[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

irvine12345

Νεοφερμένος

Ο irvine12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εγώ πίστευα κανένα 14.500 σμυ και 17.500 ευελπίδων ... και είδα πτώση ... πέρσυ είχαν πέσει μέσα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fiflinhoVIP

Νεοφερμένος

Ο fiflinhoVIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μηπως εχει δει κανενας προβλεψεις για νομικη κομοτηνης; 18474 μορια εβγαλα, μπορω να ειμαι ησυχος; Συγγνωμη αν εχει ξαναρωτησει καποιος αλλα ειναι σχεδον αδυνατο να δω ολες τις σελιδες.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosmp

Νεοφερμένος

Ο christosmp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Σε μερικες σχολες υπαξιωματικων (συδ, στυα, σμυ νομιζω) αυξηθηκε ο αριθμος των εισακτεων

Έχεις δίκιο. Για να είμαστε και ακριβείς:

Σχολή Εισακτέοι 2012 (2011) Διαφορά
ΣΣΕ 244 (285) -41
ΣΝΔ 48 (58 ) -10
ΣΙ 83 (146) -63
ΣΣΑΣ 110 (156) -46
ΣΑΝ 39 (43) -5
ΣΜΥ 273 (265) +8
ΣΜΥΝ 108 (121) -13
ΣΤΥΑ 204 (173) +31
ΣΥΔ 53 (43) +10
Όπως παρατηρούμε οι μειώσεις είναι δραματικές!!!

Μηπως εχει δει κανενας προβλεψεις για νομικη κομοτηνης; 18474 μορια εβγαλα, μπορω να ειμαι ησυχος; Συγγνωμη αν εχει ξαναρωτησει καποιος αλλα ειναι σχεδον αδυνατο να δω ολες τις σελιδες.. :)

Θεωρώ πως μπορείς να κοιμάσαι ήσυχος. Η πρόβλεψη του Έθνους είναι 17.900 - 18.100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

irvine12345

Νεοφερμένος

Ο irvine12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
έχω βγάλει 14200 στο 4ο σμυ σμυν τις πιάνω ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosmp

Νεοφερμένος

Ο christosmp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
έχω βγάλει 14200 στο 4ο σμυ σμυν τις πιάνω ;
Βασιζόμενος μόνο στην εκτίμηση του edu4u δηλαδή:
ΣΜΥ Σώματα: 15030
ΣΜΥΝ: 13870
ΣΜΥ Όπλα: 13490
θα σου έλεγα πως έχει εξασφαλίσει ΣΜΥΝ και ΣΜΥ Όπλα. Το ΣΜΥ-Σώματα είναι λίγο δύσκολο να το πιάσεις. Ωστόσο η αύξηση κατά 8 των εισακτέων μπορεί να ρίξει την βάση κατά 100-200 μόρια το πολύ. Εσύ για ποιά απ' όλες ενδιαφέρεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asteriss

Νεοφερμένος

Ο asteriss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Βρηκα και μια καινουρια εκτιμηση.
https://www.pelop.gr/?page=article&srv=11&DocID=44186

Συμφωνα με αυτο το site καλα τα νεα για οσους θελουν Παιδαγωγικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Βρηκα και μια καινουρια εκτιμηση.
https://www.pelop.gr/?page=article&srv=11&DocID=44186

Συμφωνα με αυτο το site καλα τα νεα για οσους θελουν Παιδαγωγικα
Οι πιο «συμφέρουσες» ως τώρα ανακοινωμένες εκτιμήσεις.:clapup:

Νά' σαι καλά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Οι πιο «συμφέρουσες» ως τώρα ανακοινωμένες εκτιμήσεις.:clapup:

Νά' σαι καλά.:P
Χαρηκες κουφαλιτσα ε??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Χαρηκες κουφαλιτσα ε??:P

Κουφάλα είσαι και φαίνεσαι.

Ναι, χάρηκα.:D Αν η άνοδος στην πρώτη μου επιλογή είναι μέχρι 100 περίπου μόρια, τότε πιστεύω ότι θα σωθώ με την ειδική κατηγορία, της οποίας οι θέσεις -για την πρώτη μου επιλογή- είναι υπερδιπλάσιες φέτος απ' ό,τι πέρυσι.

Εσύ δε χάρηκες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Κουφάλα είσαι και φαίνεσαι.

Ναι, χάρηκα.:D Αν η άνοδος στην πρώτη μου επιλογή είναι μέχρι 100 περίπου μόρια, τότε πιστεύω ότι θα σωθώ με την ειδική κατηγορία, της οποίας οι θέσεις -για την πρώτη μου επιλογή- είναι υπερδιπλάσιες φέτος απ' ό,τι πέρυσι.

Εσύ δε χάρηκες;
Με παγωσε λιγο ο Κουτρουμπελης.Αλλα εδω βλεπω αλλα για την Χαλκιδα.Δεν εχω ιδεα πραγματικα.Εχω σταματησει να ασχολουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Βρηκα και μια καινουρια εκτιμηση.
https://www.pelop.gr/?page=article&srv=11&DocID=44186

