[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

irish13

Νεοφερμένος

Ο irish13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιζει να πιασεις και 2η επιλογη...Ενταξει την τριτη την εχεις πιασει σιγουρα.....Καλη επιτυχια

να σαι καλα ρε φρεντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristiana2000

Νεοφερμένος

Η xristiana2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!! Μήπως μπορείτε να κάνετε μια εκτίμηση για τη Ιατρική στο απθ? Πρόκειται για τον αδερφό μου, που έχει 18885 στο 3ο πεδίο... Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
γειαααα! λοιπον εγω τις σχολες λεω να τις βαλλω καπως ετσι:
1) ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
2) ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧ/ΓΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
3) ΟPΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
4) ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
5) ΧPΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤPΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
6) ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

με 16858 στο 5ο μπορω να ελπιζω για την 4η μου επιλογη?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!! Μήπως μπορείτε να κάνετε μια εκτίμηση για τη Ιατρική στο απθ? Πρόκειται για τον αδερφό μου, που έχει 18885 στο 3ο πεδίο... Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
μέσα είναι 100%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristiana2000

Νεοφερμένος

Η xristiana2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
μέσα είναι 100%

ευχαριστώ πολύ δηλαδή πιστεύεις οτι θα πέσουν τόσο πολύ οι βάσεις;; :clapup: ;$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο Κρητικός

Νεοφερμένος

Ο Ο Κρητικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ δηλαδή πιστεύεις οτι θα πέσουν τόσο πολύ οι βάσεις;; :clapup: ;$
To τόσο πολύ είναι 60 μόρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristiana2000

Νεοφερμένος

Η xristiana2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ δηλαδή πιστεύεις οτι θα πέσουν τόσο πολύ οι βάσεις;; :clapup: ;$
με 60% πτώση στους 19-20 της θετικής (509 πέρσι και 216 φέτος ) καθόλου απίθανο να πέσει το απθ ακόμη και πάνω από 200 μόρια,αφού και εγώ με 18840 ελπίζω για απθ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
παρτε και τοδικο μου
1.ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΕΜΠ
2.ΝΑΥΠΗΓΟΙ ΕΜΠ
3.ΛΟΓ.ΧΡΗ ΑΣΟΕ
4.ΧΡΗΜΑΤΟΙΚΟΝ. ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΠΑΠΕΙ
5.ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ
6.ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΣΟΕ
7.ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΑΘΗΝΑ,ΠΕΙΡΑΙΑΣ

με 18047 4ο και 18327 5ο

κριμα με αυτα τα μορια να πας οικονομικα.παντως για ναυπηγος εχεις ελπιδες αφου θα πεσει η βαση οχι μονο λογω θεματων αλλα και λογω αυξησης θεσεων.εχεις σκεφτει 3η επιλογη πολιτικων μηχανικων εμπ?

γειαααα! λοιπον εγω τις σχολες λεω να τις βαλλω καπως ετσι:
1) ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
2) ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧ/ΓΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
3) ΟPΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
4) ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
5) ΧPΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤPΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
6) ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

με 16858 στο 5ο μπορω να ελπιζω για την 4η μου επιλογη?:)

κατα 65% πιανεις την 3η επιλογη και κατα 90% την 4η.παντως προτεινω να αλλαξεις τη σειρα στις σχολες 3,4,5.το διοικηση οπα βαλτο 5ο και σκεψου για 3η τα οικονομικα οπα ή το χρηματοοικονομικης και τραπεζικης.οποια βαλεις 3η εκει θα περασεις.τουλαχιστον δε θα εχεις αγωνια μεχρι να βγουν οι βασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Tμημα Οικονομικής Επιστήμης Πειραιάς
Περσι ειχε 15881 φετος ποσο λετε να παει?
και επιπλεον ειναι καλο αυτο το τμημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΙΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΙΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Δεν ρωτησες εμενα αλλα πεταγομαι

Δεν παιζει να αναιβει τοσο με τιποτα
Και γω μηχοναλογια Πατρα θελω
:boxing::P

Εχεις φβ ; Κανε με φίλο αν θες agelos Zatse είναι αν θες κανε με άντε και μακάρι συμφοιτητές !! Ποσά έγραψες εσυ ;

