaraki-72

Νεοφερμένος

Η kriaraki-72 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Και εγώ έκανα φέτος 10% και μάλιστα για δεύτερη χρονιά.Πρώτη μου επιλογή είναι η Αγγλική φιλολογία Θεσσαλονίκης.Άντε παιδιά καλή μας επιτυχία!!

Και η κόρη μου έχει βάλει Αγγλική Φιλολογία με το 10% αλλά πρώτα Αθήνα και μετά Θεσσαλονίκη. Πόσα μόρια έχεις? Εμένα έχει 19867!! Τι πιστεύεις??????? Θα τα καταφέρουμε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MalFUNct10N

Νεοφερμένος

Ο MalFUNct10N αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κι εγώ παω για αγγλική φιλολογία, αλλά μόνο Θεσσαλονίκη. Έχω 19550.. Αλλιώς φιλολογία, ή Φ/Π με 16050 μόρια (χωρίς τα αγγλικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kriaraki-72

Νεοφερμένος

Η kriaraki-72 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Κι εγώ παω για αγγλική φιλολογία, αλλά μόνο Θεσσαλονίκη. Έχω 19550.. Αλλιώς φιλολογία, ή Φ/Π με 16050 μόρια (χωρίς τα αγγλικά)

Εσύ που πιστεύεις ότι θα φτάσουν τα μόρια στην Αγγλική Φιλολογία (και στις δύο πόλεις) με το 10%?΄
Η κόρη μου έχει 16147 χωρίς τα αγγλικά και 18005 για το ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ που έχει βάλει σαν 3η και 4η επιλογή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MalFUNct10N

Νεοφερμένος

Ο MalFUNct10N αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ελπίζω και πιστεύω να κυμανθούν στα πλαίσια που είναι τώρα.. δεν πιστεύω να ανέβουν πολύ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Καμια εκτιμηση για ΟΔΕ Πειραια? Λετε να μεινει εκει που ειναι ή θα αει στον θεο η βαση?Ειμαι περιπου 600 μορια πανω.Εχω τιποτα ελπιδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StefanosPets

Νεοφερμένος

Ο StefanosPets αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εμένα πάντως δε με παίρνει να ξαναδώσω αν δε περάσω. Τέταρτη φορά; Πάει πολύ. Απλά αν να μείνω στη σχολή έχοντας παρακολουθήσει 2 εξάμηνα μου φαίνεται ...βαρετή, ανιαρή με κανένα ενδιαφέρων για το αντικείμενο. Δεν είναι αυτό που θέλω να κάνω. :p Ήταν τελευταία μου επιλογή στη περίπτωση που δε περάσω σε κάποια Πληροφορική Αθηνών. :( Δεν είχα σκεφτεί το ενδεχόμενο να μην περάσω...
Έχω όμως 16.700, το χειρότερο σενάριο είναι να περάσω Κρήτη ή Γιάννενα. (Όχι και πάρα πολύ κακή περίπτωση μάλλον γιατί Γιάννενα είναι η κολλητή μου ενώ Κρήτη είναι η καλύτερη σχολή Πληροφορικής, αλλά πολλά τα έξοδα. :P ) Η καλύτερη περίπτωση είναι να περάσω ceid ή ΕΚΠΑ. ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ 10 ΜΕΡΕΣ.

Ceid όντως η καλύτερη σχολή πληροφορικής αλλά και πολύ απαιτητική .. δηλαδή πρέπει να έχεις τρέλα με υπολογιστές , εγώ που δεν έχω μου την δίνει .. μακάρι να φύγω από εκεί ( για κάτι καλύτερο αλλιώς μια ζωή ceidas :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
με 18.347 μορια λετε να περναω μηχανολόγων πατρων?εχω ρωτησει επανειλημμενα εδω..αν μπορειτε ας κανετε μια εκτιμηση.ευχαριστω εκ των προτερων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lalak

Νεοφερμένος

Ο lalak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Παιδια μια προβλεψη για τις βασεις με το 10%?Πιστευετε οτι υπαρχει περιπτωση σε σχολες να ναι η βαση του 10 πιο πανω απο αυτη του 90?

