[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Μην ανησυχείς, η Τεχνολογία τροφίμων είναι σχολή με μεγάλη ζήτηση, η καλύτερη του ΓΠΑ. Σκέψου ότι η βάση πέρυσι έπεσε σε σχέση με πρόπερσι γύρω στα 1500 μόρια (από 17622, σε 16139). Δε νομίζω φέτος η πτώση να είναι μεγαλύτερη από την περσινή! Νομίζω πως είσαι Γεωπονία ΑΠΘ κατά 99,5%! :D

λες ρε ειρηνη; εμεναπολλοι μου λενε οτι δεν εχει ζητηση.οτιπροτιμανε το τει,οτι ειναι 2ο πεδιο και συμφωνα με τις χαμηλες φετινες επιδοσεις θα πεσει πολυ κ τετοια...ειναι τεραστια η πτωση πιστευω(2130 μορια!!) αλλα ειμαι και πολυ γκαντεμω που τα αλλαζει ολα :P εχω προετοιμαστει εδω και πολυ καιρο ψυχολογικα για τη θεσσαλονικη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Στις Ιατρικές σχολές και το 3ο επιστημονικό πεδίο, οι βάσεις θα συνεχίσουν να βρίσκονται στα ύψη, ενώ τα οικονομικά τμήματα και το 4ο πεδίο αναμένεται να κινηθεί στα περσινά επίπεδα, με πιθανή μικρή άνοδο σε κάποιες σχολές, εξαιτίας των καλών επιδόσεων στο μάθημα των Αρχών Οικονομικής Θεωρίας.
τι λενε ρεεε αυτοι για το 4ο πεδιο και με τσαντιζουυν? πως γινεται σταθεροτητα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Suicide.X

Νεοφερμένος

Ο Suicide.X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλημερα παιδια!θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος εχει ακουσει καποια προβλεψη αξιοπιστη για τη σχολη ικαρων (τμημα ιπταμενων) εκτος απο εθνος..προσωπικα πιστευω οτι τα περισσοτερα π βγαζουν οι εφημεριδες πλεον ειναι φουσκες.περυσι ειχε 16.187..η μειωση π εγινε ηταν μονο 5 θεσεις και τα μορια μου ειναι 15.725..εχω ελπιδες,τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Καλημερα παιδια!θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος εχει ακουσει καποια προβλεψη αξιοπιστη για τη σχολη ικαρων (τμημα ιπταμενων) εκτος απο εθνος..προσωπικα πιστευω οτι τα περισσοτερα π βγαζουν οι εφημεριδες πλεον ειναι φουσκες.περυσι ειχε 16.187..η μειωση π εγινε ηταν μονο 5 θεσεις και τα μορια μου ειναι 15.725..εχω ελπιδες,τι λετε?

1)Οι 5 θέσεις μπορεί να σημαίνουν 80-120 μόρια περίπου.
2)Στο 2ο θα υπάρξει μείωση γενικά, λόγω χειρότερων επιδόσεων στα μαθηματικά και τη φυσική.
3)Είναι στρατιωτική σχολή και άρα προβλέπεται αυξημένη ζήτηση.

Με αυτά τα δεδομένα, φαντάζει ότι υπάρχουν κάποιες ελπίδες, όμως μεθαύριο θα ξέρεις σίγουρα.
Καλή τύχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
παιδια βάλτε αντενα θα πει τώρ α γ τις βάσεις εκτι μησε ι ς κ για παρασκευή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Δεν θα σχολιάσω τον τραγικό τύπο που έχουν βγάλει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Suicide.X

Νεοφερμένος

Ο Suicide.X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Τι καραγκιοζης ηταν αυτοσ τωρα στν αντ1?χριστε μου δλδ...(Joaquin) μπορει να ειναι στρατιωτικη σχολη,ωστοσο εχει πολυ χαμηλη ζητηση γιατι δεν γινεσαι ιπταμενος για επαγκελματικη αποκατασταση..γινεσαι επειδη εισαι ΑΡΡΩΣΤΟΣ οπως εγω!!περυσυ παλι λεγανε οτι θα ανεβει 200 μορια οπως και φετος,και τελικα επεσε 1200..!ο κοσμοσ πατωσε μαθηματικα,φυσικη,εκθεση...τ αγχος μου εχει φτασει στο ζενιθ....ΑΣ ΒΓΟΥΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ! ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
παιδια βάλτε αντενα θα πει τώρ α γ τις βάσεις εκτι μησε ι ς κ για παρασκευή

