[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Συμφωνα με το edu4u :
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ - 18020
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ- 16290
ΗΜΜΥ ΠΑΤΡΑ-16970(αν ειναι αυτο)
ΗΜΜΥ ΞΑΝΘΗ-15770
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΠΑΤΡΑ-16750
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΒΟΛΟΣ-16420
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΑΠΘ--16950
ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ-6860 (αν εινα αυτο)




Συμφωνα με τις εκτιμησεις του κυριου Κουτρουμπελη θα ειναι γυρω στα 7110!Καλη επιτυχια!
εχεις link για τις εκτιμησεις του κ.Κουτρουμπελη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
εχεις link για τις εκτιμησεις του κ.Κουτρουμπελη?

Πρεπει να μπεις στο edu4u να κανεις δωρεαν εγγραφη και να μπεις εκει που λεει <συμπληρωση μηχανογραφικου>!
θα δεις 3 στηλες και η μια εξ αυτων θα λεει αναμενομενες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Επειδη και γω κοινωνιολγια θελω ειδα οτι εκτιμηση υπαρχει στο διαδικτυο και χθες μαλιστα ανεβηκαν και οι αναμενομενες βασεις απο το edu4u συμφωνα με αυτες η κοιν.Παντειου θα εχει γυρω στα 14700+ αν δεν κανω λαθος αλλου λενε οτι θα παει στα 14900

και εσύ για κοινωνιολογία παντείου ενδιαφέρεσαι????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Συμφωνα με το edu4u :
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ - 18020
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ- 16290
ΗΜΜΥ ΠΑΤΡΑ-16970(αν ειναι αυτο)
ΗΜΜΥ ΞΑΝΘΗ-15770
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΠΑΤΡΑ-16750
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΒΟΛΟΣ-16420
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΑΠΘ--16950
ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ-6860 (αν εινα αυτο)

να σαι καλα.ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
και εσύ για κοινωνιολογία παντείου ενδιαφέρεσαι????



ναι ,μαζι με μια φιλη μου εκεινη βεβαια θελει για τον Τομεα Εγκληματολογιας για να γινει Εγκληματολογος ,εγω θελω καθαρα κοινωνιολογια!

να σαι καλα.ευχαριστω πολυ


παρακαλω ,ελπιζω να σ τα ειπα σωστα γιατι δεν ημουν σιγουρη γ τ ΗΜΜΥ Πατρας αν ηταν οντως αυτο που ειδα!Καλα αποτελεσματα να εχουμε και τυχη!Ελπιζω ν περασουμε εκει π θελουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Πρεπει να μπεις στο edu4u να κανεις δωρεαν εγγραφη και να μπεις εκει που λεει <συμπληρωση μηχανογραφικου>!
θα δεις 3 στηλες και η μια εξ αυτων θα λεει αναμενομενες!


μπορεις να δωσεις το λink? εχω γραφτει αλλα δεν το βρισκω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
μπορεις να δωσεις το λink? εχω γραφτει αλλα δεν το βρισκω


https://www.edu4u.gr/login.aspx?ReturnUrl=/studentaccount.aspx
συμπηρωσε τα στοιχεια .....αν ενεις κανει ηδη εισοδο μπες στην αρχικη του edu και στα αριστερα θα δεις να λεε <συμπληρωση μηχανογραφικου> πατα εκει και μετα ειναι ευκολο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
ναι ,μαζι με μια φιλη μου εκεινη βεβαια θελει για τον Τομεα Εγκληματολογιας για να γινει Εγκληματολογος ,εγω θελω καθαρα κοινωνιολογια

