[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ilias4

Νεοφερμένος

Ο ilias4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Mε 18.965 στο 1ο πεδιο ειμαι μεσα νομικη αθηνας εε; και με 18.213(ενας φιλος μου) περναει Θεσσαλονικη νομικη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Προβλέψεις για το 5ο πεδίο
(για κάποιες σχολές)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 24615945.jpg
    24615945.jpg
    96.9 KB · Εμφανίσεις: 250

Θανάσης97άρης

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης97άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Προβλέψεις για το 5ο πεδίο
(για κάποιες σχολές)

Καλημέρα Σώτο,μπορείς να μου πεις που βρήκες αυτές τις εκτιμήσεις.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Καλημέρα Σώτο,μπορείς να μου πεις που βρήκες αυτές τις εκτιμήσεις.?


https://xenesglosses.eu/2015/06/ekti...sxoles-pou-tha-ginoun-oi-megalyteres-bouties/
έχει για 50 σχολές σε όλα τα πεδία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανάσης97άρης

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης97άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

Ξέρεις αν υπάρχει κάπου πρόβλεψη για το γεωλογικό της Πάτρας.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

AngelikiGardi.

Νεοφερμένος

Η AngelikiGardi. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εκτιμήσεις για Ιατρική Θεσσαλονίκης και Πάτρας;;
Και δεύτερη ερώτηση με 17134 στο 3ο η Βιολογία Αθήνας πιάνεται ??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Παιδιά καμία εκτίμηση για χημικό Κρήτης και πολιτικούς βόλου ??
Οι πολιτικοι μηχανικοι στον Βολο πιθανοτατα να πεσουν στα 15.000 μορια το ιδιο ειχε συμβει και το 2013 με βαση 15.025
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos.1997

Νεοφερμένος

Ο Panos.1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα και συγχαρητήρια σε όλους. Εύχομαι καλή σταδιοδρομία! Θα ήθελα την γνώμη σας για ένα ζήτημα που με απασχολεί...Ευτυχώς ή δυστυχώς, πραγματικά δεν ξερω, έβγαλα αρκετά μόρια για να περάσω Ιατρικη...Εγώ όμως εχω τρέλα με την φυσικη και ειναι ένα όνειρο ζωής να περάσω στο Φυσικό..Ομως συγγενείς φίλοι και οι περισσότεροι απο τους καθηγητές μου προσπαθούν να με μεταπεισουν για να παω Ιατρικη...Μου λένε ή θα γίνεις καθηγητής (κατι που πραγματικά το απεχθανομαι) ή θα δουλευεις για τρεις κ εξηντα...ακόμα και ο φυσικος μου μου ειπε οτι θα ειμαι χαζος αν δεν παω ιατρικη..Ποια ειναι η γνωμη σας; Εχω ελπίδες να ασχοληθω με την ερευνα αν κάνω κάποιο καλό μεταπτυχιακό/διδακτορικο; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgesil

Νεοφερμένος

Ο Georgesil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Με 16.301 ειμαι μέσα στο φυσικο Αθήνας ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελοκρουσμενη

Νεοφερμένος

Η Αγγελοκρουσμενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Με 16.301 ειμαι μέσα στο φυσικο Αθήνας ;
Υπάρχουν πολλές πιθανότητες να είσαι μέσα.
Τώρα αν όχι Αθήνας, Θεσσαλονίκης σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgesil

Νεοφερμένος

Ο Georgesil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Υπάρχουν πολλές πιθανότητες να είσαι μέσα.
Τώρα αν όχι Αθήνας, Θεσσαλονίκης σίγουρα.

Μονο για αθηνα ενδιαφέρομαι.το 2013 ειχε 16171
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελοκρουσμενη

