[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

pit14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
παιδια που αναμενεται να κυμανθει το ιστοριας-αρχαιολογιας θεσσαλονικης?μια φιλη μου εχει 16.328 και ειδε πως το περιμενουν στα 16.330!υπαρχει περιπτωση να μην την πιασει τη σχολη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
το καλυτερο ειναι νομιζω να βλεπει καποιοσ τα προγραμματα σπουδων και το περιεχομενο των μαθηματων τησ σχολησ που θελει και να κρινει μονοσ του...ειχα ρωτησει και εγω φοιτητεσ και λοιπα και ο καθενασ υποστηριζε την σχολη του φυσικα...δεν παιρνεισ λοιπον αντικειμενικη αποψη καποιεσ φορεσ...καλυτερα ο αλλοσ να αποφασιζει μονοσ του βλεποντασ μονο προγραμμτα που ειναι υπεραρκετο θεωρω για να αποφασισει καποιοσ αν κανει για καποια σχολη και αν του αρεσει...ετσι αν κανει λαθοσ επιλογη θα λεει οτι το φταιξιμο ηταν δικο του και οχι αλλων που τον επηρεασαν...!!!αλλωστε εμεισ ειμαστε πιο αντικειμενικοι κριτεσ διοτι δεν εχουμε μπει καπου και δεν εχουμε επηρεαστει...:hmm::P

Τα άτομα που ρώτησα μου είπαν και τα θετικά και τα αρνητικά της σχολής που τελικά επέλεξα. Το θεωρώ ανεύθυνο ένας φοιτητής να σου πεί μόνο τα θετικά για να δείξει πως η δική του σχολή είναι η καλύτερη. Βεβαίως πρέπει να βλέπουμε και τα προγράμματα σπουδών, αλλα να ρωτήσουμε και έναν φοιτητή δεν είναι κακό, μιας και κάτι παραπάνω θα γνωρίζει. Το φταίξιμο δικό μας είναι είτε μας επηρέασαν άλλοι είτε πήραμε μόνοι μας την απόφαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
παιδια που αναμενεται να κυμανθει το ιστοριας-αρχαιολογιας θεσσαλονικης?μια φιλη μου εχει 16.328 και ειδε πως το περιμενουν στα 16.330!υπαρχει περιπτωση να μην την πιασει τη σχολη??
90% θα μπει σε αυτη τη σχολη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pit14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
ξερεις ποσο την υπολογιζουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.

anastasios5

Νεοφερμένος

Ο anastasios5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά είμαι κ γω απο αυτους που περιμενουν πως κ πως τις βασεις! θέλω να σας ρωτησω κατι, στοχευω για γαλλική φιλολογία, τα μόρια μου είναι 9300 κ είμαι σε ειδική κατηγορία τριτεκνων. Περυσι η βαση γ τους τριτεκνους στην γαλλικη Αθηνών ήταν 7651 ενώ στην γαλλική Θεσσαλονίκη δεν υπάρχει βαση γτ δεν δηλωσε κανεις τριτεκνος,εγώ πρώτη επιλογή εβαλα στην Θεσσαλονίκη γτ είναι η αγαπημένη, μου πολη κ εχω παρεες εκει, λογικά περναω έτσι;; με έχει φαει η αγωνια! :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgiaZ

Νεοφερμένος

Η GeorgiaZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καλα αποτελεσματα λοιπον σε ολους!!!!!!!!!!! Μακαρι να μπουμε ολοι εκει που θελουμε και εγω στο ΗΜΜΥ Πολυτεχνειου Κρητης..! Χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά είμαι κ γω απο αυτους που περιμενουν πως κ πως τις βασεις! θέλω να σας ρωτησω κατι, στοχευω για γαλλική φιλολογία, τα μόρια μου είναι 9300 κ είμαι σε ειδική κατηγορία τριτεκνων. Περυσι η βαση γ τους τριτεκνους στην γαλλικη Αθηνών ήταν 7651 ενώ στην γαλλική Θεσσαλονίκη δεν υπάρχει βαση γτ δεν δηλωσε κανεις τριτεκνος,εγώ πρώτη επιλογή εβαλα στην Θεσσαλονίκη γτ είναι η αγαπημένη, μου πολη κ εχω παρεες εκει, λογικά περναω έτσι;; με έχει φαει η αγωνια! :/
Σου προτεινω να ξαναδωσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
μακαρι να βγουν παρασκευη να ησυχασουμε επιτελους...
ομως συμφωνω με τη χριστινα.αν βγουν αληθινες οι εκτιμησεις τους χαθηκα....:(παω για εξορια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Αφηστε παιδια αν βγει αληθινος ο κουτρουμπελης καηκαμε!!!ολοι απο εξω θα μεινουμε!!!!χαχαχαχα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εμενα παλι με βολευουν οι εκτιμησεις του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasyo

Νεοφερμένος

Ο kostasyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
μια χαρά θα είμαστε άμα είναι ακριβώς σαν του κουτρούμπελη!!!!!

