[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mabl

Νεοφερμένος

Η Mabl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Όχι, εννοείται πως όχι.... απλά ρώτησα γιατί και εγώ ενδιαφέρομαι για Βιολογία..

sorry αλλά έχω "σκιαχτεί" από διάφορους εδώ μέσα. Ναι, Βιολογία. Και σύμφωνα με το Χρήστο, δεν χάνω τις ελπίδες μου. Έχω δυο παραδείγματα παιδιών που επέλεξαν μαθηματικά, με σκοπό, μετά τις Ιατρικές, να δηλώσουν ΕΜΠ. Ο ένας έχει συγκεντρώσει 18.940 στο 3ο και 19.100 (περίπου) στο 2ο και ο άλλος 18.400 (περίπου) στο 3ο. Για το 2ο δεν λέει... (γενικά δεν λέει, αλλά ας μην το σχολιάσουμε τώρα).
Ο μεν πρώτος έβαλε ιατρικές και στην συνέχεια ΕΜΠ, ο δεύτερος ιατρικές και με τα ζόρια (τον πιέζει η μητέρα του) τις λοιπές ΑΕΙ του 3ου, μόνο στην Αθήνα.
Γι' αυτό ελπίζω σε μεγάλο ποσοστό διαρροών (και όχι "εκροών" που έγραψα κάποια στιγμή στο Χρήστο - τι τραβάει και αυτό το παιδί):
φέτος η επιλογή μαθηματικών ήταν συνειδητή. Ειδικά όσοι πήγαν με αξιώσεις για Ιατρική (18.300+) δεν θεωρώ ότι θα φύγουν επαρχία για άλλες σχολές, όταν εξασφαλίζουν ΕΜΠ ή χημικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aprosarmosti

Νεοφερμένος

Η aprosarmosti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
[CHRIS1993 Καλημερα σας μηπως θα μπορουσα να εχω μια εκτιμηση για τις ιατρικες σχολες εχοντας συγκεντρωσει 18350 μορια??
:hmm:[/QUOTE]

μην πρηζεις. ο chris εχει κανει εκτιμησεις για ιατρικες, οδοντιατρικες κλπ σε αλλα σχολια, κατσε ψαξε. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
sorry αλλά έχω "σκιαχτεί" από διάφορους εδώ μέσα. Ναι, Βιολογία. Και σύμφωνα με το Χρήστο, δεν χάνω τις ελπίδες μου. Έχω δυο παραδείγματα παιδιών που επέλεξαν μαθηματικά, με σκοπό, μετά τις Ιατρικές, να δηλώσουν ΕΜΠ. Ο ένας έχει συγκεντρώσει 18.940 στο 3ο και 19.100 (περίπου) στο 2ο και ο άλλος 18.400 (περίπου) στο 3ο. Για το 2ο δεν λέει... (γενικά δεν λέει, αλλά ας μην το σχολιάσουμε τώρα).
Ο μεν πρώτος έβαλε ιατρικές και στην συνέχεια ΕΜΠ, ο δεύτερος ιατρικές και με τα ζόρια (τον πιέζει η μητέρα του) τις λοιπές ΑΕΙ του 3ου, μόνο στην Αθήνα.
Γι' αυτό ελπίζω σε μεγάλο ποσοστό διαρροών (και όχι "εκροών" που έγραψα κάποια στιγμή στο Χρήστο - τι τραβάει και αυτό το παιδί):
φέτος η επιλογή μαθηματικών ήταν συνειδητή. Ειδικά όσοι πήγαν με αξιώσεις για Ιατρική (18.300+) δεν θεωρώ ότι θα φύγουν επαρχία για άλλες σχολές, όταν εξασφαλίζουν ΕΜΠ ή χημικό.

Και εγώ έχω γνωστούς που πήραν μαθηματικά με σκοπό να δηλώσουν και Πολυτεχνεία. Πιστεύω ότι θα υπάρξει διαρροή και θα παραμείνουν οι βάσεις στο 3ο πεδίο πιο ''ανθρώπινες''.

