[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Φίλος μου έχει γνωστό στο υπουργείο και ακόμα δεν του έχουν πει. Μόλις του πούνε θα σας πω.

Και καμια Ιατρικη μαθε ρε Διονυση!! Μας εχει φαει το αγχος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Φίλος μου έχει γνωστό στο υπουργείο και ακόμα δεν του έχουν πει. Μόλις του πούνε θα σας πω.

Ολοι γνωστους εχετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Και καμια Ιατρικη μαθε ρε Διονυση!! Μας εχει φαει το αγχος...

Δεν ξέρω Ματθαίε αν μπορείς να μάθεις μόρια... Αν ακούσω από οποιονδήποτε να πέρασε κάπου με τάδε μόρια θα σου πω. Πάντως ακόμα δεν φαίνεται να έχουν ξεκινήσει οι διαρροές. Θα δείξει αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Δεν ξέρω Ματθαίε αν μπορείς να μάθεις μόρια... Αν ακούσω από οποιονδήποτε να πέρασε κάπου με τάδε μόρια θα σου πω. Πάντως ακόμα δεν φαίνεται να έχουν ξεκινήσει οι διαρροές. Θα δείξει αύριο.

Μορια πολυ δυσκολο αλλα τουλαχιστον καμια πληροφορια που περασε κανα παιδι θα ηταν πολυ χρησιμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Μορια πολυ δυσκολο αλλα τουλαχιστον καμια πληροφορια που περασε κανα παιδι θα ηταν πολυ χρησιμη...

Προσωπικά πιστεύω με 18692 την ιατρική Αλεξανδρούπολης την έχεις σίγουρα :)

άγχος για τις διαρροές??:confused::hmm: το 'δαμε και αυτό!!! :P
Άγχος για τις βάσεις προφανώς εννοεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
ε το κατάλαβα αλλά δε φαίνεται έτσι όπως το έγραψα :P άμα έχεις άγχος για τις βάσεις, οι διαρροές δεν είναι θέμα ανησυχίας κατ' εμέ..άμα έχει κάποιος γνωστό μπορεί ήδη να ξέρει και να μην το λέει.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giota1896

Νεοφερμένος

Η giota1896 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Δεν ξέρω Ματθαίε αν μπορείς να μάθεις μόρια... Αν ακούσω από οποιονδήποτε να πέρασε κάπου με τάδε μόρια θα σου πω. Πάντως ακόμα δεν φαίνεται να έχουν ξεκινήσει οι διαρροές. Θα δείξει αύριο.
ναι αν μπορείτε να μάθετε για ιατρικές με πόσα μόρια πέρασε κάποιος και σε ποια θέση θα μας βοηθήσει πολυ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
https://www.#####.gr/Portals/0/PostPhotos/B.jpeg .....τελικα ισως και καποιος με 18300+ θα εχει ελπιδες για ιατρικες μου φενεται :)

Πλάκα μας κάνει? Ανεβάζει όλες τις σχολές του 4ου πεδίου κατά 200 μόρια, εκτός των ΗΜΜΥ Ξάνθης/Χανιών και των Πολ.Μηχ Ξάνθης, που τους ανεβάζει κατά 250 μόρια. Μας κοροϊδεύει για τα καλά.
Το μόνο αξιόπιστο είναι η αποδοχή ότι οι βάσεις θα ανεβούν. Αλλά, σταθερή αύξηση σε όλες τις σχολές του 4ου, όχι, δεν παίζει. Μπαρούφες οι εκτιμήσεις του edu 4 u.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mihalis341

Νεοφερμένος

Ο mihalis341 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
https://www.#####.gr/Portals/0/PostPhotos/B.jpeg .....τελικα ισως και καποιος με 18300+ θα εχει ελπιδες για ιατρικες μου φενεται :)
To 18300+ πως το συμπέρανες ακριβώς;

Πλάκα μας κάνει? Ανεβάζει όλες τις σχολές του 4ου πεδίου κατά 200 μόρια, εκτός των ΗΜΜΥ Ξάνθης/Χανιών και των Πολ.Μηχ Ξάνθης, που τους ανεβάζει κατά 250 μόρια. Μας κοροϊδεύει για τα καλά.
Το μόνο αξιόπιστο είναι η αποδοχή ότι οι βάσεις θα ανεβούν. Αλλά, σταθερή αύξηση σε όλες τις σχολές του 4ου, όχι, δεν παίζει. Μπαρούφες οι εκτιμήσεις του edu 4 u.
Αυτές οι εκτιμήσεις (άστοχες για πολλούς παρόλο που μας συμφέρουν) είναι του Χατζητέγα, το ##### απλά αναδημοσίευσε. Του ##### είναι εδώ:
https://www.youtube.com/watch?v=G_mvuH7efGQ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

school4ever123

Νεοφερμένος

Ο school4ever123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ξέρω ότι εδώ οι περισσότεροι έχουν γράψει άριστα ( ή τουλάχιστον έτσι λένε γιατί και εγώ από το ίντερνετ έβγαλα 19.800) αλλά επειδή υπάρχουμε και εμείς που γράψαμε όχι τόσο καλά... Πιστεύετε ότι οι χαμηλόβαθμες πολυτεχνικές θα ανέβουν πάνω από 800-900 μόρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Te0sX

Νεοφερμένος

Ο Te0sX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ξέρω ότι εδώ οι περισσότεροι έχουν γράψει άριστα ( ή τουλάχιστον έτσι λένε γιατί και εγώ από το ίντερνετ έβγαλα 19.800) αλλά επειδή υπάρχουμε και εμείς που γράψαμε όχι τόσο καλά... Πιστεύετε ότι οι χαμηλόβαθμες πολυτεχνικές θα ανέβουν πάνω από 800-900 μόρια?

