Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Εγώ λέω να δω τα υπόλοιπα επεισόδια του Οutlander απόψε. Εχω περιέργεια σχετικά με τη μάχη των Μακενζι. :king::queen::cool::smartass::paladin:
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Σε περίπτωση ισοβαθμιων, τι γίνεται; Συγχωρέστε μου τόσες ερωτήσεις.
Ενεργοποιούνται άλλα κριτήρια, ανάλογα τη βαθμολογία σου στα μαθήματα που θεωρούνταν παλιότερα βαρύτητας κλπ.
Εσύ δεν κάνεις κάτι, το σύστημα αυτομάτως τα βγάζει τα αποτελέσματα και σε ποια σχολή θα μπεις. Μην ανησυχείς :)
 

Marw

Νεοφερμένος

Η Marw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ευχαριστώ. Εγώ βέβαια είμαι ήδη καθηγήτρια. Μπήκα στο blog ψάχνοντας εκτιμήσεις για τις βάσεις. Περισσότερο με προβλημάτισε η εκτίμηση Στρατηγακη& Κατσίκα. Μιλώντας με άλλους συναδέλφους...οι απόψεις διίστανται.Την τελική απόφαση θα την έχει το Υπουργείο.
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Ευχαριστώ. Εγώ βέβαια είμαι ήδη καθηγήτρια. Μπήκα στο blog ψάχνοντας εκτιμήσεις για τις βάσεις. Περισσότερο με προβλημάτισε η εκτίμηση Στρατηγακη& Κατσίκα. Μιλώντας με άλλους συναδέλφους...οι απόψεις διίστανται.Την τελική απόφαση θα την έχει το Υπουργείο.


Καθηγήτρια και δεν ξέρετε τα βασικά; Επίσης το υπουργείο δεν αποφασίζει, απλά ανακοινώνει τις βάσεις ...
 

Marw

Νεοφερμένος

Η Marw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Για την περίπτωση των ισοβαθμιων μας είχαν ενημέρωσε ότι στην ουσία θα μετρήσουν τα μαθήματα βαρύτητας
Τώρα, όπως προείπα πολλούς συναδέλφους μου τους ανησυχεί η εκτίμηση Κατσικα- Στρατηγακη για τη θεωρητική.Σας εύχομαι και πάλι καλή επιτυχία και καλή σταδιοδρομία.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.

Για την περίπτωση των ισοβαθμιων μας είχαν ενημέρωσε ότι στην ουσία θα μετρήσουν τα μαθήματα βαρύτητας
Τώρα, όπως προείπα πολλούς συναδέλφους μου τους ανησυχεί η εκτίμηση Κατσικα- Στρατηγακη για τη θεωρητική.Σας εύχομαι και πάλι καλή επιτυχία και καλή σταδιοδρομία.
εχει κανει εκτιμησεις βασεων ο κατσικας φετος??εχει πολλα χρονια να ασχοληθει νομιζω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να ρωτήσω κάτι,γιατί άρχισα να ανησυχώ,πειράζει που κάτω κάτω στο μηχανογραφικό μου δήλωσα ξανά την σχολή που πέρασα πέρσι,σίγουρα δεν θα ξαναπεράσω εκεί γιατί έχω βάλει αλλά πιο πριν αλλά διάβασα τωρα ότι απαγορεύεται να ξαναδηλωσεις σχολή που πέρασες πέρσι και φοβάμαι μην μου ακυρωθεί το μηχανογραφικό μου
σε ποιο thead το ειδες??εχω την αισθηση οτι δεν επιτρεπεται.μα ποιος ο λογος να πας να δηλωσεις ιδια σχολη?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Marw

Νεοφερμένος

Η Marw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Έχει κάνει από τους πρώτους.Στη συνέχεια ο Στρατηγακης και μετά ο Χατζητεγας σε μια πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Τέλος πάντων, σε λίγο θα ξέρουμε. Μια επεισοδιακή σχολική χρονιά για όλους έφτασε στο τέλος. Ελπίζω να είστε όλοι φοιτητές εκεί που επιθυμείτε.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
Έχει κάνει από τους πρώτους.Στη συνέχεια ο Στρατηγακης και μετά ο Χατζητεγας σε μια πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Τέλος πάντων, σε λίγο θα ξέρουμε. Μια επεισοδιακή σχολική χρονιά για όλους έφτασε στο τέλος. Ελπίζω να είστε όλοι φοιτητές εκεί που επιθυμείτε.
μαρω φιλολογος εισαι??διορθωνες γραπτα πανελληνιων??ελπιζω πως οχι...
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.

