[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mattypocket

Νεοφερμένος

Ο mattypocket αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Το καταλαβαμε φτανει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

basilis900

Νεοφερμένος

Ο basilis900 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
chris με 14.427 περναω ψηφιακα συστηματα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φλοισβοςλαερ

Νεοφερμένος

Ο φλοισβοςλαερ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
chris τι βασεις προβλεπεις για τα χημικα; Εχω βγαλει 15101, παιζει να περασω σε κανενα;; Ευχαριστω εκ των προτερων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gary96

Νεοφερμένος

Η gary96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Eυχαριστούμε πολύ, το ξέραμε ήδη!
Πόσο μου τη σπάνε αυτές οι αόριστες δηλώσεις, ενώ εμείς βράζουμε στο ζουμί μας και στο υπουργείο πιθανότατα πίνουν καφεδάκι με τα ποδαράκια πάνω στο γραφείο...!

Κι εγω ακριβως το ιδιο πιστευω....τι πιστευω δηλαδη σιγουρο ειναι! Γενικα κανει εντυπωση σε ολους καθε χρονο που αργουν τοσο πολυ οι βασεις.....και απο οτι εχω ακουσει το κανουν επιτηδες εκεινοι που βγαζουν τις βασεις διοτι πληρωνονται λογω καλοκαιρινης εργασιας παραπανω σαν επιδομα ας πουμε(τουλαχιστον ετσι εχω ακουσει και μαλιστα απο καθηγητη) με αποτελεσμα να τα καθυστερουν παρα πολυ...μην τρελαθουμε!Ζουμε στον 21ο αιωνα κανονικα ολα πλεον γινονται με υπολογιστες αποκλειεται να αργουν τοοσο πολυυυ! Κι απο την αλλη η αστυνομια πριν λιγες μερες εβγαλε τις θεσεις της...... Ολοι παιζουν με την υπομονη μας..... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.








Αναφέρει ''5ο Ε.Π.: Στα περσινά επίπεδα, με πιθανότητα μικρής υποχώρησης, ανάλογα και με το περιεχόμενο των μηχανογραφικών δελτίων.'' και στο 5ο πεδίο έχει τις μεγαλύτερες αυξήσεις στις βάσεις...

Θα μας τρελάνουν ; :confused:

madata.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.








Αναφέρει ''5ο Ε.Π.: Στα περσινά επίπεδα, με πιθανότητα μικρής υποχώρησης, ανάλογα και με το περιεχόμενο των μηχανογραφικών δελτίων.'' και στο 5ο πεδίο έχει τις μεγαλύτερες αυξήσεις στις βάσεις...

Θα μας τρελάνουν ; :confused:

madata.gr

δεν νομιζω να ανεβουν τοσο στο 5πεδιο εκτοσ και ειναι οι βασεις οι επισημες απο το υπουργειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vilas

Νεοφερμένος

Ο Vilas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 76 μηνύματα.








Αναφέρει ''5ο Ε.Π.: Στα περσινά επίπεδα, με πιθανότητα μικρής υποχώρησης, ανάλογα και με το περιεχόμενο των μηχανογραφικών δελτίων.'' και στο 5ο πεδίο έχει τις μεγαλύτερες αυξήσεις στις βάσεις...

Θα μας τρελάνουν ; :confused:

madata.gr

Ιατρικη Κομοτηνής; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Ιατρικη Κομοτηνής;
Ό,τι να ναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.


Στο 1:08 και μετά δίνει ρεσιτάλ :kill: :kill: :boxing:

Ακόμη,για να μη λέτε ότι αυτό είναι παλιό δείτε και μια χτεσινή ενημέρωση ''Ε' Επιστημονικό Πεδίο: Εντυπωσιακή πτώση στις Οικονομικές σχολές

200-300 μόρια πτώση στις υψηλόβαθμες Οικονομικές σχολές και σε εκείνες που προσελκύουν περισσότερο τους υποψηφίους
Εως 2.000-3.000 μόρια εκτιμάται η πτώση στα μικρά χαμηλόβαθμα τμήματα κυρίως των ΤΕΙ και της Χρηματοοικονομικής. Μάλιστα σε ορισμένα ΤΕΙ, όπως εκείνο των Τουριστικών Επαγγελμάτων, εκτιμάται ότι μπορεί να υπάρξουν κενές θέσεις... (thetos.gr)


:popcorn: :popcorn: :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΓΩ=1/ΓΝΩΣΗ

Νεοφερμένος

Ο ΕΓΩ=1/ΓΝΩΣΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ρε παιδιά μου βγήκαν και εμένα τα μάτια με αυτή την εκτίμηση ειδικά η χρηματοοικονομική και τραπεζική του Πειραιά ,πως γίνεται από 15500 να πάει 17000? αυτή είναι αντιγραφή των βάσεων του 12 πράγμα τελείως λάθος γιατί μπορεί οι επιδώσεις να είναι κοντά αλλά ειδικά στο 5ο 20% λιγότεροι από πέρσι οικονομία και περισσότερες θέσεις και όχι ειδικές κατηγορίες (πολύτεκνοι κλπ)άρα πως γίνεται να ανεβούν τόσο πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vilas

Νεοφερμένος

Ο Vilas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Αυτο πρέπει να είναι πριν την δημοσίευση των στατιστικών των βαθμολογιών..... ΄΄ Καθοδική θα έιναι η τάση στα υψηλόβαθμα τμήματα''
Απο όλες τις εκτιμήσεις που έχω δεί , οι μόνες που μου φαίνονται σοβαρές είναι του Κουτρούμπελη και του Κρις. Για το 3ο πεδίο μιλάω πάντα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.