λοιπον εντελει ειπαν δευτερα στον ΑΝΤ1 για τα αποτελεσματα...Ο κατσικας βγηκε και τα ειπε καλα νομιζω...ελεγε ανοδα μεχρι 250 μορια στην Αθηνα και θες/νικη για νομικη και μικροτερη για τα παιδαγωγικα.Στο 2ο 4ο πεδιο ειπε πτωση θετοντας παραδειγμα τους αρχιτεκτονες του ΕΜΠ οπου θα πεσουν 250 μορια ενω σε ολες τις αλλες περιφερειες θα ειναι 300-350 μορια η πτωση στις πολυτεχνικες!Στις Στρατιωτικες θα υπαρξει η μεγαλυτερη ανοδος απο ολες τις υπολοιπες σχολες.στο 3ο πεδιο,οι ιατρικες/φαρμακευτικες/οδοντιατρικες θα παραμεινουν στα ιδια επιπεδα με ισως μικρη ανοδο αθηνα και θεσσαλονικη.Τα παραιατρικα θα ανεβουν αισθητα και τα ΤΕΙ του 3ου πεδιου!Για τα οικονομικα θα υπαρξει μικρη ανοδος οχι οση αυτη των σχολων του 1ου πεδιου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
εγω εξακολουθω να πιστευω παρασκ και τον κουτρουμπελη κ οχι τον κατσικα που καθε χρονο πεφτει τραγικα εξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ας μας ενημερώσουν σήμερα τουλάχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Να ρωτησω κι εγω με τη σειρα μου μιας και αγωνιω.
Θελω να περασω ΣΜΥΝ και ακουσα απο το edu4u οτι ΣΜΥ-ΣΜΥΝ θα πεσουν 50 με 100 μορια.
Εγω ειμαι 72 μορια κατω απο την περυσινη βαση.
Σαν εμπειρια τι λετε εδω μεσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
εγω εξακολουθω να πιστευω παρασκ και τον κουτρουμπελη κ οχι τον κατσικα που καθε χρονο πεφτει τραγικα εξω

Επειδή εγώ δεν είχα παρακολουθήσει πέρσι τον Κάτσικα, είχε πέσει πολύ έξω στις εκτιμήσεις του; Ενδιαφέρομαι για το 1ο πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Περυσι ηταν περιεργη χρονια ποιος να περιμενε οτι θα επεφταν οι βασεις 2-3 χιλιαδες μορια;
Τον Κουτρουμπελη που τον κανατε θεο εδω εκανε καλες εκτιμησεις για ιατρικες,νομικες αν θυμαμαι καλα και 1-2 σχολες ακομα στα αλλα το χαος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
λοιπον εντελει ειπαν δευτερα στον ΑΝΤ1 για τα αποτελεσματα...Ο κατσικας βγηκε και τα ειπε καλα νομιζω...ελεγε ανοδα μεχρι 250 μορια στην Αθηνα και θες/νικη για νομικη και μικροτερη για τα παιδαγωγικα.Στο 2ο 4ο πεδιο ειπε πτωση θετοντας παραδειγμα τους αρχιτεκτονες του ΕΜΠ οπου θα πεσουν 250 μορια ενω σε ολες τις αλλες περιφερειες θα ειναι 300-350 μορια η πτωση στις πολυτεχνικες!Στις Στρατιωτικες θα υπαρξει η μεγαλυτερη ανοδος απο ολες τις υπολοιπες σχολες.στο 3ο πεδιο,οι ιατρικες/φαρμακευτικες/οδοντιατρικες θα παραμεινουν στα ιδια επιπεδα με ισως μικρη ανοδο αθηνα και θεσσαλονικη.Τα παραιατρικα θα ανεβουν αισθητα και τα ΤΕΙ του 3ου πεδιου!Για τα οικονομικα θα υπαρξει μικρη ανοδος οχι οση αυτη των σχολων του 1ου πεδιου!

καλάαααα, κάποιοι δίνουν πτώση 300 μορίων και άλλοι 600....:blink::blink:
Τέρμα οι εκτιμήσεις για μένα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgiaZ

Νεοφερμένος

Η GeorgiaZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Αυτες οι εκτιμησεις απογοητευουν πολυ κοσμο προκαταβολικα και τις περισσοτερες φορες δεν ισχυουν στο ελαχιστο... Σε τι βοηθανε ουτως ή αλλως, σε μερικες μερες θα δουμε τις αληθινες βασεις, πρεπει να μας κοβουν τα φτερα απο τωρα...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Επειδή δεν πολύ βλέπω tv, μήπως θυμάσαι λίγο την εκτίμηση για το Στατιστικής του OΠΑ ?


έλα μου ντε... που;

Δεν ειδα τις εκτιμησεις που αναφερω στη νετ, αλλα στο νετ δηλ. στο ιντερνετ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σημείωση συντονιστή: Παιδιά είναι κατανοητό πως αυτές τις μέρες είστε ιδιαίτερα αγχωμένοι και ανυπόμονοι για την ανακοίνωση των επίσημων βάσεων. Όμως για μηνύματα που αφορούν την ανακοίνωση των βάσεων υπάρχει το αντίστοιχο θέμα Πότε θα ανακοινωθούν οι βάσεις των Πανελλαδικών 2012;. Οπότε, σας παρακαλούμε να γράφετε τα αντίστοιχα μηνύματα στο σωστό θέμα από εδώ και πέρα για να διευκολύνεστε και εσείς οι ίδιοι, χωρίς να χρειάζεται μετά να αναζητείτε που έχουν μεταφερθεί τα μηνύματα σας. Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Δεν ειδα τις εκτιμησεις που αναφερω στη νετ, αλλα στο νετ δηλ. στο ιντερνετ:P
ooυπς, με συγχωρείς :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Για τον ιδιο λογο αγχονωμαι κι εγω για την ΣΜΥΝ/
Ειμαι 72 μορια κατω απο τη βαση και δε ξερω τι να περιμενω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Eχω αγχωθει παρα πολυ:jumpy:
Ειμαι 534 μορια πανω απο τη περσινη βαση του τμηματος κοινωνιολογια κρητης.
Λετε η φετινη βαση να υπερβει τα 534 ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top