Αν επιτρέπεται πόσα μόρια έβγαλες;;

Υ.Γ Πρέπει να φτιάξουμε άγαλμα για τον Chris με τόσο χρόνο που θυσιάζει και με την συνεχή πληροφόρηση του!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aprosarmosti

Νεοφερμένος

Η aprosarmosti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
sorry αλλά έχω "σκιαχτεί" από διάφορους εδώ μέσα. Ναι, Βιολογία. Και σύμφωνα με το Χρήστο, δεν χάνω τις ελπίδες μου. Έχω δυο παραδείγματα παιδιών που επέλεξαν μαθηματικά, με σκοπό, μετά τις Ιατρικές, να δηλώσουν ΕΜΠ. Ο ένας έχει συγκεντρώσει 18.940 στο 3ο και 19.100 (περίπου) στο 2ο και ο άλλος 18.400 (περίπου) στο 3ο. Για το 2ο δεν λέει... (γενικά δεν λέει, αλλά ας μην το σχολιάσουμε τώρα).
Ο μεν πρώτος έβαλε ιατρικές και στην συνέχεια ΕΜΠ, ο δεύτερος ιατρικές και με τα ζόρια (τον πιέζει η μητέρα του) τις λοιπές ΑΕΙ του 3ου, μόνο στην Αθήνα.
Γι' αυτό ελπίζω σε μεγάλο ποσοστό διαρροών (και όχι "εκροών" που έγραψα κάποια στιγμή στο Χρήστο - τι τραβάει και αυτό το παιδί):
φέτος η επιλογή μαθηματικών ήταν συνειδητή. Ειδικά όσοι πήγαν με αξιώσεις για Ιατρική (18.300+) δεν θεωρώ ότι θα φύγουν επαρχία για άλλες σχολές, όταν εξασφαλίζουν ΕΜΠ ή χημικό.

Επισης, πιστευω οτι οσοι δεν μπορουν να φυγουν απο την πολη τους λογω οικονομικων θα διαλεξαν μαθηματικα αρα δεν θα δηλωσουν ολες τις βιολογιες. Γενικα θα υπαρχει διαρροη αλλα ποσα ατομα κανεις δεν ξερει...ιδωμεν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperTink

Νεοφερμένος

Η SuperTink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Παρακολουθώ τις συζητήσεις σας και τη σκέψη σας εδώ και αρκετές μέρες και μπορώ να πω πως έχω βοηθηθεί αρκετά. Έχω μια απορία όμως. Με τις βάσεις στο 5ο πεδίο (νέο σύστημα) τι προβλέπετε; Συγκεκριμένα, έχω συγκεντρώσει 16290 μόρια στο 5ο πεδίο. Θεωρείτε ότι έχω ελπίδες για το τμημα οικονομικής επιστήμης του ΟΠΑ ή έστω για το τμήμα μάρκετινγκ; Chris1993 (πέρα του ότι εχεις τα προσωπικά μου συγχαρητήρια για τη σκέψη και τον κόπο σου) θα ήθελα και τη δική σου βοήθεια αν μπορείς, εχεις κάποια πρόβλεψη για τμήματα του ΟΠΑ (οικονομικό, ΟΔΕ, Μαρκετινγκ,ΔΕΤ) αλλα και για τμήματα του ΠΑΠΕΙ (οικονομικό , ναυτιλιακά) ;;.Ευχαριστώ πολυ εκ των προτερων και καλή συνέχεια/καλά αποτελέσματα σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANDY98

Νεοφερμένος

Η ANDY98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

μην πρηζεις. ο chris εχει κανει εκτιμησεις για ιατρικες, οδοντιατρικες κλπ σε αλλα σχολια, κατσε ψαξε. ;)[/QUOTE]
ευχαριστω για τη συμπαρασταση....:(
απλα επειδη τα μορια μου ειναι οριακα φοβαμαι οτι θα με πεταξει εκτος ιατρικων σχολων και επειδη απο το πρωι διαβαζω ολα αυτα τα αρθρα για την ανοδο τους εχω αρχισει να τα παιζω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒασωΖηκ

Νεοφερμένος

Η ΒασωΖηκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Και εγώ έχω γνωστούς που πήραν μαθηματικά με σκοπό να δηλώσουν και Πολυτεχνεία. Πιστεύω ότι θα υπάρξει διαρροή και θα παραμείνουν οι βάσεις στο 3ο πεδίο πιο ''ανθρώπινες''.

