[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.

NikB

Νεοφερμένος

Ο NikB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ειναι γνωστο οτι ο chris πεφτει παντα μεσα..οπως περσυ στο 3 πεδιο..ουτε σε μια σχολη απο αυτο υο πεδιο δεν επεσε μεσα ! Οπως και το 2014! Ποσα παιδια στο σχοκειο σ εχουν παρομοια η μεγαλύτερη βαθμολογια απο την δικη σ ;

Η αληθεια ειναι οτι δεν ειδα τις βαθμολογιες στο σχολειο τις ειδα ηλεκτρονικα και δεν ξερω τι παιζει με το σχολειο μου. Απλα πιστευω πως δεν θα δουμε πανω απο 500 μορια αυξηση στην Ιατρικη ΔΠΘ κατι που σημαινει οτι θα μπαινω κιολας. Βεβαια εγω δεν ξερω καν αν θα την δηλωσω μιας και Φαρμακυετικη που σιγουρα θελω περναω Αθηνα κατα πασα πιθανοτητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semi

Νεοφερμένος

Η semi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Όχι δεν θα το οριστικοποιουσα από σμρ θα έκανα όμως ένα προσωρινό μηχανογραφικό....πρέπει να απαντήσω και στα ερωτηματα Π με τριβελιζουν εξάλλου πρώτα..πιάνω οδοντιατρική Θεσσαλονίκη? Να βάλω τις άλλες ιατρικές πέραν Αλεξανδρούπολης αφού σίγουρα δεν έχω ελπίδα? Να βάλω κτηνιατρικές πάνω από φαρμακευτικά? Αυτά χαχα θα ξαναμιλήσω με το σχολείο.. :)


Θα πάω :) απλά είμαι αρκετά έως πολύ σίγουρος πως δεν έκανα λάθος και για αυτο έχω εκνευριστεί παρά πολύ...έσπασα το ποντίκι... :P :P :worry:
μην σκέφτεσαι τα μόρια και τις εκτιμήσεις... συμπλήρωσε το μηχανογραφικό σου με τη σειρά προτίμησής σου.. και με 17000 μόρια π.χ. θα έβαζα ιατρική αθηνών πρώτη επιλογή αν αυτό ήθελα! Κανείς δεν πρόκειται να σε κρίνει για τις προτιμήσεις σου και μη σκας αν δεν περάσεις στην πρώτη επιλογή θα περάσεις στη δεύτερη κ.ο.κ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TombRaiderLover

Νεοφερμένος

Ο TombRaiderLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Ειναι γνωστο οτι ο chris πεφτει παντα μεσα..οπως περσυ στο 3 πεδιο..ουτε σε μια σχολη απο αυτο υο πεδιο δεν επεσε μεσα ! Οπως και το 2014! Ποσα παιδια στο σχοκειο σ εχουν παρομοια η μεγαλύτερη βαθμολογια απο την δικη σ ;

https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=4195829&postcount=1011

Είσαι σίγουρος; Διότι αυτές οι εκτιμήσεις, για Ιατρική Αθήνας της οποίας θυμάμαι την τελική βάση, είναι μια χαρά! Αυτό δείχνει πως οι προβλέψεις του φέτος (πάντα απουσία κλιμάκωσης ΓΒΠ) μάλλον δε θα απογοητεύσουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

InfamousT

Νεοφερμένος

Ο InfamousT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

Aphrodite_25

Νεοφερμένος

Η Aphrodite_25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα!Θα ρωτησω και παλι...ποια η γνώμη σας για τη βαση τμήματος που βρίσκεται ταυτόχρονα στο πρωτο και στο τεταρτο πεδίο;μιλώ για το εκπαιδευτικής και κοινωνικής πολιτικής του παμακ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Νοσηλευτική.

