[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Δες η αλήθεια είναι οτι πολλοί από εμάς εδώ στην Κρήτη δεν θέλουν να φύγουν.. Έπειτα το πανεπιστήμιο εδώ είναι ένα από τα καλύτερα της χώρας και έχει και πιο χαμηλές βάσεις σε σχέση με τα υπόλοιπα αντίστοιχα τμήματα επειδή είναι περιφέρεια. Όμως πιστεύω ότι το καλύτερο είναι , αν βέβαια έχεις την άνεση, να πας σε άλλη πόλη ώστε να μπορέσεις να ανεξαρτητοποιηθείς και να ωριμάσεις.. εγώ προτιμώ να μην τους επιβαρύνω περισσότερο και να δηλώσω στην πόλη μου.:)
Κι εγώ πιστεύω ότι είναι ευκαιρία απογαλακτισμού το πανεπιστήμιο και όποιος δύναται, καλό είναι να φεύγει. Δύσκολοι καιροί βέβαια.

ΥΓ η Κρήτη έχει καλό φαί όμως... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Κι εγώ πιστεύω ότι είναι ευκαιρία απογαλακτισμού το πανεπιστήμιο και όποιος δύναται, καλό είναι να φεύγει. Δύσκολοι καιροί βέβαια.

ΥΓ η Κρήτη έχει καλό φαί όμως... :hmm:

Από φαί η αλήθεια είναι οτι θα χορτάσεις εδώ.... έρχεσαι 60 κιλά και φευγεις 80 :yahoo::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Από φαί η αλήθεια είναι οτι θα χορτάσεις εδώ.... έρχεσαι 60 κιλά και φευγεις 80 :yahoo::yahoo:
Βασικά έχω καταγωγή, οπότε γνωρίζω περί τίνος πρόκειται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arsyn

Νεοφερμένος

Η Arsyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Παιδιά , ο Στρατηγάκης μιλάει ξεκάθαρα για πτώση στις Νομικές . Αυτη , πιστεύω ότι είναι η πιο λογικη εκτιμηση , καθως δεν υπαρχουν πολλά παιδιά με 18.500+ και αρκετοί έχουν συγκεντρώσει βαθμολογίες γύρω στο 17.000 . Επιπλέον , να προσθέσω ότι παρ'όλο που έχουμε μια μικρή αύξηση των αριστούχων στα αρχαία , τα αντίστοιχα ποσοστά στην ιστορία μειώθηκαν όπως επίσης πολλοί μαθητές " χαντακώθηκαν " στην έκθεση , γεγονός που σημαίνει ότι ακόμα και 18 να έχει γράψει κάποιος στα αρχαία αν γράψει 14 έκθεση μειώνονται τα μόριά του . Προσωπικά , συγκέντρωσα 17.510 μόρια και οι καθηγητές μου είναι σχεδόν βέβαιοι ότι μπαίνω στην Νομική Κομοτηνής . Για την επιβεβαίωση των παραπάνω σας παραθέτω αυτο το άρθρο : https://www.alfavita.gr/arthron/pto...ce=Viber&utm_medium=Chat&utm_campaign=Private. Καλή επιτυχία σε όλους !

Πόση πτώση όμως; Εγώ πιστεύω ότι με 17.300 που έβγαλα δεν έχω ελπίδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Πόση πτώση όμως; Εγώ πιστεύω ότι με 17.300 που έβγαλα δεν έχω ελπίδες
Θα έχουμε αισθητή πτώση ... Ποτέ δεν ξέρεις , μπορεί να είσαι μέσα ! Τα παιδιά στο σχολείο σου πως πήγαν ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TreloiGamers

Νεοφερμένος

Ο TreloiGamers αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ολο ιατρικη και 3 πεδιο
κανεις απο 2 πεδιο τι πιστευετε για τις βασεις, περνατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TombRaiderLover

Νεοφερμένος

Ο TombRaiderLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Όταν λένε σημαντική αύξηση στις ιατρικές τι εννοούν; 19200+ για Αθήνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.

Arsyn

Νεοφερμένος

Η Arsyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Θα έχουμε αισθητή πτώση ... Ποτέ δεν ξέρεις , μπορεί να είσαι μέσα ! Τα παιδιά στο σχολείο σου πως πήγαν ;
Δεν ξέρω, σκέφτομαι να μην δηλώσω την Νομική καν, να βάλω 1η επιλογή Ιστορικό-Αρχαιολογικό ΑΠΘ που ήταν και ο στόχος μου. Δεν θέλω να είμαι μέσα στην αγωνία το καλοκαίρι και τελικά να απογοητευτώ.

