[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

semm

Νεοφερμένος

Ο semm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ειμαι στο 4% με 17937 τι πιθανοτητες λετε υπαρχουν για ιατρικη αλεξανδρουπολης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.

donkiexotis

Νεοφερμένος

Ο donkiexotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
με 13.400 λετε να πιασω νοσηλευτικη στο τει της αθηνας?
13.100 ειχε περυσι κ απο οτι ακουγεται θα υπαρχει καποια μειωση..
υπαρχει καποια περιπτωση να ανεβει πανω απο 13.400??? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AngelikiGardi.

Νεοφερμένος

Η AngelikiGardi. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδιά εκτιμήσεις για Ιατρική Θεσσαλονίκης, Πάτρας και για Βιολογία ΕΚΠΑ?????????:hmm: Παρακαλώ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
με 13.400 λετε να πιασω νοσηλευτικη στο τει της αθηνας?
13.100 ειχε περυσι κ απο οτι ακουγεται θα υπαρχει καποια μειωση..
υπαρχει καποια περιπτωση να ανεβει πανω απο 13.400??? :hmm:

Δε νομιζω αλλα ποτε δε ξερεις..Λογικα εισαι μεσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragneel

Νεοφερμένος

Ο dragneel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Mε 18.965 στο 1ο πεδιο ειμαι μεσα νομικη αθηνας εε; και με 18.213(ενας φιλος μου) περναει Θεσσαλονικη νομικη;

Σε φαντάζομαι να πας στον περιπτερά και να του κάνεις ερωτήσεις του στυλ "Με 100 ευρώ παίρνω τσίχλες;" :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathisso

Νεοφερμένος

Ο stathisso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Πιστευετε οτι υπαρχει περιπτωση να ανεβει το οικονομικης επιστημης του Απθ πανω απο 350++ μορια δεδομενου οτι το 2014 ειχε 14.510 μορια και φετος θα παρει 5 ατομα λιγοτερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t.m.n.x

Νεοφερμένος

Η t.m.n.x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Παιδιά,με 17.127 έχω ελπίδες για Φιλολογία Θεσσαλονίκης;

Επίσης,άτομο με 17.643 μπορεί να μπει Νομική Κομοτηνής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Παιδιά,με 17.127 έχω ελπίδες για Φιλολογία Θεσσαλονίκης;

Επίσης,άτομο με 17.643 μπορεί να μπει Νομική Κομοτηνής;

Εξίσου και για τα δύο που ρώτησες, υπάρχουν πιθανότητες αλλά μικρές. Ειδικά η Φιλολογία ΑΠΘ είναι ένα τμήμα που δε πέφτει εύκολα όπως και των Αθηνών!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t.m.n.x

Νεοφερμένος

Η t.m.n.x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εξίσου και για τα δύο που ρώτησες, υπάρχουν πιθανότητες αλλά μικρές. Ειδικά η Φιλολογία ΑΠΘ είναι ένα τμήμα που δε πέφτει εύκολα όπως και των Αθηνών!

Μακάρι να πέσουν! :/:
Από δευτέρα γυμνασίου θέλω να μπω σ' αυτό το τμήμα και διάβασα πολύ φέτος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgesil

Νεοφερμένος

Ο Georgesil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Με 16301 φυσικο Αθήνας ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Mε 18.965 στο 1ο πεδιο ειμαι μεσα νομικη αθηνας εε; και με 18.213(ενας φιλος μου) περναει Θεσσαλονικη νομικη;
Εσύ μπαίνεις σίγουρα! Ο φίλος σου δεν και
Ξέρω! και γω με 18.258 το ίδιο άγχος έχω! Η νομική απθ Περισυ ειχε 18.615! Ακόμα και η Κομοτηνής 18.303! Με τις περσινές βάσεις δεν μπαίνουμε σε καμία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Εγω με 11664 μπαίνω οικονομικό Ρεθύμνου που έχει 12282;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki.........

Νεοφερμένος

Η maraki......... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Παιδιά με 16.394 μπαίνω χημ μηχαν θεσ νίκης ή ηλεκτρολ ΞΆΝΘΗΣ? Κάπου διάβασα ότι στην τεχνολογικη οι βασεις θα είν λίγο πιο ψηλά από τ 2013!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Με 15553 Πληροφορική ΑΠΘ; Του '13 ήταν 15529 και με 10 λιγότερους εισακτέους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosvog

Νεοφερμένος

Ο christosvog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά και καλές βάσεις για όλους μας. :)

Με 17764 στο 3ο πεδίο πιστεύετε ότι πιάνω Φαρμακευτική Αθήνας ή Πάτρας ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valia_dad

Νεοφερμένος

Η valia_dad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Καλημέρα! :)
Εβγαλα 17.801 μορια, πιστεύετε οτι περναω ψυχολογια ΑΠΘ ; (Το 2013 η βαση ήταν 17.881 μόρια, ας μειωθει 80 μοριαααα!!:P:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,810 μηνύματα.
Για γεωπονία φυτικής παραγωγής βόλου τι λέτε; ( Βάση 2014 13590 - Βαση 2013 12948 )
Εδω τι λέτε; Καποια εκτιμηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

killer-z

Νεοφερμένος

Ο killer-z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια για τα τμηματα του γεωπονικου Αθηνας τι προβλεπεται? :confused: (εκτως απο την βιοτεχνολογια - δεν την φτανω με τιποτα :P)

Επισης του χρονου θα ισχυσει το 10% ?
Ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NEKTARIOS11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NEKTARIOS11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Ψυχολογια κατω απο 17600

Γεωπονια Βολου 13250
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top