[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ναι, έλαβα σήματα καπνού και... το διόρθωσα.:P
Εγώ πέρυσι περισσότερη αγωνία από ότι φέτος είχα. Το θυμάμαι. Το όλο θέμα είναι μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα.
Πού στοχεύεις, αν έχεις αποφασίσει;
είχες γνωστό που έδινε ή απλά σκεφτόσουν οτι πλησιάζει η σειρά σου?
Μεγάλη κουβέντα αυτό... Με δεδομένη την έμφυτη τάση μου για κοινωνική προσφορά (μικρή έλεγα ότι θα γίνω γιατρός χωρίς σύνορα:P) και την αγάπη μου για τη χημεία μάλλον ιατρική ή χημεία ή εναλλακτικά φυσιοθεραπεία-διαιτολογία.
Εσύ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ερμης23

Νεοφερμένος

Ο ερμης23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γεια σε όλους.Τελευταία ακούω πολλές χαζομάρες σχετικά με την βάση των αστυφυλάκων και γενικότερα των αστυνομικών σχολών(όπως π.χ. από έρευνα της καθημερινής όπου ανέφερε χαρακτηριστικά ''εκτόξευση των βάσεων στις αστυνομικές σχολές που μπορεί να φτάσει και τα 2500 μόρια πάνω...).Νομίζω πρόκειται για παραπληροφόρηση.Σε συζήτηση που έχω κάνει με έμπειρους ανθρώπους που παρακολουθούν εδώ και χρόνια τις βάσεις των πανελ/κών συγκεκριμένα για την σχολή αστυφυλάκων η βάση δεν πρόκειτε να ξεπεράσει τα 15000 μόρια για δύο λόγους:1ον οι βαθμολογίες είναι ιδιαίτερα χαμηλές(κυρίως οι μεσαίες,δηλαδή του 15 και πάνω) και 2ον ο αριθμός των αιτήσεων για τις αστυνομικές σχολές έχει μειωθεί αισθητά από πέρυσι.Θέλω να ακούσω κι άλλες απόψεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Γεια σε όλους.Τελευταία ακούω πολλές χαζομάρες σχετικά με την βάση των αστυφυλάκων και γενικότερα των αστυνομικών σχολών(όπως π.χ. από έρευνα της καθημερινής όπου ανέφερε χαρακτηριστικά ''εκτόξευση των βάσεων στις αστυνομικές σχολές που μπορεί να φτάσει και τα 2500 μόρια πάνω...).Νομίζω πρόκειται για παραπληροφόρηση.Σε συζήτηση που έχω κάνει με έμπειρους ανθρώπους που παρακολουθούν εδώ και χρόνια τις βάσεις των πανελ/κών συγκεκριμένα για την σχολή αστυφυλάκων η βάση δεν πρόκειτε να ξεπεράσει τα 15000 μόρια για δύο λόγους:1ον οι βαθμολογίες είναι ιδιαίτερα χαμηλές(κυρίως οι μεσαίες,δηλαδή του 15 και πάνω) και 2ον ο αριθμός των αιτήσεων για τις αστυνομικές σχολές έχει μειωθεί αισθητά από πέρυσι.Θέλω να ακούσω κι άλλες απόψεις. :)

Πολυ καλυτερες επιδοσεις αοθ και γενικα οι επιδοσεις σχετικα με περυσι ειναι στα ιδια επιπεδα(χειροτερα τεχν κ θετικη αλλα πολυ καλυτερα θεωρητικη)
-60% θεσεις σε σχεση με περυσι
Βαθυτερη κριση που οδηγει τους υψηλοβαθμους να επιλεξουν αστυφυλακων παρα οικονομικες σχολες
Οι αιτησεις δεν ξερω αν ειναι λιγες παντως λογικο μου φαινεται,αν ο αλλος εβγαλε 13-14κ μορια ποιος ο λογος να παει για αθληματα;
Δεν ξερω κιολας πληρωνεις τις εξετασεις; Αν ναι τοτε ενισχυεται το αποπανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ερμης23

