[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

taxi

Νεοφερμένος

Ο taxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης ροδου ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Εδώ μιλάμε για άνοδο τουλάχιστον 600 μορίων και εσυ μιλάς για πτώση? (φιλικά πάντα έτσι!)
Δικαιούσαι ελεύθερη μετεγγραφή (δεν υπάρχει ποσοτικός περιορισμός) επομένως δήλωσε μέχρι και Κοζάνη και θα περάσεις στάνταρτ Θεσσαλονίκη.

Η μεταγραφή χωρίς περιορισμό γίνεται και για αυτούς που κάνουν 10%?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Η μεταγραφή χωρίς περιορισμό γίνεται και για αυτούς που κάνουν 10%?

Λογικά ναι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria__bk

Νεοφερμένος

Η maria__bk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Τώρα μπήκα πρώτη φορά να δω εκτιμησεις! :confused: γι αυτό δεν ήξερα ότι θα υπάρξει άνοδος... Τόσο καλά γράψαν όλοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BigBang0000

Νεοφερμένος

Ο BigBang0000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
ΠΑΠΕΙ χρηματοοικονομικη και τραπεζικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Τώρα μπήκα πρώτη φορά να δω εκτιμησεις! :confused: γι αυτό δεν ήξερα ότι θα υπάρξει άνοδος... Τόσο καλά γράψαν όλοι;

Βάσει στατιστικών που εξέδωσε το υπουργείο, φέτος οι υποψήφιοι έγραψαν καλύτερα απο όλες τις 3 προηγούμενες χρονιές και δη από την περσινή χρονιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolisdc

Νεοφερμένος

Ο manolisdc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
για τα τει και πιο συγκεκριμένα μηχανικών πληροφορικής που ειμαι μεσα για 1100 μόρια να ανχωθώ ή όχι; τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria__bk

Νεοφερμένος

Η maria__bk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Βάσει στατιστικών που εξέδωσε το υπουργείο, φέτος οι υποψήφιοι έγραψαν καλύτερα απο όλες τις 3 προηγούμενες χρονιές και δη από την περσινή χρονιά!

Αχά κατάλαβα... Σ'ευχαριστώ που μου απάντησες! Στο 5ο αναμένεται άνοδος ή κάθοδος; Γιατί έχω συγκεντρώσει 18046 και σκέφτομαι λογιστικης και χρηματοοικονομικής σαν επόμενη επιλογή... μην την χάσουμε και αυτή :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickathens13

Νεοφερμένος

Ο Nickathens13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μεγάλε Κρις άλλη μια ερώτηση τελευταία... για πολιτικούς μηχανικούς ΕΜΠ τι βλέπεις σε παρακαλώ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αχά κατάλαβα... Σ'ευχαριστώ που μου απάντησες! Στο 5ο αναμένεται άνοδος ή κάθοδος; Γιατί έχω συγκεντρώσει 18046 και σκέφτομαι λογιστικης και χρηματοοικονομικής σαν επόμενη επιλογή... μην την χάσουμε και αυτή :hmm:

Είσαι μέσα στο ΛΟΧΡΗ!

Γενικά, φαντάσου ότι είναι 13.100+ οι θέσεις για 16.300+ υποψηφίους που έδωσαν το ΑΟΘ.
Αν υπολογίσεις ότι δεν περνάνε όλοι αυτοί που έχουν πάρει ΑΟΘ στο 5ο πεδίο τότε περνάνε όλοι.

Αυτό που εκτιμώ είναι ότι για τις υψηλόβαθμες η αύξηση θα είναι μεγάλη ενώ όσο κατεβαίνουμε στα χαμηλόβαθμα τμήματα και δη αυτά που δεν έχουν αντιστοιχίες και τα ΤΕΙ θα γίνει χαμός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolascy

Νεοφερμένος

Ο nikolascy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
ελπιζω να τρολλαρεις :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria__bk

Νεοφερμένος

Η maria__bk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Είσαι μέσα στο ΛΟΧΡΗ!