Σφαγή στην θεωρητική, το 17,300 ήταν το πιο μεγάλο και μόνο άλλα δύο άτομα έβγαλαν πάνω από την βάση.
Αλλά είμαστε μικρό σχολείο, δεν νομίζω ότι αυτό δείχνει την συνολική εικόνα.. Νομίζω σε πανελλαδικό επίπεδο οι ανθρωπιστικών μαθητές ήταν στα ίδια επίπεδα με πέρσυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Όταν λένε σημαντική αύξηση στις ιατρικές τι εννοούν; 19200+ για Αθήνα;

Δεν νομίζω να ανέβει τόσο... Εγώ πιστεύω οτι θα κινηθεί κοντά στα 19.000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Δεν ξέρω, σκέφτομαι να μην δηλώσω την Νομική καν, να βάλω 1η επιλογή Ιστορικό-Αρχαιολογικό ΑΠΘ που ήταν και ο στόχος μου. Δεν θέλω να είμαι μέσα στην αγωνία το καλοκαίρι και τελικά να απογοητευτώ.

Σφαγή στην θεωρητική, το 17,300 ήταν το πιο μεγάλο και μόνο άλλα δύο άτομα έβγαλαν πάνω από την βάση.
Αλλά είμαστε μικρό σχολείο, δεν νομίζω ότι αυτό δείχνει την συνολική εικόνα.. Νομίζω σε πανελλαδικό επίπεδο οι ανθρωπιστικών μαθητές ήταν στα ίδια επίπεδα με πέρσυ
Στο δικό μου σχολείο , που έχει κάθε χρονο τρομερες επιτυχιες , το μεγαλυτερο ηταν 18.300 και μετα εγω με 17.510 . Επίσης , σε μεγαλο ιδιωτικο σχολειο της περιοχης μου , οι καλυτεροι μαθητες που πηγαιναν με κλειστα τα ματια νομικη πατωσαν και εβγαλαν γυρω στο 16.000 και τα υπολοιπα παιδια πολυ λιγοτερο . Επομένως , η χρονια αυτη ηταν απο τις χειροτερες για την θεωρητικη και οι βασεις θα πεσουν αλλα δεν ξέρουμε πόσο ( το λιγότερο 100 μορια ) . Καλή επιτυχία !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nasos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
ολο ιατρικη και 3 πεδιο
κανεις απο 2 πεδιο τι πιστευετε για τις βασεις, περνατε?

Ποσο εγραψες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arsyn

Νεοφερμένος

Η Arsyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Στο δικό μου σχολείο , που έχει κάθε χρονο τρομερες επιτυχιες , το μεγαλυτερο ηταν 18.300 και μετα εγω με 17.510 . Επίσης , σε μεγαλο ιδιωτικο σχολειο της περιοχης μου , οι καλυτεροι μαθητες που πηγαιναν με κλειστα τα ματια νομικη πατωσαν και εβγαλαν γυρω στο 16.000 και τα υπολοιπα παιδια πολυ λιγοτερο . Επομένως , η χρονια αυτη ηταν απο τις χειροτερες για την θεωρητικη και οι βασεις θα πεσουν αλλα δεν ξέρουμε πόσο ( το λιγότερο 100 μορια ) . Καλή επιτυχία !
Μακάρι να είναι όπως τα λες και να πέσουν οι βάσεις..Καλή επιτυχία και σε σένα! Εύχομαι ολόψυχα να περάσεις Νομική! (Και να είμαι κι εγώ κάπου ανάμεσα στους επιτυχόντες =Ρ )..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Προτείνω να ξεχάσουμε τελείως τις περσινές βάσεις αφού οι φετινές Δεν θα έχουν καμία σχέση με πέρυσι...εννοώ δεν θα πρέπει να τις έχουμε ως πάτημα και ως μέτρο σύγκρισης γτ το σύστημα είναι νέο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TreloiGamers

Νεοφερμένος

Ο TreloiGamers αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
νασο 17185 (ΧΑΛΙΑ στην εκθεση)
εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Δεν νομίζω να ανέβει τόσο... Εγώ πιστεύω οτι θα κινηθεί κοντά στα 19.000

Πέρσι είχε 18900κάτι, άρα λες όχι αύξηση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Έτσι κι αλλιώς για Αθήνα δεν βλέπουμε καμια τρελή μεταβολή. Τα παρακάτω τμήματα θα ανέβουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανασης Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θανασης Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
με 15810 πιστευετε ότι πιάνω γεωπονία απθ ή βόλου ;;;;;;
Υ.Γ απαντήστε και καμιά φορά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
με 15810 πιστευετε ότι πιάνω γεωπονία απθ ή βόλου ;;;;;;
Υ.Γ απαντήστε και καμιά φορά :P

Και στις 2 μέσα είσαι ( στη δεύτερη δε το συζητώ καν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top