[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

TheSilence

Νεοφερμένος

Ο TheSilence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Κανε ρε chris μια προβλεψη για Πολιτικους Μηχανικους ΕΜΠ

Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Κριςςς , εβγαλα 14556 στο 5ο πεδιο!!! θελω σιγουρα ασοεε!! σκεφτηκα να βαλω 1α δεος το πιανω?
Όλα παίζονται στο 5ο πεδίο και με τη μεγάλη διασπορά των υποψηφίων και λόγω του ότι θα επιλέξουν Διοικήσεις και Οικονομικά περιφερειακά για να έρθουν Αθήνα + η μεγάλη μείωση των υποψηφίων σε κάνει να έχεις σοβαρές πιθανότητες.
Συμβουλή μου είναι να κάνεις μηχανογραφικό σαν να έχεις 20.000 και όχι σύμφωνα με αυτά που πιάνεις!
Και το λεω ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟ. Όποιες και να είναι οι εκτιμήσεις! Εσείς καθορίζεται τις βάσεις, με τις βαθμολογίες και την ζήτησή σας!

Chris1993


Σίγουρα πιάνεις κάποια Ιατρική.
Είσαι κοντά για Ιωάννινα/Λάρισα αλλά σίγουρα Κρήτη!
Καλή επιτυχία.


και αλεξ/πολη να φανταστω, ε? Σ ευχαριστω πολυ!

Εννοείται αυτό!! Πάντα η Αλεξ/πολη είναι η πιο χαμηλόβαθμη :)

chris με 17370 υπαρχει περιπτωση να μην μπω πληροφορικη και τηλεπικοινωνιες εκπα??? Ευχαριστω

Δεν νομίζω να μην περάσεις! :)

Chris θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα αν μπορούσες να μου απαντήσεις
Έχω βγάλει 10063 στο 5ο πεδίο μπορώ να ελπίζω για διοίκηση επιχειρήσεων Χίο που έχει 10605,και αν όχι για ΤΕΙ λογιστικής Πρέβεζα που έχει 8574 είμαι μέσα;
Ευχαριστώ εκ των προταιρων και καλή επιτυχία σε όλους!!

Θα επαναληφθώ και μπορεί να γίνω κουραστικός αλλά στο 5ο πεδίο τα πράγματα είναι απρόβλεπτα.
Θα δούμε περιφερειακά ΤΕΙ με 2-3 και κενές θέσεις.
Από εκεί και πέρα, εκτιμώ ότι δεν είναι πάρα πολλές οι πιθανότητες για Διοίκηση στη Χιο λόγω και των μετεγγραφών.
Στο άλλο τμήμα που μου λες είσαι σίγουρα μέσα αλλά μπορείς να χτυπήσεις και πιο υψηλόβαθμα ΤΕΙ.
Κάνε μηχανογραφικό σαν να έχεις 20.000. Αυτό μόνο!

Chris,
Με 18,265 μπενω Πολιτικους Μηχανικους ΕΜΠ???
Η διαφορα με την περσυνη βαση ειναι 1040 μορια, λετε να κανει τοσο μεγαλο αλμα??

Όχι, αλλά με την ζήτηση που έχει εδω στο forum, δεν είναι και απίθανο (χιχι).

Chris με 17774 σε 4ο και 17938 σε 3ο ποια τμηματα πολιτικων μηχανικων και τοπογραφων πιανω??? απο 3ο παιζει να πιασω καμια κτηνιατρικη?

Όσο αφορά το 3ο παίζεται για Κτηνιατρική Καρδίσας.
Όσο αφορά το 4ο τοπογράφους εννοείται ότι πιάνεις καθώς και Πολιτικούς Μηχανικούς Πάτρας & Βόλου & Ξάνθης

Ισως να εχει απαντηθει προηγουμενως-το χημικων μηχανικων ΕΜΠ που προβλεπεται να φτασει?
Με 17756 μορια στο 2ο-4ο πεδιο,σε ποιες πολυτεχνικες σχολες της Αθηνας θα μπορουσα να περασω?Εκτιμω την οποιαδηποτε απαντηση:)

Στην Αθήνα παίζονται οι Χημικοί Μηχανικοί που δεν θα ξεπεράσουν τις 18.000 και κυμαίνονται στα 17.700-17.900.
Για Αγρονόμους, ΣΕΜΦΕ, Μεταλλειολόγους δεν το συζητώ ότι θα περάσεις.
Πολιτικούς παίζεται γιατί ενώ ήταν πέρσυ λίγο κάτω από τους χημικούς βλέπω να αυξάνεται τελικά η ζήτησή του και να ανεβαίνει πάνω από τους Χημικούς.
Αν μείνει σταθερή η ζήτησή του έχεις κάποιες πιθανότητες για Πολιτικούς.
Επαρχία δεν μπορείς να πας?

