[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
chris να ρωτησω κατα τις εκτιμησεις με 19284 πιανω ιατρικη Αθηνων η οχι γιατι ψιλοαγχοθηκα??

Ακουω πολλους με 19280κατι. Αυτο ισχυει για ολες τις βαθμολογικες κλιμακες ή να ανησυχω; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MrsStyles2

Νεοφερμένος

Η MrsStyles2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα.Ενδιαφέρεται κανένας από εσάς να περάσει στο τμήμα Μάρκετινγκ της Α.Σ.Ο.Ε.Ε? Έχω συγκεντρώσει 14573 μόρια και η βάση το 2013 ήταν 14.708. Είναι η 2η σχολή που θέλω να περάσω αν δεν περάσω αστυνομία.Τι λέτε? Έχω καμία τύχη να την πιάσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασω[ij]

Νεοφερμένος

Η Βασω[ij] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα.Ενδιαφέρεται κανένας από εσάς να περάσει στο τμήμα Μάρκετινγκ της Α.Σ.Ο.Ε.Ε? Έχω συγκεντρώσει 14573 μόρια και η βάση το 2013 ήταν 14.708. Είναι η 2η σχολή που θέλω να περάσω αν δεν περάσω αστυνομία.Τι λέτε? Έχω καμία τύχη να την πιάσω?
εγω θελω μαρκετινγκ και επικοινωνιας και εχω βγαλει 14701 ομως θα βαλω και αλλες σχολες απο ασοεε και παπει πιο πριν να υπαρχουν γτ ποτε δεν ξερεις. εσυ δεν σκεφτεσαι αλλες;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
εγω θελω μαρκετινγκ και επικοινωνιας και εχω βγαλει 14701 ομως θα βαλω και αλλες σχολες απο ασοεε και παπει πιο πριν να υπαρχουν γτ ποτε δεν ξερεις. εσυ δεν σκεφτεσαι αλλες;;

Από οικονομικά μόνο μάρκετινγκ θέλω στην ασοrε..Άλλες σχολές στο μηχανογραφικό δεν ξέρω αν θα βάλω..Έχω καμία ελπίδα για την σχολή? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασω[ij]

Νεοφερμένος

Η Βασω[ij] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
τι να σου πω δεν ξερω ουτε για μενα ξερω για την συγκεκριμενη ειμαι εξω για 7 μορια ας ελπισουμε να πεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
τι να σου πω δεν ξερω ουτε για μενα ξερω για την συγκεκριμενη ειμαι εξω για 7 μορια ας ελπισουμε να πεσει

Πάντως όλοι μιλάνε για πτώση στο 5ο πεδίο..Το μόνο πεδίο που θα πέσουν οι βάσεις :p Καλή επιτυχία σου εύχομαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασω[ij]

Νεοφερμένος

Η Βασω[ij] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Πάντως όλοι μιλάνε για πτώση στο 5ο πεδίο..Το μόνο πεδίο που θα πέσουν οι βάσεις :p Καλή επιτυχία σου εύχομαι..
μακαρι! επισης καλα αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Chris τελικα για τη σχολη μου δε θα κανεις εκτιμηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

Επιτέλους, η δικαιώση!

(Θέλω να δω τι θα πει ο PAOAND, που ισχυριζόταν ότι δεν έχω κανένα σύμμαχο και ότι αυτά που λεω είναι αβάσιμα!)

(Αν και διαφωνώ ελάχιστα ως προς το 1ο πεδίο. Περιμένω λίγο μικρότερη άνοδο και επίσης στο 5ο που πιστεύω ότι οι υψηλόβαθμες του 5ου θα έχουν μεγάλη αύξηση και όσο κατεβαίνουμε βαθμολογικά θα υπάρχει οριακή αύξηση μέχρι και μείωση στα περιφερειακά ΤΕΙ σε σημείο που θα μπαίνουν με 1 και 2 και θα μένουν κενές θέσεις. Όπως επίσης και στο 3ο πεδίο που δεν έχει ερμηνεύσει καλά την κλιμάκωση για τις μεσαίας βαθμίδας σχολές)


Σίγουρα πιάνεις κάποια Ιατρική.
Είσαι κοντά για Ιωάννινα/Λάρισα αλλά σίγουρα Κρήτη!
Καλή επιτυχία.

Παιδιά καλησπέρα.Ενδιαφέρεται κανένας από εσάς να περάσει στο τμήμα Μάρκετινγκ της Α.Σ.Ο.Ε.Ε? Έχω συγκεντρώσει 14573 μόρια και η βάση το 2013 ήταν 14.708. Είναι η 2η σχολή που θέλω να περάσω αν δεν περάσω αστυνομία.Τι λέτε? Έχω καμία τύχη να την πιάσω?

Πιστεύω ότι η ΑΣΟΕΕ δεν θα υποστεί μείωση. Γιατί όποιος ήθελε 5ο πεδίο και ήταν καλός έγραψε πολύ καλά σε σχέση με πέρσυ. Τώρα αναμένεις για αστυφυλάκων.
Πως και θέλεις μόνο ΜΚΤ από ΑΣΟΕΕ?

Chris τελικα για τη σχολη μου δε θα κανεις εκτιμηση?

Θέλεις δηλαδή να δώσω εκτίμηση για ένα τμήμα που παίρνει 60 άτομα και μπορούν να περάσουν μόνο υφιστάμενοι αστυνομικοί!

Λογικά η βάση του τμήματος εκτιμάται πάνω από 16.000 και εκτιμώ να πλησιάσει λίγο έως αρκετά την βάση του 2011 που ήταν 16.869.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimpap

Νεοφερμένος

Ο dimpap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Με 17565 περναω βιολογικο και εαν ναι σε ποια πολη;
Εσυ, chris1993 τι πιστευεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

triantafullaki :)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η triantafullaki :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.

