[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.

giannis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Παιδιά είμαι 412 μόρια πάνω από την περσινή βάση για το χημικό Θεσσαλονίκης.Έχω συγκεντρώσει δηλαδή 15952.Να ελπίζω για εισαγωγή ή όχι??Με βάση τις εκτιμήσεις(μου φαίνονται υπερβολικές) είμαι έξω.Εσείς τι λέτε??Ευχαριστώ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasia4ml

Νεοφερμένος

Η Vasia4ml αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Καμιά πρόβλεψη για περιφερειακές ιατρικές; Υπάρχει περίπτωση να ανέβουν λίγο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Καμιά πρόβλεψη για περιφερειακές ιατρικές; Υπάρχει περίπτωση να ανέβουν λίγο;

Αν υπαρχει περιπτωση να ανεβουν; 500-600 μορια πανω θα πανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Th3

Νεοφερμένος

Ο Th3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Εχθές,Κυριακή,δημοσίευσε εκτιμήσεις για τη διαμόρφωση των βάσεων και η εφημερίδα Καθημερινή,δίνοντας περιθώριο σφάλματος + - 150 μόρια:








Πες τα ρε φίλε!Εντάξει,"χωνέψαμε"(ελπίζω όλοι μας πλέον) ότι τα θέματα δεν είχαν καμία σχέση με τα θέματα του 13 σε βαθμό δυσκολίας.Είπαμε θα ανέβουν οι βάσεις οκ.Αλλά και εγώ πιστεύω ότι τα ΗΜΜΥ θα "παίξουν μπάλα" μεταξύ των βάσεων του 11 και του 10,με μια προσέγγιση πιο κοντά στις βάσεις του 11.Ας δούμε...και ελπίζω να είμαστε συμφοιτητές στο ΕΜΠ!

Μπορείς να μου στείλεις τις εκτιμήσεις για το 2ο και 4ο επιστημονικο πεδιο ολοκληρες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ronny

Νεοφερμένος

Ο ronny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Υπαρχει καμια περιπτωση η κτηνιατρικη να ξεπερασει τα 18600 μορια? Σας παρακαλω πειτε μου γιατι εκανα τη βλακεια να βαλω απθ και οχι καρδιτσα μετα γιατι στηριχτηκα στις χαμηλες περσινες βασεις και δε τη δηλωσα και εχω αγχωθει ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Υπαρχει καμια περιπτωση η κτηνιατρικη να ξεπερασει τα 18600 μορια? Σας παρακαλω πειτε μου γιατι εκανα τη βλακεια να βαλω απθ και οχι καρδιτσα μετα γιατι στηριχτηκα στις χαμηλες περσινες βασεις και δε τη δηλωσα και εχω αγχωθει ������

Χαλαρωσε φιλε εισαι μεσα 100%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOSTSG

Νεοφερμένος

Ο NIKOSTSG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
γεωοπονικη θεσσαλονικης ποια ειναι η εκτιμηση σας για τηβαση της σχολης?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Με 18980 Ιατρική ΑΠΘ οριακά εε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ronny

Νεοφερμένος

Ο ronny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.

NIKOSTSG

Νεοφερμένος

Ο NIKOSTSG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω παιδια εβγαλα 14072 και θελω γεωπονικη απθ ποσο λετε να ανεβει?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Με 18980 Ιατρική ΑΠΘ οριακά εε?

Δυστυχως θα παει γυρω στα 19100 :/: Πάτρα λογικά είσαι μέσα. Γιαννενα, Λαρισα (δεν θα την εβαζα), Αλεξανδρουπολη, Ηρακλειο 100% δεν το συζητάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMIS PANAG.

Νεοφερμένος

Η DIMIS PANAG. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Με 19303 πιανει κανεις ιατρ.Αθηνα τελικα?
Με τα στατιστικα σφαλματα που δινουν τα εχω παιξει παιδια......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
εγω παιδια εβγαλα 14072 και θελω γεωπονικη απθ ποσο λετε να ανεβει?????
Σύμφωνα με την παραπάνω πρόβλεψη της ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗΣ θα φτάσει στα 14.500..
Ελπίζω τελικά να διαψευστουν αυτές οι προβλέψεις γιατί δεν μας βλέπω καλά! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOSTSG

Νεοφερμένος

Ο NIKOSTSG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
καλα εχω ακουσει και εχω δει αυτες τις μερες.....καθενας βγαζει και εκτιμησεις για τις βασεις και οι αποκλισεις τους ειναι τεραστιες!!Αλλα κατσε να δουμε και τι θα δηλωσουν στο μηχανογραφικο,οι μεταγραφες ειναι πολλα πραγματα που θα παιξουν ρολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
3ερει κανεισ ποια μερα απο τον αυγουστο 8α ανακοινω8ουν οι βασεισ???σημερα ειναι τελευταια μερα για τα μηχανογραφικα 8α υπαρ3ει παραταση συμπληρςσεισ η οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vern

Νεοφερμένος

Ο Vern αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Με 18672 Μηχανολογους Μηχανικους στο ΕΜΠ λιγο δυσκολα ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
3ερει κανεισ ποια μερα απο τον αυγουστο 8α ανακοινω8ουν οι βασεισ???σημερα ειναι τελευταια μερα για τα μηχανογραφικα 8α υπαρ3ει παραταση συμπληρςσεισ η οχι?

Κοίτα,συνήθως ανακοινώνονται 20-30 Αυγούστου....τώρα το πότε ακριβώς κανείς δεν το ξέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Κοίτα,συνήθως ανακοινώνονται 20-30 Αυγούστου....τώρα το πότε ακριβώς κανείς δεν το ξέρει.

οκ ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13fourdio13

Νεοφερμένος

Ο 13fourdio13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top