Chris εχω βγαλει 14.000 μορια θα πιασω το παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης;;;;δεν με ενδιαφέρει η αθηνα....

Λογικά Αλεξανδρούπολη & ειδικά Ρόδο θα πιάσεις αν δεν υπάρξει κάποια αύξηση της ζήτησης για τα παιδαγωγικά.
Που πιστεύω μείωση θα υπάρχει.

Κρις άλλη μία ερώτηση από μένα... Για Μηχανολόγους-αεροναυπηγούς στην Πάτρα (με 17872) πώς το βλέπεις;; Επίσης για ΔΕΤ της ΑΣΟΕΕ και για Μεταλλουργών του ΕΜΠ... Αυτά θέλω ακόμη να μου πεις :P (Για το τελευταίο θεωρώ ότι πρέπει να γυρίσει ο κόσμος ανάποδα για να μην το πιάσω)

Πιάνεις τους Αεροναυπηγούς και το ΔΕΤ.

Μπορεί να γίνει μια εκτίμηση για τις ψυχολογίες;;; Ευχαριστώ :)

Ψάξε σε παρακαλώ τα προηγούμενα ποστ έχω κάνει εκτιμήσεις.
Υπολόγισε ελαφριά άνοδος της τάξεως των 200 μορίων!

Παιδιά με 17000 περνάω λέτε ΗΜΜΥ ξάνθης ή Βόλου?

Παίζεται για αυτές τις 2. Μιλάμε για την σχολή της αφρόκρεμας πλέον + με το σύστημα μετεγγραφών για να έρθουν όλοι ΕΜΠ που είναι η αφρόκρεμα της αφρόκρεμας. :P


Chris βλεπω οτι εισαι ο ειδικος στο θεμα οποτε βοηθησε και μενα με μια εκτιμηση. Εβγαλα 14089 μορια και με ενδιαφερουν τα Ψηφιακα συστηματα πειραια, η επιστημη υπολογιστων Κρητης και το μαθηματικο Πατρας. Περναω με σιγουργια σε καποιο η καποια απο αυτα?

Έχεις έντονες πιθανότητες για όλα αυτά τα τμήματα, απλά έχεις περισσότερες για τα ψηφιακά συστήματα γιατί τα άλλα έχουν αντίστοιχα τμήματα σε Αθήνα & Θεσσαλονίκη και δεν ξέρεις τι θα παίξει.
Κάνε καλό μηχανογραφικό ;)

Φιλε με 18685 πιστευεις οτι ειμαι μεσα στων Μηχανολογων Μηχανικων ΑΠΘ;
Ευχαριστω εκ των προτερων :)

Δεν θα έχεις κανένα απολύτως πρόβλημα!
Καλή σταδιοδρομία σου εύχομαι! :)

ηλεκτρονικός μηχανικός πολυτεχνείο Κρήτης τι προβλέψεις έχουμε;
κάποιες πληροφορίες για αυτή τη σχολή και το αντικείμενο της;
την είδα και μου φάνηκε ενδιαφέρουσα. :)
εκτιμώ τη βοήθεια σας

Είναι ενδιαφέρουσα αλλά είναι διαφορετική από όλα τα άλλα ΗΜΜΥ (κάτι το οποίο συνεπάγεται ότι δεν λαμβάνεις τα ίδια επαγγελματικά δικαιώματα με τους ΗΜΜΥ),δεν μπορείς να πάρεις μετεγγραφή (μοναδικό τμήμα), οπότε η αύξηση θα είναι πιο συγκρατημένη από την αύξηση των περιφερειακών ΗΜΜΥ και πιστεύω ότι θα κυμανθεί λίγο πάνω (0 έως 300 μόρια) από 15.000 μόρια.
Ενδιαφέρουσα πάντως είναι!
Δες τον οδηγό σπουδών που βρίσκεται στο site του τμήματος :
https://www.ece.tuc.gr/4117.html

Αν και διατυπωσα την αποψη μου εξ' αρχης για τις προβλεψεις, εν τουτοις τα 1043 μορια θεωρουνται αποσταση ασφαλειας απο τη περσινη βαση του τμηματος Χρηματοοικονομικης και Τραπεζικης του ΠΑΠΕΙ;

Αν δεν είχαμε τη μείωση υποψηφίων στο ΑΟΘ μόνο και μόνο από τις επιδόσεις θα σου έλεγα ότι δεν θεωρούνται απόσταση ασφαλείας αλλά με αυτά τα δεδομένα, νομίζω ότι θα περάσεις στο εν λόγω τμήμα και ΙΣΩΣ με λίγη άνεση.

