[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
στην ιατρικη οι θεισεις ειναι περισσσοτερς !!!!!!!!!!!!

Αναφέρθηκε στις θέσεις του Φ.Π.Ψ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Βγήκαν οι βάσεις του Κουτρουμπέλη, μπορεί να τις ανεβάσει κανένας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

burton

Νεοφερμένος

Ο burton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Παιδιά με 18200 στο 3ο και κοινωνικά κριτήρια πιστεύετε ότι εχω πιθανότητες σε κάποια ιατρική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Timmy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Timmy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Παιδιά πόσο λέτε να πέσουν οι Ναυπηγοί Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ. Πέρυσι η βάση ήταν 18.421. Tι λέτε?

Επίσης οι Πολιτικοί Μηχανικοί του ΕΜΠ? Πέρυσι ήταν 18.184.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Ειναι λιγοτεροι οι αριστουχοι οπως επισης και οι θεσεις αγαπητε Φρεντο

Οι εισακτεοι ειναι περισσοτεροι σε ολες σχεδον τις υψηλοβαθμες....
Τσεκαρε εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

TheEpicAvenger

Νεοφερμένος

Ο TheEpicAvenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδια ειδατε τις βασεις που προβλεπει ο Κουτρουμπελης? Εγω προσωπικα ενδιαφερομαι για το τμημα Πληροφορικης και Τηλεπικοινωνιων στο ΕΚΠΑ και μου φαινεται υπερβολικη η μειωση της βασης της καθως περυσι ειχε 16.829 ενω φετος προβλεπουν οτι θα πεσει στα 16.110 δηλαδη μιλαμε για μειωση 719 μοριων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
μου λετε εκτιμηση κουτρουμπελη για μηχανολογων βολος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheEpicAvenger

Νεοφερμένος

Ο TheEpicAvenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

Ρεμέδιος

Νεοφερμένος

Η Ρεμέδιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
βρε παιδια ποσο λετε να ειναι φετος η ψυχολογια απθ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
μια ερωτηση το οτι το μηχανογραφικο εχει αριθμο πρωτοκολλυ σημαινει οτι ειναι οριστικοποιημενο ετσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mesogia asa 3

Νεοφερμένος

Ο mesogia asa 3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παιδια ξερει κανεις εκτιμηση στρατιγακη και κουτρουμπελη για αστυφυλακων ?καμια αλλη εκτιμηση αν εχετε ακουσει ?ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Παιδια ξερει κανεις εκτιμηση στρατιγακη και κουτρουμπελη για αστυφυλακων ?καμια αλλη εκτιμηση αν εχετε ακουσει ?ευχαριστω

νομιζω ειπε 14.300 ο κουτρουμπελης.
Πολυ πιθανο να κανω λαθος , αλλα καπου εκει ειναι η εκτιμηση.

Εσυ τι είδες στα προκαταρκτικά απο κλίμακα βαθμολογιών;
Αθήνα ήσουν ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mesogia asa 3

Νεοφερμένος

Ο mesogia asa 3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Φιλε BloodSparrow δεν εδινα στην αστυνομια τις προκατακτικες αλλα στην ΣΣΕ .Απο οτι εχω ακουσει στην αστυνομια κοπηκαν πολλα ατομα και ειδικα γυναικες .εσυ που εδωσες ?παντως και στην ΣΣΕ που εδωσα και γενικα σε αλλες στρατιοτικες σχολες λιγοι ηταν που ειχαν δηλωσει αστυνομια .στην ομαδα μου απο τα 60 κατι παιδια οι 20 ηταν για αστυνομια .ποσα μορια εχεις αν επιτρεπεται ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Φιλε BloodSparrow δεν εδινα στην αστυνομια τις προκατακτικες αλλα στην ΣΣΕ .Απο οτι εχω ακουσει στην αστυνομια κοπηκαν πολλα ατομα και ειδικα γυναικες .εσυ που εδωσες ?παντως και στην ΣΣΕ που εδωσα και γενικα σε αλλες στρατιοτικες σχολες λιγοι ηταν που ειχαν δηλωσει αστυνομια .στην ομαδα μου απο τα 60 κατι παιδια οι 20 ηταν για αστυνομια .ποσα μορια εχεις αν επιτρεπεται ?