Νεοφερμένος

Η Αγγελοκρουσμενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 49 μηνύματα.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Καλησπέρα και συγχαρητήρια σε όλους. Εύχομαι καλή σταδιοδρομία! Θα ήθελα την γνώμη σας για ένα ζήτημα που με απασχολεί...Ευτυχώς ή δυστυχώς, πραγματικά δεν ξερω, έβγαλα αρκετά μόρια για να περάσω Ιατρικη...Εγώ όμως εχω τρέλα με την φυσικη και ειναι ένα όνειρο ζωής να περάσω στο Φυσικό..Ομως συγγενείς φίλοι και οι περισσότεροι απο τους καθηγητές μου προσπαθούν να με μεταπεισουν για να παω Ιατρικη...Μου λένε ή θα γίνεις καθηγητής (κατι που πραγματικά το απεχθανομαι) ή θα δουλευεις για τρεις κ εξηντα...ακόμα και ο φυσικος μου μου ειπε οτι θα ειμαι χαζος αν δεν παω ιατρικη..Ποια ειναι η γνωμη σας; Εχω ελπίδες να ασχοληθω με την ερευνα αν κάνω κάποιο καλό μεταπτυχιακό/διδακτορικο; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Εννοείται ότι θα δηλώσεις αυτό που θες ΕΣΥ και δεν θα ακούσεις κανέναν άλλο!Γράψτους όλους εκεί που ξέρεις και κάνε αυτό που σου λέει οι καρδούλα σου.Τι πάει να πει "έβγαλα αρκετά μόρια και μπορώ να περάσω Ιατρική ενώ το όνειρο μου είναι να περάσω Φυσικό";Απαντάς από μόνος σου στην ερώτηση που θέτεις.
Η Φυσική είναι μια επιστήμη που έχει πολλές διεξόδους και μπορείς να ασχοληθείς με πράγματα που τώρα μπορεί ούτε καν να περνάνε από το μυαλό σου.Και από τη στιγμή που γουστάρεις, κάτι θα βρεις να κάνεις.

Μην αφήνεις κανένα να σε επηρεάσει!Και αν είναι δυνατόν όταν έρθει η στιγμή να οριστικοποιήσεις το μηχανογραφικό σου να είσαι μόνος σου!Μην έχεις κανένα γονιό, καθηγητή ή ακόμα και φίλο πάνω από το κεφάλι σου.

Και πες ότι περνάς Ιατρική...Μετά τι θα κάνεις;Έχει βρωμίσει ο κόσμος γιατρούς.Και οι περισσότεροι πέρασαν στη σχολή με τον τρόπο που ενδέχεται να περάσεις εσύ:Είχαν ως στόχο κάποια άλλη σχολή και πολύ απλά επειδή συγκέντρωσαν περισσότερα μόρια και έπιαναν Ιατρική, έφαγαν την απόλυτη πλύση εγκεφάλου από γονείς και καθηγητές και έτσι κατέληξαν στη συγκεκριμένη σχολή.Καλά εννοείται ότι υπάρχουν και παιδιά που πραγματικά θέλαν τη σχολή.Ας μην είμαστε και απόλυτοι.

Κάτσε και σκέψου καλά τι είναι αυτό που θες εσύ και τι μπορεί να σε γεμίσει!Όχι τι θέλουν οι άλλοι...Δική σου είναι η ζωή, δικές σου και οι επιλογές!
Καλή τύχη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελοκρουσμενη

Νεοφερμένος

Η Αγγελοκρουσμενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Μου λένε ή θα γίνεις καθηγητής (κατι που πραγματικά το απεχθανομαι) ή θα δουλευεις για τρεις κ εξηντα...ακόμα και ο φυσικος μου μου ειπε οτι θα ειμαι χαζος αν δεν παω ιατρικη..
Εγώ αυτό δεν το δέχομαι...τι πάει να πει θα είσαι χαζός αν δεν πας ιατρική...θα διαλέξεις ότι θες εσύ και ότι νομίζεις ότι θα σου αρέσει...έχουμε μάθει να κοιτάμε να ασκήσουμε πρωτοκλασάτα επαγγέλματα και όχι αυτά που πραγματικά μας αρέσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Καλησπέρα. Τι προβλέπεται για το τμήμα Πολιτικών Επιστημών Αθηνών και Θεσσαλονίκης?
Σημειωτέον, έβγαλα 16,100.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Παιδιά με 17621 φαρμακευτική πάτρας ή θεσσαλονίκης λέτε πιάνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semm

Νεοφερμένος

Ο semm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
με 8600 εχω πιθανοτητες για τει πληροφορικης κρητης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AngelikiGardi.

Νεοφερμένος

Η AngelikiGardi. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εκτιμήσεις για Ιατρική Θεσσαλονίκης και Πάτρας;;
Και δεύτερη ερώτηση με 17134 στο 3ο η Βιολογία Αθήνας πιάνεται ??:hmm:
Παιδιά για πείτε ...παρακαλώ.....:help:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maryloop

Νεοφερμένος

Η maryloop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ειδα τις βασεις του 13 και του 14..η αγγλικη φιλολογια ηταν αρκετα ψηλα το 13 που τα θεματα ηταν δυσκολα ενω το 14 με ευκολα θεματα κατεβηκε η βαση!υπαρχει περιπτωση να ανεβει φετος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top