[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώτα10

Νεοφερμένος

Η Γιώτα10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Αυτός δηλώνει ότι δεν είναι εκτίμηση. Ή έχει μπάρμπα στην Κορώνη ή μας τρολάρει άγρια. Παίζει με την αγωνία πολλών παιδιών όπως εγώ που έχω 18.091. Αν αποδειχτεί ότι λέει αλήθεια, τότε εκεί μέσα στο Υπουργείο θέλουν πολλές σφαλιάρες.
Tελικά αυτός δήλωσε ότι δεν είναι πληροφορία, αλλά δικιά του εκτίμηση. Ο καθένας λέει ότι του έρθει στο κεφάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
για μαθηματικο στοχευεις?

Για το μπες (η/υ και επικοινωνιας). Αν και δεν ειναι για μενα αλλα για τον ξαδερφο μου και εχουμε φαει ολο το καλοκαιρι να ασχολουμαστε με αυτο. Ειναι 89 μορια κατω απο την περσινη βαση :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John_07

Νεοφερμένος

Ο John_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Για το μπες (η/υ και επικοινωνιας). Αν και δεν ειναι για μενα αλλα για τον ξαδερφο μου και εχουμε φαει ολο το καλοκαιρι να ασχολουμαστε με αυτο. Ειναι 89 μορια κατω απο την περσινη βαση :(

Μαλιστα.. θα δειξει σε 5 μερες :D Καλα αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silvi123321

Νεοφερμένος

Η silvi123321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Βρε παιδιά πότε βγαίνουν τελικά τα αποτελέσματα,γιατί ακούω διάφορες ημερομηνίες εσείς τι ξέρετε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζεκο

Νεοφερμένος

Ο Τζεκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Βρε παιδιά πότε βγαίνουν τελικά τα αποτελέσματα,γιατί ακούω διάφορες ημερομηνίες εσείς τι ξέρετε????

Who knows??Αλλα το σεναριο απο οτι εχω καταλαβει ειναι να βγουν πριν τις 27 αραρ 26-27 πιθανων...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννα17

Νεοφερμένος

Η Αννα17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
παιδια 27 βγαινουν τλκ
υπομονη αν και ειναι αδυνατο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Για 25 δεν ελεγαν βρε παιδια? Το 27 πως προεκυψε? Επισημη ανακοινωση ή φημες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristofanhs

Νεοφερμένος

Ο aristofanhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Για ναυπηγικη εμπ με 17866 τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackowl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackowl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Παιδιά υπάρχει όντως διχογνωμία ως προς την ημέρα δημοσίευσης των βάσεων.
Σας παραθέτω τί έγραψε κάποιος, από το σάιτ-forum του Κουτρουμπέλη, υποστηριζόμενος ότι πήρε τηλέφωνο το Υπουργείο Παιδείας.
Σας παραθέτω απλά τα λόγια του: παιδια καλησπερα σας! ειμαι και εγω αγχωμενος οπως ολοι μας για τις βασεις!! πηρα τηλεφωνο χθες στο υπουργειο σε κατι τηλεφωνα που βρηκα για να μου πουν εαν ειναι καποια ημερομηνια πιθανοτερη απο καποια αλλη. με ειρωνικο τροπο μου απαντησε εκει μια χαζοβιολα οτι βγαινουν στις 24...τη ρωταω σιγουρα? καιιι η απαντηση της : πωωω μας τα χετε κανει τσουρεκια με τις κωλοβασεις, τη δευτερα ναι! και μου το κλεισε! τους παιρνει ο δι@@ος τωρα ολους εκει μεσα η οχι? που απτα λεφτα μας ζουν ειναι και αγενεστατοι

Δεν ξέρω κατά πόσο έγκυρη είναι... Πάντως από κάτω δεν υπάρχουν σχόλια περί αστείου, ψέματος ούτε υβριστικά. Μακάρι να αληθευτεί!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Μακαρι την δευτερα να εβγαιναν αλλα θα ειχε βγει ανακοινωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ναι όντως! μακάρι να βγουν τη Δευτέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thestral