Ωραια η εγκληματολογια ,δεν λεω ,αλλα πιστεω πως δεν εχει προοπτικη στην ελλαδα.η καθηγητρια μου στο σχολειο που μου εκανε κοινωνιολογια,ειχε μεταπτυχιακο στην εγκληματολογια,και μου ειχε δωσει να διαβασω υλικο απο ερευνες και στοιχεια απο τις μελετες της ...Βέβαια αν και καταφερε να γινει εγκληματολογος ,δεν βρηκε ποτε δουλεια στους τομεις που εργαζονται οι εγκληματολογοι......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
ναι ,μαζι με μια φιλη μου εκεινη βεβαια θελει για τον Τομεα Εγκληματολογιας για να γινει Εγκληματολογος ,εγω θελω καθαρα κοινωνιολογια

Ωραια η εγκληματολογια ,δεν λεω ,αλλα πιστεω πως δεν εχει προοπτικη στην ελλαδα.η καθηγητρια μου στο σχολειο που μου εκανε κοινωνιολογια,ειχε μεταπτυχιακο στην εγκληματολογια,και μου ειχε δωσει να διαβασω υλικο απο ερευνες και στοιχεια απο τις μελετες της ...Βέβαια αν και καταφερε να γινει εγκληματολογος ,δεν βρηκε ποτε δουλεια στους τομεις που εργαζονται οι εγκληματολογοι......

TΙΠΟΤΑ δεν εχει προοπτικη στην Ελλαδα και κυριως η κοινωνιολογια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Σιγουρα στην Ελλάδα το προβλημα της ανεργιας ,ειναι τεράστιο ,απλά δεν πιστεύω πως είναι λύση να ειμαστε τοσο απαισιοδοξοι... Ο,τι και να σπουδασει καποιος ,αν ειναι πολυ καλος ,και ξεχωριζει απο τους υπολοιπους δεν υπαρχει περιπτωση να μην βρει να εργαστει ,ακομη και εδω στην ελλάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
ναι ,μαζι με μια φιλη μου εκεινη βεβαια θελει για τον Τομεα Εγκληματολογιας για να γινει Εγκληματολογος ,εγω θελω καθαρα κοινωνιολογια

Ωραια η εγκληματολογια ,δεν λεω ,αλλα πιστεω πως δεν εχει προοπτικη στην ελλαδα.η καθηγητρια μου στο σχολειο που μου εκανε κοινωνιολογια,ειχε μεταπτυχιακο στην εγκληματολογια,και μου ειχε δωσει να διαβασω υλικο απο ερευνες και στοιχεια απο τις μελετες της ...Βέβαια αν και καταφερε να γινει εγκληματολογος ,δεν βρηκε ποτε δουλεια στους τομεις που εργαζονται οι εγκληματολογοι......

δεν αντιλεγω ολοι ομως τσ ειπαν οτι εκανε πολυ καλη επιλογη....σαφως οι εγκληματτολογοι στην Ελλαδα που εχουν δουλεια ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα ομως οπως λεει και εκεινη αν ειναι καλη στη δουλεια της δεν θα χαθει αλλωστε οι καλοι δεν χανονται ποτε!Επισης παντα υπαρχει η προοπτικη τ εξωτερικου οπου εκει βρισκεις δουλεια και περα απο αυτο τα τελευταια χρονια εξελισεται η εγκληματολογια στη Ελλαδα ,ποτε δεν μπορουμε να ξερουμε τι θα συμβει σε 4-6 χρονια .Δεσ π.χ τι εγινε με τα παιδαγωγικα!Και γω πιστευω οτι εκανε πολυ καλη επιλογη απλα εγω δεν μπορω την εγκληματολογια ,μου αρεσει αλλα ξερω οτι δεν θα αντεχα ενα τετοιο βαρος ..

Σιγουρα στην Ελλάδα το προβλημα της ανεργιας ,ειναι τεράστιο ,απλά δεν πιστεύω πως είναι λύση να ειμαστε τοσο απαισιοδοξοι... Ο,τι και να σπουδασει καποιος ,αν ειναι πολυ καλος ,και ξεχωριζει απο τους υπολοιπους δεν υπαρχει περιπτωση να μην βρει να εργαστει ,ακομη και εδω στην ελλάδα...

