Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stefan

Νεοφερμένος

Ο stefan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Οι περισσότεροι δεν έγραψα καλά.Ειδικα αυτό για την ιστορία που το άκουσες....Το 50% σχεδόν κάτω από βάση έγραψε

Αυτό που θέλω να πω ότ
Οι περισσότεροι δεν έγραψα καλά.Ειδικα αυτό για την ιστορία που το άκουσες....Το 50% σχεδόν κάτω από βάση έγραψε

Αναφέρομαι στις βαθμολογίες 18-20.
Τα άτομα που έγραψαν 18-20 φέτος στα αρχαια και στην ιστορία είναι περισσότερα συγκριτικά με πέρυσι.Ξαναλέω πως μπορεί να έχω και άδικο,σε ένα σάιτ το είχα δει οπότε δεν είμαι και απόλυτα σίγουρος.
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Επίσης έχουμε κι λιγότερες θεσεις λόγω παλιού μαζί με αυτο που λεει ο Στέφαν.
 

Marw

Νεοφερμένος

Η Marw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Και εγω αυτό διάβασα. Ότι Κοινωνιολογία οι υποψήφιοι έγραψαν καλύτερα από Λατινικά και Ιστορία οι βαθμολογίες ήταν καλύτερες από τις περσινές. Το ίδιο είπε και ένας αναλυτής στον skai.Παντως μέχρι και την Ψυχολογία Ρεθύμνου τη δινουν ανεβασμένη. Ελπίζω να είναι μάντεις κακών. Αρκετά ταλαιπωρήθηκαν τα παιδιά φέτος
 

ikigai

Νεοφερμένος

Ο ikigai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Βρε παιδια, εχουν μεινει λιγοτερο απο 12 ωριτσες. Λιγη υπομονη, τι σημασια εχει το πιθανολογικο κομματι αυτη τη στιγμη;😌
 

Marw

Νεοφερμένος

Η Marw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καμία. Απλώς ειναι απορίας άξιον πώς ενώ λένε παντού " Καταβαράθρωση βασεων" στη θεωρητική να ανεβαίνουν.....Είναι κρίμα...
 

stefan

Νεοφερμένος

Ο stefan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Και εγω αυτό διάβασα. Ότι Κοινωνιολογία οι υποψήφιοι έγραψαν καλύτερα από Λατινικά και Ιστορία οι βαθμολογίες ήταν καλύτερες από τις περσινές. Το ίδιο είπε και ένας αναλυτής στον skai.Παντως μέχρι και την Ψυχολογία Ρεθύμνου τη δινουν ανεβασμένη. Ελπίζω να είναι μάντεις κακών. Αρκετά ταλαιπωρήθηκαν τα παιδιά φέτος

Εύχομαι να έχετε δίκιο και να πέσουν οι βάσεις.
Και εμένα μου έκανε εντύπωση για την Ψυχολογία Ρεθύμνου,αλλά και της Φλώρινας.Μου φαίνεται μικρή η πτώση.
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Καμία. Απλώς ειναι απορίας άξιον πώς ενώ λένε παντού " Καταβαράθρωση βασεων" στη θεωρητική να ανεβαίνουν.....Είναι κρίμα...

μονο σε νομικες κι κεντρικές ψυχολογιες λενε για ελάχιστη άνοδο :)

Στις χαμηλοβαθμες ειδικά θα έχουμε μεγάλη πτώση .
 

Αριάνα123

Νεοφερμένος

Η Αριάνα123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι,γιατί άρχισα να ανησυχώ,πειράζει που κάτω κάτω στο μηχανογραφικό μου δήλωσα ξανά την σχολή που πέρασα πέρσι,σίγουρα δεν θα ξαναπεράσω εκεί γιατί έχω βάλει αλλά πιο πριν αλλά διάβασα τωρα ότι απαγορεύεται να ξαναδηλωσεις σχολή που πέρασες πέρσι και φοβάμαι μην μου ακυρωθεί το μηχανογραφικό μου
 

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι,γιατί άρχισα να ανησυχώ,πειράζει που κάτω κάτω στο μηχανογραφικό μου δήλωσα ξανά την σχολή που πέρασα πέρσι,σίγουρα δεν θα ξαναπεράσω εκεί γιατί έχω βάλει αλλά πιο πριν αλλά διάβασα τωρα ότι απαγορεύεται να ξαναδηλωσεις σχολή που πέρασες πέρσι και φοβάμαι μην μου ακυρωθεί το μηχανογραφικό μου
Όχι μην αγχώνεσαι καλή επιτυχία
 

