[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
παιδια οτι εγινε εγινε! πηγαινετε για κανενα μπανακι και αφηστε τα αυτα..θα σας μαλωσω:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LYDIAG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LYDIAG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
χωρις να θελω να σε απογοητευσω γιατι ξερω τι αγχωτικη ειναι η διαδικασια του να περιμενεις να δεις που περνας...νομιζω πως ειναι λιγο δυσκολο με τα μορια σου να περασεις. δν θα κοιτας ποτε τι βαση ειχε περυσι γιατι παντα αλλαζουν σε σχεση με τα θεματα κ με το αν πηγαν καλα στο συγκεκριμενο πεδιο. φετος λοιπον οι βασεις θα ανεβουν σε ολο τ πρωτο πεδιο επειδη ηταν ευκολα τα θεματα κ υπηρξαν επιτυχιες. η ειδικη κατηγορια που μπαινεις πιστευω πως δν θα σε βοηθησει γιατι εχει να κανει με το αν περασεις σε καποια αντιστοιχη σχολη μακρυα πχ αθηνα να σε τραβηξει ο αδερφος σου στην κομοτηνη αν σπουδαζει κ εκεινος εκει. συγνωμη αν σου κοβω λιγο τα φτερα αλλα ετσι ειναι τα πραγματα καλυτερα να μην βρεθεις προ εκπληξεως..
δεν ελπιζω σε κατι απιθανο...
(αλλωστε μιλαω για διαφορα 5 μοριων) καλα κανεις και μου το λες αλλα τα φετινα κοινωνικα κριτηρια δεν εχουν αυτο το προνομιο που αναφερεις...ο αδελφος μου σπουδαζει σε πολη διαφορετικη του τοπου διαμονης μου.δεν με "τραβαει" πουθενα απλα μου δινει την ευκαιρια να διαγωνιστω, αν θες, με λιγοτερα ατομα που ειναι φοιτητων αδελφια. αυτο ειναι το κριτηριο και ετσι εντασσομαι στην κατηγορια...οπως με ενημερωσε και ο διευθυντης μου βγαινουν βασεις και για τη γενικη σειρα και για την ειδικη κατηγορια. αναλογα με το αν τα ατομα της ειδικης εγραψαν υψηλους βαθμους ή οχι, θα διαμορφωθουν και οι βασεις. απλα ελπιζω να μην δηλωσαν αρκετοι κομοτηνη. αυτα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
δν ξερω ορθρογραφια γαμωω:P .μωρε δικιο εχεις αλλα οπως κ ναχει τ πραγματα λιγο πολυ θα συνεχιστουν γ πολυ ακομα ετσι...οποτε θεωρω πως ειναι καλυτερο να παει καποιος μηχανολογος παρα πολιτικος..αλλωστε φανηκε και περσι με τον κατηφορο π πειρε η βαση στ ΕΜΠ των πολιτικων!:P
Λογική η μεγαλύτερη πτώση των πολιτικών αφού οι μηχανολόγοι έχουν ευρύτερο πεδίο δράσης στον επαγγελματικό τομέα...Από 'κει και πέρα όμως η επιλογή έγκειται στην επιθυμία του καθενός.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παοκολις

Νεοφερμένος

Ο παοκολις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ρε παιδια οκ για ολα αυτα που λετε! αλλ παω να τρελαθω πως γινεται τους μηχανολογους βολου να τους δινει πτωση το edu4u μονο 145 μορια.Περσυ ειχαν 16.895 και τους δινει 16.750. εγω που εβγαλα 16.762 λετε να τους χασω? Μα δεν μου ακουγεται λογικο να κυμαινονται στις ιδιες πτωσεις με αθηνα και θεσσαλιονικη....... Η καθημερινη παρεπιπτοντως τους εδινε 16.660
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
ειπαμε! το edu4u knows shits.

δες τις βασεις που προβλεπε περσυ, στο 5ο τις εχανε για 1300+ μορια και στα αλλα για 700+

Το σιτε αυτο υπαρχει μονο και μονο για να βγαζει λεφτα ετουτη την περιοδο εκμεταλευομενο την αγωνια 100.000 μαθητων+ :P

