Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Καλή τύχη σε όλους αλάνια! Εύχομαι τα καλύτερα και, μην ξεχνάτε, όλα για κάποιο λόγο γίνονται!
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Ωωρε, ηρέμησε το νημα!
30 λεπτα εχει να δει μηνυμα. Ρεκορ!
Αλλα ως συνηθως πριν απο μεγαλη μπορα, επικρατει απνοια, οποτε αυριο θα παρει φωτια... :cleaning::focus::popcorn:
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Τελεια!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πάλι καλά γιατί τότε με έκοβα σε καμία Αλεξανδρούπολη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και θα είμαι μακριά
Είσαι κι αδίστακτη ρε φιλη
 

ChrisNoris

Νεοφερμένος

Ο ChrisNoris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
"Με 69 μορια εχω ελπίδες για γυπαετικη πατρας?"
-οχι εγω, ένας φίλος
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 562 μηνύματα.

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

Thanos_D

Νεοφερμένος

Ο Thanos_D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Σαν πολύ απότομα να άλλαξε το ύφος του thread
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

Marw

Νεοφερμένος

Η Marw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καλησπέρα. Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τις εκτιμήσεις των αναλυτών για άνοδο των βάσεων σε τμήματα της Θεωρητικης;; Στο μέρος που ζω οι μαθητές, πλην μιας εξαίρεσης, έγραψαν κάτω από 17.100 μόρια. Ήταν σε γενικές γραμμές επιμέλεις μαθητές.
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Καλησπέρα. Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τις εκτιμήσεις των αναλυτών για άνοδο των βάσεων σε τμήματα της Θεωρητικης;; Στο μέρος που ζω οι μαθητές, πλην μιας εξαίρεσης, έγραψαν κάτω από 17.100 μόρια. Ήταν σε γενικές γραμμές επιμέλεις μαθητές.
Στην θεωρητική Κανείς δεν μίλησε για άνοδο...
 

Ggpg

Νεοφερμένος

Ο Ggpg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ο Στρατηγακης προβλεπει στις νομικές και ψυχολογιες μικρή άνοδο.
 

stefan

Νεοφερμένος

Ο stefan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλησπέρα. Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τις εκτιμήσεις των αναλυτών για άνοδο των βάσεων σε τμήματα της Θεωρητικης;; Στο μέρος που ζω οι μαθητές, πλην μιας εξαίρεσης, έγραψαν κάτω από 17.100 μόρια. Ήταν σε γενικές γραμμές επιμέλεις μαθητές.

Αν δεν κάνω λάθος στα αρχαια και στην ιστορία οι υψηλοί βαθμοί ήταν περισσότεροι συγκριτικά με πέρυσι.Και στην κοινωνιολογία πάντως αρκετά άτομα έγραψαν 19-20
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Αν δεν κάνω λάθος στα αρχαια και στην ιστορία οι υψηλοί βαθμοί ήταν περισσότεροι συγκριτικά με πέρυσι.Και στην κοινωνιολογία πάντως αρκετά άτομα έγραψαν 19-20
Λάθος κανείς
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λάθος κανείς
45% κάτω από βάση τι λέμε τόσες μέρες
 

Petros001

Νεοφερμένος

Ο Petros001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Με 17100 έχω ελπίδες για ψυχολογία Ιωαννίνων με το 6% ; (Βάση 90% 2019 - 17120)
 

stefan

Νεοφερμένος

Ο stefan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Λάθος κανείς
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


45% κάτω από βάση τι λέμε τόσες μέρες

Αναφέρομαι στις υψηλές βαθμολογίες όχι σε όλες.
Μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια,δεν είμαι απόλυτα σίγουρος.
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.

Marw

Νεοφερμένος

Η Marw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Στρατηγακης-Κατσικας , εβγαλαν πίνακες με άνοδο σε Νομικη-Ψυχολογια και πτώση στα υπόλοιπα τμήματα. Από τη γενικότερη εικόνα που έχω, οι μαθητές δεν έχουν καλή απόδοση. Απευχομαι να ανέβουν οι βάσεις. Η θεωρητική χτυπήθηκε πολύ φετος( αύξηση υλης- κακογραμμενο βιβλίο αρχαίων.. ) Εύχομαι καλά αποτελέσματα σε ολους
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top