σοβαρολογείτε? εδώ ιατρικές και πολυτεχνεία μιλάει για πτώση και δεν λέτε ότι οι βάσεις του είναι τέλειες? πάτε καλά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
σοβαρολογείτε? εδώ ιατρικές και πολυτεχνεία μιλάει για πτώση και δεν λέτε ότι οι βάσεις του είναι τέλειες? πάτε καλά?
Δεν θέλουν όλοι ιατρικές και πολυτεχνεία !!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
sovarologeite? edw iatrikes kai polutexneia milaei gia ptwsi kai dn lete oti oi vaseis tou eiani teleies ? pate kala ?

Συγγνωμη αλλα για τις ιατρικες λεει ανοδο και ειδικα στην περιφερεια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
και εμενα με βολευουν για τη σχολη μου αλλα αν το δουμε αντικειμενικα το θεμα τα ανεβασε πολυ του 1 πεδιου...εξωπραγματικα πραγματα ειπε...!!!οι ιατρικεσ επισησ ειναι λογικο να ανεβουν πολυ λιγο ομωσ διοτι τα μαθηματα που εχουν συντελεστη στ 3 πεδιο ειναι χημεια και βιολογια στα οποια η πλειοψηφια εγραψε....
συυγνωμη αλλα εγω τον μισω τον κουτρουμπελη...χαχαχα παιδια αληθεια αλλα ο τυποσ μασ εκοψε τα ποδια απο τον ιουλιο ακομα...:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Ρε παιδιά οι εκτιμήσεις είναι εκτιμήσεις που προφανώς σημάινει οτι όλοι μπορεί να πέφτουν έξω...Κανένας δεν ξέρει πως δήλωσαν το μηχανογραφικό τους τα παιδιά που δώσανε...Σε 3 μέρες θα μάθετε τα αποτελέσματα δεν χρειάζεται να προσεύχεστε αν οι εκτιμήσεις του ενός είναι πιο κοντά σε αυτό που θέλετε...Σταματήστε να βλέπετε εκτιμήσεις γιατί το πιθανότερο είναι σε 3 μέρες να ξέρετε και τζάμπα να αγχώνεστε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
συμφωνω με τον απο πανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
και εμενα με βολευουν για τη σχολη μου αλλα αν το δουμε αντικειμενικα το θεμα τα ανεβασε πολυ του 1 πεδιου...εξωπραγματικα πραγματα ειπε...!!!οι ιατρικεσ επισησ ειναι λογικο να ανεβουν πολυ λιγο ομωσ διοτι τα μαθηματα που εχουν συντελεστη στ 3 πεδιο ειναι χημεια και βιολογια στα οποια η πλειοψηφια εγραψε....
συυγνωμη αλλα εγω τον μισω τον κουτρουμπελη...χαχαχα παιδια αληθεια αλλα ο τυποσ μασ εκοψε τα ποδια απο τον ιουλιο ακομα...:):P

Κανεις λαθος!!!μονο βιολογια γραψαμε καλυτερα χημεια μαθηματικα και φυσικη χειροτερα!!!!αν οντως ανεβουν οι ιατρικες θα ειναι αποριας αξιο!!!!!αλλα τι να πω σε τρεις μερες θα ξερουμε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justmeagain

Νεοφερμένος

Ο justmeagain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
πιστεύετε οτι με 12926 μόρια έχω ελπίδες για φυσικό Ιωαννίνων με ειδική κατηγορία κοινωνικά κριτήρια? Οι τελευταίες εκτιμήσεις του έθνους έλεγαν ότι θα είναι στα 12900-13100 αλλά οι άλλες σελίδες έδειχναν μικρότερη πτώση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grotesque

Νεοφερμένος

Ο Grotesque αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Το φυσικό Πάτρας υπάρχει περίπτωση να πέσει 30 μόρια ; Ας μου απαντήσει κάποιος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top