Επιτέλους, η δικαιώση!

(Θέλω να δω τι θα πει ο PAOAND, που ισχυριζόταν ότι δεν έχω κανένα σύμμαχο και ότι αυτά που λεω είναι αβάσιμα!)

(Αν και διαφωνώ ελάχιστα ως προς το 1ο πεδίο. Περιμένω λίγο μικρότερη άνοδο και επίσης στο 5ο που πιστεύω ότι οι υψηλόβαθμες του 5ου θα έχουν μεγάλη αύξηση και όσο κατεβαίνουμε βαθμολογικά θα υπάρχει οριακή αύξηση μέχρι και μείωση στα περιφερειακά ΤΕΙ σε σημείο που θα μπαίνουν με 1 και 2 και θα μένουν κενές θέσεις. Όπως επίσης και στο 3ο πεδίο που δεν έχει ερμηνεύσει καλά την κλιμάκωση για τις μεσαίας βαθμίδας σχολές)

Για τα παραιατρικά του τρίτου πεδίου που το άρθρο τα δείχνει σε πτώση πχ φυσικοθεραπεία,ποια είναι η άποψη σου;Είδα ότι στη θετική γβπ 14-16.99 έχουν 700+ άτομα πιο λίγα από το 2013.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Με 17565 περναω βιολογικο και εαν ναι σε ποια πολη;
Εσυ, chris1993 τι πιστευεις;

Πάτρα!
Καλή επιτυχία! :)

Για τα παραιατρικά του τρίτου πεδίου που το άρθρο τα δείχνει σε πτώση πχ φυσικοθεραπεία,ποια είναι η άποψη σου;Είδα ότι στη θετική γβπ 14-16.99 έχουν 700+ άτομα πιο λίγα από το 2013.

Φυσιολογικό αφού στο 17+ έχουμε πολλαπλάσιο αριθμών ατόμων (18+ 100% αύξηση).
Αυτή είναι η κλιμάκωση!
Τα τμήματα που θα επηρεαστούν από αυτό είναι τα πιο χαμηλόβαθμα.

ΠΧ για την φυσικοθεραπεία μετράει το αθροιστικό από 16-20.
Για την λογοθεραπεία το 15-20.

Κατάλαβες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Kenpachi

Νεοφερμένος

Ο Kenpachi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Με 15539 περνάω πολιτικός μηχανικός Βόλο ή Ξάνθη; διάβασα στην εφημερίδα "Τα Νέα" ότι οι βάσεις θα κυμανθούν 16700-16900 Βόλο και περίπου 16100 Ξάνθη. Ισχύει κάτι τέτοιο ή το λένε απλά για να "πουλήσουν"; θέλω τους προβολείς σας αν όχι απλά τα φώτα σας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Με 15539 περνάω πολιτικός μηχανικός Βόλο ή Ξάνθη; διάβασα στην εφημερίδα "Τα Νέα" ότι οι βάσεις θα κυμανθούν 16700-16900 Βόλο και περίπου 16100 Ξάνθη. Ισχύει κάτι τέτοιο ή το λένε απλά για να "πουλήσουν"; θέλω τους προβολείς σας αν όχι απλά τα φώτα σας :P

Τσου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Χρήστο,θέλω αυτό το τμήμα από ασοεε γιατί θέλω να ασχοληθώ μόνο με το μάρκετινγκ..Τεσπα, καμία πρόβλεψη για αστυνομία? Σε είχα ξαναρωτήσει αλλά δεν είδα κάποια απάντηση..Έβγαλα σου θυμίζω 14573 ενώ πέρυσι είχε 14176 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Χρήστο,θέλω αυτό το τμήμα από ασοεε γιατί θέλω να ασχοληθώ μόνο με το μάρκετινγκ..Τεσπα, καμία πρόβλεψη για αστυνομία? Σε είχα ξαναρωτήσει αλλά δεν είδα κάποια απάντηση..Έβγαλα σου θυμίζω 14573 ενώ πέρυσι είχε 14176 :)

Βάλε και ΟΔΕ ΑΣΟΕΕ, ΟΔΕ ΠΑ.ΠΕΙ.
Μπορείς εύκολα να κάνεις μετάβαση στο Μάρκετινγκ και θα έχεις πιο ευρύ προπτυχιακό!

Επίσης μετά από όλα αυτά βάλε και Οικονομικό ΕΚΠΑ αν θέλεις να έρθεις Αθήνα η Διοίκηση Πάτρας!

Ε αν ισχύουν ότι πολλοί παράτησαν το ΑΟΘ ενώ ήθελαν μόνο αστυνομία από το 5ο, νομίζω ότι δεν είναι ακατόρθωτο να περάσεις!
Κάνε καλό μηχανογραφικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kenpachi

Νεοφερμένος

Ο Kenpachi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.

το τσου σημαίνει "δεν περνάω" ή δεν ισχύουν; πιστεύω ότι εννοείς το 1ο αλλά οκ... Κρίμα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Κρις ειμαστε 310 ατομα συνολο αν βοηθαει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Κρις ειμαστε 310 ατομα συνολο αν βοηθαει...

Ε νομίζω ότι δεν θα ξεπεράσει τα 17.000 και θα περάσεις.
Λογικά κάπου όσο η βάση του 2011 θα πάει!

το τσου σημαίνει "δεν περνάω" ή δεν ισχύουν; πιστεύω ότι εννοείς το 1ο αλλά οκ... Κρίμα :/:

Ναι για το πρώτο μιλάω! :(
Δυστυχώς αγάπη με το σύστημα των μετεγγραφών....
Τι άλλο θα βάλεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top