Γενικά, φαντάσου ότι είναι 13.100+ οι θέσεις για 16.300+ υποψηφίους που έδωσαν το ΑΟΘ.
Αν υπολογίσεις ότι δεν περνάνε όλοι αυτοί που έχουν πάρει ΑΟΘ στο 5ο πεδίο τότε περνάνε όλοι.

Αυτό που εκτιμώ είναι ότι για τις υψηλόβαθμες η αύξηση θα είναι μεγάλη ενώ όσο κατεβαίνουμε στα χαμηλόβαθμα τμήματα και δη αυτά που δεν έχουν αντιστοιχίες και τα ΤΕΙ θα γίνει χαμός.

Αχά ευχαριστώ πολυ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolisdc

Νεοφερμένος

Ο manolisdc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
όταν λες χαμός εννοείς μείωση ή καταλαβαίνω κάτι λάθος; (νομίζω ότι πήγαινε σε εμένα αυτή η απάντηση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
όταν λες χαμός εννοείς μείωση ή καταλαβαίνω κάτι λάθος; (νομίζω ότι πήγαινε σε εμένα αυτή η απάντηση)

Εννοώ μικρότερη αύξηση έως και μείωση.
Λογικά θα δούμε ΤΕΙ με 2-3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tenekes

Νεοφερμένος

Ο Tenekes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εδώ μιλάμε για άνοδο τουλάχιστον 600 μορίων και εσυ μιλάς για πτώση? (φιλικά πάντα έτσι!)
Δικαιούσαι ελεύθερη μετεγγραφή (δεν υπάρχει ποσοτικός περιορισμός) επομένως δήλωσε μέχρι και Κοζάνη και θα περάσεις στάνταρτ Θεσσαλονίκη.


Με αγχώνεις! :ρ Για βολο ποσο το βλεπεις? (Γυρω στο 17 ειμαι και εγω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Με αγχώνεις! :ρ Για βολο ποσο το βλεπεις? (Γυρω στο 17 ειμαι και εγω)

Αν είσαι κάτω από 17 δεν νομίζω να περνάς, αν είσαι πάνω από 17 έχεις πιθανότητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Υπάρχει που να έχει πλέον αποκατάσταση στην Ελλάδα?
Κάνε ότι λέει η καρδούλα σου! Θα σου πει την αλήθεια ;)


Εννοείται πάνω από 18.000!
Πόσα έχεις?

Όντως, τις φαρμακευτικές πώς τις βλέπεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Η τελευταία Ιατρική (Αλεξανδρούπολης) εκτιμώ ότι θα είναι λίγο κάτω από 18.600 η ίση και η Ιατρική Ηρακλείου θα είναι περίπου 90-100 μόρια πάνω από αυτή δηλαδή λίγο κάτω από 18.700.



ΑΠΘ : 18.140-18.220
Καρδίτσα : 17.800-17.880

H Καρδίτσα είναι μια χαρά πόλη αν και μικρή.
Αν αγαπάς την Κτηνιατρική, αξίζει τον κόπο!

Ενας φιλος μου πιανει στο 3οπεδιο 19050 και θελει να μαθει εαν πιανει Ιατριη αθηνας μποεις να του απαντησεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tenekes

Νεοφερμένος

Ο Tenekes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Κοζανη παντως ειμαι μεσα? (τριτεκνος και γω για απθ)

Υ.Γ Κιπ απ δε γκουντ γουορκ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Ενας φιλος μου πιανει στο 3οπεδιο 19050 και θελει να μαθει εαν πιανει Ιατριη αθηνας μποεις να του απαντησεις?

Δεν είμαι Χρήστος αλλά σύμφωνα με αυτά που είπε , όχι . ( γύρω στα 19.250 την κόβει )

Αν ενδιαφέρεται όμως, πιθανότερα πιάνει πάτρα και αν είναι πολύ πολύ τυχερός θεσσαλονίκη.(19.100 λέει περίπου)

Να κοιτάμε και τι γράψαν οι άλλοι , ε ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top