stefan

Νεοφερμένος

Ο stefan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι,γιατί άρχισα να ανησυχώ,πειράζει που κάτω κάτω στο μηχανογραφικό μου δήλωσα ξανά την σχολή που πέρασα πέρσι,σίγουρα δεν θα ξαναπεράσω εκεί γιατί έχω βάλει αλλά πιο πριν αλλά διάβασα τωρα ότι απαγορεύεται να ξαναδηλωσεις σχολή που πέρασες πέρσι και φοβάμαι μην μου ακυρωθεί το μηχανογραφικό μου
Πού το διάβασες αυτο; Δεν το έχω ξανακούσει ποτέ..
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι,γιατί άρχισα να ανησυχώ,πειράζει που κάτω κάτω στο μηχανογραφικό μου δήλωσα ξανά την σχολή που πέρασα πέρσι,σίγουρα δεν θα ξαναπεράσω εκεί γιατί έχω βάλει αλλά πιο πριν αλλά διάβασα τωρα ότι απαγορεύεται να ξαναδηλωσεις σχολή που πέρασες πέρσι και φοβάμαι μην μου ακυρωθεί το μηχανογραφικό μου
Δεν βγάζει νοημα αυτό, αλλιως γιατι θα υπήρχαν απόφοιτοι που δίνουν για 2η φορα;
 

Αριάνα123

Νεοφερμένος

Η Αριάνα123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ευχαριστώ,είχα ανησυχήσει γιατί διάβασα από εδώ ένα thread του 2008 και απαντούσαν πως δεν γίνεται να δηλώσεις την σχολή στην οποία είσαι ήδη γραμμένος και ότι το γράφει ότι απαγορεύεται και στις σημειώσεις του μηχανογραφικού.Μαλλον ευτυχως έχει αλλάξει επειδή έχουν περάσει και χρονια.
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Αν δεν κάνω λάθος στα αρχαια και στην ιστορία οι υψηλοί βαθμοί ήταν περισσότεροι συγκριτικά με πέρυσι.Και στην κοινωνιολογία πάντως αρκετά άτομα έγραψαν 19-20
Ιστορία ναι, αρχαία κάτω, γλώσσα τραγωδία ...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καμία. Απλώς ειναι απορίας άξιον πώς ενώ λένε παντού " Καταβαράθρωση βασεων" στη θεωρητική να ανεβαίνουν.....Είναι κρίμα...
Δεν μιλάμε για ουσιαστική άνοδο, αλλά για στρογγυλοποιήσεις στην ουσία λόγω συστήματος, δλδ νομική Αθήνας πέρυσι 18.013 φέτος παίζει 18.000 - 18.025, Θεσσαλονίκη 17.824 - 17.825 ή 17.850 κλπ
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Ευχαριστώ,είχα ανησυχήσει γιατί διάβασα από εδώ ένα thread του 2008 και απαντούσαν πως δεν γίνεται να δηλώσεις την σχολή στην οποία είσαι ήδη γραμμένος και ότι το γράφει ότι απαγορεύεται και στις σημειώσεις του μηχανογραφικού.Μαλλον ευτυχως έχει αλλάξει επειδή έχουν περάσει και χρονια.

Το να περασεις στη σχολη που εισαι ηδη γραμμενη, θα ειναι η υπερτατη γκαντεμια παντως!
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Ευχαριστώ,είχα ανησυχήσει γιατί διάβασα από εδώ ένα thread του 2008 και απαντούσαν πως δεν γίνεται να δηλώσεις την σχολή στην οποία είσαι ήδη γραμμένος και ότι το γράφει ότι απαγορεύεται και στις σημειώσεις του μηχανογραφικού.Μαλλον ευτυχως έχει αλλάξει επειδή έχουν περάσει και χρονια.

να βαζα εγω στο φετινό μου μηχανογραφικο ΞΑΝΑ την σχολη στην οποια πέρασα παλια? Ουτε στα πιο τρελα μου ονειρα.:loltooth:
Αλλα και εγώ καπου ειχα διαβασει οτι η σχολη μπορει να μην δεχτει την επανεγγραφη σου στο πρωτο εξαμηνο
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
να βαζα εγω στο φετινό μου μηχανογραφικο ΞΑΝΑ την σχολη στην οποια πέρασα παλια? Ουτε στα πιο τρελα μου ονειρα.:loltooth:
Αλλα και εγώ καπου ειχα διαβασει οτι η σχολη μπορει να μην δεχτει την επανεγγραφη σου στο πρωτο εξαμηνο

έχεις αγωνια για αυριο;; :))
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.

Marw

Νεοφερμένος

Η Marw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Σε περίπτωση ισοβαθμιων, τι γίνεται; Συγχωρέστε μου τόσες ερωτήσεις.
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Κάτι που θα είναι δυσάρεστο αύριο θα είναι οι πολλαπλές ισοβαθμίες και ιδιαίτερα στις βάσεις των σχολών και όχι τόσο στις ενδιάμεσες πόλεις, λόγω του συστήματος ...
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top