Oχι δεν το πιστευω!! Μπορει πριν μια-δυο μερες που πρωτοειδα εκτιμησεις, και επεσα σε καποιες οτι να 'ναι, να χεστηκα λιγακι, αλλα πλεον δεν τα πιστευω!! Οι περισσοτερες εκτιμησεις απο ανθρωπους που κανουν χρονια λενε +200 εως 600 ή και 700 μορια επανω στις χαμηλοβαθμες πολυτεχνικες . Καπου ειδα οτι π.χ η Μηχ.Περιβ.Ξανθη μπορει να μεινει και στα ιδια. Ενω αντιθετα μια εφημεριδα εβαζε σχεδον copy-paste τις βασεις του 2012 και εδειχνε Μηχ.Περ.Ξανθ 14ης χιλιαδες κατι και βολο π.χ +1725 μορια....ΠΦΦΦ ΟΤι ΝΑ ΝΑΙ.. Μετα βλεπουμε τους αλλους παπαρες, αυτους που δημοσιευουν ""αρθρα"" σε κουτσομπολιστικες ιστοσελιδες, copy-paste απο αλλα site. Οπως ειπε , πολυ σωστα, ενας εδω: βγενει μια εκτιμηση απο εναν "ειδικο" και γινεται καραμελα απο ολα τα """ενημερωτικα site""".....

Προσωπικα τωρα,να σου πω school4ever (ονομακαιαυτο:P) οτι βρισκομαστε στην ιδια μοιρα...και εγω πιστευω-α-ω...-α-ω... οτι εχω αρκετα μορια για να περασω Πολ.Ξανθη αλλα μπερδευτηκαν οι σκεψεις μου με τα οσα διαβασα....αντε δυο μερες ακομα για να μαθουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jucticeee

Νεοφερμένος

Η jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
τελικα ειναι σιγουρο οτι θα βγουν τη πεμπτη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Ίσως, ακόμα δεν έχει βγεί επίσημη ανακοίνωση. Πάντως από διαρροές γιοκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis22

Νεοφερμένος

Ο vasilis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
θα ξερει κανεις αυριο απο καμια διαρροη που θα ειναι περιπου οι ιατρικες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gary96

Νεοφερμένος

Η gary96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Παιδια γεια σας. εχω 18674 μορια. τι πιστευετε, ειμαι μεσα νομικη αθηνας ή θεσσαλονίκης;;;;; Οσο περναει ο καιρος αγχώνομαι όλο και πιο πολυ γιατι ειμαι οριακα. Ευχαριστω

Κοιτα δεν μπορω να σου πω σε ποια απο τις δυο αλλα σιγουρα νομικη μπαινεις.....οποτε χαλαρα τωρα και περιμενε την Πεμπτη που θα ξεκαθαρισουν ολα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
Καλημερα σημερα θα υπαρξουν διαρροες στις βασεις κατα τα φαινομενα.Σαν πρωτη ανεπιβεβαιωτη φημη ειναι οτι ισως οι βασεις στις ιατρικες ειναι πιο κατω απο οτι προβλεπεται.Αυτο μενει να φανει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Καλημερα σημερα θα υπαρξουν διαρροες στις βασεις κατα τα φαινομενα.Σαν πρωτη ανεπιβεβαιωτη φημη ειναι οτι ισως οι βασεις στις ιατρικες ειναι πιο κατω απο οτι προβλεπεται.Αυτο μενει να φανει.

Η ανεπιβεβαιωτη φημη που εβγαλες απο το κεφαλι σου ε;

Α ρε θηριο μορφη εισαι ρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mattypocket

Νεοφερμένος

Ο mattypocket αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Αστον αυτον ρε...Τωρα φοβαται οτι τα εχει κανει μην πω με τις μπουρδες εκτιμησεις του και κατεβαζει απο το κεφαλι του "φημες" ετσι ωστε αν πεσει εξω να μας λεει οτι ενημερωσε και αν τελικα πανε οσο ειπε στην αρχη να λεει οτι οι "φημες" τελικα ηταν λανθασμενες και οτι οι εκτιμησεις του ηταν σωστες. Αστο καλαντακο...δεν ξερεις να κανεις εκτιμησεις αστο. Ουτε ιατρικες δεν μπορεις, δοκιμασε κατι αλλο να ασχοληθεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

school4ever123

Νεοφερμένος

Ο school4ever123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Όποιος έχει καμιά ΣΟΒΑΡΗ πληροφορία για τις βάσεις ας πει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top