[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria__bk

Νεοφερμένος

Η maria__bk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Με αγχώνεις! :ρ Για βολο ποσο το βλεπεις? (Γυρω στο 17 ειμαι και εγω)

Teneke παρειτσα στον Βόλο θα κανουμε :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Όντως, τις φαρμακευτικές πώς τις βλέπεις ?

Αθήνα-Θεσσαλονίκη > 18.300
Πάτρα > 18.100

Ενας φιλος μου πιανει στο 3οπεδιο 19050 και θελει να μαθει εαν πιανει Ιατριη αθηνας μποεις να του απαντησεις?

Όχι, δυστυχώς εκτιμώ ότι δεν την πιάνει.
Και οι πιθανότητες για Θεσσαλονίκη δεν είναι πάρα πολλές, αλλά υπάρχουν.
Ιατρική Πάτρας είναι μέσα.

Κοζανη παντως ειμαι μεσα? (τριτεκνος και γω για απθ)

Υ.Γ Κιπ απ δε γκουντ γουορκ!!


Αν δεν γίνει καμιά βλακεία με τους μετεγγραφόμενους (όπως και εσυ άλλωστε) ναι θα περάσεις!
Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolisdc

Νεοφερμένος

Ο manolisdc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
δηλαδή με 1100 μόρια παραπάνω πιστεύεις πως είμαι μέσα
ευχαριστώ για την βοήθεια:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Δεν είμαι Χρήστος αλλά σύμφωνα με αυτά που είπε , όχι . ( γύρω στα 19.250 την κόβει )

Αν ενδιαφέρεται όμως, πιθανότερα πιάνει πάτρα και αν είναι πολύ πολύ τυχερός θεσσαλονίκη.(19.100 λέει περίπου)

Να κοιτάμε και τι γράψαν οι άλλοι , ε ?:P

Πω κάθε φορά που μπαίνω αγχώνομαι. Έχω 19281. Αν σκεφτώ τον εαυτό μου θέλω να έχει 19282 και να πάω Θεσσαλονίκη. Αν σκεφτώ τον πατέρα μου 19280 και να μπώ Αθήνα :P Πρέπει να είμαι ακριβώς στο όριο, μπορεί να έχω και την τιμή να κάνω τη βάση. Αν και προσωπικά πιστεύω δεν θα πιάσω Αθήνα για λίγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tenekes

Νεοφερμένος

Ο Tenekes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

maria__bk

Νεοφερμένος

Η maria__bk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Καλά όλοι ιατρική θα περάσουν φέτος; Κοιταξα λίγο τις προηγουμενες σελίδες και όλοι για ιατρικές ρωτάνε! Τόσο μέλλον έχουν; Το αντίθετο νομιζα :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihalis341

Νεοφερμένος

Ο mihalis341 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Για ΗΜ/ΜΥ Κρήτης τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
δηλαδή με 1100 μόρια παραπάνω πιστεύεις πως είμαι μέσα
ευχαριστώ για την βοήθεια:clapup:

Γίνε λιγάκι πιο συγκεκριμένος και θα σε βοηθήσω :)

Πω κάθε φορά που μπαίνω αγχώνομαι. Έχω 19281. Αν σκεφτώ τον εαυτό μου θέλω να έχει 19282 και να πάω Θεσσαλονίκη. Αν σκεφτώ τον πατέρα μου 19280 και να μπώ Αθήνα :P Πρέπει να είμαι ακριβώς στο όριο, μπορεί να έχω και την τιμή να κάνω τη βάση. Αν και προσωπικά πιστεύω δεν θα πιάσω Αθήνα για λίγο...

Έλα μωρέ γκρινιάρη! Θα μπείς! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Πω κάθε φορά που μπαίνω αγχώνομαι. Έχω 19281. Αν σκεφτώ τον εαυτό μου θέλω να έχει 19282 και να πάω Θεσσαλονίκη. Αν σκεφτώ τον πατέρα μου 19280 και να μπώ Αθήνα :P Πρέπει να είμαι ακριβώς στο όριο, μπορεί να έχω και την τιμή να κάνω τη βάση. Αν και προσωπικά πιστεύω δεν θα πιάσω Αθήνα για λίγο...


