[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnman97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johnman97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
χημικων μηχανικων αθηνας?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim2015

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jim2015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
παιδια,καποια εκτιμηση για τις φιλολογικες(Φιλολογια-ΦΠΨ-Ιστορια Αρχαιολογια κ.λ.π)των περιφερειακων πανεπιστημιων(Ιωαννινα,Κομοτηνη,Βολος,Καλαματα);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Με 17,489 Νομική Κομοτηνής; Υπάρχει περίπτωση;
Όχι φίλε.. Στη χειρότερη 17600-17700

χημικων μηχανικων αθηνας?????

17.200-17300
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maryloop

Νεοφερμένος

Η maryloop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδια καλησπερα.προσπαθω να μπω στην ιστοσελιδα του υπουργειου για το μηχανογραφικο και μου εμφανιζει runtime error!να ανησυχησω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Τι λετε για βασεις τεφαα Θεσσαλονίκη και Ψυχολογία Θεσσαλονίκη ;
Η ψυχολογία θα πέσει κάτω από 18
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t.m.n.x

Νεοφερμένος

Η t.m.n.x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Παιδιά όποιος μπορεί να κάνει εκτίμηση για:
Φιλολογία Θεσσαλονίκης/Ιωαννίνων
Νομική Θεσσαλονίκης/Κομοτηνής/ΣΣΑΣ
Ψυχολογία Ρεθύμνου
Φυσικοθεραπεία Αθήνας
Παιδαγωγικό Δημοτικής Βόλου/Ιωαννίνων

Ξέρω πολλά ζητάω αλλά σκεφτείτε ότι ολόκληρη παρέα βρίσκεται σε αγωνία:P

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
παιδια καλησπερα.προσπαθω να μπω στην ιστοσελιδα του υπουργειου για το μηχανογραφικο και μου εμφανιζει runtime error!να ανησυχησω??
Και γω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω! Από το πρωί έτσι είναι η σελίδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valia_dad

Νεοφερμένος

Η valia_dad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Με 17.801 λετε να περναω;

Δε ξέρω αν περνάς, αλλά σίγουρα το μήνυμά σου δε περνά... απαρατήρητο! :P
Καλέ, τι γραμματοσειρά είναι αυτή; Τρόμαξα λιγάκι. χαχα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valia_dad

Νεοφερμένος

Η valia_dad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Χαχαχα η αγωνία με εχει φαειιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Ποσο θα πέσει το η/υ σαμου; να πω οτι η βάση του 14 ειναι 10562.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eft23

Νεοφερμένος

Η eft23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ευχαριστω για τις απαντησεις σας! για το τμημα εφαρμοσμενης πληροφορικης ΠΑΜΑΚ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Mε 16,100 έχω πιθανότητες για το τμήμα πολιτικής επιστήμης και δημοσίας διοίκησης του ΕΚΠΑ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Εγω με 17.036 μπαίνω στο τμήμα πολιτικής επιστήμης και δημοσίας διοίκησης του ΕΚΠΑ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

NEKTARIOS11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NEKTARIOS11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
πολιτικής επιστήμης και δημοσίας διοίκησης του ΕΚΠΑ 16700-16750
Φιλολογία Θεσσαλονίκης κατω απο 17000
Φιλολογία Ιωαννίνων 15300-15400
Νομική Θεσσαλονίκης 17800-17900
Νομική Κομοτηνής 17400-17500
ΣΣΑΣ κατω απο 2013
Ψυχολογία Ρεθύμνου 16700-16800
Φυσικοθεραπεία Αθήνας 15500-15600
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KEIYAKUSHA

Νεοφερμένος

Ο KEIYAKUSHA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πιστευετε οτι θα πεσουν φετος οι βασεις στα ΤΕΙ και κυριοτερα Μηχανικων Πληροφορικης στο Ηρακλειο ? Ειμαι μαθητης ΕΠΑΛ Ομαδας Α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allinel

Νεοφερμένος

Ο allinel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Δείτε και αυτό από Στρατηγάκη. Πέφτει, συνήθως, πολύ κοντά. Είναι σημερινό δημοσίευμα από Καθημερινή.
https://www.kathimerini.gr/821232/article/epikairothta/ellada/va8mos-eisagwghs-to-3-h-to-4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Δείτε και αυτό από Στρατηγάκη. Πέφτει, συνήθως, πολύ κοντά. Είναι σημερινό δημοσίευμα από Καθημερινή.
https://www.kathimerini.gr/821232/article/epikairothta/ellada/va8mos-eisagwghs-to-3-h-to-4

Συμφωνώ με τις προβλέψεις όσον αφορά 2ο/3ο πεδίο. Κάποιες ιατρικές ίσως τις τραβάει ελάχιστα πάνω. Π.χ εγώ πιστεύω τελευταία ιατρική μέχρι 18150 (το λέω γιατί είναι κρίσιμο για μερικούς) Με την Αθήνα συμφωνώ αφού και εγώ έχω δώσει 18900-18970, Πάτρας 18450-18500, Θεσσαλονίκης < 18730.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

NEKTARIOS11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NEKTARIOS11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
οι εκτιμησεις του κ. Στρατηγακη δε διαφερουν απο τις δικες μου ,δειτε τι εχω γραψει και θα το διαπιστωσετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panosz3

Νεοφερμένος

Ο Panosz3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εχω 18250 πιστευετε οτι ελπιζω για ιατρικη αλεξ/πολης; ο στρατηγακης δινει 18200 την ιατρκη δπθ πιστευετε οτι το στατιστικο λαθος θα ειναι προς τα πανω η προς τα κατω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top