[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

billiout

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδιά εγώ έχω δίδυμο αδερφό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
ποσο πιστευτε οτι θα εχει η νομικη θεσνικης με κοινωνικα κριτηρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas141194

Νεοφερμένος

Ο Kostas141194 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδιά με 18.694 πιστεύετε περνάω ιατρική Λάρισας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos21

Νεοφερμένος

Ο vaggos21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Υπαρχει περιπτωση να πεσουω οι πολιτικοι μηχανικοι μηχανικοι θεσσαλονικης 550 μορια λογω πιθανης μειωμενης ζητησης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Υπαρχει περιπτωση να πεσουω οι πολιτικοι μηχανικοι μηχανικοι θεσσαλονικης 550 μορια λογω πιθανης μειωμενης ζητησης?

φιλε μου φετοσ ολα ειναι πιθανα και ολα να τα περιμενουμε οποτε μην χανεισ τησ ελπιδεσ σου...ειδικα 4 πεδιο θα πεσουν πολυ λενε!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
ποσο πιστευτε οτι θα εχει η νομικη θεσνικης με κοινωνικα κριτηρια?
Δεν έχουν γίνει δυστυχώς εκτιμήσεις για τις ειδικές κατηγορίες:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Όχι άλλες εκτιμήσεις.Βλέπω στον ύπνο μου να μπαίνω στο σύστημα και να λέει ότι δε βρέθηκαν αναζητήσεις.(aka δε πέρασες πουθενα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ρε δε χρειαζεται πια να ασχολειστε με τις βασεις. Ο,τι εγινε εγινε. Το ξερω οτι ακουγεται χαζο και υπεραπλουστευτικο, αλλα ετσι ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Το edu4u ανανέωσε τις εκτιμήσεις του; Ρωτάω γιατί ανέβασε αυτό το άρθρο σήμερα https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=16393
(με ημερομηνία 6 Αυγούστου:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Το edu4u ανανέωσε τις εκτιμήσεις του; Ρωτάω γιατί ανέβασε αυτό το άρθρο σήμερα https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=16393
(με ημερομηνία 6 Αυγούστου:P)

Oχι ιδιες ειναι... Απλα το θρεντ ανανεονουν για τα σχολια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εγώ πάντως είδα σήμερα στον ύπνο μου ότι έχασα το Παιδαγωγικό Θεσσαλονίκης που θέλω για 1 μόριο και μετά πήγα Ιστορικό κι έκλαιγα κι έκλαιγα...σταματημό δεν είχε :Ρ Αυτές οι Πανελλήνιες...εμμονή :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alekoukitsa

Νεοφερμένος

Η Alekoukitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά!Λοιπόν με έχουν καταμπερδέψει λίγο οι εφημερίδες!Έχω 16,869 μόρια!Όταν είχαν πρωτοβγει οι βαθμοί έλεγαν όλοι οτι τα Πολυτεχνεία στις περιφερειακές πόλεις θα κατεβούν μέχρι και 1.500 μόρια και τώρα βλέπω στις εφημερίδες οτι το Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας,που μ'ενδιαφέρει,το κατεβάζουν μόνο 200 μόρια!Είναι δυνατον;Λέτε να πέσει 700 μόρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά!Λοιπόν με έχουν καταμπερδέψει λίγο οι εφημερίδες!Έχω 16,869 μόρια!Όταν είχαν πρωτοβγει οι βαθμοί έλεγαν όλοι οτι τα Πολυτεχνεία στις περιφερειακές πόλεις θα κατεβούν μέχρι και 1.500 μόρια και τώρα βλέπω στις εφημερίδες οτι το Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας,που μ'ενδιαφέρει,το κατεβάζουν μόνο 200 μόρια!Είναι δυνατον;Λέτε να πέσει 700 μόρια;

Αν κι απο Θεωρητική εγώ,πιστεύω ότι οι φετινές βάσεις θα ναι surprise για όλους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Αν κι απο Θεωρητική εγώ,πιστεύω ότι οι φετινές βάσεις θα ναι surprise για όλους :)

κι εγω αυτο πιστευω...και εγω θεωρητικη ημουν και εχω φτασει σε σημειο να μην εχω ιδεα για το τι θα γινει...θα μειωθουν θα αυξηθουν θα μεινουν στασιμεσ?ολα τα περιμενω πια....:hmm:

παιδια σοσ μια ερωτηση...σε ποιο σαιτ μπορω να βρω τον αριθμο εισακτων για φιλολογια και φπψ για φετοσ/θελω ομωσ να δω και του 2011 για να συγκρινω!!!πειτε μου σασ παρακαλω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Επειδή πολλοί ρωτάτε για στοιχεία.

Κάντε μία αναζήτηση στο google και μην τα περιμένετε όλα έτοιμα. Φιλικά. :)

Παρόλα αυτά επειδή έχω τις καλές μου σήμερα, σας επισυνάπτω ό,τι έχω συλλέξει εγώ μέχρι στιγμής. Προσωπικά, έχω βοηθηθεί πολύ.

View attachment Πανελλήνιες.rar
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόρη Καραβοκύρη

Νεοφερμένος

Η Χιόνι Ericson ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως καλό θα είναι να κλείσετε αυτιά και μάτια σε εφημερίδες και σάιτ γτ όλα παίζονται ΄φετος !
και μειώσεις και αυξήσεις κ μην ξεχνάτε τον παράγοντα ζήτηση...αλλα και οικονομική κρίση που πλήττει όλα τα νοικοκυριά !
Στο κάτω κάτω οι πανελλήνιες είναι απλά η αρχή...όχι το τέλος. Ας χαλαρώσουμε λοιπόν συμμάθητουδια μου, αρκετά δεν αγχωθήκαμε ένα όλοκληρο χρόνο ?
Χαλαααααρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Δεν ξέρω πώς είστε οι υπόλοιποι,πάντως εγώ όσο και να προσπαθώ να χαλαρώσω και να μην το σκέφτομαι,δεν μπορώ...
Δε λέω,καλοκαιράκι είναι,κάνουμε άλλα πράγματα,περνάμε καλά κλπ,αλλά δεν παλεύεται αυτή η αγωνία...Δεν έχει σταματήσει λεπτό από τότε που καταθέσαμε μηχανογραφικά!!
Επιτέλους κοντεύει.......:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Εμένα ο ΓΒΠ είναι πιο ψηλά από τα μόρια (17,67) χάρη στο αοθ :devil:
Ένα τιπ για να είστε ήρεμοι
1. Δεν μπαίνω στο θέμα [Εκτιμήσεις]Βάσεις 2012
2. Αποφεύγω τον ναφασσκατά
3. Φεύγω πάω για τρέξιμο, γεια σας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Εμένα ο ΓΒΠ είναι πιο ψηλά από τα μόρια (17,67) χάρη στο αοθ :devil:
Ένα τιπ για να είστε ήρεμοι
1. Δεν μπαίνω στο θέμα [Εκτιμήσεις]Βάσεις 2012
2. Αποφεύγω τον ναφασσκατά
3. Φεύγω πάω για τρέξιμο, γεια σας. :P

1. :thumbup:
2. Ψέμααα.
3. :happy:

Εμένα ο ΓΒΠ είναι 18,32 εξαιτίας της ****βιολογίας.:devil::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top