μονο ο chuck norris και ο θεος ξερει τι θα γινει με τις βασεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Παιδιά αυτό το θέμα θα έπρεπε να έχει κλείσει από καιρό...Το συζητήσαμε μία,το συζητήσαμε δύο,από εκεί και πέρα τί νόημα έχουν οι άκυρες εκτιμήσεις του καθενός εκτός από το να σας αγχώνουν?Ούτως ή άλλως ό,τι γράψαμε γράψαμε και αυτό δεν αλλάζει με τίποτα.Καλοκαίρι έχουμε,χαρείτε το!Κάντε κανα μπανάκι,πηγαίνεται καμιά βολτούλα,δείτε σε λίγες μέρες ολυμπιακούς αγώνες ή κάντε οτιδήποτε άλλο γουστάρετε και ξεχάστε επιτέλους τις βάσεις για λίγο!Ενολίγοις χαλαρώστε..Στην τελική ούτε μήνας δεν έμεινε καλά καλά για να ανακοινωθούν οι πραγματικές και επίσημες βάσεις!Για το δικό σας καλό,λοιπόν,σταματήστε να σκάτε για τις προβλέψεις όσο είναι καιρός.Δε συμφωνείτε?Φιλιά!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Ρε παιδια οκ για ολα αυτα που λετε! αλλ παω να τρελαθω πως γινεται τους μηχανολογους βολου να τους δινει πτωση το edu4u μονο 145 μορια.Περσυ ειχαν 16.895 και τους δινει 16.750. εγω που εβγαλα 16.762 λετε να τους χασω? Μα δεν μου ακουγεται λογικο να κυμαινονται στις ιδιες πτωσεις με αθηνα και θεσσαλιονικη....... Η καθημερινη παρεπιπτοντως τους εδινε 16.660


Να ξέρεις οτι πολύ δύσκολα είτε εφημεριδα είτε site θα πιάσει τις βασεις...Πάντως για το edu4u να ξέρεις οτι μπορεί να αναθεωρήσει στα μέσα Αυγούστου από αυτά που λέει τώρα(έτσι είχε γίνει την προηγούμενη χρονιά) οπότε μην το δένεις σκοινί-κορδόνι αυτό που γράφει..Πάντως να ξέρεις γενικά τα περιφερειακά τμήματα σε σχετικά υψηλόβαθμες σχολές έχουν μεγαλύτερη πτώση απ' ότι τα κεντρικά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Να ξέρεις οτι πολύ δύσκολα είτε εφημεριδα είτε site θα πιάσει τις βασεις...Πάντως για το edu4u να ξέρεις οτι μπορεί να αναθεωρήσει στα μέσα Αυγούστου από αυτά που λέει τώρα(έτσι είχε γίνει την προηγούμενη χρονιά) οπότε μην το δένεις σκοινί-κορδόνι αυτό που γράφει..Πάντως να ξέρεις γενικά τα περιφερειακά τμήματα σε σχετικά υψηλόβαθμες σχολές έχουν μεγαλύτερη πτώση απ' ότι τα κεντρικά:D

περσι που τα ειχε αναθεωρησει επεσα γενικα μεσα?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Κοίτα για το Φυσικό στα Γιάννενα που έλεγε δεν είχε πέσει μέσα και μάλιστα είχε σημαντική απόκλιση....Όπως και στις περισσότερες φυσικομαθηματικές που κοίταξα...Γι' αυτό και λέω οτι το κανείς δεν ξέρει από πριν...Γι' αυτό μην απελπίζεσαι αν σου λέει οτι δεν περνάς και μην το δένεις σκοινι-κορδόνι αν σου λέει περνάς...Αυτό που προτείνω εγώ είναι να ενστερνιστείς το χειρότερο σενάριο για να σαι προετοιμασμενη όπως και να χει...Έαν συμβεί το χειρότερο για σένα θα είναι αναμενόμενο αλλιώς θα είναι ευχάριστη έκπληξη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ναι ρε τιποτα δεν πιστευω εγω απλα λενε οτι πεφτει σε ολα μεσα και ηθελα να μαθω αν ισχυει!!αλλωστε κανεισ δεν μπορει να προβλεψει με ακριβεια!!!τον αυγουστο θα μαθουμε και θα τελειωσει το παιχνιδι των προβλεψεων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kellykost

Νεοφερμένος

Η Κέλλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Και εγω το ιδιο εκανα αλλα δηλωσα πρωτα ΗΜΜΥ πατρας...ποσα μορια εβγαλες φιλε μ ;;παντως μην απογοητευεσαι...υπαρχουν πολλα παραδειγματα π βγαζουν απο ΗΜΜΥ ανεργους και απο πληροφ κ τελ εργαζομενους στα 26-27...


