[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Th3

Νεοφερμένος

Ο Th3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Γεια σε όλους! Θα ήθελα κάποιος ειδικός στο θέμα να κάνει εκτίμηση για το πόσο θα είναι τα μόρια σε στρατιωτικές σχολές ΣΜΥ Όπλα και στο ΑΕΙ Πολιτικών Μηχανικών Βόλου. Ευχαριστώ και θα περιμένω γιατί είναι πολύ σημαντικό..!

Σας παρακαλω αν καποιος ξερει πχ. Ο κρις ας μου απαντησετε. Ας μου απαντησει καποιος και σας ευχαριστω πολυ γιατι με βοηθησατε σε αυτο το forum;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Μια εκτιμηση του Κουτρουμπελη για τις αναμενομενες βασεις 2014 και συγκεκριμενα που θα διακυμανθει η βαση για το οικονομικο αγρινιου ειναι οτι θα εχει πτωση 1000-1500 μορια.Ποσο εγκυρη ειναι αυτη η προβλεψη?Μπορει να μου απαντησει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Πιστεύετε το φυσικό πάτρας θα έχει άνοδο μεγαλύτερη των 700+ μορίων; πείτε την αποψή σας γιατί έχω γιατί έχω ψιλο-αγχωθει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
δες το https://www.elix.edu.gr/UploadedFiles/Pdfs/2pedio.pdf ειναι οι εκτιμησεις του στρατηγακη για την διαμορφωση των βασεων στο 2ο πεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
δες το https://www.elix.edu.gr/UploadedFiles/Pdfs/2pedio.pdf ειναι οι εκτιμησεις του στρατηγακη για την διαμορφωση των βασεων στο 2ο πεδιο
τις είδα ο ένας δείχνει ανοδο 300 μορια και ο άλλος 800 μεγάλη απόκλιση μεταξύ τους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
το μαθηματικο πατρασ απο οτι ειδα ο ενασ το δινει +300 κ ο αλλλοσ +700 περιπου ποιος απο τουσ δυο μπορει να ειναι ποιο κοντα?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
το μαθηματικο πατρασ απο οτι ειδα ο ενασ το δινει +300 κ ο αλλλοσ +700 περιπου ποιος απο τουσ δυο μπορει να ειναι ποιο κοντα?:)

το +700
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
βρε παιδια με δουλευετε? δεν ξερει κανεις τι να πιστεψει. Η διαφορα μεταξυ Στρατηγακη και Κουτρουμπελη στην αγγλικη φιλολογια Αθηνας ειναι 210 μορια!!!! ΤΕΡΑΣΤΙΑ αποκλιση!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
βρε παιδια με δουλευετε? δεν ξερει κανεις τι να πιστεψει. Η διαφορα μεταξυ Στρατηγακη και Κουτρουμπελη στην αγγλικη φιλολογια Αθηνας ειναι 210 μορια!!!! ΤΕΡΑΣΤΙΑ αποκλιση!!!!!!

Ναι ουαου τρομερη..σε αλλες σχολες εχει 700-900 διαφορα αυτην βρηκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgesil

Νεοφερμένος

Ο Georgesil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Παιδιά ειμαι 514 μόρια πάνω απο ψηφιακά σύστηματα στο παπει.πιστευετε οτι περνάω ?γιατι ειναι ενα τμήμα χωρις παρά πολυ μεγαλη ζήτηση γιατι οι περισσότεροι θέλουν πληροφορική και ειναι αρκετά τα μόρια που ειμαι απο πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.

Το εφτακο

οκ ευχαριστω κ εμενα αυτο μου δειχνει το πιο λογικο γιατι το +300 μου φενετε μικρη ανοδοσ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasia4ml

Νεοφερμένος

Η Vasia4ml αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα, καμία εκτίμηση για περιφερειακές Ιατρικές; Γιατί βλέπω κάποια πράγματα σε διάφορες ιστοσελίδες που με τρομοκρατούν... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Ναι ουαου τρομερη..σε αλλες σχολες εχει 700-900 διαφορα αυτην βρηκες?
ναι γιατι προφανως αυτη με ενδιαφερει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vlasis Z

Νεοφερμένος

Ο Vlasis Z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδια,ειμαι αποφοιτος του 2012(δηλαδη εδωσα πριν 2 χρονια).
Ο προφορικος βαθμος ειναι ιδιος με του 12 ή οχι?

sos..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
ναι γιατι προφανως αυτη με ενδιαφερει!

ε η διαφορα δεν ειναι μεγαλη...δεν μπορεις να τα χεις ολα ετοιμα. να περιμενεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Το εφτακο



Συγγνωμη που δεν γινεται να περιορισουν την αποκλιση στο 1 μοριο για να χαρεις κιολας ε,ου μωρη

για να ξερεις και στις 2 εκτιμησεις μεσα ειμαι! και σε παρακαλω περιορισε τους χαρακτηρισμους σε κανουν να φαινεσαι γελοιος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Παιδιά ειμαι 514 μόρια πάνω απο ψηφιακά σύστηματα στο παπει.πιστευετε οτι περνάω ?γιατι ειναι ενα τμήμα χωρις παρά πολυ μεγαλη ζήτηση γιατι οι περισσότεροι θέλουν πληροφορική και ειναι αρκετά τα μόρια που ειμαι απο πάνω.

δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα δυσκολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Παιδιά ειμαι 514 μόρια πάνω απο ψηφιακά σύστηματα στο παπει.πιστευετε οτι περνάω ?γιατι ειναι ενα τμήμα χωρις παρά πολυ μεγαλη ζήτηση γιατι οι περισσότεροι θέλουν πληροφορική και ειναι αρκετά τα μόρια που ειμαι απο πάνω.

πιστευω σε πιανει αφου εχεισ παραπανω μορια κ λεσ κ οτι ειναι τμημα χωρισ ιδιαιτερη ζητηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
ε η διαφορα δεν ειναι μεγαλη...δεν μπορεις να τα χεις ολα ετοιμα. να περιμενεις..
κουβεντα γινεται, αν ειναι ετσι ας περιμενετε ολοι σας και μην πριζετε τον καθενα να σας δινει εκτιμησεις, ουτε να ψαχνεστε και να σχολιαζετε τις βασεις...ολα οσα λεμε ειναι θεωρητικα μεχρι τα επισημα αποτελεσματα αλλα δεν ειναι κακο να λεμε τη γνωμη μας !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
πιστευω σε πιανει αφου εχεισ παραπανω μορια κ λεσ κ οτι ειναι τμημα χωρισ ιδιαιτερη ζητηση...

το τμημα εχει μια χαρα ζητηση...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top