[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Το "Έθνος" πέρυσι έλεγε ότι θα ανέβουν οι βάσεις....... άρα δεν του έχω και πολύ εμπιστοσύνη.
Εκτός αν άλλαξε συνεργάτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ Νικολέττα. Είμαι μέσαααααα!!!!!!! σύμφωνα και με αυτές τις βάσεις....https://www.e-steki.gr/images/smilies/clapup.gif


:D ωραια χαιρομαι !!!!!! εγω θελω να πεσουν εξω οι εκτιμησεις τ εθνος 50 μοριακια... οοχι πολυ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ.
Ποια σχολή είναι η 1η σου επιλογή;:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ.
Ποια σχολή είναι η 1η σου επιλογή;:alljumpy:


ψυχολογια κρητης . τα μορια μου ειναι 17.200 και τη δινει 17.050 - 17.250 .....................................................................................:whistle: :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

depth.hunter

Νεοφερμένος

Η depth.hunter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Για το Διεθνων και Ευρωπαικων Σπουδων Μακεδονιας τι προβλεπει please ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
μπορει καποιος να μου πει τι εκτιμησεις δινει το εθνος για παιδαγωγικο δημτοκης εκπαιδευσης ιωαννινων και κρητης;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliskiolas

Νεοφερμένος

Ο vasiliskiolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
νομιζω τα εχω γραψει πιο πριν σε αλλα παιδια π ρωτησαν . ριξε μια ματια σε 2-3 προηγουμενες σελιδες. οκ ? :)

Δηλαδη ιστορικο 16400-16600
και φπψ 16000-16200

Αμα ειναι ετσι θα με ανακουφησεις πολυ ... ετσι ειναι ?? πες μ στα σιγουρα !! ευχαριστω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas ar

Νεοφερμένος

Ο kostas ar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ειναι ευκολο να μου πει καποιος ποσο δινει το εθνος τις
Γεωλογια Θεσσαλονικης
Μηχανικων Χωροταξιας και αναπτυξης (Αριστοτελειου Παν.)
Διοικηση Τεχνολογιας Μακεδονιας
Πληροφορικης Ιονιου

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matinakii17

Νεοφερμένος

Η matinakii17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
για βιολογικά ξέρει κανείς τι δίνει το έθνος?με ενδιαφέρει πάτρα,κρήτη και το τμήμα της μοριακής βιολογίας και γενετικής στην αλεξανδρούπολη...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ειναι ευκολο να μου πει καποιος ποσο δινει το εθνος τις
Γεωλογια Θεσσαλονικης
Μηχανικων Χωροταξιας και αναπτυξης (Αριστοτελειου Παν.)
Διοικηση Τεχνολογιας Μακεδονιας
Πληροφορικης Ιονιου

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!!
12600-12800
12600-12800
11900-12100
12400-12600
μπορει καποιος να μου πει τι εκτιμησεις δινει το εθνος για παιδαγωγικο δημτοκης εκπαιδευσης ιωαννινων και κρητης;;:hmm:
16600-16800 ιωαννινα και 16300-16500 κρητη
για βιολογικά ξέρει κανείς τι δίνει το έθνος?με ενδιαφέρει πάτρα,κρήτη και το τμήμα της μοριακής βιολογίας και γενετικής στην αλεξανδρούπολη...:worry:
16950-17150 αλεξ
16950-17150 πατρα
16850-17050 κρητη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matinakii17

Νεοφερμένος

Η matinakii17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ευχαριστώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Παιδια,συγγνωμη για το ασχετο,αλλα 200 μορια αποκλιση στις ιατρικες δεν δειχνουν οτι οι εκτιμησεις ειναι ''ο,τι να ναι'';

200 μορια αντιστοιχουν σε μεγαλο αριθμο μαθητων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
https://staratalogia.blogspot.gr/2012/07/blog-post_25.html μπειτε βασικα εδω για να μην ρωτατε συνεχεια

Παιδια,συγγνωμη για το ασχετο,αλλα 200 μορια αποκλιση στις ιατρικες δεν δειχνουν οτι οι εκτιμησεις ειναι ''ο,τι να ναι'';

200 μορια αντιστοιχουν σε μεγαλο αριθμο μαθητων.
Δινουν ορια βασεων και οχι ενα νουμερακι οπως το edu
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kostas ar

Νεοφερμένος

Ο kostas ar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σε ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Παιδια,συγγνωμη για το ασχετο,αλλα 200 μορια αποκλιση στις ιατρικες δεν δειχνουν οτι οι εκτιμησεις ειναι ''ο,τι να ναι'';

200 μορια αντιστοιχουν σε μεγαλο αριθμο μαθητων.
Εγω νομιζω οτι αυτες οι προβλεψεις ειναι λιγο "γραφουμε για να γραφουμε"!
Μαλιστα καπου ειχα δει οτι εδινε maximum για Ιατρικη Αθηνας 19300..Απο πού ως πού...Επειδη υπαρχουν 18 περισσοτεροι αριστουχοι φετος???Τοσο μικρη διαφορα στους αριστουχους δεν ειναι ικανη αιτια να εκτοξευθουν οι βασεις...Θα μου πεις ηταν το μεγιστο που εδινε,αλλα κ παλι δεν πατα σε καμμια λογικη βαση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Εγω νομιζω οτι αυτες οι προβλεψεις ειναι λιγο "γραφουμε για να γραφουμε"!
Μαλιστα καπου ειχα δει οτι εδινε maximum για Ιατρικη Αθηνας 19300..Απο πού ως πού...Επειδη υπαρχουν 18 περισσοτεροι αριστουχοι φετος???Τοσο μικρη διαφορα στους αριστουχους δεν ειναι ικανη αιτια να εκτοξευθουν οι βασεις...Θα μου πεις ηταν το μεγιστο που εδινε,αλλα κ παλι δεν πατα σε καμμια λογικη βαση!

Καλα δεν ειναι και για να τους δινεις αξια.Να περναει η ωρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Δηλαδη ιστορικο 16400-16600
και φπψ 16000-16200

Αμα ειναι ετσι θα με ανακουφησεις πολυ ... ετσι ειναι ?? πες μ στα σιγουρα !! ευχαριστω !

ναι ετσι οπως τα βρηκες ειναι :P νομιζω σε ανακουφησα :vroum: χαχαχ

να ρωτησω......οταν βγουν ....μπορουμε να τα δουμε και στην ιστοσελιδα του υπουργειου οπως τα μορια μας ? ξερετε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
να ρωτησω......οταν βγουν ....μπορουμε να τα δουμε και στην ιστοσελιδα του υπουργειου οπως τα μορια μας ? ξερετε ?
Ναιιιι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top