Καλημέρα παιδιά,
Συγχαρητήρια για τις επιδόσεις των περισσοτέρων στο Φόρουμ και καλή τύχη στην ζωή σας.
Ειμαι πατέρας και παρακολουθώ και εγώ με αγωνία το θέμα. Ο γιος μου συγκέντρωσε 12.920 μόρια και ενδιαφέρεται για σχολές πληροφορικής
με σειρα Ψηφ. Συστ. Πειραια, Επιστ. Υπολ. Ηρακλειο και Πληρ. και Τηλ. Τριπολη. Πως το βλέπετε ??
Χρήστο αγόρι μου μπράβο για την δουλειά που κάνεις.
Από ότι καταλαβαίνω στις μεσαίες - χαμηλές σχολές οι προβλέψεις είναι ακόμα αρκετά παρακινδυνευμένες ειδικώς όταν υπάρχουν τμήματα που μπορούν να χρησιμοποιηθούν ως ''μέσο'' μετεγγραφής. Ακούμε για εκρηκτική άνοδο περιφερειακων σχολών πως το μεταφράζεται αυτό σε νουμερα κατα προσέγγιση??
Και πάλι ενα μεγάλο μπράβο για την προσπάθεια όλων.

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια!
Και καλή επιτυχία για τον γιο σας.
Για Ψηφιακών Συστημάτων Πειραια δεν είναι πολλές οι πιθανότητες αλλά για το τμήμα της Τρίπολης είναι αρκετές!
Λόγω μετεγγραφών όπως πολύ σωστά θέσατε, κάποιος θα μπορεί να περάσει στην Τρίπολη και να έρθει Αθήνα, οπότε η άνοδος ΜΠΟΡΕΙ να υπάρξει εκρηκτική. Ίσως πάνω και από 2000 μόρια.

Ο γιός σας έχει μια απόσταση 2300 μορίων, απλά δεν μπορώ να σας πω μετα βεβαιότητας ότι θα περάσει!
Αν του αρέσει η πληροφορική να δηλώσει μετά τα τμήματα :

Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε Αθήνα
&
Μηχανικών Ηλεκτρονικών και Υπολογιστικών Συστημάτων Τ.Ε Πειραιά

Κρις με 17636 μορια παιρναω μηχανολογων μηχανικων και αεροναυπηγων Πατρα;

Λογικά νομίζω ότι είσαι μέσα!

μήπως ξέρει κανείς αν θα ανέβουν οι βάσεις στη ψυχολογία Παντείου και δημοσιογραφία ΕΚΠΑ? σας παρακαλω απαντηστε μου!! ευχαριστώ!

Για τα τμήματα Ψυχολογίας υπολογίζω ελαφριά άνοδος 200 περίπου μορίων.
Για ΕΜΜΕ ΕΚΠΑ απαιτούνται και τα στατιστικά του ειδικού μαθήματος.

Κανε ρε chris μια προβλεψη για Πολιτικους Μηχανικους ΕΜΠ

Ευχαριστω!

Έχω πει ουκ ολίγες φορές την πρόβλεψή μου για τους ΠΟΛΜΗΧ ΕΜΠ.
Και είπα ότι αν η ζήτηση δεν είναι πολύ αυξημένη, τότε δεν θα την δούμε πάνω από 17.900 και δη πάνω από 18.000!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

TheSilence

Νεοφερμένος

Ο TheSilence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Οταν λες οχι, εννοεις οτι δεν θα κανει τετοιο αλμα?
Ή οτι δεν μπενω?

και παλι ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Οταν λες οχι, εννοεις οτι δεν θα κανει τετοιο αλμα?
Ή οτι δεν μπενω?

και παλι ευχαριστω!

Ποια ήταν η ερώτησή σου;

Αν μπορεί να κάνει τέτοιο άλμα το ΠΟΛ ΜΗΧ ΕΜΠ!
Και σου λεω :

ΌΧΙ, αλλά βλέποντας στο forum τέτοια αυξημένη ζήτηση, δεν το βλέπω και τελείως ακατόρθωτο!

