[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ναι μενω εξω απο το Βολο γιατι τα ενοικια ειναι πολυ ακριβα στο κεντρο...Αλλα νταξει πηρα ποδηλατο :clapup:
Μάλιστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shiv

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
:P Ρε δε προκειται να το βαλουν πολλοι για το λογο ακριβως που αναφερω πιο πανω.Πάντως κανεις κακο που το επιλεγεις.Ειμαι εκει τωρα,εκανα τα μαθηματα που απαιτουνται για το πτυχιο του ηλεκτρολογου και δεν εχω πραγματικα μελλον...

Εγώ θέλω να περάσω οπωσδήποτε ΗΜΜΥ(δεν με ενδιαφέρει και τόσο η πόλη) για θέλω να ασχοληθώ με τις ενέργειες και τα ηλεκτρολογικά.Με τα μόρια που έχω (15870) είναι η μόνη που ίσως μπορώ να πιάσω ειδικά με την μείωση των εισακτέων στην Ξάνθη.
Το ΜΔ το έχω κάνει όποτε δεν μπορώ πλέον να την βγάλω ( και να μπορούσα μάλλον δεν θα το έκανα :P).Ας ελπίσουμε τουλάχιστον μετα την μετονομασία να δωθεί περισσότερο προσοχή στο τμήμα και βελτιωθεί η παρών κατάσταση που αναφέρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Παιδιά επειδή έχω γνωστούς στον Βόλο ΜΗΝ επιλέξετε την σχολή των Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών!!!
Οι εγκαταστάσεις είναι σάπιες, οι καθηγητές κομπλεξάρες και γενικά πολύ άσχημα τα πράγματα!
Δυο φίλοι μου (άριστοι φοιτητές) το παρατάνε φέτος και θα ξαναδώσουν με το 10%...
Είναι άσχημο να καταστρέφουν τα όνειρά σου κάποιοι με το έτσι θέλω!
Αν δεν έχετε τα μόρια Ξάνθη και πάλι Ξάνθη!!
α,για αυτο η βαση ειναι 15100 και αρκετα πιο κατω απο ολα τα υπολοιπα ημμυ.παντως εγω για το πολιτικων μηχανικων στο βολο που με ενδιαφερει εχω ακουσει καλα πραγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Παιδες παααλι προβλημα. Ιατρικη Γιάννενα ή Λαρισα πρωτα;..
ηθελα να ρωτησω πιο εκτιμαται οτι θα είναι πιο ψηλα φετος απο αποψη μοριων..
(και μετα πειτε και την αποψη σας αν θετε!)
απο Αθηνα ειμαι (για την αποσταση λεω..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Εγώ θέλω να περάσω οπωσδήποτε ΗΜΜΥ(δεν με ενδιαφέρει και τόσο η πόλη) για θέλω να ασχοληθώ με τις ενέργειες και τα ηλεκτρολογικά.Με τα μόρια που έχω (15870) είναι η μόνη που ίσως μπορώ να πιάσω ειδικά με την μείωση των εισακτέων στην Ξάνθη.
Το ΜΔ το έχω κάνει όποτε δεν μπορώ πλέον να την βγάλω ( και να μπορούσα μάλλον δεν θα το έκανα :P).Ας ελπίσουμε τουλάχιστον μετα την μετονομασία να δωθεί περισσότερο προσοχή στο τμήμα και βελτιωθεί η παρών κατάσταση που αναφέρεις.

κανε οπωσδηποτε μηχανογραφικο για κυπρο.μετραει μονο ο βαθμος προσβασηςhttps://kesyp.flo.sch.gr/www/index.php/2012-10-05-22-19-16/2012-10-05-22-17-35/825--2012-13
ξεκινας 1 σεπτεμβρη και τελιωνεις 30 μαιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strangegeorge

Νεοφερμένος

Ο strangegeorge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
κανε οπωσδηποτε μηχανογραφικο για κυπρο.μετραει μονο ο βαθμος προσβασηςhttps://kesyp.flo.sch.gr/www/index.php/2012-10-05-22-19-16/2012-10-05-22-17-35/825--2012-13
ξεκινας 1 σεπτεμβρη και τελιωνεις 30 μαιου

Καλη ιδεα η κυπρος,εδω πραγματικα δε λεει.Εχει ακουσει κανεις ποια ειναι η αναγνωρισιμοτητα σπουδων εκει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gian7giant

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
α,για αυτο η βαση ειναι 15100 και αρκετα πιο κατω απο ολα τα υπολοιπα ημμυ.παντως εγω για το πολιτικων μηχανικων στο βολο που με ενδιαφερει εχω ακουσει καλα πραγματα

Έτσι είναι φίλε μου..Όντως οι πολιτικοί είναι κάλο τμηματάκι και ο εξοπλισμός σαφώς καλύτερος από του ηλεκτρολόγους
Το βαφτιστήρι του πατέρα μου είναι στους πολιτικούς του Βόλου και είναι ευχαριστημένος...Τους ηλεκτρολόγους από την άλλη τους έχουν στο δούλεμα εκεί! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Καλη ιδεα η κυπρος,εδω πραγματικα δε λεει.Εχει ακουσει κανεις ποια ειναι η αναγνωρισιμοτητα σπουδων εκει;