Καλη επιτυχία. Για κατατακτήριες;

Ειναι γνωστο οτι ο chris πεφτει παντα μεσα..οπως περσυ στο 3 πεδιο..ουτε σε μια σχολη απο αυτο υο πεδιο δεν επεσε μεσα ! Οπως και το 2014! Ποσα παιδια στο σχοκειο σ εχουν παρομοια η μεγαλύτερη βαθμολογια απο την δικη σ ;

Μια χαρά έπεσε στην Ιατρική ΔΠΘ... Μήπως θα πάρει κανα Βραβείο όποιος κάνει σωστή πρόβλεψη; Και σε σχέση με όλες τις βλακείες που ακούγονται δεξιά και αριστερά, μια χαρά τα λέει ο Chris.

Επίσης, το κάθε σχολείο-πόλη-νομός δεν είναι απαραίτητα πανελλαδική ένδειξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

InfamousT

Νεοφερμένος

Ο InfamousT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μιλήστε με τους υψηλότερους βαθμούς του σχολείου σας όσον αφορά το 3ο επιστημονικό πεδίο (ανήκω σε αυτό και βλέπω μεγάλο ενδιαφέρον για ιατρικές). Όμως να τους γράψετε και να μην μείνετε στα λόγια. Στο σχολείο μας υπάρχουν 5 μαθητές πάνω από 18800 (3ο επιστημονικό πεδίο). Τονίζω όμως πώς σε άλλα σχολεία της πόλης δεν συμβαίνει αυτό. Έτυχε φέτος το δικό μας να έχει τέτοια νούμερα. Πραγματικά έτυχε. Πείτε για τα δικά σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

alanakos

Νεοφερμένος

Ο alanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Καλη επιτυχία. Για κατατακτήριες;



Μια χαρά έπεσε στην Ιατρική ΔΠΘ... Μήπως θα πάρει κανα Βραβείο όποιος κάνει σωστή πρόβλεψη; Και σε σχέση με όλες τις βλακείες που ακούγονται δεξιά και αριστερά, μια χαρά τα λέει ο Chris.

Επίσης, το κάθε σχολείο-πόλη-νομός δεν είναι απαραίτητα πανελλαδική ένδειξη.

Λαθος μου ειχα δει τις προβλεψεις του 2014 , μπες δες αυτες και θα καταλαβεις ;) οπως και οτι εδινε ελπιδες σε παιδια και τελικα επεσε εξω ! Εγω τουλαχιστον οταν λεω οτι ενα παιδι πετναει καπου ριμαι 100 % σιγουρος αλλιως δεν του λεω ψεματα !

Μιλήστε με τους υψηλότερους βαθμούς του σχολείου σας όσον αφορά το 3ο επιστημονικό πεδίο (ανήκω σε αυτό και βλέπω μεγάλο ενδιαφέρον για ιατρικές). Όμως να τους γράψετε και να μην μείνετε στα λόγια. Στο σχολείο μας υπάρχουν 5 μαθητές πάνω από 18800 (3ο επιστημονικό πεδίο). Τονίζω όμως πώς σε άλλα σχολεία της πόλης δεν συμβαίνει αυτό. Έτυχε φέτος το δικό μας να έχει τέτοια νούμερα. Πραγματικά έτυχε. Πείτε για τα δικά σας.

Και σε μας περιπου το ιδιο ;) 8 παιδια ειχαν πανω απο 18.600 ( μεσα σε αυτα και εγω ) , ολα στο 3 πεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Στο δικό μου σχολείο φετος δεν έχουμε ούτε έναν με καλή βαθμολογία για Ιατρική. Πέρυσι είχαμε 5 ιατρικές. Δεν λέει κατι αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kallste

Νεοφερμένος

Η kallste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εγω εχω 18940 3ο πεδιο...απο οτι ειδα σε στατιστικες και εκτιμησεις ο chris ειναι μεσα στις προβλεψεις...και στο δικο μου το σχολειο 8 μαθητες πανω απο 18.600

18900 εχω οχι 18940
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TombRaiderLover

Νεοφερμένος

Ο TombRaiderLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Καλό είναι να αναφέρετε Λύκειο/περιοχή καθώς και περυσινές επιτυχίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
εγω εχω 18940 3ο πεδιο...απο οτι ειδα σε στατιστικες και εκτιμησεις ο chris ειναι μεσα στις προβλεψεις...και στο δικο μου το σχολειο 8 μαθητες πανω απο 18.600

