[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Από το Πρώτο Θέμα:
Πληροφορική Ιωάννινα: 13440
Πληροφορική Ιονίου: 12850
Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης: 12710
Επιστήμης και τεχνολογίας Υπολογιστών Πελοποννήσου (Τρίπολη): 12250
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Από το Πρώτο Θέμα:
Πληροφορική Ιωάννινα: 13440
Πληροφορική Ιονίου: 12850
Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης: 12710
Επιστήμης και τεχνολογίας Υπολογιστών Πελοποννήσου (Τρίπολη): 12250
:/: καλά κοροιδευόμαστε τώρα όταν έδινα εγώ θαρρώ η χαμηλότερη πληροφορική είχε 16000 μόρια. Τώρα ο καθένας μπορεί να μπει πληροφορική με τόσο χαμηλές βάσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Οι βασεις διαμορφωνονται με βαση τις επιδοσεις των μαθητων στις πανελληνιες.......οσο δυσκολευουν τα θεματα , τοσο θα πεφτουν οι βασεις....αυτο φαινεται απο τις βασεις του 2010 και που φτασανε το 2011 και αναμενουμε του 2012 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnmast

Νεοφερμένος

Ο johnmast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Από το Πρώτο Θέμα:
Πληροφορική Ιωάννινα: 13440
Πληροφορική Ιονίου: 12850
Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης: 12710
Επιστήμης και τεχνολογίας Υπολογιστών Πελοποννήσου (Τρίπολη): 12250

Φίλε μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!:clapup::clapup:
Μου κάνει εντύπωση, έψαξα και σε άλλα site δε γράφουν πουθενά για το "Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών συστημάτων Αιγαίου (Σάμος)"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Φίλε μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!:clapup::clapup:
Μου κάνει εντύπωση, έψαξα και σε άλλα site δε γράφουν πουθενά για το "Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών συστημάτων Αιγαίου (Σάμος)"

Ολόκληρη κουκουβάγια που κάνει κούρα είμαι!!
Φίλη καλέ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Ρε παιδιά ποια Real πήρατε με τις βάσεις;:confused:
Η χθεσινή δεν τις έχει. Anyway όποιος έχει στην κατοχή του αυτή την εφημερίδα αν μπορεί να δει τις προβλέψεις για:
Πληροφορική Ιωάννινα
Πληροφορική Ιονίου
Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης
Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών συστημάτων Αιγαίου (Σάμος)
Επιστήμης και τεχνολογίας Υπολογιστών Πελοποννήσου (Τρίπολη)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :D
Λοιπον οι εκτιμησεις της Realnews ειναι:
1)Πληροφορική Ιωάννινα=13,550
2)Πληροφορική Ιονίου(Κερκυρα)=12,850
3)Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης=12,800
4)Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών συστημάτων Αιγαίου (Σάμος)=11,150
5)Επιστήμης και τεχνολογίας Υπολογιστών Πελοποννήσου (Τρίπολη)=12,350

Αυταααα....Για Ο,ΤΙ αλλο απο τη Real εδω θα ειμαι....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnmast

Νεοφερμένος

Ο johnmast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ολόκληρη κουκουβάγια που κάνει κούρα είμαι!!
Φίλη καλέ! :P

:redface: Δεν πρόσεψα καθόλου το avatar :D
Ευχαριστώ πολύ κοπελιά!!

Edit:
Λοιπον οι εκτιμησεις της Realnews ειναι:
1)Πληροφορική Ιωάννινα=13,550
2)Πληροφορική Ιονίου(Κερκυρα)=12,850
3)Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης=12,800
4)Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών συστημάτων Αιγαίου (Σάμος)=11,150
5)Επιστήμης και τεχνολογίας Υπολογιστών Πελοποννήσου (Τρίπολη)=12,350

Αυταααα....Για Ο,ΤΙ αλλο απο τη Real εδω θα ειμαι....!!!!

Ευχαριστώ πολύ Βασίλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Λοιπον οι εκτιμησεις της Realnews ειναι:
1)Πληροφορική Ιωάννινα=13,550
2)Πληροφορική Ιονίου(Κερκυρα)=12,850
3)Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης=12,800
4)Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών συστημάτων Αιγαίου (Σάμος)=11,150
5)Επιστήμης και τεχνολογίας Υπολογιστών Πελοποννήσου (Τρίπολη)=12,350

Αυταααα....Για Ο,ΤΙ αλλο απο τη Real εδω θα ειμαι....!!!!


αν μου έλεγες τι λέει για την Ψυχολογία Κρήτης θα σου ήμουν υπόχρεη :P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) από 16.950-17.250




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) από 16.950-17.250





σε ευχαριστώ πολυυ;) :D ......δίνει απόκλιση ? σόρρυ που σε πρήζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nedi

Νεοφερμένος

Η nedi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
και για πολιτικούς μηχανικούς πάτρας παραλλάξ?:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Εγώ την πάτησα χθες γιατί πήρα το θέμα και είχε τις εκτιμήσεις του Κουτρουμπέλη από το edu4u. Από τη Ρίαλ για πείτε μηχανολόγων και πολιτικών μηχανικών Βόλου.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
αν μου έλεγες τι λέει για την Ψυχολογία Κρήτης θα σου ήμουν υπόχρεη :P:)
Στην Real δινει αλλες αναμενομενες βασεις:
Ψυχολογία Κρήτης = 17,200 ενω ειχε πέρυσι 16,958

Εγώ την πάτησα χθες γιατί πήρα το θέμα και είχε τις εκτιμήσεις του Κουτρουμπέλη από το edu4u. Από τη Ρίαλ για πείτε μηχανολόγων και πολιτικών μηχανικών Βόλου.... :)
ποια σχολη ειναι αυτη????Δεν τη βρισκω ετσι οπως τη δινεις!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Στην Real δινει αλλες αναμενομενες βασεις:
Ψυχολογία Κρήτης = 17,200 ενω ειχε πέρυσι 16,958


σε ευχαριστώ :) 17.200 ειναι τα μορια μου ....... να ανυσηχησωωωωω ???? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
ποια σχολη ειναι αυτη????Δεν τη βρισκω ετσι οπως τη δινεις!!!!

Οχ σόρρυ δεν το έγραψα ξεκάθαρα. Δύο εννοώ μηχανολόγων μηχανικών Βόλου και πολιτικών μηχανικών Βόλου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Εγω πιστευω πως θα υπαρχει εστω και μια μικρη, αλλα πτωση στο 3ο πεδιο και οχι ανοδος..
=/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Από "Καθημερινή" , Στρατηγάκης

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
τις εκτιμησεις που δινουν οι εφημεριδες τις εχει πουθενα στο internet η μονο στις φυλλαδες :worry: ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
σε ευχαριστώ :) 17.200 ειναι τα μορια μου ....... να ανυσηχησωωωωω ???? :whistle:
Μπααααα......Το πολυ πολυ θα εισαι ΕΣΥ η βαση για την σχολη!!!!!:hehe::hehe:

Από "Καθημερινή" , Στρατηγάκης
Και στη Real ο Στρατηγακης εκανε τις εκτιμήσεις...!!!!!:hehe::hehe::hehe::hehe:...τυχαίο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top