Παιδια πιστευετε οτι θα υπαρξουν σχολες με βαση πανω απο αυτη του περσινου 90%?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

pinkfloyd

Νεοφερμένος

Η pinkfloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
με 18.347 μορια λετε να περναω μηχανολόγων πατρων?εχω ρωτησει επανειλημμενα εδω..αν μπορειτε ας κανετε μια εκτιμηση.ευχαριστω εκ των προτερων :)

Πιστευω εισαι μεσα!Γτ το 2009 ειχε 17529 αποκλειεται να ανεβει παραπανω!

Παιδια πιστευετε οτι θα υπαρξουν σχολες με βαση πανω απο αυτη του περσινου 90%?

Σε καποιες σχολες σιγουρα...

Για πολιτικης επιστημης κρητης πως το βλεπετε?2010 στο 90% ειχε 13434 και στο 10% ειχε 3764 το 2009 στο 90% ειχε 13331 και στο 10% 17798...με 12000 εχω ελπιδα στο 10%? :/: ας απαντησει καποιος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
με 18.347 μορια λετε να περναω μηχανολόγων πατρων?εχω ρωτησει επανειλημμενα εδω..αν μπορειτε ας κανετε μια εκτιμηση.ευχαριστω εκ των προτερων :)

Κωστα σιγουρα εχεις καλες πιθανοτητες για να πιασεις την σχολη.Μηπως εχεις δηλωσει τα δυκτια στον Βολο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinkfloyd

Νεοφερμένος

Η pinkfloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Για πολιτικης επιστημης κρητης πως το βλεπετε?2010 στο 90% ειχε 13434 και στο 10% ειχε 3764 το 2009 στο 90% ειχε 13331 και στο 10% 17798...με 12000 εχω ελπιδα στο 10%? :/: ας απαντησει καποιος pleeeeease...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
τι παίζει για φυσικομαθηματικό και γεωλογικό ΑΠΘ???επίσης και για μηχανολόγων μηχανικών..καθώς και ΗΜΜΥ...πέρυσι περνούσα ΗΜΜΥ κρήτης..αλλα με ενδιαφέρει η θεσσαλονίκη και η ξάνθη...πτώση ή ανοδο??

Μηπως δηλοσες τα δυκτια στον βολο?? Αν ναι πες μου και ποσα μορια εχεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
όχι δεν δήλωσα...μόνο μηχανολόγων για το βόλο πάντα έτσι..τα μόρια μου ούτε εγώ δεν τα θυμάμαι ακριβώς πάω να δω το χαρτί και να σου πω:)

Αφου δεν την δηλωσες οκ δεν με νοιαζει!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

newline

Νεοφερμένος

Ο newline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
pinkfloyd περνας κατα 99%!τα φιλολογικα και το ιστορικο-αρχαιολογικο και πολιτικης επιστημης της επαρχιας μονο,οχι αθηνας θεσσαλονικης θα ανεβουν 4.000-4.500 μορια οποτε εισαι σιγουρα μεσα εκτος απροοπτου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themis93

Νεοφερμένος

Η Themis93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
:hmm::hmm:Για Νομική Θράκης(Κομοτηνή) πόσο πιστεύετε να φτάσει με το 10%?Μπορεί να ξεπεράσει και τα 18.200?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lalak

Νεοφερμένος

Ο lalak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
:hmm::hmm:Για Νομική Θράκης(Κομοτηνή) πόσο πιστεύετε να φτάσει με το 10%?Μπορεί να ξεπεράσει και τα 18.200?
Aπο οτι ειδα σε αλλα σαιτς λενε για 18100 περιπου.Η περσινη βαση ηταν 18276 αν θυμαμαι καλα οποτε σιγουρα θα ναι χαμηλοτερα.Κανονικα θα μπορουσε να παει ακομα χαμηλοτερα (λογω καταργησης μεταγραφων) αλλα η θρακη παιρνει λιγοτερους εισακτετους φετος οποτε θα ισοσκελιστει η πτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinkfloyd

Νεοφερμένος

Η pinkfloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
pinkfloyd περνας κατα 99%!τα φιλολογικα και το ιστορικο-αρχαιολογικο και πολιτικης επιστημης της επαρχιας μονο,οχι αθηνας θεσσαλονικης θα ανεβουν 4.000-4.500 μορια οποτε εισαι σιγουρα μεσα εκτος απροοπτου!

Xμμμ...λες??:hmm:Πως εισαι τοσο σιγουρος εχεις ακουσει κατι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top