Εχω 16.000 κατι μορια.
Ατομα κοβονταν και αθηνα και θεσσαλονικη , απλως θεσσαλονικη ηταν πιο ελαστικα τα πραγματα,απο αυτα που διαβαζω και στο ιντερνετ και απο αυτα που ειδα.Πολλα κοριτσια πραγματι οπως λες κοπηκαν στα 1000 μέτρα.

Σου προτεινω να κλεισεις τα αυτια σου και να περιμενουμε τις βασεις.Μπορει ο αλλος να λεει 14.000 αλλα να παει καμια 16.000 +(μακαρι οχι βεβαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Εκτιμήσεις Chris1993 :

3o πεδίο :

Ιατρική Αθηνών : 18.950
Ιατρική Πάτρας : 18.550
Ιατρική Αλεξανδρούπολης : 18.100
Οδοντιατρική Αθηνών : 18.150
Φαρμακευτική Αθηνών : 17.900
Φαρμακευτική Πάτρας : 17.700
Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης : 17.650

4o πεδίο :

ΗΜΜΥ ΕΜΠ : 18.530
ΗΜΜΥ ΑΠΘ : 17.950
Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ : 18.350
Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ : 17.800
Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ : 17.750
Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ 17.100


Θα χάσω την Ιατρική Πάτρας για 13 μόρια, αυτό μου λες τώρα;; :P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Em_19011

Νεοφερμένος

Η Em_19011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Θα χάσω την Ιατρική Πάτρας για 13 μόρια, αυτό μου λες τώρα;; :P:clapup:
Απλες εκτιμησεις ειναι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mesogia asa 3

Νεοφερμένος

Ο mesogia asa 3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Φιλε BloodSparrow η αποψη μου ειναι με τα μορια σου εισαι μεσα σιγουρα εισαι απο τωρα δοκιμος αστυφυλακας εγω με 14000 δεν ξερω ειδικη κατηγορια ειμαι αλλα και παλι δεν ξερω .αστυφυλακων πρωτη επιλογη εχεις βαλει ?οι αιτησεις ειναι 1805 γενικα τωρα με τις πκε σε αστυνομια και στρατιο να δουμε ποσες θα εχουν μεινει η αποψη μου ειναι 1300 με 1500 αλλα θα το δουμε αλλα με τοσους υποψηφιους και οτι οι περισσοτεροι ειναι 13 με 14 και γενικη σειρα το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν ανεβαινει το ποσο θα κατεβει θα το δουμε τον αυγουστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Εκτιμήσεις Chris1993 :

3o πεδίο :

Ιατρική Αθηνών : 18.950
Ιατρική Πάτρας : 18.550
Ιατρική Αλεξανδρούπολης : 18.100
Οδοντιατρική Αθηνών : 18.150
Φαρμακευτική Αθηνών : 17.900
Φαρμακευτική Πάτρας : 17.700
Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης : 17.650

4o πεδίο :

ΗΜΜΥ ΕΜΠ : 18.530
ΗΜΜΥ ΑΠΘ : 17.950
Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ : 18.350
Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ : 17.800
Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ : 17.750
Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ 17.100

Chris για το 5ο πεδίο ;; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Απλες εκτιμησεις ειναι.....

ναι ρε πλάκα κάνω..
Αν και είμαι σίγουρη ότι θα παιχτεί ένα τέτοιο σκηνικό.. Ο μπαμπάς μου ΤΟΤΕ που έδινε έχασε πόλη για 1(!!!!!!!!!!) μόριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheEpicAvenger

Νεοφερμένος

Ο TheEpicAvenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
μια ερωτηση το οτι το μηχανογραφικο εχει αριθμο πρωτοκολλυ σημαινει οτι ειναι οριστικοποιημενο ετσι;
Ναι ακριβως!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top