18900 εχω οχι 18940

Πάνω απο 18600 είναι γενικό. Όταν λες ότι 8 μαθητές έχουν πάνω απο 18600 μέχρι πόσο φθάνουν ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kallste

Νεοφερμένος

Η kallste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
απο 18620 μεχρι 18900 το δικο μου...οι 6 για 3ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο Απορίας

Νεοφερμένος

Ο Ο Απορίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Παιδιά απο στατιστικά δεν κατεχω αλλά έκανα ένα συλλογισμό Εχουμε 1300 που πήραν 19-20 Βιολογία Λενε οι ειδικοί αφου η ιατρική πέρνει 1100 οι βασεις ιατρικής θα ανέβουν πιστεύω μονο γι αυτό το γεγονός αφού ουσία δεν έχουν τίποτε αλλο στα χερια τους. Και κανουν την Πυθία ότι θα ανέβουν αφου τα 2 στανταρ φυσικης και χημειας εχουμε 5000.

Δεν βλέπουν όμως τα παρακάτω

Πρώτος το 2015 ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 90% ΓΕΛ/ΕΠΑΛΒ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ ΗΜ. 72 72 18.586

Τελευταίος 2015 302 ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗ 90% ΓΕΛ/ΕΠΑΛΒ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ ΗΜ. 135 135 19.011 18,78 39,90 18.174

Αν σας λέει αυτο κάτι

Πάντως εμένα μου λέει πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Παιδιά απο στατιστικά δεν κατεχω αλλά έκανα ένα συλλογισμό Εχουμε 1300 που πήραν 19-20 Βιολογία Λενε οι ειδικοί αφου η ιατρική πέρνει 1100 οι βασεις ιατρικής θα ανέβουν πιστεύω μονο γι αυτό το γεγονός αφού ουσία δεν έχουν τίποτε αλλο στα χερια τους. Και κανουν την Πυθία ότι θα ανέβουν αφου τα 2 στανταρ φυσικης και χημειας εχουμε 5000.

Δεν βλέπουν όμως τα παρακάτω

Πρώτος το 2015 ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 90% ΓΕΛ/ΕΠΑΛΒ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ ΗΜ. 72 72 18.586

Τελευταίος 2015 302 ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗ 90% ΓΕΛ/ΕΠΑΛΒ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ ΗΜ. 135 135 19.011 18,78 39,90 18.174

Αν σας λέει αυτο κάτι

Πάντως εμένα μου λέει πολλά.
explain yourself kido.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο Απορίας

Νεοφερμένος

Ο Ο Απορίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
explain yourself kido.:D

Με τον τρόπο αυτό που γράφεις δεν έχω σκοπό να σου ξηγηθώ kido

Α και να διορθώσω το kido που γράφεις γραφεται αγγλιστί kiddo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αν μου βρεις 10 τμήματα που έπεσα έξω θα σου βρω 90 που έπεσα μέσα.

Χαρακτηριστικό παράδειγμα οι Νομικές περσυ που πιο κοντινές βασεις με τις πραγματικές (κάτω από 50 μορια αποκλιση) δεν δωθηκαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Αν μου βρεις 10 τμήματα που έπεσα έξω θα σου βρω 90 που έπεσα μέσα.

Χαρακτηριστικό παράδειγμα οι Νομικές περσυ που πιο κοντινές βασεις με τις πραγματικές (κάτω από 50 μορια αποκλιση) δεν δωθηκαν.

Ξερεις τι θα παιχτεί με τα παραϊατρικα ; Οχι οτι με ενδιαφέρει ιδιαίτερα αλλα θα ήθελα να δω ποςο μεσα θα πέσεις και εκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Με τον τρόπο αυτό που γράφεις δεν έχω σκοπό να σου ξηγηθώ kido

Α και να διορθώσω το kido που γράφεις γραφεται αγγλιστί kiddo
Καλά νδε ηρέμισε, για πλάκα το είπα..γι'αυτό άλλωστε έβαλα και το smiley..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top