Marw

Νεοφερμένος

Η Marw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Δουλεύω πολλά χρόνια στα μαθήματα και μου αρέσει η δουλειά μου. Ήταν όνειρο ζωής. Περνούσα Νομική άλλα ήθελα φιλολογία. Ήμουν η τελευταία χρόνια των Δεσμών. Πότε δε το μετάνιωσα. Γι αυτό σας συμβουλεύω, να κυνηγάτε τα όνειρα σας και ποτέ να μην τα εγκαταλείψετε. Αύριο αρχίζουν όλα. Αυτό είπα και στους μαθητές μου. Καλό σας βράδυ και ελπίζω να κατρακυλησουν οι βασεις😄
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Κ εγώ προς το παρόν.
 

Eua5

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Όχι μην αγχώνεσαι καλή επιτυχία
Κανονικά ναι απαγορεύεται γθατι το ίδιο είχα κάνει κι εγώ πέρυσι μόνο που εγώ το είχα βάλει ως Τρίτη επιλογή και ήταν πολύ πιθανό να περνούσα και μου είπαν από το υπουργείο ότι απαγορεύεται και μοοριε να έχω κυρώσεις αλλά πρώτον για να γίνει αυτό πρέπει να σε πιάσουν και δεύτερον από τη στιγμή που είναι κάτω κατω και ουσιαστικά δεν ξαναπερνας στην ίδια σχολή δνε υπάρχει περίπτωση να ασχοληθεί κανένας (εμένα φαντάσου στην αρχή μου είχε πει ότι δνε υπάρχει πρόβλημα και ο διευθυντής του σχολείου μου που είχα ρωτήσει και η γραμματεία της σχολής μου και μάλιστα μου ειχε πει ότι το κάνουν πολλά παιδιά αυτό...) Οπότε μη φοβάσαι και καλά αποτελέσματα!
 

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
χαχαχα μπειτε στο τσατ τοτε
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Κανονικά ναι απαγορεύεται γθατι το ίδιο είχα κάνει κι εγώ πέρυσι μόνο που εγώ το είχα βάλει ως Τρίτη επιλογή και ήταν πολύ πιθανό να περνούσα και μου είπαν από το υπουργείο ότι απαγορεύεται και μοοριε να έχω κυρώσεις αλλά πρώτον για να γίνει αυτό πρέπει να σε πιάσουν και δεύτερον από τη στιγμή που είναι κάτω κατω και ουσιαστικά δεν ξαναπερνας στην ίδια σχολή δνε υπάρχει περίπτωση να ασχοληθεί κανένας (εμένα φαντάσου στην αρχή μου είχε πει ότι δνε υπάρχει πρόβλημα και ο διευθυντής του σχολείου μου που είχα ρωτήσει και η γραμματεία της σχολής μου και μάλιστα μου ειχε πει ότι το κάνουν πολλά παιδιά αυτό...) Οπότε μη φοβάσαι και καλά αποτελέσματα!

Ποια είναι ακριβώς η λογική του να δηλώσεις τη σχολή που έχεις ήδη περάσει όμως;
 

Eua5

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Ποια είναι ακριβώς η λογική του να δηλώσεις τη σχολή που έχεις ήδη περάσει όμως;
Εγώ το είχα κανει με τη λογική να μπω κανονικά από το 1ο έτος και όχι να είμαι γραμμένη στο 2ο έτος γιατί ουσιαστικά έχω στην "πλάτη" μου ένα παραπάνω χρόνο που θα λέει το πτυχίο μου και για να είμαι και επίσημα με τους πρωτοετής γιατί τώρα που δεν έγινε αυτό και παρακολουθώ ένα χρόνο πίσω από αυτό που γράφουν τα χαρτιά έχουν υπάρξει πολλά λάθη και προβλήματα με τα μαθήματα κια τα εργαστήρια μου από τη γραμματεία που βέβαια οκ στο τέλος λύνονται απλά καταλαβαίνεις περισσότερο μπέρδεμα και άγχος... Αλλά κατανοώ απόλυτα το ότι είναι άδικο να πάρω τη θέση κάποιου άλλου παιδιού παο τη στιγμή που εγώ είμαι ήδη μέσα...
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top