[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Πως πιστεύετε θα κινηθούν οι βάσεις σε κάθε κατεύθυνση ?
Εγώ νομίζω θετική πτώση,τεχνολογική κάπου στα ίδια αν βάλουν βατά αύριο και θεωρητική δεν ξέρω.....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Άκυρο. Λέτε οι πληροφορικές να πέσουν κανένα 500-1000; ok. Μακριά το 500 από το 1000. :P για πείτεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristotelis10

Νεοφερμένος

Ο aristotelis10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Παιδια ποσα πιστευεται θα πεσουν οι βασεις σε σχολες που δεν υφιστανται μεγαλη μειωση εισακτεων;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
παιδια βγαζω απο 7.900 μεχρι 8 200...η βαση στο μηχανικος πληροφορικης καβαλας ηταν 8100..λετε να πεσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Ναι, αν και θα ανοίξουν θεμα με τις εκτιμήσεις όπου να ναι που θα πάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Παίδες να ανοίξουμε θέμα βάσεις 2015 σαν περσυ που άνοιξε αμέσως ?τεσπα μίλησα με εκτιμητη που λέει ότι 3ο πεδίο αναμένεται πιο κάτω και απ. 13 και 2-4 σαν το 13. .βέβαια είναι νωρίς ακόμα για εκτιμήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinkman

Νεοφερμένος

Ο Pinkman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Παίδες να ανοίξουμε θέμα βάσεις 2015 σαν περσυ που άνοιξε αμέσως ?τεσπα μίλησα με εκτιμητη που λέει ότι 3ο πεδίο αναμένεται πιο κάτω και απ. 13 και 2-4 σαν το 13. .βέβαια είναι νωρίς ακόμα για εκτιμήσεις

Μιλησες με εκτιμητη ?χαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Μιλησες με εκτιμητη ?χαχαχαχαχαχα

Είναι μαθηματικός σε φροντ και κάνει εκτιμήσεις κάθε χρόνο.. Περσυ είχε πέσει μέσα σχεδόν σε όλα τον εμπιστεύομαι.. Αλλά δεν θέλω να αγχωθω πιστεύω είμαι μέσα χημικούς ή βιολογικό στην έσχατη των περιπτώσεων θα πάω χημικό επαρχία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valous

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Με μια προχειρη εκτιμηση ο βαθμος μου στο 2ο/4ο πεδιο κυμαινειτα (14.000-15.000) με κατεστρεψε η φυσικη που την πιστευα πολυ..

Αν υπαρχει μειωση των ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ σε πατρα ή κρητη μου φαινεται σαν μια πολυ καλη επιλογη, εχει καποιος αποψη πανω στο θεμα;; νομιζω εχει προοπτικες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Το η/υ σαμου ποσο λέτε να πέσει η περσυνη βάση εθναι 105620 θα πέσει πόλυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Με μια προχειρη εκτιμηση ο βαθμος μου στο 2ο/4ο πεδιο κυμαινειτα (14.000-15.000) με κατεστρεψε η φυσικη που την πιστευα πολυ..

Αν υπαρχει μειωση των ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ σε πατρα ή κρητη μου φαινεται σαν μια πολυ καλη επιλογη, εχει καποιος αποψη πανω στο θεμα;; νομιζω εχει προοπτικες :)

Θες να πεις Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής; :hmm:
Ή είναι άλλο τμήμα αυτό που λες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Θες να πεις Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής; :hmm:
Ή είναι άλλο τμήμα αυτό που λες;

Loreley λες θα κατρακυλισει τι τμήμα στην Σάμο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Loreley λες θα κατρακυλισει τι τμήμα στην Σάμο;

Που να ξέρω και εγώ; :P
Σου εύχομαι πάντως να πιάσεις την σχολή που θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valous

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Θες να πεις Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής; :hmm:
Ή είναι άλλο τμήμα αυτό που λες;

Οχι αυτη ειναι αλλη σχολη, αλλα δεν ξερω τις ουσιαστικες διαφορες, περιμενω να γραψω αοθ και να ασχοληθω εντατικα με το θεμα..

Διαβασαμε ολη την χρονια και δεν ξερουμε τι θελουμε να περασουμε :confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Οχι αυτη ειναι αλλη σχολη, αλλα δεν ξερω τις ουσιαστικες διαφορες, περιμενω να γραψω αοθ και να ασχοληθω εντατικα με το θεμα..

Διαβασαμε ολη την χρονια και δεν ξερουμε τι θελουμε να περασουμε :confused::confused::confused:

A, oπότε εννοέις Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών στην Πάτρα, το οποίο αντίστοιχο τμήμα στην Κρήτη είναι Ηλεκτρονικών Μηχανικών. Επειδή το έχω ψάξει, το τμήμα στην Κρήτη δεν έχει τόσα δικαιώματα γιατί είναι καινούριο. Πρέπει να μετονομαστεί σε Ηλεκτρολόγων πρώτα.

Παιδιά για ΗΜΜΥ Πάτρα, πόσο λέτε να πέσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
A, oπότε εννοέις Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών στην Πάτρα, το οποίο αντίστοιχο τμήμα στην Κρήτη είναι Ηλεκτρονικών Μηχανικών. Επειδή το έχω ψάξει, το τμήμα στην Κρήτη δεν έχει τόσα δικαιώματα γιατί είναι καινούριο. Πρέπει να μετονομαστεί σε Ηλεκτρολόγων πρώτα.

Παιδιά για ΗΜΜΥ Πάτρα, πόσο λέτε να πέσει;

Άλλες θετικές ή πολυτεχνικές επιστήμες δεν σου αρέσουν; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Άλλες θετικές ή πολυτεχνικές επιστήμες δεν σου αρέσουν; :P

Mαθηματικό μου αρέσει επίσης, αλλά προτιμώ πολυτεχνείο που κάνεις λίγο από όλα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Mαθηματικό μου αρέσει επίσης, αλλά προτιμώ πολυτεχνείο που κάνεις λίγο από όλα. :P

Για πληροφορίες στο βίντεο. :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Το θέμα για τις εκτιμήσεις των βάσεων 2015 είναι στον ... αέρα!
Να ευχηθούμε Καλά αποτελέσματα σε όλους τους φετινούς υποψηφίους, και καλές ... εκτιμήσεις !!;) (ώρε τι θα διαβάσουμε και φέτος:P ) Αστειεύομαι φυσικά.
Λοιπόν, ξεκινάμε... Δώστε εκτιμήσεις στο λαό!



Σημείωση: Τα προηγούμενα posts προήλθαν από το θέμα "Πανελλήνιες 2015"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Άκυρο. Λέτε οι πληροφορικές να πέσουν κανένα 500-1000; ok. Μακριά το 500 από το 1000. :P για πείτεεε

Τόσο δεν έπεσαν ούτε το '13, λες να πέσουν τώρα ;
Αν με ένα δύσκολο πέφτουν οι βάσεις 1000 μόρια τότε καλά κρασιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top