[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
και νομίζεις θα είναι έγκυρες ?
ο καθένας το μακρύ και το κοντό του λέει εδώ μέσα.

Το ξέρω αλλά δε με νοιάζει...Για παρηγοριά τις θέλω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Ελπίζω καταρχήν ο καθένας να περάσει στη σχολή πρώτης προτίμησης του! Είδα σε μια εκτίμηση ότι η φιλολογία στο Ρέθυμνο θα ανέβει κατά 500. Πιστεύετε ότι θα ανέβει τόσο ή περισσότερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Ελπίζω καταρχήν ο καθένας να περάσει στη σχολή πρώτης προτίμησης του! Είδα σε μια εκτίμηση ότι η φιλολογία στο Ρέθυμνο θα ανέβει κατά 500. Πιστεύετε ότι θα ανέβει τόσο ή περισσότερο?

500 μορια και στο Ρεθυμνο κιολας??? δηλαδη Αθηνα και Θεσσαλονικη ποσο θα ανεβει??? 800 μορια?? αποκλειεται να ανεβει τοσο πολυ..πιστευω μεχρι 300 μορια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

xavi -6-

Νεοφερμένος

Ο xavi -6- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Στο έθνος χθες είχε μήπως καμία εκτίμηση για την ΣΥΔ (ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ)???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Και την δευτέρα ακόμα εκτιμήσεις θα ρωτάει αυτό το topic...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Και την δευτέρα ακόμα εκτιμήσεις θα ρωτάει αυτό το topic...

μη μου λες τετοια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
καλημερα!!!Η φιλολογία της Αθήνας ξέρει κανεις πόσο θα κυμανθεί?Μία φίλη μου έχει βγάλει 17.400 και αναρωτιέται...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Nαι και εγω ειχα βαλει στο μηχανογραφικο την Στατιστικη αλλα δεν το βλεπω;)

Δεν μ αρεσει που ειμαι τσιμα τσιμα παντως:redface:Αντε μακαρι!!!:P
Εγώ είμαι 66 μόρια πάνω απο τη περσινή βάση Στατιστικής... άμα κάνει κανά αστείο και ανέβει θα έχουμε κλάματα πάλι xD
Tέλος πάντων, άντε τη Δευτέρα θα μάθουμε ;) και όπως λες μακάαααρι!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
καλημερα!!!Η φιλολογία της Αθήνας ξέρει κανεις πόσο θα κυμανθεί?Μία φίλη μου έχει βγάλει 17.400 και αναρωτιέται...:redface:
Χμ, οριακά αν είναι θα μπεί. Δυστυχώς θεωρώ πως οι πιθανότητες δεν είναι υπερ της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Και την δευτέρα ακόμα εκτιμήσεις θα ρωτάει αυτό το topic...
Οι συνήθειες δεν κόβονται έτσι εύκολα!

καλημερα!!!Η φιλολογία της Αθήνας ξέρει κανεις πόσο θα κυμανθεί?Μία φίλη μου έχει βγάλει 17.400 και αναρωτιέται...:redface:
Με βάση όσα έχω ακούσει δύσκολο να μπει,αλλά να μην χάνει τις ελπίδες της μέχρι τη Δευτέρα,γιατί αυτές είναι μόνο εκτιμήσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Και εμένα πολλά μου φάνηκαν τι να πω, εδώ έριξα μια ματιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Γενικά στην Κρήτη (για το 1ο πεδίο μιλώ...) πόση αύξηση λέτε να υπάρξει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
καλημερα!!!Η φιλολογία της Αθήνας ξέρει κανεις πόσο θα κυμανθεί?Μία φίλη μου έχει βγάλει 17.400 και αναρωτιέται...:redface:

αν μπει θα ναι η βαση...!!!:Pτι εχει βαλει δευτερη επιλογη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Γενικά στην Κρήτη (για το 1ο πεδίο μιλώ...) πόση αύξηση λέτε να υπάρξει;
Wolf επειδή και εγώ ενδιαφέρομαι για Κρήτη ρίξε μια ματιά στο παραπάνω μου μήνυμα ίσως να δυσκολευτείς λίγο να διαβάσεις την σελίδα βέβαια ;) It's not my fault....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Wolf επειδή και εγώ ενδιαφέρομαι για Κρήτη ρίξε μια ματιά στο παραπάνω μου μήνυμα ίσως να δυσκολευτείς λίγο να διαβάσεις την σελίδα βέβαια ;) It's not my fault....

Το είδα. Είμαι 74 μόρια απέξω από τη σχολή που κοιτώ. :/:
Γαμώτο... Τέτοιο άγχος, ούτε στα αποτελέσματα δεν έιχα. Τι με πιασε κ κοιτώ βάσεις τώρα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Wolf επειδή και εγώ ενδιαφέρομαι για Κρήτη ρίξε μια ματιά στο παραπάνω μου μήνυμα ίσως να δυσκολευτείς λίγο να διαβάσεις την σελίδα βέβαια ;) It's not my fault....
και εγω για κρητη ενδιαφερομαι αλλα δεν το βλεπω:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Το είδα. Είμαι 74 μόρια απέξω από τη σχολή που κοιτώ. :/:
Γαμώτο... Τέτοιο άγχος, ούτε στα αποτελέσματα δεν έιχα. Τι με πιασε κ κοιτώ βάσεις τώρα;:P
Ψυχραιμία όλοι αγχωμένοι είμαστε! Αυτά βέβαια είναι απλά εκτιμήσεις, δεν είναι και γιγάντια διαφορά τα 74 μόρια μπορεί να είσαι μέσα! Για ποια σχολή ενδιαφέρεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
κρητη και θεσσαλονικη φετοσ εχουν την τιμητικη τουσ!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ψυχραιμία όλοι αγχωμένοι είμαστε! Αυτά βέβαια είναι απλά εκτιμήσεις, δεν είναι και γιγάντια διαφορά τα 74 μόρια μπορεί να είσαι μέσα! Για ποια σχολή ενδιαφέρεσαι?

Ψυχολογία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top