Νεοφερμένος

Η Thestral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Παιδια τι λετε για Φυσικοθεραπεια και Ιατρικα Εργαστηρια; Ηθελα και Αγγλικη Φιλολογια αλλα δεν προκειται να περασω,αλλα και οι 2 αλλες επιλογες μου αρεσουν πολυ και εχω αγχωθει πολυ.Μακαρι να γινει ενα θαυμα και να μπω σε μια απο αυτες τις 3. Καλη επιτυχια σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώτα10

Νεοφερμένος

Η Γιώτα10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μακαρι την δευτερα να εβγαιναν αλλα θα ειχε βγει ανακοινωση
Από τη στιγμή που σ' αυτόν τον τόπο δεν λειτουργεί τίποτε με προγραμματισμό, δεν θα ήταν έκπληξη να ανακοινωθούν τη Δευτέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penitina

Νεοφερμένος

Η penitina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Tελικά αυτός δήλωσε ότι δεν είναι πληροφορία, αλλά δικιά του εκτίμηση. Ο καθένας λέει ότι του έρθει στο κεφάλι.

Γιώτα καταλαβαίνω τι πέρασες και εγώ τα ίδια μόρια έχω.Αλλά να σου πω απο τν αρχή δεν τον πίστεψα.Εξάλλου είμαι έτοιμη για όλα .Απ΄΄οτι έχω καταλάβει στο νήμα είμαστε.Βέβαια είναι λίγο ενθαρύντικό που τα ΜΜΕ δίνουν ως τελευταίες εκτιμήσεις ιατρική ΔΠΘ γύρω στα 17900 ΜΌΡΙΑ .Το έψαξα λίγο και το 2013 τελευταίες εκτιμήσεις έδινα 18000-18100.Οπότε μπορεί και πάλι να πέσουν μέσα.Μακάρι για μας και για πολλά παιδιά που θα το ήθελαν.
ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΑΙ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petroskour2012

Νεοφερμένος

Ο Petroskour2012 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ξέρει κανεις καμία πρόβλεψη για τη βάση των μηχανολόγων μηχανικών στη Κοζάνη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allinel

Νεοφερμένος

Ο allinel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Αυτός δηλώνει ότι δεν είναι εκτίμηση. Ή έχει μπάρμπα στην Κορώνη ή μας τρολάρει άγρια. Παίζει με την αγωνία πολλών παιδιών όπως εγώ που έχω 18.091. Αν αποδειχτεί ότι λέει αλήθεια, τότε εκεί μέσα στο Υπουργείο θέλουν πολλές σφαλιάρες.
Βρε παιδιά... αυτός σίγουρα τρολάρει. Ακόμα και αν είχε μέσον στο Υπουργείο, θα μάθαινε πού πέρασε ο ίδιος και όχι βάση σχολής! Γιαυτό μην αγχώνεστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώτα10

Νεοφερμένος

Η Γιώτα10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Γιώτα καταλαβαίνω τι πέρασες και εγώ τα ίδια μόρια έχω.Αλλά να σου πω απο τν αρχή δεν τον πίστεψα.Εξάλλου είμαι έτοιμη για όλα .Απ΄΄οτι έχω καταλάβει στο νήμα είμαστε.Βέβαια είναι λίγο ενθαρύντικό που τα ΜΜΕ δίνουν ως τελευταίες εκτιμήσεις ιατρική ΔΠΘ γύρω στα 17900 ΜΌΡΙΑ .Το έψαξα λίγο και το 2013 τελευταίες εκτιμήσεις έδινα 18000-18100.Οπότε μπορεί και πάλι να πέσουν μέσα.Μακάρι για μας και για πολλά παιδιά που θα το ήθελαν.
ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΑΙ!!!!
Ο μόνος penitina που με προβλημάτισε σοβαρά είναι ο Κουτρουμπέλης που την έδωσε 18.140 και θεωρείται σοβαρός εκτιμητής. Εύχομαι να πέσει έξω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penitina

Νεοφερμένος

Η penitina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ο μόνος penitina που με προβλημάτισε σοβαρά είναι ο Κουτρουμπέλης που την έδωσε 18.140 και θεωρείται σοβαρός εκτιμητής. Εύχομαι να πέσει έξω!