Αν επιτρέπεται πόσα μόρια έβγαλες;;

Υ.Γ Πρέπει να φτιάξουμε άγαλμα για τον Chris με τόσο χρόνο που θυσιάζει και με την συνεχή πληροφόρηση του!!

Πραγματι,δεν βρισκω λογια να πω γιαυτο το παιδι.....Χρηστακη όσα ευχαριστω να σου πουμε ειναι λιγα....καλη τυχη να εχεις στην ζωη σου και υγεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mabl

Νεοφερμένος

Η Mabl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Και εγώ έχω γνωστούς που πήραν μαθηματικά με σκοπό να δηλώσουν και Πολυτεχνεία. Πιστεύω ότι θα υπάρξει διαρροή και θα παραμείνουν οι βάσεις στο 3ο πεδίο πιο ''ανθρώπινες''.

Αν επιτρέπεται πόσα μόρια έβγαλες;;

Υ.Γ Πρέπει να φτιάξουμε άγαλμα για τον Chris με τόσο χρόνο που θυσιάζει και με την συνεχή πληροφόρηση του!!

17.547. Τα +600 από Κρήτη, που ένιωθα ασφαλή, τώρα μου φαίνονται χιλιοστά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
xaxax
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
17.547. Τα +600 από Κρήτη, που ένιωθα ασφαλή, τώρα μου φαίνονται χιλιοστά..

Πάντα υπάρχουν πιθανότητες οπότε μην χάνεις την πίστη σου. Σου εύχομαι ολόψυχα να μπεις εκεί που θέλεις!!
Η Βιολογία όντως είναι μια πολύ ωραία επιστήμη και εξαιρετικά ενδιαφέρουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fanouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Μας έχετε αγχώσει με την ιατρική και εμάς που ακούμε ιατρική και παθαίνουμε αναφυλαξία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mabl

Νεοφερμένος

Η Mabl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Άσχετο αλλά πρέπει να το πω.. βλέποντας όλη την αγωνία παιδιών και οικογενειών (είτε μας αρέσει είτε όχι, το "εμείς" κυριαρχεί τέτοιες στιγμές), θα έπρεπε τα παιδιά να δηλώνουν συνειδητά σχολές που επιθυμούν, που είναι αποφασισμένα να ακολουθήσουν και να μην παίρνουν "σβάρνα" το μηχανογραφικό και να δηλώσουν ό,τι υπάρχει. Δήλωσα 11 σχολές, και σε όποια και αν περάσω, θα φοιτήσω. Τελεία και παύλα. Παράλληλα, έχω τη δυνατότητα να δώσω εξετάσεις στην Κρατική Σχολή Χορού και να περάσω, για να φοιτήσω για επαγγελματικό χορού. Δεν το κάνω! Αρνούμαι να κλέψω το όνειρο κοπέλας, που έχει όνειρο την επαγγελματική καριέρα στο χορό, μόνο και μόνο για να ικανοποιήσω την ματαιοδοξία μου.
Δεν τα γράφω αυτά για το "μπράβο, τι ευσυνείδητη που είσαι" (αν και κρυμμένη στην ανωνυμία), αλλά ως ελάχιστο δείγμα ορθής κοινωνικής συμπεριφοράς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Άσχετο αλλά πρέπει να το πω.. βλέποντας όλη την αγωνία παιδιών και οικογενειών (είτε μας αρέσει είτε όχι, το "εμείς" κυριαρχεί τέτοιες στιγμές), θα έπρεπε τα παιδιά να δηλώνουν συνειδητά σχολές που επιθυμούν, που είναι αποφασισμένα να ακολουθήσουν και να μην παίρνουν "σβάρνα" το μηχανογραφικό και να δηλώσουν ό,τι υπάρχει. Δήλωσα 11 σχολές, και σε όποια και αν περάσω, θα φοιτήσω. Τελεία και παύλα. Παράλληλα, έχω τη δυνατότητα να δώσω εξετάσεις στην Κρατική Σχολή Χορού και να περάσω, για να φοιτήσω για επαγγελματικό χορού. Δεν το κάνω! Αρνούμαι να κλέψω το όνειρο κοπέλας, που έχει όνειρο την επαγγελματική καριέρα στο χορό, μόνο και μόνο για να ικανοποιήσω την ματαιοδοξία μου.
Δεν τα γράφω αυτά για το "μπράβο, τι ευσυνείδητη που είσαι" (αν και κρυμμένη στην ανωνυμία), αλλά ως ελάχιστο δείγμα ορθής κοινωνικής συμπεριφοράς.

