[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

anixia

Νεοφερμένος

Η anixia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Eυχαριστώ πολύ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stormtroop

Νεοφερμένος

Ο stormtroop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
οχι, δεν το εκανα γι αυτο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anixia

Νεοφερμένος

Η anixia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ θερμά chris!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BigBang0000

Νεοφερμένος

Ο BigBang0000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ηλεκτρολόγων ΕΜΠ ΑΠΘ πως τα βλέπεις?όπως και ΠΑΠΕΙ χρηματοοικονομική και τραπεζική(για έναν φίλο)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazmaniac

Νεοφερμένος

Ο tazmaniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ευχαριστω ρε chris!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Μεγιστε chris αμα μπορεις κανε μια εκτιμηση Επιστημη Υπολογιστων Ηρακλειο. Το ξερω μου ειπες οτι περναω( :D ), αλλα εχω και κατι φιλους που θελουν να την δηλωσουν και θα θελα να ξερω ποσο θα παιξει η βαση περιπου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickathens13

Νεοφερμένος

Ο Nickathens13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κρις σ'έχουμε πρήξει όλοι ...αλλά μπορείς να μου απαντήσεις τι πιστεύεις για βάσεις χημ. μηχανικών ΕΜΠ ? :hmm: :hmm:

σ ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μεγιστε chris αμα μπορεις κανε μια εκτιμηση Επιστημη Υπολογιστων Ηρακλειο. Το ξερω μου ειπες οτι περναω( :D ), αλλα εχω και κατι φιλους που θελουν να την δηλωσουν και θα θελα να ξερω ποσο θα παιξει η βαση περιπου!

Δεν έχω κάνει εκτίμηση για τις πιο χαμηλόβαθμες απλά νομίζω ότι δεν θα είναι μακριά η βάση από τα μόριά σου.

Κρις σ'έχουμε πρήξει όλοι ...αλλά μπορείς να μου απαντήσεις τι πιστεύεις για βάσεις χημ. μηχανικών ΕΜΠ ? :hmm: :hmm:

σ ευχαριστώ πολύ!

Ε περίπου 17.900 +- 50
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδη ειμαι καινουρια εδω και δε γνωριζω, Chris, γιατι σε ρωτουν για τις βασεις των σχολων; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Επειδη ειμαι καινουρια εδω και δε γνωριζ, Chris, γιατι σε ρωτουν για τις βασεις των σχολων; :Ρ

Γιατί κάνω εκτιμήσεις :)
Που να πληρωνόμουν ε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickathens13

Νεοφερμένος

Ο Nickathens13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ευχαριστώ μεγάλε Κρις . Είσαι άρχοντας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xx..Riri..xX

Νεοφερμένος

Η Xx..Riri..xX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ευχαριστωω χD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Κρις την εκτιμηση σου... Πόσο λες για φαρμακευτικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ευχαριστωω χD Για αποκατασταση απο βιολογικο εχεις ακουσει τιποτα? Πορωθηκα φετος με Βιολογια :D

Υπάρχει που να έχει πλέον αποκατάσταση στην Ελλάδα?
Κάνε ότι λέει η καρδούλα σου! Θα σου πει την αλήθεια ;)
Κρις την εκτιμηση σου... Πόσο λες για φαρμακευτικη? Πανω απο 18000 ακομα και Πατρα?

Εννοείται πάνω από 18.000!
Πόσα έχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί κάνω εκτιμήσεις :)
Που να πληρωνόμουν ε? :P

Καλο! :P Τουλαχιστον πεφτεις μεσα; αν το κανεις τα τελευταια χρονια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xx..Riri..xX

Νεοφερμένος

Η Xx..Riri..xX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εεε απλα κτηνιατρος ανοιγεις ενα μαγαζακι και εισαι σχετικα καλα..Αλλα μαλλον δεν πιανω,οποτε δεν πειραζει..Αντε να ειμαι και Θεσσαλονικαρα (βιολογικο)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria__bk

Νεοφερμένος

Η maria__bk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Εβγαλα 17,400 στο 4ο πεδίο και θέλω μηχανολόγων μηχανικών στην Θεσσαλονική. Με τις περσιν'ες βάσεις δεν το πιάνω και ελπίζω φέτος να πέσει κατα 109 μόρια :P Αλλιώς με βλέπω στο Βόλο. Είμαι βέβαια τρίτεκνη αλλά φοβάμαι μην γεμίσουν οι θέσεις και δεν με πάρουν! Έχουμε κάποια εκτίμηση για τα πολυτεχνεία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Υπάρχει που να έχει πλέον αποκατάσταση στην Ελλάδα?
Κάνε ότι λέει η καρδούλα σου! Θα σου πει την αλήθεια ;)


Εννοείται πάνω από 18.000!
Πόσα έχεις?

αχ... 17950... παμε για βιολογικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εβγαλα 17,400 στο 4ο πεδίο και θέλω μηχανολόγων μηχανικών στην Θεσσαλονική. Με τις περσιν'ες βάσεις δεν το πιάνω και ελπίζω φέτος να πέσει κατα 109 μόρια :P Αλλιώς με βλέπω στο Βόλο. Είμαι βέβαια τρίτεκνη αλλά φοβάμαι μην γεμίσουν οι θέσεις και δεν με πάρουν! Έχουμε κάποια εκτίμηση για τα πολυτεχνεία;

Εδώ μιλάμε για άνοδο τουλάχιστον 600 μορίων και εσυ μιλάς για πτώση? (φιλικά πάντα έτσι!)
Δικαιούσαι ελεύθερη μετεγγραφή (δεν υπάρχει ποσοτικός περιορισμός) επομένως δήλωσε μέχρι και Κοζάνη και θα περάσεις στάνταρτ Θεσσαλονίκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top