[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
κοιτα στο πρωτο επειδη θα χουμε και ανοδο παιζει το πραγμα..στο δευτερο νομιζω εισαι σιγουρα;)

να κανω μια ερωτηση κι εγω?πριν λιγο καιρο το εθνοσ εβγαλε καποιεσ εκτιμησεισ...γενικα οσοι παρακολουθειτε το ολο πραγμα ξερετε αν εχει πεσει ποτε μεσα?γενικα σαν εφημεριδα ειναι αξιοπιστη?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
να κανω μια ερωτηση κι εγω?πριν λιγο καιρο το εθνοσ εβγαλε καποιεσ εκτιμησεισ...γενικα οσοι παρακολουθειτε το ολο πραγμα ξερετε αν εχει πεσει ποτε μεσα?γενικα σαν εφημεριδα ειναι αξιοπιστη?:D

Αν θυμαμαι καλα περυσι στο εθνος της κυριακης μια μερα πριν βγουν οι βασεις ειχαν πεσει αρκετα μεσα,τις προβλεψεις γενικα που εκανε τον ιουλιο δεν τις προσεξα μιας και δεν ενδιαφερομουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
α οκ!!σε ευχαριστω πολυ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baremenosss

Νεοφερμένος

Ο baremenosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδες επειδη εχω χασει τισ προσφατες εκτιμησεις μπορει καποιος να μου πει αν με βαση τισ τελευταιες με 19018 μορια ειμαι μεσα στην ιατρικη απθ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
παιδες επειδη εχω χασει τισ προσφατες εκτιμησεις μπορει καποιος να μου πει αν με βαση τισ τελευταιες με 19018 μορια ειμαι μεσα στην ιατρικη απθ?
Kατα 75% ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
παιδες επειδη εχω χασει τισ προσφατες εκτιμησεις μπορει καποιος να μου πει αν με βαση τισ τελευταιες με 19018 μορια ειμαι μεσα στην ιατρικη απθ?
έχεις πάρα πολλές ελπίδες....Νομίζω πως οι ιατρικές κάπου στα ίδια με πέρυσι θα κυμανθούν. Δεύτερη επιλογή τι έχεις;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
οι θεωρητικοί που ανησυχούν για παιδαγωγικά,σκεφτείτε πως εκεί μπαίνουν και οι θετικοτεχνολογικοί :P οπότε φέτος τουλάχιστον αφήστε κατά μέρους τα ενδεχόμενα ανόδου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
παιδες επειδη εχω χασει τισ προσφατες εκτιμησεις μπορει καποιος να μου πει αν με βαση τισ τελευταιες με 19018 μορια ειμαι μεσα στην ιατρικη απθ?

Για 'μενα είσαι ήδη μέσα :) 18946 ήταν η περσινή βάση. Με τέτοια σφαγή που έγινε σε μαθηματικά και φυσική, μην περιμένεις να ανέβουν οι βάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
οι θεωρητικοί που ανησυχούν για παιδαγωγικά,σκεφτείτε πως εκεί μπαίνουν και οι θετικοτεχνολογικοί :P οπότε φέτος τουλάχιστον αφήστε κατά μέρους τα ενδεχόμενα ανόδου...
Eμείς να τα αφήσουμε, αυτοί που κάνουν τις εκτιμήσεις γιατι δεν τα αφήνουν;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
οι θεωρητικοί που ανησυχούν για παιδαγωγικά,σκεφτείτε πως εκεί μπαίνουν και οι θετικοτεχνολογικοί :P οπότε φέτος τουλάχιστον αφήστε κατά μέρους τα ενδεχόμενα ανόδου...
Αυτό το ενδεχόμενο σκεφτομαι και καθησυχάζομαι λίγο μπας και πέσει η Θεσσαλονίκη και την πιάσω...
Eμείς να τα αφήσουμε, αυτοί που κάνουν τις εκτιμήσεις γιατι δεν τα αφήνουν;:P
Αυτό δε μπορώ να το καταλάβω ούτε κι εγώ....έλεος...θα πρέπει να βγάλεις 19,000 για να πας για δάσκαλος...οοοο :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laemma

Νεοφερμένος

Η laemma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Το edu4u έδινε 20710 για Θεσσαλονίκη...Πάτρα όμως νομίζω την έχεις άνετα(αν είναι αυτή η δεύτερη επιλογή σου:P).:D

Ευχαριστώ πολύ!!:);) Όχι, έβαλα Ξάνθη δεύτερη επιλογή λόγω απόστασης...(Μένω Βόρεια Ελλάδα) Αυτήν την πιάνω σίγουρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baremenosss