------

Οι άλλοι που με ρωτήσατε απο χθες μέχρι και τώρα κοιτάξτε το post #922!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kenpachi

Νεοφερμένος

Ο Kenpachi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
το κοίταξα σε σχέση με τους ηλεκτρολόγους και η μόνη σημαντική διαφορά που διαπίστωσα ήταν ότι οι ηλεκτρολόγοι μπορούν να κάνουν ΟΤΙ κάνουν οι ηλεκτρονικοί αλλά όχι αντίστροφα. Πιο συγκεκριμένα, οι ηλεκτρονικοί δεν έχουν επαγγελματικά δικαιώματα για ενεργειακές μελέτες/εγκαταστάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greg96

Νεοφερμένος

Ο Greg96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Χρήστο οι σχολές που λέω (δηλαδή τα ημμυ) που περίπου λες ότι θα κυμανθούν?
Θα τρελαθώ αν τις χασω για 200-300 μόρια! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Χρήστο οι σχολές που λέω (δηλαδή τα ημμυ) που περίπου λες ότι θα κυμανθούν?
Θα τρελαθώ αν τις χασω για 200-300 μόρια! :p

Περίπου στα μόριά σου νομίζω με της @@@μετεγγραφές.
Αν θα τις χάσεις, θα τις χάσεις για λιγότερα από 200 μόρια ΑΛΛΑ αισιοδοξία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greg96

Νεοφερμένος

Ο Greg96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Περίπου στα μόριά σου νομίζω με της @@@μετεγγραφές.
Αν θα τις χάσεις, θα τις χάσεις για λιγότερα από 200 μόρια ΑΛΛΑ αισιοδοξία!

Πάντως ρε γαμώτο απο το ένα αγχος στο άλλο! :P
Μια να δώσουμε, μια τα αποτελέσματα και τώρα τις γαμ@@βάσειςς!!
Έλεος :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stormtroop

Νεοφερμένος

Ο stormtroop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
συμφωνω μαζι σου. Απο το ενα αγχος στο αλλο.... ειδικα οταν εισαι οριακα οπως κι εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ifren

Νεοφερμένος

Ο ifren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Chris, ριχνω 530 μορια στην Πληροφορικη ΠΑΠΕΙ. Μπορω να ελπιζω?
Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dubudubuza

Νεοφερμένος

Ο dubudubuza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Χρήστο, καμία πρόβλεψη για τα τμήματα του ΣΓΤΚΣ του ΤΕΙ Αθήνας στο 4ο πεδίο (Διακοσμητική, Γραφιστική κλπ) δεδομένου ότι το γραμμικό σχέδιο ήταν αρκετά ζόρικο?
Είμαι στη χειρότερη (εν αναμονεί των αποτελεσμάτων των σχεδίων) 2300 μόρια πάνω από την περσινή βάση της γραφιστικής (13496), αλλά μιλάμε για τμήμα που προ 2011 είχε χτυπήσει 18200 και γενικά είχε πάντοτε μεγάλες αυξομειώσεις. Thanks in advance!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Κρις άλλη μία ερώτηση από μένα... Για Μηχανολόγους-αεροναυπηγούς στην Πάτρα (με 17872) πώς το βλέπεις;; Επίσης για ΔΕΤ της ΑΣΟΕΕ και για Μεταλλουργών του ΕΜΠ... Αυτά θέλω ακόμη να μου πεις :P (Για το τελευταίο θεωρώ ότι πρέπει να γυρίσει ο κόσμος ανάποδα για να μην το πιάσω)

Φιλική συμβουλή για τους μεταλλουργούς , επειδή ρώτησα η ίδια απο ενδιαφέρον..... μην τη δηλώσεις καν ! Δεν έχει τίποτα να σου προσφέρει , απλά υπάρχει για να καλυφθεί το ψώνιο μερικών που θέλουν οπωσδήποτε να μπουν ΕΜΠ ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Χρήστο σε έχω πρήξει παντελώς. Δες προσεκτικά την αλλαγή (μείωση) των θέσεων στην ιατρική Αθήνας,γιατί και τα 20 μόρια μετράνε, και δώσε μια ακριβή τελική εκτίμηση. Ξέρω ότι δεν είσαι ο μάντης Κάλχας αλλά έχω λαλησει:p θα προσπαθήσω να μην ξαναμπώ στο θέμα μέχρι την ανακοίνωση των βάσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Χρήστο, καμία πρόβλεψη για τα τμήματα του ΣΓΤΚΣ του ΤΕΙ Αθήνας στο 4ο πεδίο (Διακοσμητική, Γραφιστική κλπ) δεδομένου ότι το γραμμικό σχέδιο ήταν αρκετά ζόρικο?
Είμαι στη χειρότερη (εν αναμονεί των αποτελεσμάτων των σχεδίων) 2300 μόρια πάνω από την περσινή βάση της γραφιστικής (13496), αλλά μιλάμε για τμήμα που προ 2011 είχε χτυπήσει 18200 και γενικά είχε πάντοτε μεγάλες αυξομειώσεις. Thanks in advance!

