[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Με 17.036 υπαρχει εστω και ελαχιστη πιθανοτητα να πιασω Νομικη Κομοτηνης ;

Όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
με 16.115 λετε να μπαινω ΗΜΜΥ Ξανθης;
θα πεσουν παρα πολυ οι βασεις , επομενως λογικα μπαινεις . Εξαλλου οι περιφερειακες σχολες θα πεσουν περισσοτερο απο τις υπολοιπες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John_07

Νεοφερμένος

Ο John_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Με 13167 υπαρχει πιθανοτητα για γεωπονικο απθ η τοπογραφων απθ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KEIYAKUSHA

Νεοφερμένος

Ο KEIYAKUSHA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας,

Πιστευετε οτι θα πεσουν φετος οι βασεις στα ΤΕΙ και κυριοτερα Μηχανικων Πληροφορικης ? Ειμαι μαθητης ΕΠΑΛ Ομαδας Α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Με 17,489 Νομική Κομοτηνής; Υπάρχει περίπτωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
οι βασεις στο 4ο πεδιο θα ειναι πιο ψηλες απο αυτες του 2013;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Τελικα , το Πολιτικο της Νομικης ειναι καλη σχολη ? Εχει προοπτικες και δυνατοτητες για ενα καλο μεταπτυχιακο ?
Όποιος γνωριζει ή ειναι φοιτητης σε αυτο το τμημα , ας μου απαντησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

NEKTARIOS11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NEKTARIOS11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
ναι, σε σχολες επιπεδου 11000-17000 και οχι πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Navarro1996

Νεοφερμένος

Ο Navarro1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
οι βασεις στο 4ο πεδιο θα ειναι πιο ψηλες απο αυτες του 2013;;;;

Θεσσαλονικη-Αθηνα πιστευω πως ναι, στην επαρχια πολυ πιο κατω, αφου και τα 2 μαθηματα βαρυτητας ηταν δυσκολα, δεν γινονται μεταγραφες, και η κυριοτερη διαφορα με το 2013 ειναι οτι δεν υπαρχουν ειδικες βασεις για τριτεκνους/πολυτεκνους κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis83

Νεοφερμένος

Ο antonis83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
για μμε στο παντειο τι λετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Τελικα , το Πολιτικο της Νομικης ειναι καλη σχολη ? Εχει προοπτικες και δυνατοτητες για ενα καλο μεταπτυχιακο ?
Όποιος γνωριζει ή ειναι φοιτητης σε αυτο το τμημα , ας μου απαντησει

Μια χαρά είναι! Και γω για την ίδια σχολή ενδιαφέρομαι! αν σου αρέσει πραγματικά τότε go for it!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valia_dad

Νεοφερμένος

Η valia_dad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Τι λετε για βασεις τεφαα Θεσσαλονίκη και Ψυχολογία Θεσσαλονίκη ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Με ενδιαφερει πολυ αυτη η σχολη αλλά ανυσηχω για τις προπτικες που θα μου δωσει το συγκεκριμενο πτυχιο . Εσύ τι σκέφτεσαι να κάνεις και επιλεγεις το Πολιτικο ;
ΥΓ : Φέτος έδωσες πανελληνιες ( γτ μπορει να ειμαστε συμφοιτητες τοτε ! )

Μια χαρά είναι! Και γω για την ίδια σχολή ενδιαφέρομαι! αν σου αρέσει πραγματικά τότε go for it!!
Με ενδιαφερει πολυ αυτη η σχολη αλλά ανυσηχω για τις προπτικες που θα μου δωσει το συγκεκριμενο πτυχιο . Εσύ τι σκέφτεσαι να κάνεις και επιλεγεις το Πολιτικο ;
ΥΓ : Φέτος έδωσες πανελληνιες ( γτ μπορει να ειμαστε συμφοιτητες τοτε ! )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Με 17.036 υπαρχει εστω και ελαχιστη πιθανοτητα να πιασω Νομικη Κομοτηνης ;
Νομιζω εισαι μεσα στανταρ.
Τελικα , το Πολιτικο της Νομικης ειναι καλη σχολη ? Εχει προοπτικες και δυνατοτητες για ενα καλο μεταπτυχιακο ?
Όποιος γνωριζει ή ειναι φοιτητης σε αυτο το τμημα , ας μου απαντησει