Νεοφερμένος

Ο ερμης23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Για τις εξετάσεις δεν πληρώνεις.Με ένα αοθ δεν σώζεις την κατάσταση,όταν στα μαθηματικά γενικής η θεωρητική έχει πατώσει!(και όχι μόνο αυτοί...)Και πάλι η θεωρητική δεν είναι κίνδυνος γιατί σε μαθήματα θετικά δεν το κατέχουν όπως φαίνεται.Από τα στατιστικά του υπουργείου πολύ μικρό ποσοστό είναι στη κλίμακα 15-17.9.Επίσης ένα παιδί που δεν θα πιάσει την αξιωματικών δεν πιστεύω να χαραμήσει τα μόριά του για να πάει στην...αστυφυλάκων και να μην επιλέξει μια ανώτερη στρατιωτική σχολή ή μια άλλη σχολή...Φυσικά ενας με 13 και 14 δεν έχει ελπίδες,αλλά ένας με 14.500 και πάνω έχει ελπίδες.Από πληροφορίες έχω πως η βάση δεν θα ξεπεράσει τα 15000 μόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Για τις εξετάσεις δεν πληρώνεις.Με ένα αοθ δεν σώζεις την κατάσταση,όταν στα μαθηματικά γενικής η θεωρητική έχει πατώσει!(και όχι μόνο αυτοί...)Και πάλι η θεωρητική δεν είναι κίνδυνος γιατί σε μαθήματα θετικά δεν το κατέχουν όπως φαίνεται.Από τα στατιστικά του υπουργείου πολύ μικρό ποσοστό είναι στη κλίμακα 15-17.9.Επίσης ένα παιδί που δεν θα πιάσει την αξιωματικών δεν πιστεύω να χαραμήσει τα μόριά του για να πάει στην...αστυφυλάκων και να μην επιλέξει μια ανώτερη στρατιωτική σχολή ή μια άλλη σχολή...Φυσικά ενας με 13 και 14 δεν έχει ελπίδες,αλλά ένας με 14.500 και πάνω έχει ελπίδες.Από πληροφορίες έχω πως η βάση δεν θα ξεπεράσει τα 15000 μόρια

Θα δειξει σε λιγοτερο απο ενα μηνα,αλλα κανεις μερικα λαθη.
Η θεωρητικη ειναι ο μεγαλυτερος κινδυνος αφου εχουν γραψει πολυ καλυτερα απο εναν της τεχν και αφου δεν εχουν μειωση οπως εχουν στο 3ο πεδιο τοτε...
Στα μαθηματικα γενικης οι επιδοσεις νομιζω(βαριεμαι να κοιταξω) ειναι καλυτερες απο περυσι εστω και οριακα.
Εγω πιστευω οτι η βαση θα ειναι 15200-15400
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Για τις εξετάσεις δεν πληρώνεις.Με ένα αοθ δεν σώζεις την κατάσταση,όταν στα μαθηματικά γενικής η θεωρητική έχει πατώσει!(και όχι μόνο αυτοί...)Και πάλι η θεωρητική δεν είναι κίνδυνος γιατί σε μαθήματα θετικά δεν το κατέχουν όπως φαίνεται.Από τα στατιστικά του υπουργείου πολύ μικρό ποσοστό είναι στη κλίμακα 15-17.9.Επίσης ένα παιδί που δεν θα πιάσει την αξιωματικών δεν πιστεύω να χαραμήσει τα μόριά του για να πάει στην...αστυφυλάκων και να μην επιλέξει μια ανώτερη στρατιωτική σχολή ή μια άλλη σχολή...Φυσικά ενας με 13 και 14 δεν έχει ελπίδες,αλλά ένας με 14.500 και πάνω έχει ελπίδες.Από πληροφορίες έχω πως η βάση δεν θα ξεπεράσει τα 15000 μόρια

Η θεωρητικη μπορει να πατωσε στα μαθηματικα, ομως εγραψε στα υπολοιπα.
Επισης, ενα παιδι που δεν πιανει αξιωματικων και θελει αστυνομια (οχι μονο για την αποκατασταση) θα τη δηλωσει την αστυφυλακων και το πολυ πολυ να δωσει για αξιωματικων μεσα απο τη σχολη.Εγω εχω ακουσει οτι ο 500ος που μπηκε περσι στην αστυφυλακων (500 δε θα παρουν φετος;) ειχε κατω απο 15000 οποτε περιμενω η βαση να κινειτε καπου εκει (λιγο πανω απο 15000)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Αχχχ τυχερη η γενια του 91' οσοι ηθελαν τοτε στρατιωτικες σχολες και αστυφυλακων εμπαιναν ευκολα αν υπολογισει καποιος τα γελοια θεματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ερμης23

