[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Red Devil

Νεοφερμένος

Ο Red Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
BLaZy8
Εε
ετσι μου ειπαν..Περνας και εσυ εκει;;
Και lol στην υπογραφη σου!
Μάλλον θα περάσω Στατιστική στο ΟΠΑ, αλλά το΄χω βάλει και αυτό στο μηχανογραφικό για σιγουριά :)
by the way στο edu δίνει εκτίμηση 13.580, αν ισχύει τότε περνάς τσίμα τσίμα :clapup:

η υπογραφή πάει σύμφωνα με το πνεύμα των ημερών :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takisss

Νεοφερμένος

Ο takisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Μάλλον θα περάσω Στατιστική στο ΟΠΑ, αλλά το΄χω βάλει και αυτό στο μηχανογραφικό για σιγουριά :)
by the way στο edu δίνει εκτίμηση 13.580, αν ισχύει τότε περνάς τσίμα τσίμα :clapup:

η υπογραφή πάει σύμφωνα με το πνεύμα των ημερών :D

Nαι και εγω ειχα βαλει στο μηχανογραφικο την Στατιστικη αλλα δεν το βλεπω;)

Δεν μ αρεσει που ειμαι τσιμα τσιμα παντως:redface:Αντε μακαρι!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Δηλαδη 303 που θελω λες οχι,;:/χαχαχα αμα μπω θα ειμαι απο τους τελευταιους :-)
Χαχαχα,ναι μεγάλη διαφορά το 300 απ' το 303...:P Εύχομαι να μπεις,κι ας είσαι και αυτός που θα διαμορφώσει τη βάση!;):D
Μμμμ......γιατί όχι ;:whistle::whistle::whistle: ελπίζω για το 200 να εχεις δίκιο,έχω εγγύηση; ,κλειδώνω:P!
Ναι,εδώ δεν μπορώ να εγγυηθώ στον εαυτό μου.....:whistle::PΚλείδωσε πάντως,no prob;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
το καλο με μενα ειναι οτι ξερω οτι θα μαι φιλοσοφικη αθηνασ 1000%...το μυστηριο ειναι σε ποιο τμημα!!!?:Pχαχαχαχαχαχαχαχα παντωσ οι φετινεσ εκτιμησεισ ειναι ολεσ οτι να ναι..καμια συμφωνια μεταξυ τουσ!!!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
το καλο με μενα ειναι οτι ξερω οτι θα μαι φιλοσοφικη αθηνασ 1000%...το μυστηριο ειναι σε ποιο τμημα!!!?:Pχαχαχαχαχαχαχαχα παντωσ οι φετινεσ εκτιμησεισ ειναι ολεσ οτι να ναι..καμια συμφωνια μεταξυ τουσ!!!:confused:
ισχυει!τον ξέρεις τον καημό μου :Pδεν αναφέρω τιποτα ξανα :Ρ χαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
τώρα με τις διαρροές :shifty: δεν μπορούμε να μάθουμε καμιά βάση πολυτέκνων για νομικές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ισχυει!τον ξέρεις τον καημό μου :Pδεν αναφέρω τιποτα ξανα :Ρ χαχαχ

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ εσυ κατσε με την ψευδαισθηση του ιστορικου δεν πειραζει..οταν βγουν οι βασεισ θα παρεισ τριπλη χαρα οταν δεισ παιδαγωγικο...!!!:P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niki K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Niki K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Πόσο δίνει το έθνος τους μηχανικούς Η/Υ και πληροφορικής Πάτρα;;;;Ξέρει κανείς;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Πόσο δίνει το έθνος τους μηχανικούς Η/Υ και πληροφορικής Πάτρα;;;;Ξέρει κανείς;;:confused:

δεν δινει για πατρα...το μονο που λεει ειναι οτι στο 4 πεδιο θα υπαρχει πτωση 500 μορια και στο εμπ μεχρι 250:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
δεν δινει για πατρα...το μονο που λεει ειναι οτι στο 4 πεδιο θα υπαρχει πτωση 500 μορια και στο εμπ μεχρι 250:P

Βιοχημεία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.

Niki K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Niki K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Όμορφαααα....:)Ας ελπίσουμε ότι δεν θα πέσουμε από τα σύννεφα την Δευτέρα:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ εσυ κατσε με την ψευδαισθηση του ιστορικου δεν πειραζει..οταν βγουν οι βασεισ θα παρεισ τριπλη χαρα οταν δεισ παιδαγωγικο...!!!:P:clapup:
Δε θα γινει αυτό οπότεεε....παω να δω κανα όνειρο οτι κανω Ιστορια Κατ. σε μικρό έκτης δημοτικού :P:P:P:Pχαχαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Δε θα γινει αυτό οπότεεε....παω να δω κανα όνειρο οτι κανω Ιστορια Κατ. σε μικρό έκτης δημοτικού :P:P:P:Pχαχαχα:P

χαχαχαχα καλααα!!εγω νομιζω οτι αν κατι θελουμε πολυ και μασ αξιζει το συμπαν συνωμοτει για να πραγματοποιηθει...μπορει να ακουγεται χαζο αλλα ...ποτε δεν ξερεισ!!:Pθα δουμε την δευτερα λοιπον!!:P εκτοσ και αν βγει παλι ο κουτρ και διαψευσει τισ βασεισ του υπουργειου και πει οτι οι δικεσ του εκτιμησεισ ειναι οι βασεισ...και θα επιμενει παλι..χαχαχα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
χαχαχαχα καλααα!!εγω νομιζω οτι αν κατι θελουμε πολυ και μασ αξιζει το συμπαν συνωμοτει για να πραγματοποιηθει...μπορει να ακουγεται χαζο αλλα ...ποτε δεν ξερεισ!!:Pθα δουμε την δευτερα λοιπον!!:P εκτοσ και αν βγει παλι ο κουτρ και διαψευσει τισ βασεισ του υπουργειου και πει οτι οι δικεσ του εκτιμησεισ ειναι οι βασεισ...και θα επιμενει παλι..χαχαχα:clapup:
νομίζω θα είχε τρελή φάση χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Yπάρχει κανείς που να έχει εκτιμήσεις για Τ.Ε.Ι.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Yπάρχει κανείς που να έχει εκτιμήσεις για Τ.Ε.Ι.?

και νομίζεις θα είναι έγκυρες ?
ο καθένας το μακρύ και το κοντό του λέει εδώ μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top