[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Roll

Νεοφερμένος

Ο Roll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ναι το ξέρω γι'αυτό έχω κάποιες ελπίδες... Και επίσης έχω ελπίδες γιατί στον Πειραιά παίρνουνε 130 άτομα. Και ελπίζω να μην πάνε όλοι με 19.000 στην Πληροφορική αχαχαχαχαχα

Στην Τρίπολη, έχει τη σχολή που με ενδιαφέρει ( Επιστήμης Υπολογιστών ) , αλλά έχω ρίξει φοβερούς καυγάδες για το αν έπρεπε να βάλω πρώτα Τρίπολη ή Κρήτη ( Ηράκλειο πιο συγκεκριμένα ) που υπάρχει αντίστοιχο τμήμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laemma

Νεοφερμένος

Η laemma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλησπέρα!!

Έχω 2070 μόρια και έχω βάλει αρχιτεκτονική Θεσσαλονίκης πρώτη επιλογή. Πώς το βλέπετε; Περνάω;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Έχω 2070 μόρια

:worry: Ζαμπονοκοπτικη! Με μεταπτυχιακο στη ζαμπονοκοπτικη με laser ! :jumpy::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Καλησπέρα!!

Έχω 2070 μόρια και έχω βάλει αρχιτεκτονική Θεσσαλονίκης πρώτη επιλογή. Πώς το βλέπετε; Περνάω;:worry:

:worry: Ζαμπονοκοπτικη! Με μεταπτυχιακο στη ζαμπονοκοπτικη με laser ! :jumpy::bleh:

Μήπως εννοείς 20700;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ezln

Νεοφερμένος

Ο ezln αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας,με 18.354 και τριτεκνος εχω ελπιδες για ΗΜΜΥ ΕΜΠ ή με βλεπω κατα λευκο πυργο μερια?περιμενω απαντηση μν με γραψετε....συντροφικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Λενε για πτωση 300-400 μοριων οποτε εχεις αρκετες πιθανοτητες και ειδικα με την τριτεκνια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ezln

Νεοφερμένος

Ο ezln αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Λενε για πτωση 300-400 μοριων οποτε εχεις αρκετες πιθανοτητες και ειδικα με την τριτεκνια ;)
ευχαριστω φιλαρακι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Ναι το ξέρω γι'αυτό έχω κάποιες ελπίδες... Και επίσης έχω ελπίδες γιατί στον Πειραιά παίρνουνε 130 άτομα. Και ελπίζω να μην πάνε όλοι με 19.000 στην Πληροφορική αχαχαχαχαχα

Στην Τρίπολη, έχει τη σχολή που με ενδιαφέρει ( Επιστήμης Υπολογιστών ) , αλλά έχω ρίξει φοβερούς καυγάδες για το αν έπρεπε να βάλω πρώτα Τρίπολη ή Κρήτη ( Ηράκλειο πιο συγκεκριμένα ) που υπάρχει αντίστοιχο τμήμα.

χαχαχαχαχα ελπιζω να μπεισ εκει που θεσ πραγματικα...αχχαχαχ κοιτα αν μενεισ κοντα σε τριπολη καλα εκενεσ και εβαλεσ...η κρητη ειναι πολυ μακρια αν και εχει καλο τμημα υπολογιστων λενε...:Pεφοσον ομωσ θα σπουδαζεισ το αντικειμονο σου ολα οκ...χαχαχαχχα και εγω εβαλα φιλολογια καλαματασ και με κραζανε αλλα σιγα...εσυ θα σπουδασεισ οχι οι αλλοι:P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

123τινκ

Νεοφερμένος

Ο 123τινκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Το ΤΕΙ τοπογραφιας αθηνων υπάρχει περίπτωση να πέσει 900-1000 μόρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laemma

Νεοφερμένος

Η laemma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

Narcissa

Νεοφερμένος

Η Narcissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Μια προσφατη εκτιμηση παιδια ;) https://www.pelop.gr/?page=article&srv=11&DocID=44186
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Αυτος ο Κουτρουμπελης μας εκοψε την ανασα με τις ανοδους του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Παιδια ΗΜΤΥ πατρας με 17.232 εχω πιθανοτητες;;(περσι ειχε 17.535)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης Π.

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εχω 17.872 μορια. Λετε να περασω λογιστικης και χρηματοοικονομικης στο παμακ? ( περσυ ηταν 17.836 )
Γιατι πολυ λενε οτι θα ανεβει οριακα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Το Παιδαγωγικό Θεσσαλονίκης λέτε για άνοδο; Στο άρθο που στείλατε παραπάνω λεει πτώση 500-1000 μόρια...αλλά είναι το μόνο που λεει για πτώση...όλα τα άλλα λένε για άνοδο... γρρρ :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ναι, συγγνώμη, τυπογραφικό :redface:... 20070 εννοοούσα
Το edu4u έδινε 20710 για Θεσσαλονίκη...Πάτρα όμως νομίζω την έχεις άνετα(αν είναι αυτή η δεύτερη επιλογή σου:P).:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billiout

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Με 17621 μόρια και κοινωνικά κριτήρια πόσες ελπίδες πιστευέτε έχω για ΗΜΜΥ στο ΑΠΘ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Παιδιά , χωρίς να θέλω να θίξω κάποιον ,αλλά πόσοι είναι οι υποψήφιοι στις ειδικές κατηγορίες? Εδώ μέσα είναι λες και 1 στους 2 είναι ειδική κατηγορία ! Τουλάχιστον αυτήν την εντύπωση απέκτησα εγώ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Παιδιά , χωρίς να θέλω να θίξω κάποιον ,αλλά πόσοι είναι οι υποψήφιοι στις ειδικές κατηγορίες? Εδώ μέσα είναι λες και 1 στους 2 είναι ειδική κατηγορία ! Τουλάχιστον αυτήν την εντύπωση απέκτησα εγώ !

Σχεδόν όλοι έχουμε έναν αδερφό φοιτητή σε άλλη πόλη. Σχολείο μου το 70% των παιδιών ήμασταν ειδική κατηγορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Παιδιά , χωρίς να θέλω να θίξω κάποιον ,αλλά πόσοι είναι οι υποψήφιοι στις ειδικές κατηγορίες? Εδώ μέσα είναι λες και 1 στους 2 είναι ειδική κατηγορία ! Τουλάχιστον αυτήν την εντύπωση απέκτησα εγώ !

Μεγαλη απατη.....τωρα που καταργησανε και το οριο ηλικιας των αδερφων , δηλωνουνε ολοι τριτεκνοι ενω εχουν ποση διαφορα με τα αδερφια τους π.χ. . Λ.χ. , ενας φιλος μου δηλωσε τριτεκνος ενω τα αδερφια του ειναι 30 χρονων + .:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top