Έχεις απόλυτο δίκιο σε όσα είπες. Πρέπει να βάζουμε σχολές που και να περάσουμε θα πάμε. Η λογική του ''αα δεν τα πήγα καλά θα βάλω μια σχολή για να πάρω το πάσο μου και θα ξαναδώσω'' είναι τουλάχιστον ΛΑΘΟΣ. Σε κάποιο άλλο παιδί αυτή η σχολή μπορεί να είναι το όνειρο του. Συγχαρητήρια για την επίδοση σου αλλά και για την ορθή σου σκέψη. Καλά αποτελέσματα και πάλι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andre21

Νεοφερμένος

Ο andre21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Έχεις μια ελπίδα αλλά κάτι μου λέει ότι η Αστυφυλάκων θα είναι πάνω από 16000. Εκτός αν κόψουν άπειρους σε αθλήματα κλπ. Πάντως με τα μόρια σου περνάς σε πολύ καλές σχολές. Βάλε τίποτα μετά!
Έχω τελειώσει ήδη φιλοσοφικη φίλε. Είμαι 25 τελευταία μου ευκαιρία ήταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Έχεις απόλυτο δίκιο σε όσα είπες. Πρέπει να βάζουμε σχολές που και να περάσουμε θα πάμε. Η λογική του ''αα δεν τα πήγα καλά θα βάλω μια σχολή για να πάρω το πάσο μου και θα ξαναδώσω'' είναι τουλάχιστον ΛΑΘΟΣ. Σε κάποιο άλλο παιδί αυτή η σχολή μπορεί να είναι το όνειρο του. Συγχαρητήρια για την επίδοση σου αλλά και για την ορθή σου σκέψη. Καλά αποτελέσματα και πάλι!!
Δεν συμφωνώ...εγώ πέρυσι μπήκα φυσικό Γιάννενα αλλά ήθελα να ξαναδοκιμάσω φέτος την τύχη μου και να ξαναδώσω...δλδ θα επρεπε να μην βάλω φυσικό Γιάννενα ή Ηράκλειο Η Θεσσαλονίκη και να βάλω μόνο τα ΤΕΙ για να αφήσω την θέση κενή για κάποιον άλλο...?! Έγραψα όσο καλυτερα μπορούσα και θα διεκδικήσω την καλύτερη σχολή Π μπορώ να μπω...στο φινάλε αυτός π ήθελε τόσο πολύ να γίνει φυσικός ας έγραφε πιο καλά και να έμπαινε η να ξανά δώσει όπως εγω φέτος...πείτε ότι θέλετε αλλά αυτό πιστεύω...
ΥΓ: Δεν θελω να μαλώσω με κανέναν :P :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Άσχετο αλλά πρέπει να το πω.. βλέποντας όλη την αγωνία παιδιών και οικογενειών (είτε μας αρέσει είτε όχι, το "εμείς" κυριαρχεί τέτοιες στιγμές), θα έπρεπε τα παιδιά να δηλώνουν συνειδητά σχολές που επιθυμούν, που είναι αποφασισμένα να ακολουθήσουν και να μην παίρνουν "σβάρνα" το μηχανογραφικό και να δηλώσουν ό,τι υπάρχει. Δήλωσα 11 σχολές, και σε όποια και αν περάσω, θα φοιτήσω. Τελεία και παύλα. Παράλληλα, έχω τη δυνατότητα να δώσω εξετάσεις στην Κρατική Σχολή Χορού και να περάσω, για να φοιτήσω για επαγγελματικό χορού. Δεν το κάνω! Αρνούμαι να κλέψω το όνειρο κοπέλας, που έχει όνειρο την επαγγελματική καριέρα στο χορό, μόνο και μόνο για να ικανοποιήσω την ματαιοδοξία μου.