Θα δούμε Διονύση μου... Έχεις καλές πιθανότητες πάντως.
Προς το παρόν το μόνο που μπορούμε να κάνουμε σίγουρα( εκτός από το μηχανογραφικό ) είναι να περιμένουμε ή να πάμε διακοπές.
:drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolisdc

Νεοφερμένος

Ο manolisdc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γίνε λιγάκι πιο συγκεκριμένος και θα σε βοηθήσω :)
έκανα λάθως παράθεση και γι αυτό μετά την έσβησα. τει μηχανικών πληροφορικής θέλω στης αθήνας που είχε πέρυσι 12268 (και 13462 το 2012) και εχω βγάλει 13520
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Διονύση.

1) Χαλάρωσε
2) Μη γράφεις τα μόριά σου σε κάθε ποστ που δημοσιεύεις
3) Κατα την άποψή μου περνάς 100000000000% Ιατρική Αθήνας.

_

Δηλαδή Chris το βιολογικό της Αθήνας δε παίζει να ανέβει πάνω απο 18200 ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

neuschwanstein

Νεοφερμένος

Ο neuschwanstein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Chris για ΗΜΜΥ Πατρας ή μηχανικους η/υ πατρας με 17501 τα πιανω τι λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Chris για ΗΜΜΥ Πατρας ή μηχανικους η/υ πατρας με 17501 τα πιανω τι λες?
ΗΜΜΥ οχι κατά πάσα πιθανότητα και Μηχανικούς ΗΥ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamboxer

Νεοφερμένος

Η dreamboxer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
εχω 15000 μορια ...νοσηλευτικη Αθηνας τι εκτιμηση υπάρχει.....???...καθως και για νοσηλευτικη Σπαρτης..????
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
κρις θα κοιμηθεις καθολου σημερα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα 14.396 στο 5ο και με είχε πάρει πολύ από κάτω την πρώτη μέρα...Είμαι ανάμεσα στο τμήμα Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων στο ΠΑΜΑΚ και στο Οικονομικό του ΑΠΘ.Έχουμε καμία ελπίδα ή με τίποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neuschwanstein

Νεοφερμένος

Ο neuschwanstein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ΗΜΜΥ οχι κατά πάσα πιθανότητα και Μηχανικούς ΗΥ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ.

ευχαριστω πολυ ! που υπολογίζεις οτι θα κινηθουν οι ΗΜΜΥ ? σε καποια αλλη πολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για φιλολογια Πατρας τι πιστευεις Χρηστο; Mε 16300 ειναι καλυμενος καποιος; Περσυ ειχε 15900 νομιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ ! που υπολογίζεις οτι θα κινηθουν οι ΗΜΜΥ ? σε καποια αλλη πολη?

Η Αθήνα ξεπερνάει τις 19.000 και η Πάτρα γύρω στα 17.700 νομίζω.
Βόλο περνάς ΗΜΜΥ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOAND

Νεοφερμένος

Ο PAOAND αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
ρε Chris μπραβο που ασχολεισαι κιολας αλλα πως δικαιολογεις οτι οι εκτιμησεις σου δεν ειναι συμφωνες με τις εκτιμησεις ολων των υπολοιπων sites;
Όλες οι εφημερίδες και τα ενημερωτικά site κάνουν λόγο για "συγκρατημένη άνοδο" και "οριακή αύξηση" των βάσεων, που στην γλώσσα των αριθμών αυτό σημαίνει 200-400 μόρια. Εδώ ο πρόεδρος της ΟΕΦΕ κάνει λόγο για 300-500 μόρια αύξηση στο 3ο πεδίο. Θεωρείς ότι έχουν παραβλέψει κάποιο στοιχείο που εσύ έχεις λάβει υπόψην;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top