[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
δινω τριτη φορα!γτειχα περασει ημτυ διαγραφηκα γ αλλη σχολη κ τωρα θελω να ξαναγυρισω κ δν μπορω!!!!γτ διαγραφηκα κ εχω δωσει αλλες δυο φορες πανελληνιες γ να μπω σ αυτη τη σχολη π μονη μ αφησα θελω φετος να την πιασω αλλιως θα φουνταρω.με 17444 λετε να μπορεσω να πιασω ημτυ πατρας η ειναι πολυ χαμηλα:S

α !δλδ μετα την κλιμακωση θα εχουμε στοιχεια λετε?:)θα βγαλουν κλιμακωση γ.β.π κατα πεδιο η συνολικα αν βγαλουν κατα πεδιο θα μπορεσουμε να υπολογισουμε πφ(εχω πολυ αγχος καταλαβαινετε )αν δν περασω ουτε φετος εσεις ειστετυχεροι δινετε πρωτη φορα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t3mp

Νεοφερμένος

Ο t3mp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
για μηχανικων ηλεκτρονικων υπολογιστων και πληροφορικης ιωαννινων
τι νομιζετε? (2ο πεδιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kluader

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
με τόσο υψηλή βάση που έχει, φαντάζομαι τα παιδιά δε θα σπούδαζαν.... ντελίβερυ μπόιζ

Δεν είναι και 19 η βάση της για να πεις ότι γινόντουσαν γιατροί. Εκτός της Ιατρικής, όλες οι άλλες σχολές έχουν σίγουρη ανεργία.
Με 16-17 χιλιάδες μόρια κάποιος πχ θα περάσει ΠΑΠΕΙ αν δεν πάει αστυφυλάκων. Σιγά μην βρει δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
εγω προβλεπω μια μικρη ανοδο 100 μοριων στις νομικες δεδομενου οτι τα παιδια τα πηγαν καλυτερα στα αρχαια ..συγκεκριμενα φετος εχουμε στα αρχαια στην κλιμακα 18-20 787 υποψηφιους και στην ιστορια 3,275 ενω περσυ τα αντιστοιχα ποσοστα ηταν 303 και 4267 και στα λατινικα στην ιδια κλιμακα εχουμε 455 αριστουχους παραπανω σε σχεση με περσυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Οι γιατροί έχουν αποκατάσταση; που; Στο ΕΣΥ που δε θα υπάρχει σε 10 χρόνια; Σαν ιδιώτης;
Μόνο στο εξωτερικό τα πράγματα είναι, σχετικά, πιο σίγουρα... για μένα αν κάποιος κοιτάει πρώτα αποκατάσταση και χρήματα, καλύτερα οδοντιατρική από ιατρική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
για ιατρικη τι πιστευεται ; με 18290 την εχει ενας φιλος μου ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semi

Νεοφερμένος

Η semi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
φαντάζεσαι τελικά να "είσαι" εσύ η βάση? :clapup:

Θα γελάσουνε και τα μπετά :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Παίδια πιστεύετε οτι με 18.100 στο 3ο πεδίο θα μπορέσω να μπω Βιολογικό Κρήτης;
Περυσι η βαση ηταν 16.905....

Η εκθεση με εριξε πολυ γαμωτο....
Χημεια 19,6
Βιολογια 19,6
Φυσικη 18
Εκθεση 13,7 ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
θα μπεις μην αγχώνεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Μακάρι!!

Εσύ για που στοχεύεις;; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Μακάρι!!

Εσύ για που στοχεύεις;; :)

Εγω εχω 18150 και θέλω βιολογικό ΑΠΘ, πιθανόν το πιάνω. Εσύ για κρήτη δε θα έχεις πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Εγω εχω 18150 και θέλω βιολογικό ΑΠΘ, πιθανόν το πιάνω. Εσύ για κρήτη δε θα έχεις πρόβλημα.

Σου εύχομαι να μπεις... άντε και να καταλήξουμε συνάδελφοι!!:clapup:
Είσαι απο Θεσσαλονίκη ή απλά σου αρέσει η πόλη και θες να περάσεις εκεί; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Σου εύχομαι να μπεις... άντε και να καταλήξουμε συνάδελφοι!!:clapup:
Είσαι απο Θεσσαλονίκη ή απλά σου αρέσει η πόλη και θες να περάσεις εκεί; :D

Όχι, απλά θέλω θεσσαλονίκη, αν και είναι και πιο κοντά στο σπίτι μου. Έπειτα δε ξέρω τι θα βάλω, μάλλον Ηράκλειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Όχι, απλά θέλω θεσσαλονίκη, αν και είναι και πιο κοντά στο σπίτι μου. Έπειτα δε ξέρω τι θα βάλω, μάλλον Ηράκλειο.

Ααα μια χαρά... εγώ μένω Ηράκλειο οπότε θα βάλω λογικα μόνο εδώ εφόσον έχει και την χαμηλότερη βάση εισαγωγής.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Είναι αλήθεια ότι οι μαθητές από Κρήτη επιλέγουν Κρήτη ανεξαρτήτως οικ/κής κατάστασης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Παιδιά , ο Στρατηγάκης μιλάει ξεκάθαρα για πτώση στις Νομικές . Αυτη , πιστεύω ότι είναι η πιο λογικη εκτιμηση , καθως δεν υπαρχουν πολλά παιδιά με 18.500+ και αρκετοί έχουν συγκεντρώσει βαθμολογίες γύρω στο 17.000 . Επιπλέον , να προσθέσω ότι παρ'όλο που έχουμε μια μικρή αύξηση των αριστούχων στα αρχαία , τα αντίστοιχα ποσοστά στην ιστορία μειώθηκαν όπως επίσης πολλοί μαθητές " χαντακώθηκαν " στην έκθεση , γεγονός που σημαίνει ότι ακόμα και 18 να έχει γράψει κάποιος στα αρχαία αν γράψει 14 έκθεση μειώνονται τα μόριά του . Προσωπικά , συγκέντρωσα 17.510 μόρια και οι καθηγητές μου είναι σχεδόν βέβαιοι ότι μπαίνω στην Νομική Κομοτηνής . Για την επιβεβαίωση των παραπάνω σας παραθέτω αυτο το άρθρο : https://www.alfavita.gr/arthron/pto...ce=Viber&utm_medium=Chat&utm_campaign=Private. Καλή επιτυχία σε όλους !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alanakos

Νεοφερμένος

Ο alanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Ααα μια χαρά... εγώ μένω Ηράκλειο οπότε θα βάλω λογικα μόνο εδώ εφόσον έχει και την χαμηλότερη βάση εισαγωγής.. :)

Να τος ο συμφοιτητης !:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Είναι αλήθεια ότι οι μαθητές από Κρήτη επιλέγουν Κρήτη ανεξαρτήτως οικ/κής κατάστασης;

Δες η αλήθεια είναι οτι πολλοί από εμάς εδώ στην Κρήτη δεν θέλουν να φύγουν.. Έπειτα το πανεπιστήμιο εδώ είναι ένα από τα καλύτερα της χώρας και έχει και πιο χαμηλές βάσεις σε σχέση με τα υπόλοιπα αντίστοιχα τμήματα επειδή είναι περιφέρεια. Όμως πιστεύω ότι το καλύτερο είναι , αν βέβαια έχεις την άνεση, να πας σε άλλη πόλη ώστε να μπορέσεις να ανεξαρτητοποιηθείς και να ωριμάσεις.. εγώ προτιμώ να μην τους επιβαρύνω περισσότερο και να δηλώσω στην πόλη μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top