Δεν τα γράφω αυτά για το "μπράβο, τι ευσυνείδητη που είσαι" (αν και κρυμμένη στην ανωνυμία), αλλά ως ελάχιστο δείγμα ορθής κοινωνικής συμπεριφοράς.
Έχεις δίκιο, ωστόσο, σε τέτοιες περιπτώσεις κυριαρχεί ο εγωϊσμός. Ένας υποψήφιος που μόλις τελείωσε και καλείται να καταθέσει το μηχανογραφικό του, δεν θα κάτσει να σκεφτεί «Αα, ένας άλλος θέλει να περάσει εκεί οπότε ας μη το δηλώσω». Στην κατάσταση που βρίσκεσαι δεν μπορείς να σκεφτείς καθαρά τι θέλεις πέραν της πρώτης επιλογής, ούτε και αν θα σ'αρέσει η σχολή και θα πας. Το 90% των υποψηφίων, γεμίζουν το μηχανογραφικό με Ο,ΤΙ μπορεί να φανταστεί κανείς, σχεδόν ΌΛΕΣ τις σχολές του πεδίου, έτσι μόνο για να υπάρχουν. Αυτό που θα έλεγα εγώ, είναι να μην μπαίνουν σχολές που δεν υπάρχει περίπτωση να παρακολουθήσουν, μόνο και μόνο για να γεμίσει το μηχανογραφικό.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Δεν συμφωνώ...εγώ πέρυσι μπήκα φυσικό Γιάννενα αλλά ήθελα να ξαναδοκιμάσω φέτος την τύχη μου και να ξαναδώσω...δλδ θα επρεπε να μην βάλω φυσικό Γιάννενα ή Ηράκλειο Η Θεσσαλονίκη και να βάλω μόνο τα ΤΕΙ για να αφήσω την θέση κενή για κάποιον άλλο...?! Έγραψα όσο καλυτερα μπορούσα και θα διεκδικήσω την καλύτερη σχολή Π μπορώ να μπω...στο φινάλε αυτός π ήθελε τόσο πολύ να γίνει φυσικός ας έγραφε πιο καλά και να έμπαινε η να ξανά δώσει όπως εγω φέτος...πείτε ότι θέλετε αλλά αυτό πιστεύω...
ΥΓ: Δεν θελω να μαλώσω με κανέναν :P :)

Παρακολούθησες καθόλου μαθήματα από το φυσικό ή είχες αποφασίσει απο την αρχή ότι θα ξαναδώσεις;
Όχι εννοείται δεν υπάρχει θέμα τσακωμού απλά υπάρχουν δύο απόψεις πάνω στο ίδιο θέμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitrapapaman

Νεοφερμένος

Η Dimitrapapaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Χωρις να ειμαι ειδικη πιστευω οτι σιγουρα περνας φπψ διοτι δεν εισαι και οριακα (εδω εγω υπαρχει περιπτωση να μπω :P) αλλα και ιστορικο πιστευω οτι εχεις πολλες ελπιδες! Καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα!
Σ' ευχαριστώ πολύ που φιλοτιμήθηκες να απαντήσεις! Μακάρι! Εσύ πόσα έβγαλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδιά, επειδή χάνομαι εδώ στα post και σε μερικούς δεν απαντώ, όποιος θέλει μπορεί να στέλνει προσωπικό μήνυμα. Ήδη έχω απαντήσει σε δεκάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top