[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Παιδιά , μπορεί κάποιος να αναρτήσεις τις εκτιμήσεις του Έθνους σήμερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελισσάβετ21

Νεοφερμένος

Η Ελισσάβετ21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Παιδιά , μπορεί κάποιος να αναρτήσεις τις εκτιμήσεις του Έθνους σήμερα;


Αν και δίνει πολύ μεγάλο εύρος απόκλισης για να χαρακτηριστεί ως εκτίμηση, ιδού:
https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=35946
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
συμφωνω τετοιες εκτιμησεις κανω και εγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Παιδιά, βοήθεια!
Μια φίλη από θεωρητική έχει γύρω στο 18500 και έχει τρελαθεί από την αγωνία!:/: Επειδή δεν έχω παρακολουθήσει τις βάσεις του 1ου πεδίου, σε ποια νομική λέτε να περάσει;:hmm:
Περνάει ΔΠΘ σίγουρα και ίσως με τη βοήθεια της θεάς τύχης ΑΠΘ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina.

Νεοφερμένος

Η marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Περνάει ΔΠΘ σίγουρα και ίσως με τη βοήθεια της θεάς τύχης ΑΠΘ!:)

ΔΠΘ, κατα 90%
Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια!!!!:) Θα της τα μεταφέρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yiota95

Νεοφερμένος

Η yiota95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
μια ερώτηση..οι εκτιμήσεις που λένε π.χ "έως 500 μόρια" αναφέρονται στη μείωση που θα συμβεί στην υψηλότερη βάση μιας σχολής π.χ θεσσαλονίκη ή γενικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
παιδια μια φιλη με 18236 με ρωτα αν εχει καμια πιθανοτητα για ιτρικη στο δπθ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
εχω 18627 μορια και κοινωνικα κριτηρια. σε ποια νομική εκτιμάτε οτι περνάω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
εχω 18627 μορια και κοινωνικα κριτηρια. σε ποια νομική εκτιμάτε οτι περνάω?
ΕΚΠΑ ή ΑΠΘ(σίγουρα).:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Αν και δίνει πολύ μεγάλο εύρος απόκλισης για να χαρακτηριστεί ως εκτίμηση, ιδού:
https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=35946

ρε παιδιά το ΔΕΟΣ μόνο 15600-15800 ???
Εγώ με τα 15500 δεν εχω ελπιδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

junie

Νεοφερμένος

Η junie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Εγω με 18451 και τριτεκνια λετε να εχω ελπιδες για νομικη απθ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Εγω με 18451 και τριτεκνια λετε να εχω ελπιδες για νομικη απθ;;;
Κάποιες ελπίδες έχεις. Πέρυσι πόσο διαμορφώθηκε η βάση της συγκεκριμένης ειδικής κατηγορίας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

junie

Νεοφερμένος

Η junie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Κάποιες ελπίδες έχεις. Πέρυσι πόσο διαμορφώθηκε η βάση της συγκεκριμένης ειδικής κατηγορίας;

Στα 18586
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

junie

Νεοφερμένος

Η junie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Μάλιστα. Μακάρι να περάσεις στο τμήμα που θέλεις τελικά.:)

Δηλαδη εσυ το βλεπεις δυσκολο για απθ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Δηλαδη εσυ το βλεπεις δυσκολο για απθ;
Εγώ πιστεύω πως έχεις σημαντικές πιθανότητες λόγω και της ειδικής κατηγορίας, αλλά μόνο τα τελικά αποτελέσματα θα σε επιβεβαιώσουν ή όχι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

junie

Νεοφερμένος

Η junie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως έχεις σημαντικές πιθανότητες λόγω και της ειδικής κατηγορίας, αλλά μόνο τα τελικά αποτελέσματα θα σε επιβεβαιώσουν ή όχι.:)

Οκ ευχαριστω...μακαρι να πεσει η νομικη οπως εχουν προβλεψει και οι περισσοτεροι στα επιπεδα του 11
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
παιδια μια φιλη με 18236 με ρωτα αν εχει καμια πιθανοτητα για ιτρικη στο δπθ;

Eχουν βγει 800 εκτιμησεις απο εφημεριδες και απο σαιτ....Κοιτα αυτες, πιστευω θα εχουν κανει καλυτερες αναλυσεις στα στατιστικα απο οτι εμεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
ρε παιδιά το ΔΕΟΣ μόνο 15600-15800 ???
Εγώ με τα 15500 δεν εχω ελπιδες;

τι να κανουμε,και το ΠΕΟΣ καλο ειναι αντι το ΔΕΟΣ(μολις διαβασα το σχολιο σου αυτο μου ηρθε,δε γινεται να μην το πω,δεν εχω προθεση να κοροιδεψω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yiota95

Νεοφερμένος

Η yiota95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
μπορει να μου απαντησει καποιος?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top