Νεοφερμένος

Ο baremenosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
έχεις πάρα πολλές ελπίδες....Νομίζω πως οι ιατρικές κάπου στα ίδια με πέρυσι θα κυμανθούν. Δεύτερη επιλογή τι έχεις;;

2η εχω την ιατρικη αλεξ...δεν τιθεται θεμα ειμαι μεσα στην ιατρικη απλα δεν ξερω με σιγουρια την πολη....παιδια σας ευχαριστω ολουσ που μου γραψατε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giwrgos-G7

Νεοφερμένος

Ο γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μαραθώνας (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
γεια σας παιδια...διαβασα καπου τωρα για ανοδο στο 5ο πεδιο...εχω 14745 και θελω στατιστικη και ασφαλιστικη πειραια( 14200 ).....τι λετε περναω ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Για 'μενα είσαι ήδη μέσα :) 18946 ήταν η περσινή βάση. Με τέτοια σφαγή που έγινε σε μαθηματικά και φυσική, μην περιμένεις να ανέβουν οι βάσεις.

Κι'όμως στα μεγάλα αστικά κέντρα περιμένουμε μια οριακή αύξηση των ιατρικών :P
Στη κλιμάκωση του ΓΒΠ βλέπουμε μια οριακότατη αύξηση στη κλίμακα 18-20, έχουμε όμως πολύ καλύτερες επιδόσεις στο μάθημα πρωτης βαρύτητας σε σχέση με τις χειρότερες στο μάθημα πρώτης βαρύτητας.

Γι'αυτό περιμένουμε μια αύξηση των βάσεων στις ιατρικές ΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΑΘΕΡΗ Η ΖΗΤΗΣΗ.
Αν υπάρξει αύξηση, τότε θα ανέβουν παραπάνω.
Αν υπάρξει μείωση, τότε θα ισοσταθμίσει τις καλύτερες επιδόσεις στη βιολογία και θα μείνουν σταθερές οι βάσεις η ακόμα και θα πέσουν οριακά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κι'όμως στα μεγάλα αστικά κέντρα περιμένουμε μια οριακή αύξηση των ιατρικών :P
Στη κλιμάκωση του ΓΒΠ βλέπουμε μια οριακότατη αύξηση στη κλίμακα 18-20, έχουμε όμως πολύ καλύτερες επιδόσεις στο μάθημα πρωτης βαρύτητας σε σχέση με τις χειρότερες στο μάθημα πρώτης βαρύτητας.

:mad: μη γρουσουζεύεις
(14 άτομα ήταν! πόσο πια θα διαφοροποιήσουν τις βάσεις; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πριν βάλεις αρνητική δες ολόκληρο το μήνυμα.
[14 άτομα.. γι'αυτο και είπα οριακότατη. :P Ελληνικά μιλάω!]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πριν βάλεις αρνητική δες ολόκληρο το μήνυμα.
[14 άτομα.. γι'αυτο και είπα οριακότατη. :P Ελληνικά μιλάω!]

ε νταξ :redface: ελπίζω να ανέβει η ζήτηση στις στρατιωτικές ( :devil: ) με αποτέλεσμα να υπάρχει μείωση στις άλλες
βρήκα και ωραίο σπιτάκι στην Αθήνα...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Καταλαβαίνω την αγωνία σου γιατί είσαι μόλις 2 μόρια πάνω απο τη βάση της Ιατρικής Αθηνών.
Αυτά τα Μαθ.Γεν σε έφαγαν....ειδικότερα ο Β βαθμολογητής!!!
Να είσαι προετοιμασμένη για όλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καταλαβαίνω την αγωνία σου γιατί είσαι μόλις 2 μόρια πάνω απο τη βάση της Ιατρικής Αθηνών.
Αυτά τα Μαθ.Γεν σε έφαγαν....ειδικότερα ο Β βαθμολογητής!!!
Να είσαι προετοιμασμένη για όλα!

Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση! :)
Η βαθμολογία μου στα Μαθ Γεν είναι ένα μυστήριο και αυτό θα το εξηγήσω αφού ανακοινωθούν οι βάσεις. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση! :)
Η βαθμολογία μου στα Μαθ Γεν είναι ένα μυστήριο και αυτό θα το εξηγήσω αφού ανακοινωθούν οι βάσεις. :confused:

Μακάρι οι μεγάλες αποκλίσεις μεταξύ των βαθμολογητών να μην μας στερήσουν την πόλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top