Νεοφερμένος

Ο ερμης23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μπορεί η θεωρητική να έγραψε στα μαθήματα της κατεύθυνσης αλλά στα μαθήματα βαρύτητας για το 5ο πεδίο έπεσαν οι επιδόσεις τους...σε αντίθεση με τους τεχνολογικούς και τους θετικούς που έγραψαν λίγο καλύτερα στο αοθ(γιατί και στα μαθημ.γενικης δεν έγραψαν καλά.)

Ο τελευταίος μπήκε στην αστυφυλάκων πέρυσι(για γενική σειρά και 945 θέσεις!) με 13622 μόρια.Νομίζω μια άνοδος 1500 μορίων θα ήταν υπερβολική με τα μέχρι τώρα βαθμολογικά δεδομένα.Μπορεί οι θέσεις να είναι λίγοι,ελάχιστοι όμως έχουν γράψει πάνω από 15000 μόρια.Μεγαλύτερο ποσοστό είναι στην κλίμακα 13-14.9 .Για να δώσεις για αξιωματικών μέσα από τη σχολή αστυφυλάκων θα πρέπει να ξαναδώσεις πανελληνιες μέσα από τη σχολή και φυσικά οι θέσεις δεν ξεπερναν τις 10 για τους αστυφυλακες που δίνουν για αξιωματικών!Ποιος θα έμπαινε ξανα στην ίδια και ψυχοφθόρα διαδικασία να δώσει παννελαδικές για 10 θέσεις...;Δεν αξίζει.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Ο τελευταίος μπήκε στην αστυφυλάκων πέρυσι(για γενική σειρά και 945 θέσεις!) με 13622 μόρια.Νομίζω μια άνοδος 1500 μορίων θα ήταν υπερβολική με τα μέχρι τώρα βαθμολογικά δεδομένα.Μπορεί οι θέσεις να είναι λίγοι,ελάχιστοι όμως έχουν γράψει πάνω από 15000 μόρια.Μεγαλύτερο ποσοστό είναι στην κλίμακα 13-14.9 .Για να δώσεις για αξιωματικών μέσα από τη σχολή αστυφυλάκων θα πρέπει να ξαναδώσεις πανελληνιες μέσα από τη σχολή και φυσικά οι θέσεις δεν ξεπερναν τις 10 για τους αστυφυλακες που δίνουν για αξιωματικών!Ποιος θα έμπαινε ξανα στην ίδια και ψυχοφθόρα διαδικασία να δώσει παννελαδικές για 10 θέσεις...;Δεν αξίζει.;)

Ξερω πολυ κοσμο που δινει για αξιωματικων μεσα απο τη σχολη παντως.Αν καποιος θελει αστυνομια και οχι μια σιγουρη δουλεια θα επιλεξει αστυφυλακων και ας πιανει τα μορια για ευελπιδων πχ, αλλα προφανως ειναι ελαχιστοι αυτοι που πραγματικα θελουν αστυνομια.Ουτε και εγω πιστευω οτι θα ανεβει τοσο πολυ αλλα ποτε δεν ξερεις:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ο τελευταίος μπήκε στην αστυφυλάκων πέρυσι(για γενική σειρά και 945 θέσεις!) με 13622 μόρια.Νομίζω μια άνοδος 1500 μορίων θα ήταν υπερβολική με τα μέχρι τώρα βαθμολογικά δεδομένα.Μπορεί οι θέσεις να είναι λίγοι,ελάχιστοι όμως έχουν γράψει πάνω από 15000 μόρια.Μεγαλύτερο ποσοστό είναι στην κλίμακα 13-14.9 .Για να δώσεις για αξιωματικών μέσα από τη σχολή αστυφυλάκων θα πρέπει να ξαναδώσεις πανελληνιες μέσα από τη σχολή και φυσικά οι θέσεις δεν ξεπερναν τις 10 για τους αστυφυλακες που δίνουν για αξιωματικών!Ποιος θα έμπαινε ξανα στην ίδια και ψυχοφθόρα διαδικασία να δώσει παννελαδικές για 10 θέσεις...;Δεν αξίζει.;)

Συγγνωμη που στο χαλαω αλλα τις βασεις τις διαμορφωνεις εσυ και οχι το συστημα ποσο θα ανεβουν,το 2010 η αστυνομια ανεβηκε 2κ μορια και η ΣΜΥ 4κ μορια ενω τα θεματα ηταν πιο δυσκολα απο του 09.