Εχεις δικιο δεν χρειαζεται να ειμαστε απαισιοδοξοι!Στο παρελθον βρεθηκαμε και παλι στον <πατο> και σηκωθηκαμε ,μπορουμε και τωρα να το καταφερουμε!Ποτε δεν ειναι αργα!Και η αληθεια ειναι οπως ειπε το παιδι παραπανω ναι η κοινωνιολογια δεν εχει δουλεια στην Ελλαδα.Γιατι ομως?Γιατι ακολουθησαμε εναν τεχνοκρατικο προσανατολισμο και κοιταξαμε τα επαγγελματα γοητρου δλδ,γιατροι,δικηγοροι κ.α καποτε πριν 10 χρονια η κοινωνιολογια ειχ εμεγαλη ζητηση και κυρος.Αν υπηρχε καλος επαγγ΄προσανατολισμος στα σχολεια θα καταλαβαιναμε πως ολα τα επαγγελματα ειναι σημαντικα και δεν θα ειχαμε μια υπερπληθωρα γιατρων και δικηγορων ,οι οποιοι ειναι και πρωτοι στην λιστα των ανεργων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
pinelopi ,μηπως ξέρεις την αναμενόμενη βάση για την κοινωνιολογία παντείου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
pinelopi ,μηπως ξέρεις την αναμενόμενη βάση για την κοινωνιολογία παντείου???

αν δεν κανω λαθος-γιατι το κοιταξα το πρωι στο edu4u- 14770 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
αν δεν κανω λαθος-γιατι το κοιταξα το πρωι στο edu4u- 14770 :)


τελεια αμα είναι ετσι την πίανω ανετα!!!!!!!! εσύ περνάς???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
τελεια αμα είναι ετσι την πίανω ανετα!!!!!!!! εσύ περνάς???:)


ναι ,ηθελα και κοινωνιολογια κρητης αλλα ειπα να βαλω και του Παντειου για να ειμαι μαζι με την φιλη μου!!!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
απο τον οκτώβρη ραντεβού στο ΠΑΝΤΕΙΟ!!!!!!!!!:):clapup::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
τζαμπα χαιρεστε του παντειου θα ανεβουν ολες το πολυ 50 μορια βεβαια αφου στο πρωτο πεδιο τα παιδια ειχαν καλυτερες επιδοσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
απο τον οκτώβρη ραντεβού στο ΠΑΝΤΕΙΟ!!!!!!!!!:):clapup::D

χαχαχαχαχαχαχ οκ!!!!!!Ελπιζω δηλαδη γιατι δεν το εχω οριστικοποισει ακομα και δεν ξερω αν θα βαλω πρωτα τησ Κρητης και μετα του Παντειου!Αν ερθω Παντειο θα ειμαστε συμφοιτητες,διαφορετικα θα εισαι συμφοιτητης με την γλυκια και αγπημενη μου φιλη!!!!!Αντε καλα μας αποτελεσματα! :)

τζαμπα χαιρεστε του παντειου θα ανεβουν ολες το πολυ 50 μορια βεβαια αφου στο πρωτο πεδιο τα παιδια ειχαν καλυτερες επιδοσεις


Εγω εχω 300 μορια παραπνω απο την περσινη βαση!Αποκλειεται να ανεβει τοσο!Επισης οι επιδοσεις στην θεωρητικη ηταν τραγικες!Χειροτερες απο της θετικης!!!!!!!!!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
τζαμπα χαιρεστε του παντειου θα ανεβουν ολες το πολυ 50 μορια βεβαια αφου στο πρωτο πεδιο τα παιδια ειχαν καλυτερες επιδοσεις

Ας ανέβουν ,παλι τουλαχιστον εγω περνάω.Καλά εσυ πως εκτιμάς οτι θα ανεβουν ,αλλα μονο εως 50 μορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top