Εχεις δίκιο.Και ο Στρατηγάκης πάντως δεν είναι ιδιαίτερα ενθαρυντικός.Στα 20 μόρια διαφορα μας έχει.Ομως ξέρεις σε τι ελπίζω;Στ'ότι κάποια παιδιά σ'ένα άλλο site λέγανε για μεγάλες διαφορές στα φροντιστήριά τους και στα σχολεία τους στους μαθητές που είχαν πάνω απο 18000 μόρια το 2013 και φέτος(ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ ΦΕΤΟΣ) .Οπότε σκέπτομαι λες ο Βαφειαδάκης που είναι προεδρος ΟΕΦΕ και ο Φλωρόπουλος να μιλάνε για πτώση κάτω απο 18000 μόρια γιατί κάτι περισσοτερο ξέρουν απο μόρια ενώ οι άλλοι εκτιμητές μιλάνε με βάση τον ΓΒΠ;
MAKARI!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώτα10

Νεοφερμένος

Η Γιώτα10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εχεις δίκιο.Και ο Στρατηγάκης πάντως δεν είναι ιδιαίτερα ενθαρυντικός.Στα 20 μόρια διαφορα μας έχει.Ομως ξέρεις σε τι ελπίζω;Στ'ότι κάποια παιδιά σ'ένα άλλο site λέγανε για μεγάλες διαφορές στα φροντιστήριά τους και στα σχολεία τους στους μαθητές που είχαν πάνω απο 18000 μόρια το 2013 και φέτος(ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ ΦΕΤΟΣ) .Οπότε σκέπτομαι λες ο Βαφειαδάκης που είναι προεδρος ΟΕΦΕ και ο Φλωρόπουλος να μιλάνε για πτώση κάτω απο 18000 μόρια γιατί κάτι περισσοτερο ξέρουν απο μόρια ενώ οι άλλοι εκτιμητές μιλάνε με βάση τον ΓΒΠ;
MAKARI!!!
Έχεις δίκαιο και πιστεύω ότι ο Στρατηγάκης τα 18.070 που της έδωσε αποτελούν την οροφή. Τα capital controls θα παίξουν πάντως μεγαλύτερο ρόλο από αυτόν που περιμένουμε. Η Ιατρική ΔΠΘ αποτελεί απομακρυσμένη σχολή για πολλούς που οι γονείς τους δεν έχουν την δυνατότητα να τους στείλουν εκεί. Ιδίως από τη Νότια Ελλάδα. Γι' αυτό η βάση της Ιατρικής ΔΠΘ θα πάει κάτω από τα 18.000 μόρια και οι Οδοντιατρικές και Φαρμακευτικές πάνω. Αυτό το σενάριο ακούγεται πολύ. Συνέβει το ίδιο το 2002.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

penitina

Νεοφερμένος

Η penitina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Έχεις δίκαιο και πιστεύω ότι ο Στρατηγάκης τα 18.070 που της έδωσε αποτελούν την οροφή. Τα capital controls θα παίξουν πάντως μεγαλύτερο ρόλο από αυτόν που περιμένουμε. Η Ιατρική ΔΠΘ αποτελεί απομακρυσμένη σχολή για πολλούς που οι γονείς τους δεν έχουν την δυνατότητα να τους στείλουν εκεί. Ιδίως από τη Νότια Ελλάδα. Γι' αυτό η βάση της Ιατρικής ΔΠΘ θα πάει κάτω από τα 18.000 μόρια και οι Οδοντιατρικές και Φαρμακευτικές πάνω. Αυτό το σενάριο ακούγεται πολύ. Συνέβει το ίδιο το 2002.

Για την οδοντιατρική ΕΚΠΑ το πιστέυω κι εγώ.Για την οδοντ.ΑΠΘ και φαρμ.ΕΚΠΑ το θεωρώ δύσκολο.Η ιατρική είναι ιατρική όσο να ΄ναι
δύσκολα την αφήνεις όταν έχεις τα μόρια για να περάσεις.Μακάρι να κάνω λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top