Πρέπει να βγει το σχέδιο αγόρι!
Οπότε τα ξαναλέμε τότε!

Χρήστο σε έχω πρήξει παντελώς. Δες προσεκτικά την αλλαγή (μείωση) των θέσεων στην ιατρική Αθήνας,γιατί και τα 20 μόρια μετράνε, και δώσε μια ακριβή τελική εκτίμηση. Ξέρω ότι δεν είσαι ο μάντης Κάλχας αλλά έχω λαλησει:p θα προσπαθήσω να μην ξαναμπώ στο θέμα μέχρι την ανακοίνωση των βάσεων.

Προφανώς για να έχω κάνει εκτίμηση είναι και η τελική μου. Κατ'έμέ η Ιατρική Αθηνών δεν θα πάει πάνω από 19.280.
Εγώ την βλέπω γύρω στο 19.250 όπως έχω πει.
Θα δούμε!
Τώρα αν τη χάσεις για 5 μόρια καταλαβαίνεις ότι δεν φταίω.
Είναι πολύ οριακά!

Chris, ριχνω 530 μορια στην Πληροφορικη ΠΑΠΕΙ. Μπορω να ελπιζω?
Ευχαριστώ

Δεν μπορώ να σου εκμηδενίσω τις ελπίδες.
Αλλά είναι δύσκολα τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
δηλαδή με τα λεγόμενα σου θεωρείς πως το ΗΜΜΥ Βόλου μπορεί να ανέβει και πάνω απο 900 μόρια? Τραβηγμένο το βλέπω .. Έχω 16833 , πρέπει να ανησυχώ δηλαδή?

Ποια η γνώμη σου για την βάση της ΣΤΥΑ και τους μηχανολογους μηχανικους στο βολο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
δηλαδή με τα λεγόμενα σου θεωρείς πως το ΗΜΜΥ Βόλου μπορεί να ανέβει και πάνω απο 900 μόρια? Τραβηγμένο το βλέπω .. Έχω 16833 , πρέπει να ανησυχώ δηλαδή?

Ποια η γνώμη σου για την βάση της ΣΤΥΑ και τους μηχανολογους μηχανικους στο βολο?

Με τις μετεγγραφές στο παιχνίδι???
Εννοείται. Καθόλου Τραβηγμένο.

ΣΤΥΑ με τόσο δυσκολότερα θέματα πέρσυ εμφάνισε μόνο 47 μόρια πτώση.
Καταλαβαίνεις τι άνοδος θα υπάρξει.

Μηχμηχ Βόλου και ΗΜΜΥ Βόλου παίζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Μαθηματικών Πάτρας με 15125;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μογλης

Νεοφερμένος

Ο μογλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Γεια σ chris βλεπ πωως ολοι ζητουν την γνωμη σου καθ 8α η8ελα κ εγω αν βεβαια εχεις χρονο,, εχω βγαλει 17412 μορια κ 8ελω να παω για ικαρων ιπταμενοι.. περισυ ειχε 16819 .. πιστευεις οτι 8α ανεβει τοσο πολυ>?? δλδ πανω απο 600 μορια ωστε να μην την πιασω??? σε ευχαριστω πολυ για τον χρονο σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μαθηματικών Πάτρας με 15125;

Ετοίμασε βαλίτσες για Πάτρα!

Γεια σ chris βλεπ πωως ολοι ζητουν την γνωμη σου καθ 8α η8ελα κ εγω αν βεβαια εχεις χρονο,, εχω βγαλει 17412 μορια κ 8ελω να παω για ικαρων ιπταμενοι.. περισυ ειχε 16819 .. πιστευεις οτι 8α ανεβει τοσο πολυ>?? δλδ πανω απο 600 μορια ωστε να μην την πιασω??? σε ευχαριστω πολυ για τον χρονο σου!

Σου απάντησα με pm.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Με τις μετεγγραφές στο παιχνίδι???
Εννοείται. Καθόλου Τραβηγμένο.

ΣΤΥΑ με τόσο δυσκολότερα θέματα πέρσυ εμφάνισε μόνο 47 μόρια πτώση.
Καταλαβαίνεις τι άνοδος θα υπάρξει.

Μηχμηχ Βόλου και ΗΜΜΥ Βόλου παίζεται.

Θεωρείς δηλαδή οτι με 16833 μένω απ'έξω και απο την ΣΤΥΑ και απο ΗΜΜΥ Βόλου? Τι λες τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top