[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Τζεκο

Νεοφερμένος

Ο Τζεκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Αυτες οι εκτιμησεις ειναι για πολυ λιγες σχολες και επιπλεον δεν θα ελεγα οτι μας κανανε σοφοτερους!Αναμενουμε την ανακοινωση των βασεων...:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώτα10

Νεοφερμένος

Η Γιώτα10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Σ΄ενα άλλο site κάποιος βγήκε σήμερα και λέει πως έχει διαρροή ιατρικη ΔΠΘ 18119 και ιατρικη ΕΚΠΑ 18954 να τον πιστέψουμε;
Αυτός δηλώνει ότι δεν είναι εκτίμηση. Ή έχει μπάρμπα στην Κορώνη ή μας τρολάρει άγρια. Παίζει με την αγωνία πολλών παιδιών όπως εγώ που έχω 18.091. Αν αποδειχτεί ότι λέει αλήθεια, τότε εκεί μέσα στο Υπουργείο θέλουν πολλές σφαλιάρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 850985

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εχω αγχωθει....φυσικο..Ειδα κατι πινακες και αυτον του Στρατηγακη που λενε οτι ολες οι σχολες,και ποσο μαλλον της περιφερειας,θα ανεβουν,δεν ειδα ουτε μια πεσμενη σχολη...και μετα βγενουν τα media και λενε οτι θα πεσουν....αυτος ο Στρατηγακης εβγαλε εκτιμιση και περυσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
οι χαμηλές επιδόσεις στο υποχρεωτικό μάθημα των Αρχών Οικονομικής Θεωρίας δεν αφήνουν πολλά περιθώρια

το λέει σοβαρά; facepalm

εχω αγχωθει....φυσικο..Ειδα κατι πινακες και αυτον του Στρατηγακη που λενε οτι ολες οι σχολες,και ποσο μαλλον της περιφερειας,θα ανεβουν,δεν ειδα ουτε μια πεσμενη σχολη...και μετα βγενουν τα media και λενε οτι θα πεσουν....αυτος ο Στρατηγακης εβγαλε εκτιμιση και περυσι?

Θα κατέβουν οι βάσεις.
Φέτος είχαμε ιστορικό χαμηλό στους αριστούχους εσύ τι λες να ανέβουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 850985

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα κατέβουν οι βάσεις.
Φέτος είχαμε ιστορικό χαμηλό στους αριστούχους εσύ τι λες να ανέβουν
Δεν ξερω ,....δεν βρισκω για ποιο λογο να ανεβουν,γι αυτο τρομοκρατηθηκα-αγχωθηκα οταν βγηκε αυτος με τις εκτιμησεις του :/: και δεν μιλαω μονο για τις αριστουχες σχολες,αλλα κaι τις μεσαιες των 10.000-14.000 :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜανωληςΤ

Νεοφερμένος

Ο ΜανωληςΤ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλησπερα! ενδιαφερομαι για την ΣΜΥΝ κι εχω 15.701.οι εκτιμησεις την δειχνουν απο 15.400 εως 15.980.Λετε εχω ελπιδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εχει βγάλει δελτίο τύπου το υπουργείο και λέτε για 27?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
αλανια τι λετε για πληροφορικη καβαλας? με 7200 περναω?? περσι ηταν 8100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
έως 27. :hehe:
παίζουμε τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
έως 27. :hehe:
παίζουμε τώρα.

αν κατι λατρευω στο υπουργειο παιδειας ειναι το οτι αυτα που λεει συνηθως τα κανει πραξη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ratatouis

Νεοφερμένος

Ο ratatouis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Ρε παιδιά είναι δυνατόν η αστυφυλακων να παραμείνει τόσο υψηλά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαναη Κ.

Νεοφερμένος

Η Δαναη Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ρε παιδιά είναι δυνατόν η αστυφυλακων να παραμείνει τόσο υψηλά?

Παλια αρθρα δεν ειναι αυτα; του ιουνιου-ιουλιου;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ratatouis

Νεοφερμένος

Ο ratatouis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Παλια αρθρα δεν ειναι αυτα; του ιουνιου-ιουλιου;:hmm:

Τι να σου πω ρε δαναη δεν ξέρω...εγώ χρειάζομαι μια πτώση 390 μόρια για να μπω...τώρα αν πέσει μόνο 200 μόρια μ αυτά τα θέματα εεε γαμησε με μετά (σορρυ για την εκφραση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Παιδια οι βασεις θα πεσουν σε ολα τα παιδια και πολυ μαλιστα ακομα και στο 5οπεδιο που ειναι καλητερες οι επιδοσεις στο αοθ απο περυση και πολυ μαλιστα .Θα κατρακυλισουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαναη Κ.

Νεοφερμένος

Η Δαναη Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Τι να σου πω ρε δαναη δεν ξέρω...εγώ χρειάζομαι μια πτώση 390 μόρια για να μπω...τώρα αν πέσει μόνο 200 μόρια μ αυτά τα θέματα εεε γαμησε με μετά (σορρυ για την εκφραση)

Και γω θελω πτωση 350 για να μπω .. :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
"πτωση 1500 μορια βουτια 3000 ρεκορ πτωσης στις περιφερειες " και στο τελος να δεις που στη σαμο θα υπαρχει ανοδος. -_-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John_07

Νεοφερμένος

Ο John_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
"πτωση 1500 μορια βουτια 3000 ρεκορ πτωσης στις περιφερειες " και στο τελος να δεις που στη σαμο θα υπαρχει ανοδος. -_-

για μαθηματικο στοχευεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζεκο

Νεοφερμένος

Ο Τζεκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Παιδια οι βασεις θα πεσουν σε ολα τα παιδια και πολυ μαλιστα ακομα και στο 5οπεδιο που ειναι καλητερες οι επιδοσεις στο αοθ απο περυση και πολυ μαλιστα .Θα κατρακυλισουν.

Εχεις πληροφοριες?:P Μακαρι παντως ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top