Ειμαι στη σχολη με το καλό να μας έρθεις. Ειναι υπέροχη. Και σκεψου εγω θελω να την τελειώσω και να ασχοληθώ με κάτι τελείως διαφορετικό. Για διπλωματικό σώμα εξετάσεις μπορείς να δώσεις από όλες τις σχολές αλλά αν εχεις επαφη με το αντικείμενο είσαι σε καλύτερη θέση οπότε θα διαλλέξεις κατεύθυνση Διεθνών σχέσεων που απο οτι λενε τα παιδιά είναι πολύ καλή. Οι καθηγητές είναι ένας και ένας. Προοπτικες για μεταπτυχιακό πολλές ανάλογα με τι σε ενδιαφέρει. Καλά αποτελέσματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Νομιζω εισαι μεσα στανταρ.


Ειμαι στη σχολη με το καλό να μας έρθεις. Ειναι υπέροχη. Και σκεψου εγω θελω να την τελειώσω και να ασχοληθώ με κάτι τελείως διαφορετικό. Για διπλωματικό σώμα εξετάσεις μπορείς να δώσεις από όλες τις σχολές αλλά αν εχεις επαφη με το αντικείμενο είσαι σε καλύτερη θέση οπότε θα διαλλέξεις κατεύθυνση Διεθνών σχέσεων που απο οτι λενε τα παιδιά είναι πολύ καλή. Οι καθηγητές είναι ένας και ένας. Προοπτικες για μεταπτυχιακό πολλές ανάλογα με τι σε ενδιαφέρει. Καλά αποτελέσματα :)
Μια γνωστή μου τελειωσε το πολιτικο της νομικης με κατευθυνση διοικηση και εκανε μεταπτυχιακο στα ναυτιλιακα . Υπαρχει τετοια δυνατοτητα ;
Βασικα πως μπορω να επικοινωνήσω μαζί σου γιατι έχω αρκετες απορίες ( συγνώμη που σε πρήζω ) αλλά είναι η αγωνία του πρωτάρη !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Με 15553 Πληροφορική ΑΠΘ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Μια γνωστή μου τελειωσε το πολιτικο της νομικης με κατευθυνση διοικηση και εκανε μεταπτυχιακο στα ναυτιλιακα . Υπαρχει τετοια δυνατοτητα ;
Βασικα πως μπορω να επικοινωνήσω μαζί σου γιατι έχω αρκετες απορίες ( συγνώμη που σε πρήζω ) αλλά είναι η αγωνία του πρωτάρη !

Αμα η γνωστή σου έκανε μεταπτυχιακό στα ναυτιλιακά τότε λογικά θα γίνεται :P Στείλε μου μήνυμα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

legisperitus

Νεοφερμένος

Ο legisperitus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Συγγνωμη που ξαναρωταω αλλα επειδη βλεπω οτι εμπλουτιζεται η σελιδα με καινουριες αποψεις,με 18.091 εχω πιθανοτητες για Νομικη Κομοτηνης????:worry::/::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Νομιζω εισαι μεσα στανταρ.


Ειμαι στη σχολη με το καλό να μας έρθεις. Ειναι υπέροχη. Και σκεψου εγω θελω να την τελειώσω και να ασχοληθώ με κάτι τελείως διαφορετικό. Για διπλωματικό σώμα εξετάσεις μπορείς να δώσεις από όλες τις σχολές αλλά αν εχεις επαφη με το αντικείμενο είσαι σε καλύτερη θέση οπότε θα διαλλέξεις κατεύθυνση Διεθνών σχέσεων που απο οτι λενε τα παιδιά είναι πολύ καλή. Οι καθηγητές είναι ένας και ένας. Προοπτικες για μεταπτυχιακό πολλές ανάλογα με τι σε ενδιαφέρει. Καλά αποτελέσματα :)
Σε ποια πόλη αν επιτρέπεται ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Αθηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top