ειναι πολυ οργανωμενο πανεστημιο,φυσικα δεν ειναι μετσοβιο αλλα μπορει να ανταγωνιστει ανετα της πατρας.εγω που ενδιαφερομαι για πολιτικος μηχανικος ειναι σπουδες 4 χρονων,αλλα για να αναγνωριστει στην ελλαδα πρεπει να κανεις +1 χρονο,που αναγνωριζεται και ως μεταπτυχιακο.βεβαια ειναι λιγο ακριβη η λευκωσια.παντως τον αυγουστο θα ειμαι πιστευω σε μεγαλο διλλημα αναμεσα σε πατρα ή βολο με κυπρο.παντως θα κανω εγγραφη στην ελλαδα ετσι και αλλιως για το φοιτητικο πασο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros87

Νεοφερμένος

Ο spiros87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια ο αδερφος μου ειναι στους ηλεκτρολογους στην πατρα και δεν εχει και πολυ θετικη αποψη,οι καθηγητες ειναι πολυ αυστηροι και σε κοβουν για την πλακα τους,η πολη ειναι τιγκα στους μεταναστες και γενικα πεφτει πολυ κλεψια και διακινηση...γενικα αν περνατε σε καποια αλλη πολη καλυτερα για εσας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Τι μαστιγα ειναι και αυτη με τους καθηγητες ρε φιλε:/:
Πρεπει να ειναι πολυυυυυυ κομπλεξαρες τα ατομα.
Αν πετυχω κανα τετοιο στη σχολη, δεν θα εχουμε καλα ξεμπερδεματα:hehe::devil:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΙΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΙΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Χαχαχ με το ζόρι Ηλεκτρολόγος μηχανικός ε; :P

ΤΕΙ ΕΤΣΙ ;;; Μα γίνεται να ανέβουμε τόσο πολύ ;; Και εγω είμαι 1200 πάνω απο την μηχανολογια Πάτρας λες να ανεβεί τόσο ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Παιδες παααλι προβλημα. Ιατρικη Γιάννενα ή Λαρισα πρωτα;..
ηθελα να ρωτησω πιο εκτιμαται οτι θα είναι πιο ψηλα φετος απο αποψη μοριων..
(και μετα πειτε και την αποψη σας αν θετε!)
απο Αθηνα ειμαι (για την αποσταση λεω..)

Λαρισα κατα την αποψη μου. Αρκετα πιο κοντα στην Αθηνα, πρακτικα 3 ωρες ειναι με αυτοκινητο, γυρω στις 4 με τρενο. Ωραια πολη, εχει τα παντα, σχετικα φθηνη ζωη. Το μονο αρνητικο που εχει ειναι το κλιμα, αλλα ουτε τα Γιαννενα φημιζονται για αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
ΤΕΙ ΕΤΣΙ ;;; Μα γίνεται να ανέβουμε τόσο πολύ ;; Και εγω είμαι 1200 πάνω απο την μηχανολογια Πάτρας λες να ανεβεί τόσο ;;
Δεν ρωτησες εμενα αλλα πεταγομαι

Δεν παιζει να αναιβει τοσο με τιποτα
Και γω μηχοναλογια Πατρα θελω
:boxing::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
πού νομίζετε ότι θα κυμανθούν οι νομικές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

origo

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Λαρισα κατα την αποψη μου. Αρκετα πιο κοντα στην Αθηνα, πρακτικα 3 ωρες ειναι με αυτοκινητο, γυρω στις 4 με τρενο. Ωραια πολη, εχει τα παντα, σχετικα φθηνη ζωη. Το μονο αρνητικο που εχει ειναι το κλιμα, αλλα ουτε τα Γιαννενα φημιζονται για αυτο.

εγω μενω λαρισα και θα στην προτεινα ,εισαι και πιο κοντα , και τα εργαστηρια ειναι πολυ συγχρονα και η ζωη ειναι πολυ ωραια και ΦΤΗΝΗ και ειναι και φοιτητουπολη

που πιστευετε οτι θα κυμανθουν τα μορια στην φιλολογια απθ και στο παιδαγωγικο απθ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
πού νομίζετε ότι θα κυμανθούν οι νομικές;

εκεί που ήταν ή ελάχιστα μόρια πιο κάτω......πιστεύω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.

leonidas1995

Νεοφερμένος

Ο leonidas1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδια μπορειτε να μου πειτε πληροφοριες για τμηματα πολιτικων μηχανικων πατρας και θεσσαλονικης αν ξερετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irish13

Νεοφερμένος

Ο irish13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
παρτε και τοδικο μου
1.ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΕΜΠ
2.ΝΑΥΠΗΓΟΙ ΕΜΠ
3.ΛΟΓ.ΧΡΗ ΑΣΟΕ
4.ΧΡΗΜΑΤΟΙΚΟΝ. ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΠΑΠΕΙ
5.ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ
6.ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΣΟΕ
7.ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΑΘΗΝΑ,ΠΕΙΡΑΙΑΣ

με 18047 4ο και 18327 5ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Παιζει να πιασεις και 2η επιλογη...Ενταξει την τριτη την εχεις πιασει σιγουρα.....Καλη επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top