Ε αμα εβαλες πρωτα ΗΜΜΥ Πατρας τοτε δν εκανες το ιδιο :Ρ Εβγαλα 17683 στο 2ο και 4ο πεδιο και 18127 στο 3ο..! Βασικα προτιμουσα ΗΜΜΥ αλλα ακουσα οτι ηταν καλη και η πληροφορικης στο ΕΚΠΑ και προκειμενου να μην παω πατρα και χαλαω λεφτα...εβαλα αυτην...αλλα τωρα φοβαμαι πως το χω μετανιωσει ! Εσυ για που το κοβεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Red Devil

Νεοφερμένος

Ο Red Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Γεια σας! Τι λένε οι εκτιμήσεις για Νομική Αθήνας; Κάποιες φίλες μου από την Θεωρητική έχουν αγχωθεί, επειδή έχουν πιάσει κοντά στα 18900 μόρια και μου λένε ότι είναι οριακό το αποτέλεσμα. Εσείς τι ξέρετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Γεια σας! Τι λένε οι εκτιμήσεις για Νομική Αθήνας; Κάποιες φίλες μου από την Θεωρητική έχουν αγχωθεί, επειδή έχουν πιάσει κοντά στα 18900 μόρια και μου λένε ότι είναι οριακό το αποτέλεσμα. Εσείς τι ξέρετε;
γυρω στα 18900 θα ειναι η βαση απ οτι ακουω και πιστευω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
πιαδες εγω θα σας ελεγα να μην δινεται ιδιατερη σημασια στις προβλεψεις...πολυ συχνα πεφτουν εξω ...περισυ για παραδειγμα κατι προβλεψεις που ειχα δει στο ΕΘΝΟΣ ειαχαν πεσει αρκετα εξω για πολεες σχολες με 1000 μορια αποκλιση σε καποιες περιπτωσεις για αυτο χαλαρωστε και απλα περιμενετε τα αποτελεσματα τελη ατγουστου...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Έχω ήδη απαντήσει σε τέτοιου είδους σχόλιο.Ας μην είμαστε τόσο κακοπροαίρετοι πια.Υπάρχουν ακόμα καλοί άνθρωποι σ'αυτή τη κοινωνία.Αν αφελής=ανθρώπινη τότε ναι είμαι.
Και δε θα ανταποδώσω στον χαρακτηρισμό σου.:)

Όχι, όχι, μη το πας εκεί.Επιμένω πως τη δουλειά του κάνει.Εκμεταλλεύεται το άγχος που νιώθουμε και την αγωνία να ακούσουμε κάτι έγκυρο.Business αγάπη μου, ποια ανθρωπιά και μαλακίες τώρα.
Και μην ανταποδίδεις το χαρακτηρισμό μου, θα το ξεπεράσω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Και αμα δεν εκανε κανεις καμια προβλεψη για τις βασεις,θα κλαιγοσασταν ολοι "γιατι μας αφηνουν στην αγωνια" και "κανεις δεν μας σκεφτεται".Αποφασιστε τι θελετε και πειτε μας,προς το παρον αν θελετε να σταματησετε τη δηθεν εκμεταλλευση σταματηστε να μπαινετε σαν τα προβατα και να ρωτατε "ε περσυ η σχολη μου ειχε 19567 φετος με 19565 λετε να την πιασω γιατι στο ταδε σαιτ ειπαν θα ειναι 19566!!!=κλαμμενες φατσουλες απο διπλα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Μου φαίνεται πως 1) ότι θέλετε καταλαβαίνετε και 2) σε όποιο ερώτημα σας καρφωθεί απαντάτε.Αγαπητέ σικαμπάλα, σταρχίδια μου(μας), ας κάνουν όσες προβλέψεις θέλουν και επίσης ας γράφουν και ότι θέλουν.Αλλά μη νομίζουμε ότι το κάνουν χωρίς όφελος.Λίγο έλεος.Και άντε, ο κουραμπιές κάνει μια κάποια ανάλυση και μετά γράφει τις πίπες του.Οι γαμωεφημερίδες και τα μπουρδελοκάναλα πως έκαναν εκτιμήσεις πριν βγουν τα στατιστικά;Τεςπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick0s93

Νεοφερμένος

Ο nick0s93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Γεια σας! Τι λένε οι εκτιμήσεις για Νομική Αθήνας; Κάποιες φίλες μου από την Θεωρητική έχουν αγχωθεί, επειδή έχουν πιάσει κοντά στα 18900 μόρια και μου λένε ότι είναι οριακό το αποτέλεσμα. Εσείς τι ξέρετε;
σημερα το θεμα γραφει για νομικη αθηνας 18850
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ε ναι γύρω στα 18850 θα κυμανθεί η Νομική Αθηνών! Το πολυ 18870!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ε ναι γύρω στα 18850 θα κυμανθεί η Νομική Αθηνών! Το πολυ 18870!
Γενικα για τις βασεις λενε πως θα ειναι οπως το 2010...η νομικη τοτε ηταν 18893 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top