Εγω πιστεύω αφού είναι και 5ο πεδίο γύρο στα 15600- 15-300

Πρώτο δεν ξέρω ρε φίλε !! :/ μακάρι αλλά κάτω απο το 18200 δεν νομίζω να παει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Παιδια πρωτα απ'ολα ευχομαι σε ολους μας να περασουμε σε σχολη της προτιμησης μας.Επειτα,θελω να ρωτησω κατι ακυρο με το θεμα και κυριως οσους ειναι ηδη φοιτητες ήεχουν αδερφια,γνωστους κ.α φοιτητες : πως σας φανηκε η πρωτη μερα στην σχολη ?τι συναισθηματα ειχατε?μπορεσατε να κανετε γρηγορα νεους φιλους?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irish13

Νεοφερμένος

Ο irish13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
κριμα με αυτα τα μορια να πας οικονομικα.παντως για ναυπηγος εχεις ελπιδες αφου θα πεσει η βαση οχι μονο λογω θεματων αλλα και λογω αυξησης θεσεων.εχεις σκεφτει 3η επιλογη πολιτικων μηχανικων εμπ?



κατα 65% πιανεις την 3η επιλογη και κατα 90% την 4η.παντως προτεινω να αλλαξεις τη σειρα στις σχολες 3,4,5.το διοικηση οπα βαλτο 5ο και σκεψου για 3η τα οικονομικα οπα ή το χρηματοοικονομικης και τραπεζικης.οποια βαλεις 3η εκει θα περασεις.τουλαχιστον δε θα εχεις αγωνια μεχρι να βγουν οι βασεις

ναι εχω ψαξει πολιτικους και δεν ενδιαφερομαι τοσο.ξεχασα να πω πως εχω και κοινωνικα κριτηρια αρα ρεαλιστικοτερος στοχος οι ναυπηγοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Εχεις φβ ; Κανε με φίλο αν θες agelos Zatse είναι αν θες κανε με άντε και μακάρι συμφοιτητές !! Ποσά έγραψες εσυ ;

Εγω πιστεύω αφού είναι και 5ο πεδίο γύρο στα 15600- 15-300

Πρώτο δεν ξέρω ρε φίλε !! :/ μακάρι αλλά κάτω απο το 18200 δεν νομίζω να παει
Δεν σε βρηκα ρε φιλαρακι...λεει "δεν εχει αποτελεσματα με το ονμα
agelos Zatse"

Ποιο ρε ??..το ΤΕΙ μηχανολογιας πανω απο 18 ?
15 στο 5ο ??
Δεν παιζει για κανενα λογο τοσο πολυ....δηλαδη στο Πολυτεχνιο θα μπουν με 30? ο_Ο



Δεν παιζει να παει τοσο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

junie

Νεοφερμένος

Η junie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ρε παιδια αφου τα επιπεδα αποτυχιας ειναι παρομοια με του 2011 γιατι να μην πεσουν στα ιδια επιπεδα οι βασεις; η ζητηση πανω κατω ειναι η ιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΠΕΙΡΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ

Νεοφερμένος

Η ΑΠΕΙΡΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας ειμαι νεα στη παρεα...τι λετε για το 3ο πεδιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
ρε παιδια αφου τα επιπεδα αποτυχιας ειναι παρομοια με του 2011 γιατι να μην πεσουν στα ιδια επιπεδα οι βασεις; η ζητηση πανω κατω ειναι η ιδια...

κι εγώ κατά τον ίδιο τρόπο σκέφτομαι. Μόνο οι εισακτέοι θα διαφοροποιήσουν την κατάσταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickx

Νεοφερμένος

Ο Nickx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Τα επίπεδα αποτυχίας είναι χειρότερα από το 2011 τουλάχιστον Μαθηματικά κατεύθυνσης & γενικής αλλά και φυσική νομίζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

junie

Νεοφερμένος

Η junie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
στις νομικες θεσσαλονικης και αθηνας αυξηθηκε και ο αριθμος των εισακτεων..ωστοσο μιλουν για μειωση 100 μοριων μονο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
στις νομικες θεσσαλονικης και αθηνας αυξηθηκε και ο αριθμος των εισακτεων..ωστοσο μιλουν για μειωση 100 μοριων μονο...

ποιοι μιλούν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top