[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Κοιτα,γενικα το 2011 αρκετες σχολες -σχεδον ολες- της θεωρητικης(για θετικη - τεχνολογικη δεν το εχω ψαξει) ηταν αρκετα πιο κατω απο οτι ηταν το 2012,καθως πολλα παιδια δεν ανταποκριθηκαν στο αγνωστο των αρχαιων.Πιστευω πως καποια πτωση θα υπαρξει αλλα οχι τοσο μεγαλη,καθως παλι μια μεγαλη μεριδα των μαθητων δεν ανταποκριθηκε σε ιστορια και αρχαια! Αλλα(το ξαναλεω νομιζω) δεν ειμαι ειδικος για να εκτιμω που θα κυμανθουν οι βασεις. Εσυ ποσα μορια εχεις συγκεντρωσει; Δηλωσες πρωτη επιλογη κοινωνιολογια;

εγω εχω 50 μόρια παραπάνω από την φετινή βάση :( , αλλά έχω δηλώσει πρώτα τις σχολές στην αθήνα που δεν περνάω και μετά την κοινωνιολογία( 9η επιλογή) .θα ήθελα να την είχ 1η αλλα ολοι μου λενε οτι πρεπει να συμπληρωνω το μηχανογραφικό ξεκινωντας και απο τις σχολες που θα ηθελα αλλα δεν φτανουν τα μορια μου....Τουλάχιστον πολιτικης επιστημης και ιστοριας παντειου λετε να περασω? εχω 300 μόρια παραπάνω,και η βαση του 2012 ηταν 15.197
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
εγω εχω 50 μόρια παραπάνω από την φετινή βάση :( , αλλά έχω δηλώσει πρώτα τις σχολές στην αθήνα που δεν περνάω και μετά την κοινωνιολογία( 9η επιλογή) .θα ήθελα να την είχ 1η αλλα ολοι μου λενε οτι πρεπει να συμπληρωνω το μηχανογραφικό ξεκινωντας και απο τις σχολες που θα ηθελα αλλα δεν φτανουν τα μορια μου....Τουλάχιστον πολιτικης επιστημης και ιστοριας παντειου λετε να περασω? εχω 300 μόρια παραπάνω,και η βαση του 2012 ηταν 15.197

Καλα εκανες και εβαλες αλλες σχολες που σου αρεσουν ως πρωτη επιλογη(η γενικα στην αρχη του μηχανογραφικου) γιατι με τις βασεις ποτε δεν ξερεις τι γινεται! Ε,για να εισαι 300 μορια παραπανω δεν νομιζω να εχεις προβλημα γιατι το βλεπω χλωμο να ανεβαινουν! Εδω εγω που ειμαι 300 μορια κατω απο τη φιλολογια θεσσαλονικης δεν το σκεφτομαι! Εσυ που εισαι και πιο πανω δεν υπαρχει λογος να ανησυχεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Καλα εκανες και εβαλες αλλες σχολες που σου αρεσουν ως πρωτη επιλογη(η γενικα στην αρχη του μηχανογραφικου) γιατι με τις βασεις ποτε δεν ξερεις τι γινεται! Ε,για να εισαι 300 μορια παραπανω δεν νομιζω να εχεις προβλημα γιατι το βλεπω χλωμο να ανεβαινουν! Εδω εγω που ειμαι 300 μορια κατω απο τη φιλολογια θεσσαλονικης δεν το σκεφτομαι! Εσυ που εισαι και πιο πανω δεν υπαρχει λογος να ανησυχεις!

ευχαριστώ πολύ για την συμβουλή σου!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Λιωνω καντε κατι :rofl::rofl::rofl: https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=35415

Ελα, το'χα σκεφτει και παλια, ας φτιαξουμε σε ενα site να μπουμε και οι 80.000 υποψηφιοι να βγαλουμε βασεις μονοι μας :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
... και η Ιατρική κάλπαζε ασυγκράτητη προς το 19,5.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Λιωνω καντε κατι :rofl::rofl::rofl: https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=35415

Ελα, το'χα σκεφτει και παλια, ας φτιαξουμε σε ενα site να μπουμε και οι 80.000 υποψηφιοι να βγαλουμε βασεις μονοι μας :clapup::clapup:

Oτι να'ναι....Μεχρι να μαζευτουν 80000 ατομα και να πουν τι εβαλαν θα εχουν βγει οι βασεις απο το υπουργειο...
Ειπαμε να ειμαστε ανυπομονοι αλλα οχι και ετσι..... Σε ενα μηνα θα τα μαθουμε ολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

watson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο watson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Συνεχίστε να λέτε τέτοια για να μην το δηλώσουν αρκετοί έτσι ώστε να μην ανεβεί 700 μόρια πιο πάνω και να το πιάσω :P
γιατι νομιζεις οτι τα γραφουν ; και καλα οτι καποιος πτυχιουχος γραφτηκε στο ischool για να πει οτι θα ξαναδωσει πανελληνιες επειδη η σχολή ήταν χαλια!!! ουτε ο φωσκολος δε θα τα σκεφτοταν αυτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Οχι συνωμοσιολογια μεχρι και στο ischool ρε παιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Οχι συνωμοσιολογια μεχρι και στο ischool ρε παιδια...

Εδω μολις εβγαλε αναμενομενες βασεις ο κουτρου, κατσε θα γελασουμε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Εδω μολις εβγαλε αναμενομενες βασεις ο κουτρου, κατσε θα γελασουμε :clapup:
Το ΠΤΔΕ Πάτρας το δίνει 17.600. Εντάξει άλλο επίπεδο ο άνθρωπος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Ποιος ειναι ο κουτρου ρε παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Το ΠΤΔΕ Πάτρας το δίνει 17.600. Εντάξει άλλο επίπεδο ο άνθρωπος.:P

Το ΗΜΜΥ ξανθης 800 κατω με 80 λιγοτερους εισακτεους :upside: :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Kαι καλα αυτος ο κουτρουμπελης τι κανει? Δινει εκτιμησεις βασεων ή τρολλαρει??
Σοβαρα πρωτη φορα τον ακουω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Το ΗΜΜΥ ξανθης 800 κατω με 80 λιγοτερους εισακτεους :upside: :teasing:
Εγώ πέρυσι έδωσα, αλλά απο περιέρεγια είδα κάποια απο αυτά που βρίσκονταν στο 1ο πεδίο που με αφορούσε πέρυσι. Εμένα μου φαίνονται λίιιιιιιγο υπερβολικές αυτές οι προβλέψεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Kαι καλα αυτος ο κουτρουμπελης τι κανει? Δινει εκτιμησεις βασεων ή τρολλαρει??
Σοβαρα πρωτη φορα τον ακουω
Είναι μία ιστοσελίδα όπου γράφεις απορίες και τα συναφή, όπως εδώ. Αυτός άλλοτε απαντάει σε αναρτήσεις άλλοτε σε τέτοιες περιόδους δίνει εκτιμήσεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Είναι μία ιστοσελίδα όπου γράφεις απορίες και τα συναφή, όπως εδώ. Αυτός άλλοτε απαντάει σε αναρτήσεις άλλοτε σε τέτοιες περιόδους δίνει εκτιμήσεις.:P
Τις εκτιμησεις τις πετυχαινει αλλες χρονιες? Αξιζει να τις κοιταξω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Τις εκτιμησεις τις πετυχαινει αλλες χρονιες? Αξιζει να τις κοιταξω?
Στο τμήμα(1ο πεδίο) που ήθελα εγώ πέρυσι σχεδόν τα πέτυχε. Υπάρχει και το στατιστικό λάθος +-100 ή +-50 ανάλογα. Μην τις κοιτάξεις, τζάμπα κόπος και άγχος, αν έχεις την υπομονή να περιμένεις μέχρι τα αποτελέσματα, μην κάτσεις να τις δείς.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Τις εκτιμησεις τις πετυχαινει αλλες χρονιες? Αξιζει να τις κοιταξω?

Κοιταξα τις περσινες στο 1ο και τις πετυχε απιστευτα (πολλες κατω απο 10 μορια διαφορα) :confused: Τρελαθηκα, και μετα ειδα στο 4ο :P ουτε καν..

Παντως το ΗΜΜΥ Ξανθης το δινουν ολοι 700-1000 κατω, ειναι με τα καλα τους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top