[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
για πεσ δηλαδη τη διαδικασια!!:hmm:

κρατάς τους βαθμούς σου και κάνεις μηχανογραφικό την επόμενη χρονιά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
κρατάς τους βαθμούς σου και κάνεις μηχανογραφικό την επόμενη χρονιά :D
Με την ελπιδα οτι θα πεσουν οι βασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Με την ελπιδα οτι θα πεσουν οι βασεις?

είναι κι αυτό...είναι πιο ψηλές οι βάσεις του 10% ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Παιδια υπαρχει περιπτωση να πιασω ΗΜΜΥ πατρας;Περσι ειχε 17.535 και εγω εχω 17.232 :/ εεε εχω ; :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Παιδια υπαρχει περιπτωση να πιασω ΗΜΜΥ πατρας;Περσι ειχε 17.535 και εγω εχω 17.232 :/ εεε εχω ; :/

εχεισ παρα παρα παρα πολλε πιθανοτητεσ να μπεισ πιστευω!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
εχεισ παρα παρα παρα πολλε πιθανοτητεσ να μπεισ πιστευω!!!!:P

Μακαρι χριστινα μου...Το edu το δινει 17.300..Δηλαδη 200 μορια πεφτει το εμπ αθηνα 200 και πατρα π ειναι επαρχια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Μακαρι χριστινα μου...Το edu το δινει 17.300..Δηλαδη 200 μορια πεφτει το εμπ αθηνα 200 και πατρα π ειναι επαρχια;

το edu συγνωμη κιολασ λεει μαλακιεσ!!χαχαχαχ μασ εχει πεταξει ολουσ εξω φετοσ!!!χαχαχαχαχα εγκεφαλικο μου ηρθε με τισ εκτιμησεισ του...ο κατσικασ που ειναι πιο αξιοπιστοσ και τον βγαλαν και σε σκαι νετ ειπε μεγαλη πτωση σε 2 και 4 πεδιο ακομα και σε αθηνα θεσσαλονικη..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
το edu συγνωμη κιολασ λεει μαλακιεσ!!χαχαχαχ μασ εχει πεταξει ολουσ εξω φετοσ!!!χαχαχαχαχα εγκεφαλικο μου ηρθε με τισ εκτιμησεισ του...ο κατσικασ που ειναι πιο αξιοπιστοσ και τον βγαλαν και σε σκαι νετ ειπε μεγαλη πτωση σε 2 και 4 πεδιο ακομα και σε αθηνα θεσσαλονικη..:P
Δε τον μπορω καθολου τον Κατσικα.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
αυτός ο κατσίκας τι λέει για τη νομική Αθήνας ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
αυτός ο κατσίκας τι λέει για τη νομική αθήνας ?

50-200 μορια ανοδο 1 πεδιο ειπε...ενταξει εχει πεσει 3 χρονιεσ μεσα αλλιωσ δεν θα τον βφαζαν στα καναλια,βεβαια ειναι μονο εκτιμησεισ και απλα τισ παρακολουθοθμε...σε λιγεσ μερεσ θα μαθουμε τι γινεται πραγματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
50-200 μορια ανοδο 1 πεδιο ειπε...ενταξει εχει πεσει 3 χρονιεσ μεσα αλλιωσ δεν θα τον βφαζαν στα καναλια,βεβαια ειναι μονο εκτιμησεισ και απλα τισ παρακολουθοθμε...σε λιγεσ μερεσ θα μαθουμε τι γινεται πραγματικα

για Παιδαγωγικο είπε τιποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
πτωση ωσ 70 μορια ειπε για παιδαγωγικο...!!!ενταξει υπαρχουν και σαιτ που το κατεβαζουν 500 -1000.απλα αυτοσ λενε πεφτει μεσα...αλλα θα δουμε δεν πιστευουμε τιποτα καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
50-200 μορια ανοδο 1 πεδιο ειπε...ενταξει εχει πεσει 3 χρονιεσ μεσα αλλιωσ δεν θα τον βφαζαν στα καναλια,βεβαια ειναι μονο εκτιμησεισ και απλα τισ παρακολουθοθμε...σε λιγεσ μερεσ θα μαθουμε τι γινεται πραγματικα

