[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα σε όλους μας! Νιώθω ότι με έχει κυριεύσει το άγχος και έντονη πίεση!

Νιώθω απόλυτη ταύτιση !:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petmak97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.

salephspap

Νεοφερμένος

Ο salephspap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
κ γνωμη μου ειναι στο 3 πεδιο ιατρικη αθηνας 19.300 ιατρικη αλεξ 18.700 βιολογικο αθηνας 18.200 βιολογικο κρητης 17.800 ! ο ξαδερφος μου πιστευω με 18.400 με 19.000 να μπει ιατρικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Γενικα για ποσες θεσεις μιλαμε με το παλιο συστημα .πχ 10% επι τον αριθμο των θεσεων με το νεο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Γενικα για ποσες θεσεις μιλαμε με το παλιο συστημα .πχ 10% επι τον αριθμο των θεσεων με το νεο ;

4% των θέσεων γενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεα

Νεοφερμένος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Παιδια με 16.400 με το παλιο για αυτονομία τι πιστεύεται? (παίρνει μόνο 8 θεσεις).
Επισης με 15.100 για μαθηματικο πατρας τι λετε?(με το παλιο).
Ξερει κανείς κανεναν που να θελει αστυνομία με το παλιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeM18

Νεοφερμένος

Ο GeorgeM18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Οικονομικών επιστημών στο ΕΚΠΑ ειχε 14602...πιστεύετε να ανεβεί πολυ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
κ γνωμη μου ειναι στο 3 πεδιο ιατρικη αθηνας 19.300 ιατρικη αλεξ 18.700 βιολογικο αθηνας 18.200 βιολογικο κρητης 17.800 ! ο ξαδερφος μου πιστευω με 18.400 με 19.000 να μπει ιατρικη

Σε παρακαλώ μην τα γράφεις αυτά εν αναμονή βαθμών :worry: Δεν το λέω με καμία εμπάθεια ή διάθεση επίθεσης αλλά βρισκόμαστε λίγο πριν την ανακοίνωση και πολλοί έχουμε καταβληθεί απ το άγχος... Ας μιλήσουμε μετά τα στατιστικά - βαθμούς καλύτερα . Ας περιμένουμε λίγο και όλοι μπορούμε να κάνουμε τις εκτιμήσεις μας

Δεν έχω σκοπό για εντάσεις , ειλικρινά !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irene_5

Νεοφερμένος

Η irene_5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ξέρουμε μήπως τι ώρα θα βγουν αύριο τα στατιστικά??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
10μιση ειναι η συνεντευξη αρα γυρω στις 11 φανταζομαι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nihil.

Νεοφερμένος

Ο nihil. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Και οι βαθμολογίες μεθαύριο; Όταν λένε στο ίντερνετ στις 2 εννοούν μέχρι τις 2 ή ακριβώς στις 2; Στα σχολεία λογικά και πριν τις 12; Τι γινόταν τις προηγούμενες χρονιές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑndrewChatz

Νεοφερμένος

Ο ΑndrewChatz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
1 μέρα έμεινε παιδιά!Υπομονή και σε λίγο θα ξέρουμε τα αποτελέσματα και επομένως θα έχουμε ακριβέστερες προβλέψεις βάσεων! Πάντως εγώ που θέλω νομική υπολογιζώ να έβγαλα τουλάχιστον (ελπίζω) 18.200!!! Οπότε πιστεύω είμαι μεταξύ Θεσσαλονίκης και Κομοτηνής!:worry::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Νομίζω ότι στα σχολεία 11 το πολύ 12 θα αρχίσουν να κοινοποιουνται οι καταστάσεις και τις 2 θα ανοίξει το σύστημα στο διαδίκτυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nihil.

Νεοφερμένος

Ο nihil. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Ok, thanks. Και εγώ αυτό έβλεπα ως πιο πιθανό σενάριο. Μάλλον δε τη γλιτώνω τη βόλτα στο σχολείο τελικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Στο δικο μου σχολειο τα ειχαν βγαλει απο τις 9 ξερω γω, ισως και πιο πριν, παροτι ειχαν πει 11. Δεν αντεξα και πηγα νωριτερα, φυσικα δεν ηταν αλλα παιδια. Στο ιντερνετ βγηκαν στη 1 τη δικη μου χρονια αν δεν κανω λαθος. Ακριβως την ωρα που λενε τα δημοσιοποιουν, συνηθως 5-10 λεπτα πριν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εμάς τα βγάλαν 11.30 όταν έδινα! Και 2 στο διαδίκτυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Εμάς 11 παρά πέρυσι στο σχολείο. Διαδίκτυο το σύστημα ήταν πεσμένο για αρκετή ώρα απ' αυτήν που υποτίθεται θα έβγαιναν (δεν θυμάμαι αν ήταν 1 ή 2, ότι ήταν τελοσπάντων), πάντως δε μπορούσες να τα δεις στην ώρα τους.
Να πάτε σχολείο, ή αν δε θέλετε με τίποτα στείλτε κάποιον άλλο να τα δει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a(po)tyxia

Νεοφερμένος

Ο a(po)tyxia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Εμάς 11 παρά πέρυσι στο σχολείο. Διαδίκτυο το σύστημα ήταν πεσμένο για αρκετή ώρα απ' αυτήν που υποτίθεται θα έβγαιναν (δεν θυμάμαι αν ήταν 1 ή 2, ότι ήταν τελοσπάντων), πάντως δε μπορούσες να τα δεις στην ώρα τους.
Να πάτε σχολείο, ή αν δε θέλετε με τίποτα στείλτε κάποιον άλλο να τα δει.
Πραγματικά, ό,τι χειρότερο το να περιμένεις από το σπίτι τα αποτελέσματα στο Internet. Εγώ πέρυσι είχα κλείσει κινητά και γενικά εμπόδισα κάθε τρόπο επικοινωνίας με οικεία πρόσωπα μέχρι να μάθω τα αποτελέσματα στο Internet ενώ είχα υποψιαστεί ότι μέχρι την έναρξη του μεσημεριού όλοι τα είχανε μάθει από το σχολείο. Αλλά εγώ, εκεί να πατάω συνέχεια F5 μέχρι να φορτώσει. Internet ποτέ ξανά :P Την Παρασκευή θα στήσω καρτέρι από πολύ νωρίς στο σχολείο !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anonymous.gr

Νεοφερμένος

Ο anonymous.gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια ξερω οτι ειναι νωρις ...αλλα με 15000-15300 περνάω μεταλλειολογος ΕΜΠ ;(πέρυσι ειχε περυπου 14500...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ευλιγιστούλης

Νεοφερμένος

Ο Ευλιγιστούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
δεκα και μιση θα κανει συνεντευξη τυπου ο φιλης και κατα τη διαρκεια της συνεντευξης θα δωθουν τα στατιστικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top