Συμφωνα με αυτο το site καλα τα νεα για οσους θελουν Παιδαγωγικα

αυτεσ οι εκτιμησεισ μασ συμφερουν ολουσ..!!!και περα απο την πλακα ειναι και οι πλεον λογικεσ...αυτεσ ακριβωσ που εχει αυτο το σαιτ ειχε πει ο κατσικασ σε νετ και σκαι...για να τον καλουν σε 2 καναλια αρα ειναι πιο αξιοποστοσ απο τον κουτρουμπελη ο οποιοσ μασ πεταξε ολουσ εξω με τισ εκτιμησεισ του 1 πεδιου ειδικα!!!:Pη ανοδοσ θα ναι μικρη και αυτο διοτι θελουν περισσοτερουσ στα πανεπιστημια φετοσ!!!δεν γινεται να παει η νομικη λοιπον πανω απο 18800...υπαρχουν αριστουχοι αλλα οχι και τοσοι πια:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
αυτεσ οι εκτιμησεισ μασ συμφερουν ολουσ..!!!και περα απο την πλακα ειναι και οι πλεον λογικεσ...αυτεσ ακριβωσ που εχει αυτο το σαιτ ειχε πει ο κατσικασ σε νετ και σκαι...για να τον καλουν σε 2 καναλια αρα ειναι πιο αξιοποστοσ απο τον κουτρουμπελη ο οποιοσ μασ πεταξε ολουσ εξω με τισ εκτιμησεισ του 1 πεδιου ειδικα!!!:Pη ανοδοσ θα ναι μικρη και αυτο διοτι θελουν περισσοτερουσ στα πανεπιστημια φετοσ!!!δεν γινεται να παει η νομικη λοιπον πανω απο 18800...υπαρχουν αριστουχοι αλλα οχι και τοσοι πια:hmm:
18,700 θα πάει, και η βάση των κοινωνικών κριτηρίων θα είναι 18,422.:clapup:

(:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asteriss

Νεοφερμένος

Ο asteriss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
18,700 θα πάει, και η βάση των κοινωνικών κριτηρίων θα είναι 18,422.:clapup:

(:P)

Παντως αυτο που λεει ο Κουτρουμπελης για τις βασεις των ειδικων κατηγοριων το θεωρω λιγο ακραιο.
Π.χ ενα Ιστορικο της περιφερειας που παιρνει 10 ατομα απο ειδικη κατηγορια, η βαση του θα ειναι μονο δεκαδες μορια κατω?
Παρ'ολ'αυτα τον εμπιστευομαι εγω για αυτο και φοβαμαι λιγο, Παιδαγωγικα π.χ τα δινει με πολλη μικρη πτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Παντως αυτο που λεει ο Κουτρουμπελης για τις βασεις των ειδικων κατηγοριων το θεωρω λιγο ακραιο.
Π.χ ενα Ιστορικο της περιφερειας που παιρνει 10 ατομα απο ειδικη κατηγορια, η βαση του θα ειναι μονο δεκαδες μορια κατω?
Παρ'ολ'αυτα τον εμπιστευομαι εγω για αυτο και φοβαμαι λιγο, Παιδαγωγικα π.χ τα δινει με πολλη μικρη πτωση.

(Δε με ενδιαφέρει κάποιο ιστορικό, ούτε τα Παιδαγωγικά.:P)

Άντε να βγουν οι Κ*λοβάσεις! Άντε!:rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Παντως αυτο που λεει ο Κουτρουμπελης για τις βασεις των ειδικων κατηγοριων το θεωρω λιγο ακραιο.
Π.χ ενα Ιστορικο της περιφερειας που παιρνει 10 ατομα απο ειδικη κατηγορια, η βαση του θα ειναι μονο δεκαδες μορια κατω?
Παρ'ολ'αυτα τον εμπιστευομαι εγω για αυτο και φοβαμαι λιγο, Παιδαγωγικα π.χ τα δινει με πολλη μικρη πτωση.

αν βγουν αληθεισ οι εκτιμησεισ του τοτε παιδια κατι γινεται...αυτεσ οι εκτιμησεισ που εδωσε ειναι αστρονομικα απιστευτεσ και πετανε ακομα και τον αριστουχο ισωσ εκτοσ σχολησ!!!δεν ξερω αν επεφτε μεσα τισ αλλεσ χρονιεσ παντωσ ειδικα φετοσ θα ναι περιεργο αν τα λεγομενα του τελικα βγουν αληθινα!!τα παιδαγωγικα κατα 95% θα πεσουν...αφου πλεον δεν εχουν ζητηση!!!;)αυτοσ τα ανεβασε ολα απο 500 μορια και μασ αφησε να βραζουμε...γι αυτο μην πιστευουμε τιποτα πλεον...υπομονη 1 μηνασ εμεινε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
αν βγουν αληθεισ οι εκτιμησεισ του τοτε παιδια κατι γινεται...αυτεσ οι εκτιμησεισ που εδωσε ειναι αστρονομικα απιστευτεσ και πετανε ακομα και τον αριστουχο ισωσ εκτοσ σχολησ!!!δεν ξερω αν επεφτε μεσα τισ αλλεσ χρονιεσ παντωσ ειδικα φετοσ θα ναι περιεργο αν τα λεγομενα του τελικα βγουν αληθινα!!τα παιδαγωγικα κατα 95% θα πεσουν...αφου πλεον δεν εχουν ζητηση!!!;)αυτοσ τα ανεβασε ολα απο 500 μορια και μασ αφησε να βραζουμε...γι αυτο μην πιστευουμε τιποτα πλεον...υπομονη 1 μηνασ εμεινε:clapup:

Εεε! Μην κλέβεις!:P
Σε 10 λεπτά έχουμε Αύγουστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
18,700 θα πάει, και η βάση των κοινωνικών κριτηρίων θα είναι 18,422.:clapup:

(:P)

μιλασ με τοση σιγουρια...ξερεισ κατι που δεν ξερουμε???οεο??:hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
μιλασ με τοση σιγουρια...ξερεισ κατι που δεν ξερουμε???οεο??:hmm::P

H δύναμη της θέλησης.:P
Ελπίζω, μόνο... αν με πιάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Πού στοχεύεις, αν έχεις αποφασίσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irvine12345

Νεοφερμένος

Ο irvine12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
για σμυ ενδιαφερομουν περισσοτερο ... αφού είναι έτσι μάλλον έχω ελπίδες ... !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top