μακάρι να είναι μέχρι 200 η άνοδος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
για Παιδαγωγικο είπε τιποτα;

πτωση ωσ 70 μορια ειπε για παιδαγωγικο...!!!ενταξει υπαρχουν και σαιτ που το κατεβαζουν 500 -1000.απλα αυτοσ λενε πεφτει μεσα...αλλα θα δουμε δεν πιστευουμε τιποτα καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
ααα μάλιστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ann4thv

Νεοφερμένος

Η ann4thv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας παιδιά! έχω 14.001 μόρια κι ενδιαφέρομαι για Παιδαγωγικό Αλεξανδρούπολης (περυσινή βάση γύρω στα 15.500) και ύστερα για Ιστορία κι Εθνολογία Κομοτηνής (12.800).
Το ερωτήμα που με αγχώνει, είναι το εξής:
1) αν πέσουν πολύ οι βάσεις των Παιδαγωγικών και ανεβούν αναπόφευκτα οι φιλολογικές και ιστορικές σχολές, υπάρχει περίπτωση να χάσω την Ιστορία Κομοτηνής; και 2) πέρυσι η βάση του Παιδαγωγικού Αλεξανδρούπολης έπεσε 2000 μόρια,μπορεί να συμβεί κάτι ανάλογο φέτος και να την πιάσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
γεια σας παιδιά! έχω 14.001 μόρια κι ενδιαφέρομαι για Παιδαγωγικό Αλεξανδρούπολης (περυσινή βάση γύρω στα 15.500) και ύστερα για Ιστορία κι Εθνολογία Κομοτηνής (12.800).
Το ερωτήμα που με αγχώνει, είναι το εξής:
1) αν πέσουν πολύ οι βάσεις των Παιδαγωγικών και ανεβούν αναπόφευκτα οι φιλολογικές και ιστορικές σχολές, υπάρχει περίπτωση να χάσω την Ιστορία Κομοτηνής; και 2) πέρυσι η βάση του Παιδαγωγικού Αλεξανδρούπολης έπεσε 2000 μόρια,μπορεί να συμβεί κάτι ανάλογο φέτος και να την πιάσω;

Στο πρώτο ερώτημα απαντώ βάζοντας το χέρι μου στη φωτιά ότι την Ιστορία Εθνολογία δεν την χάνεις για κανένα λόγο.
Στο δεύτερο ερώτημα απαντώ επιφυλακτικά «όχι».:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hellraiser13

Νεοφερμένος

Ο Hellraiser13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Παιδια εγω συγκεντρωσα 18013 μορια στο 3ο πεδιο.Επισης ανηκω στην ειδικη κατ. των τριτεκνων.Υπαρχει περιτωση να περασω σε καμια ιατρικη , οδοντιατρικη; :/
Ευχαριστω εκ των προτερον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Παιδια εγω συγκεντρωσα 18013 μορια στο 3ο πεδιο.Επισης ανηκω στην ειδικη κατ. των τριτεκνων.Υπαρχει περιτωση να περασω σε καμια ιατρικη , οδοντιατρικη; :/
Ευχαριστω εκ των προτερον :)
Οδοντιατρική ναι, ιατρική λίγο δύσκολο νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zio7

Νεοφερμένος

Ο zio7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Έχω 16678 μόρια, ανήκω στην κατηγορία των πολυτέκνων και ενδιαφέρομαι για Ψυχολογία Θεσσαλονίκης ή για Εκπαιδευτικής και Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Πέρσι η βάση ήταν 16951,ποια η εκτίμησή σας? Ευχαριστώ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top