Στο 1:08 και μετά δίνει ρεσιτάλ :kill: :kill: :boxing:

Ακόμη,για να μη λέτε ότι αυτό είναι παλιό δείτε και μια χτεσινή ενημέρωση ''Ε' Επιστημονικό Πεδίο: Εντυπωσιακή πτώση στις Οικονομικές σχολές

200-300 μόρια πτώση στις υψηλόβαθμες Οικονομικές σχολές και σε εκείνες που προσελκύουν περισσότερο τους υποψηφίους
Εως 2.000-3.000 μόρια εκτιμάται η πτώση στα μικρά χαμηλόβαθμα τμήματα κυρίως των ΤΕΙ και της Χρηματοοικονομικής. Μάλιστα σε ορισμένα ΤΕΙ, όπως εκείνο των Τουριστικών Επαγγελμάτων, εκτιμάται ότι μπορεί να υπάρξουν κενές θέσεις... (thetos.gr)


:popcorn: :popcorn: :yahoo:
Ειδες νοτη οταν σου ελεγα οτι θα πεσουν οι ιατρικες δεν με πιστευες.Τελος παντων οικονομικο αγρινιου ποσο λες να φτασει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Ειδες νοτη οταν σου ελεγα οτι θα πεσουν οι ιατρικες δεν με πιστευες.Τελος παντων οικονομικο αγρινιου ποσο λες να φτασει?

Οι χαμηλόβαθμες του 5ο πεδίου θα πέσουν πολύ...Δεν ξέρω πόσο θα πάει αλλά λογικά πτώση να περιμένεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Οι χαμηλόβαθμες του 5ο πεδίου θα πέσουν πολύ...Δεν ξέρω πόσο θα πάει αλλά λογικά πτώση να περιμένεις..

λες κατω απο 9000?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Παιδιά καμιά εκτίμηση για ΣΤΥΑ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinaios

Νεοφερμένος

Ο Aλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Μετά την ιατρική κομοτηνής,εύχομαι και ιατρική ορχομενού :P Πάμε στα δικά μας στο 5ο πεδίο το χρημα παπει δεν ανεβαίνει με τίποτα 1500 μόρια (ειδικά όταν υπάρχει αύξηση 50 θέσεων),και δεν δικαιολογείται ούτε απ'τα στατιστικά στοιχεία.Αυτό είναι φήμη που κυκλοφόρησε μέσα ιουλίου προφανώς για να μην δηλώσουν το τμήμα αρκετοί υποψήφιοι(; )εκτός και αν όλοι το δήλωσαν μετά το λοχρη της ασοεε (πάλι απίθανο).Το ότι θα ανέβει 1250 μόρια το οδε παπει απλά με ξεπερνά,όπως και το μαρκετινγκ κατά 900 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Μετά την ιατρική κομοτηνής,εύχομαι και ιατρική ορχομενού :P Πάμε στα δικά μας στο 5ο πεδίο το χρημα παπει δεν ανεβαίνει με τίποτα 1500 μόρια (ειδικά όταν υπάρχει αύξηση 50 θέσεων),και δεν δικαιολογείται ούτε απ'τα στατιστικά στοιχεία.Αυτό είναι φήμη που κυκλοφόρησε μέσα ιουλίου προφανώς για να μην δηλώσουν το τμήμα αρκετοί υποψήφιοι(; )εκτός και αν όλοι το δήλωσαν μετά το λοχρη της ασοεε (πάλι απίθανο).Το ότι θα ανέβει 1250 μόρια το οδε παπει απλά με ξεπερνά,όπως και το μαρκετινγκ κατά 900 μόρια.

Το μάρκετινγκ υπάρχει καμία πιθανότητα να πέσει ? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Το μάρκετινγκ υπάρχει καμία πιθανότητα να πέσει ? :(

Εγώ πιστεύω ότι όλα τα τμήματα του ΟΠΑ θα ανέβουν.
Σου εύχομαι να πιάσεις στατιστική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι όλα τα τμήματα του ΟΠΑ θα ανέβουν.
Σου εύχομαι να πιάσεις στατιστική!

Μακάρι να ανέβουν(τουλάχιστον το μάρκετινγκ)...

Σε ευχαριστώ πολύ μεγάλε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top