Η θεωρητικη μπορει να πατωσε στα μαθηματικα, ομως εγραψε στα υπολοιπα.
Επισης, ενα παιδι που δεν πιανει αξιωματικων και θελει αστυνομια (οχι μονο για την αποκατασταση) θα τη δηλωσει την αστυφυλακων και το πολυ πολυ να δωσει για αξιωματικων μεσα απο τη σχολη.Εγω εχω ακουσει οτι ο 500ος που μπηκε περσι στην αστυφυλακων (500 δε θα παρουν φετος;) ειχε κατω απο 15000 οποτε περιμενω η βαση να κινειτε καπου εκει (λιγο πανω απο 15000)

Btw οι θεσεις γενικης σειρας ειναι 422 με το 90%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Για να εκτιμησουμε τις βασεις ειναι και αλλα που πρεπει να λαβουμε υποψη μας γι'αυτες τις σχολες. Για παραδειγμα, στην αστυνομια εχουν πετσοκοψει τους μισθους οποτε οσοι πηγαιναν για τα λεφτα το ξανασκεφτονται και δε δηλωνουν, αλλοι φοβουνται τη μεταθεση στην Αθηνα...
Ξερουμε ποσες ηταν οι αιτησεις φετος;

Επισης, αν σκεφτουμε οτι η θεωρητικη τα πηγε καλυτερα φετος την οποια επιλεγουν κατα βαση κοριτσια τα οποια ως γνωστον κοβονται ευκολα στα αθληματα τοτε παλι δεν μπορουμε να αναμενουμε τεραστια ανοδο....
Βεβαια το πιο πιθανο ειναι να λεω βλακειες:P

:eek:Τοσες λιγες ειναι οι θεσεις τελικα ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Για να εκτιμησουμε τις βασεις ειναι και αλλα που πρεπει να λαβουμε υποψη μας γι'αυτες τις σχολες. Για παραδειγμα, στην αστυνομια εχουν πετσοκοψει τους μισθους οποτε οσοι πηγαιναν για τα λεφτα το ξανασκεφτονται και δε δηλωνουν, αλλοι φοβουνται τη μεταθεση στην Αθηνα...
Ξερουμε ποσες ηταν οι αιτησεις φετος;

Επισης, αν σκεφτουμε οτι η θεωρητικη τα πηγε καλυτερα φετος την οποια επιλεγουν κατα βαση κοριτσια τα οποια ως γνωστον κοβονται ευκολα στα αθληματα τοτε παλι δεν μπορουμε να αναμενουμε τεραστια ανοδο....
Βεβαια το πιο πιθανο ειναι να λεω βλακειες:P

:eek:Τοσες λιγες ειναι οι θεσεις τελικα ε;

Στις 422 ειναι οι θεσεις μαζι με τις εδικες κατηγοριες,αλλιως χωρις ειναι 370...:eek:
Οποτε υπολογιστε την μεγαλη αυξηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Στις 422 ειναι οι θεσεις μαζι με τις εδικες κατηγοριες,αλλιως χωρις ειναι 370...:eek:
Οποτε υπολογιστε την μεγαλη αυξηση...

Κριμα για τα παιδια:(
Ελπιζω μονο να μην ανεβει πανω απο 16000 γιατι εχω γνωστους που εχουν λιιιγο πανω απο 16000, ελπιζω να την πιασουν:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
οποιος υπολογιζει στο 5ο πεδιο σκεπτομενος τις επιδοσεις της θεωρητικης λεει μ@!?κιες. Ενα 15-20% ειναι απο θεωρητικη στο 5ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
οποιος υπολογιζει στο 5ο πεδιο σκεπτομενος τις επιδοσεις της θεωρητικης λεει μ@!?κιες. Ενα 15-20% ειναι απο θεωρητικη στο 5ο

