[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Στο τελευταιο αρχειο εχει κλιμακωση. Κι εγω στην αρχη παραξενευτηκα.

Στο τελευταίο αρχείο λέει απο 0-10 και απο 10-20 :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
παιδιά από το 0-10 και 10-20 είναι πάνω κάτω από την βάση οχι κλιμάκωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΟΜ. ΠΡΟΣΑΝΑΤ. -ΗΜ-ΕΣ-2016-.xls Εμενα μου βγαζει 0-5, 5-10, 10-11, 11-12 κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Κλιμάκωση ΓΕΝΙΚΟΥ ΒΑΘΜΟΥ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ
όχι βαθμολογιών των επιμέρους μαθημάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΟΜ. ΠΡΟΣΑΝΑΤ. -ΗΜ-ΕΣ-2016-.xls Εμενα μου βγαζει 0-5, 5-10, 10-11, 11-12 κτλ.

Δεν έχει κλιμάκωση των ΓΒΠ όμως, το οποίο είναι και το πιο σημαντικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΟΜ. ΠΡΟΣΑΝΑΤ. -ΗΜ-ΕΣ-2016-.xls Εμενα μου βγαζει 0-5, 5-10, 10-11, 11-12 κτλ.

να αυτό θα σ βγάζει πάντα κάθε χρόνο
για κάθε κατεύθυνση ανά μάθημα ξεχωριστά
0-5 5-10 10-12 12-15 15-18 18-20
κλιμάκωση αν θυμάμαι καλά είναι για τον γενικό βαθμό των πανελληνίων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,778 μηνύματα.
Στη τεχνολογική 2 δεν είδα καλές επιδόσεις (ειδικα στα μαθηματικά 380 ατομα πανω απο βαση νομίζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Εκπλησσομαι πολυ απο το γεγονος οτι στην βιολογια οι αριστουχοι ειναι περισσοτεροι απο περσι.Τα πραγματα αλλαζουν πολυ στο 3ο πεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
παιδια ανοιγω διαφορες ιστοσελιδες για τα στατιστικα αλλά στον υπολογιστω οταν παω να ανοιξω το αρχειο μου εμφανιζεται σε rar. Μήπως μπορεί κανείς να επισυναψει το αρχειο σε pdf ή κάποιο άλλο αρχείο?? Γιατί έχω αρκετή αγωνία:confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Στα windows 8.1 πρέπει να πληρώσω για να ανοίξουν τα στατιστικά... λολ :wacko:

Απλά κατέβασέ το και μετά γκούγκλαρε PDF converter. Θα σου βγάλει προγράμματα μετατροπής. Διάλεξε όποιο θες και κάνε το αρχείο των στατιστικών PDF ώστα να το δεις
Εγώ έτσι το άνοιξα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Μήπως η κλιμάκωση ανακοινωθεί μετά τα μόρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
παιδια ανοιγω διαφορες ιστοσελιδες για τα στατιστικα αλλά στον υπολογιστω οταν παω να ανοιξω το αρχειο μου εμφανιζεται σε rar. Μήπως μπορεί κανείς να επισυναψει το αρχειο σε pdf ή κάποιο άλλο αρχείο?? Γιατί έχω αρκετή αγωνία:confused::confused:
πάτα στο rar θα στα βγάλει σε excel
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ευελπιστώ ότι θα βγεί γιατί τώρα δεν κάνουμε τίποτα.

Πάτος στην Οικονομία και Πληροφορική (90% κάτω από 13 στα Μαθηματικά)
Στο Παλαιό κάνουμε party, τα παιδιά έχουν πάει απογοητευτικά χαμηλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Ιστορικα υψηλες βαθμολογιες βλεπω, πλην της εκθεσης. 5000 ατομα στη φυσικη εγραψαν πανω απο 19 και 6000 στη χημεια, απο ενα συνολο 28000 μαθητων. Ακομα και βιολογια απο τους 13000, οι 1200+ εγραψαν 19-20. Ουτε η εκθεση ουτε η αφαιρεση των προφορικων μπορει να συγκρατησει την ανοδο μου φαινεται. Μιλαω για τις επιστημες υγειας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ευλιγιστούλης

Νεοφερμένος

Ο Ευλιγιστούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
για την θεωρητικη πως τα βλεπετε? μπορει να γινει καμια προβλεψη για ψυχολογια παντειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ian vas

Νεοφερμένος

Ο ian vas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
βλεπω βασεις 2014 με μειωση στην θετικη (σπουδων υγειας) - 200 με 300 μορια οποτε ιατρικη αθηνας βλεπω 19.100 και αλεξανδρουπολη 18.400-18.600 .... αυτα...

ααααα.... και επισης δεν ξερουμε πως τα πηγαμε σαν κατευθυνση σπουδων υγειας στην χημεια ,στην φυσικη ουτε στην εκθεση οποτα χου νοουσ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Διονύση, το θέμα είναι πόσοι κατάφεραν να γράψουν ΓΒΠ πάνω από 19 χωρίς τους προφορικούς.
Μην σε παραπλανούν οι βαθμοί.

Ισχύει ότι οι βαθμοί είναι υψηλοί πλην της Έκθεσης. Δηλαδή θα μιλούσαμε για βάσεις τύπου 19.200-19.300 αλλά λόγω των προφορικών και μεγαλύτερης βαρύτητας Έκθεση, προσεγγίζεται στο 19. Η Έκθεση είναι το κλειδί και οι μικρές απώλειες από τα άλλα μαθήματα, του στυλ 19.7 19.2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Για ιατρικές καμία εκτίμηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Επεσα εξω στις προβλεψεις μου
Πιστευω 18300 αλεξανδρουπολη 18800 αθηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ιστορικα υψηλες βαθμολογιες βλεπω, πλην της εκθεσης. 5000 ατομα στη φυσικη εγραψαν πανω απο 19 και 6000 στη χημεια, απο ενα συνολο 28000 μαθητων. Ακομα και βιολογια απο τους 13000, οι 1200+ εγραψαν 19-20. Ουτε η εκθεση ουτε η αφαιρεση των προφορικων μπορει να συγκρατησει την ανοδο μου φαινεται. Μιλαω για τις επιστημες υγειας.

Καλησπέρα σας. Ειδικά για την ιατρική που είναι πιο εύκολα τα πράγματα για υπολογισμούς, οι ~1100 (μερικοί από τους πρώτους διαλέγουν άλλα τμήματα, άρα πάμε στους ~1300) θα είναι 18.950-19.000 μόρια (Ιατρική ΔΠΘ, λογικά) με έκθεση ~17.4, φυσική ~19.6, χημεία ~19.6, βιολογία ~19.0... Αυτά είναι τα αποτελέσματα με τα εύκολα θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top