[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Freeze

Νεοφερμένος

Ο Freeze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,803 μηνύματα.
Για γεωπονία φυτικής παραγωγής βόλου τι λέτε; ( Βάση 2014 13590 - Βαση 2013 12948 )

Καποια γνώμη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ValerieD

Νεοφερμένος

Η ValerieD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά για το οπα, οικονομική επιστήμη, λογιστική και χρηματοοικονομική και διοικητικής επιστήμης και τεχνολογίας πώς τα βλέπετε τα πράγματα; Με 17866 έχω ελπίδες για τη λογιστική και χρηματοοικονομική, γιατί λένε ότι μπορεί να ανέβουν στον 5ο;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Παιδιά καμία εκτίμηση για χημικό Κρήτης και πολιτικούς βόλου ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Παιδιά για το οπα, οικονομική επιστήμη, λογιστική και χρηματοοικονομική και διοικητικής επιστήμης και τεχνολογίας πώς τα βλέπετε τα πράγματα; Με 17866 έχω ελπίδες για τη λογιστική και χρηματοοικονομική, γιατί λένε ότι μπορεί να ανέβουν στον 5ο;:hmm:
Δύσκολα θα ανεβούν.
Για παράδειγμα καπού είδα ότι το Οικονομικό ΕΚΠΑ εχει 14333 και η προβλεψη για φέτος είναι 13500 (εως τώρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikgal

Νεοφερμένος

Ο nikgal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Για Ιατρικη Ηρακλειου με 18230 λετε να εχω ελπιδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Παιδιά με 17621 έχω ελπίδες για φαρμακευτική (σε οποιαδήποτε πόλη) ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜανωληςΤ

Νεοφερμένος

Ο ΜανωληςΤ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
καλησπέρα!
Με 15.701 περνάω ΣΜΥ ή ΣΜΥΝ; πέρσι είχαν 15.674 και 16.050 αντίστοιχα.
Σας ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Quintus Mucius

Νεοφερμένος

Η Quintus Mucius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.

~Παύλος~

Νεοφερμένος

Ο ~Παύλος~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εδώ είναι τα στατιστικα απτο υπουργειο παιδια



Μπορεί να πέσει πολύ.
Πίστεψε με και εγω μεχρι στιγμης το ποιανω αλλα θα δειξει
Υ.Γ. Οικονομικο πειραια 15100
Εγω 14679 μπορει να πέσει για να το ποιάσω??
Αρχικά το οικονομικό πειραιά ήταν 15.128.Από ότι είδα ο πρόεδρος της ΟΕΦΕ προβλέπει η βάση να πάει στα 14.850!!Βέβαια κανείς δεν μπορεί να ξέρει σίγουρα πόσο μεγάλη θα είναι η πτώση και για αυτό ίσως να έχεις κάποιες ελπίδες!!:D.Και εγώ για εκεί στοχεύω!!Έβγαλα 14.986,ελπίζω να κατέβει η βάση..Καλή μας τύχη φίλε!! :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Αρχικά το οικονομικό πειραιά ήταν 15.128.Από ότι είδα ο πρόεδρος της ΟΕΦΕ προβλέπει η βάση να πάει στα 14.850!!Βέβαια κανείς δεν μπορεί να ξέρει σίγουρα πόσο μεγάλη θα είναι η πτώση και για αυτό ίσως να έχεις κάποιες ελπίδες!!:D.Και εγώ για εκεί στοχεύω!!Έβγαλα 14.986,ελπίζω να κατέβει η βάση..Καλή μας τύχη φίλε!! :):)
Μακάρι συμφοιτητές μεχρι στιγμής το πρώτο οικονομικο που ποιάνω είναι στο εκπα (δεν είναι και άσχημα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathisso

Νεοφερμένος

Ο stathisso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Τα πιάνεις και τα 2 από αυτα 2 προτιμώ αριστοτέλειο

Λες; Μακαρι...
Ρε παιδιά ειχε κανεις αλλος τεραστια αποκλιση σε βαθμολογιες;
Αεππ ο ενας βαθμολογητής 72 ο αλλος 92 και μπηκε 3ος και μου εβαλε 87... (4 μοναδες διαφορα!!!)

Επίσης Αοθ ημουν 100% σιγουρος οτι ειχα γραψει 20 και πειρα 17...
Πως γινεται αυτο...; :/
Με το συμπαθιο παιζει να διορθώνουν γραπτα αρρωστοι ψυχικά άνθρωποι και να μας παίρνουν στο λαιμό τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Λες; Μακαρι..
Επίσης Αοθ ημουν 100% σιγουρος οτι ειχα γραψει 20 και πειρα 17...
Πως γινεται αυτο...; :/
Με το συμπαθιο παιζει να διορθώνουν γραπτα αρρωστοι ψυχικά άνθρωποι και να μας παίρνουν στο λαιμό τους...
Φίλε αριστοτέλειο έχει 13500 και παμακ ποιο κάτω (δε θυμάμαι πόσο ακριβώς)
Κοιτά και εγώ σε 1 μάθημα πίστευα 17 αλλά είχα 15,5 μην σε αποσχολεί όμως αυτός να δούμε τι θα γίνει με τις σχολές τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Πληροφορική ΑΠΘ;; Σημειώνω ότι το 2013 ήταν στα 15529.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anixia

Νεοφερμένος

Η anixia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.

stathisso

Νεοφερμένος

Ο stathisso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Φίλε αριστοτέλειο έχει 13500 και παμακ ποιο κάτω (δε θυμάμαι πόσο ακριβώς)
Κοιτά και εγώ σε 1 μάθημα πίστευα 17 αλλά είχα 15,5 μην σε αποσχολεί όμως αυτός να δούμε τι θα γίνει με τις σχολές τώρα

Το Αριστοτελειο το 2014 ηταν 14.510 και και πηρε +5 φοιτητες απο οτι τωρα. (Ελπιζω οτι θα το πιασω με 14.900)
Το ΠαΜακ το 2014 ηταν 15.658 (πιστευω λιγο δυσκολα να πεσει 758++ μορια εως πολυ δυσκολα δεδομενου οτι το 2013 ηταν 15.469)

Οποτε μαλλον προς Απθ με κοβω,μιας και θελω Σαλονικα :)
Εκτος και αν ανεβει πανω απο 300 μορια οποτε θα παρει και θα σηκωσει κανενα διορθωτη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Το Αριστοτελειο το 2014 ηταν 14.510 και και πηρε +5 φοιτητες απο οτι τωρα. (Ελπιζω οτι θα το πιασω με 14.900)
Το ΠαΜακ το 2014 ηταν 15.658 (πιστευω λιγο δυσκολα να πεσει 758++ μορια εως πολυ δυσκολα δεδομενου οτι το 2013 ηταν 15.469)

Οποτε μαλλον προς Απθ με κοβω,μιας και θελω Σαλονικα :)
Φίλε δικό μου λάθος σου ειπα για αλλη σχολη (για αθηνα στο παντειο) βλακειαπαντως και αριστοτελειο το σκεφτομαι αλλα πρωτα αθηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis83

Νεοφερμένος

Ο antonis83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
ρε παιδια για δημοσιογραφια στο παντειο τι λετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Παιδια με 14937 τι λετε για για ΟΔΕ ΠΑΜΑΚ και Οικονομικο ΑΠΘ ? παιζει να ανεβουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Με 17779 πιστεύετε πιάνεται η φαρμακευτική Αθήνας ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top