Ρωτα καποιον που σπουδαζει οικονομικα σε πανεπιστημιο τι παιζει με τον αριθμο των θεωρητικων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Αστυνομία κάτω από 15.000 δύσκολα νομίζω θα δούμε.Περισσότερο στο 15.500+ τη βλέπω και θα πω γιατί.
Καταρχήν οι θέσεις μειώθηκαν κάτω από το μισό.Ας πούμε ότι μειώθηκαν στο μισό.Πέρυσι ο 1ος που μπήκε είχε κοντά 18.000 μόρια και ο τελευταίος κάπου 13.600.Διαφορά->4.400 μόρια.Έστω ότι όντως οι θέσεις μειώθηκαν στο μισό, και έστω ότι αυτοί που μπήκαν πέρυσι κατανέμονται ομοιόμορφα από 13.600 έως 18.000.Τότε οι μισοί θα είναι πάνω από 13.600+(4.400/2)=15.800.Εντελώς μπακάλικα.Όμως εκτιμώ ότι αρκετά περισσότεροι από αυτούς(αυτούς που είχαν από 13.600 μέχρι 18.000) ήταν στη βαθμολογική κλίμακα από 13.600 μέχρι 16.000.Οπότε ας πούμε ότι πέφτουμε από το 15.800 στο 15.200.Από την άλλη, η μείωση των θέσεων ήταν άνω του 50%.Δώσε καμιά 200αρα πάνω, και πάμε στα 15.400.Και φυσικά, η ζήτηση θα είναι τεράστια φέτος οπότε, έτσι επειδή γουστάρω, δίνω ένα +200 ακόμα και πάμε στο 15.600.


Το'φερα ίσα ίσα να περνάει ο κολλητός μου, μη δίνετε και πολύ βάση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
καλα ποιος εξυπνος ειχε 18000 και πηγε αστυφυλακων αντι για αξιωματικων; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ερμης23

Νεοφερμένος

Ο ερμης23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
https://www.neolaia.gr/2012/07/30/vaseis-2012-anodos-anamenete-se-stratiotikes-astinomikes-sholes/ αυτή είναι η αλήθεια!Επιτέλους έγραψαν και κάτι σωστό όσον αφορά τις αστυνομικές και τις στρατιωτικές σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
καλα ποιος εξυπνος ειχε 18000 και πηγε αστυφυλακων αντι για αξιωματικων; :D

17900κάτι είχε, για λίγο δεν πέρασε.

https://www.neolaia.gr/2012/07/30/vaseis-2012-anodos-anamenete-se-stratiotikes-astinomikes-sholes/ αυτή είναι η αλήθεια!Επιτέλους έγραψαν και κάτι σωστό όσον αφορά τις αστυνομικές και τις στρατιωτικές σχολές.

Γιατί είναι σωστή αυτή η πρόβλεψη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ερμης23

Νεοφερμένος

Ο ερμης23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Και πέρυσι με θέματα-σφαγή όλοι έλεγαν εκτόξευση των βάσεων ειδικά για την αστυφυλάκων!Τελικά...η βάση όχι μόνο δεν ανέβηκε αλλά...κατρακίλησε από το 15211 στα 13622!Ποιος το περίμενε;ελάχιστοι...Το καλύτερο είναι να κλείστε τα αυτιά σας και να περιμένετε να δείτε τις βάσεις(αν και λίγο δύσκολο λόγω του αγχους).Απ' ότι έχω μάθει από ανθρώπους που παρακολουθουν την πορεία των βάσεων εδώ και χρόνια(ειδικά για στρατό και αστυνομία) συγκεκριμένα για την αστυφυλάκων η βάση ΔΕΝ θα ξεπεράσει τα 15000 μόρια!Επειδή το λέω τόσο καιρό και επιτέλους είναι ένα λινκ από την neolea το οποίο γράφτηκε προχθές και όχι πριν κάτι εβδομάδες...

Φιλε μου δεν είναι έτσι όπως τα λες(σχετικά με τις θέσεις).Οι 422 θέσεις είναι καθαρά για την γενική σειρά.Οι υπόλοιπες 78 πηγαίνουν στις ειδικές κατηγορίες.Σε παροτρύνω να δεις και την προκύρυξη της ΕΛ.ΑΣ. το λέει ξεκάθαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top