[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Γενικα για τις βασεις λενε πως θα ειναι οπως το 2010...η νομικη τοτε ηταν 18893 ;)

Οι αριστούχοι φέτος είναι λιγότεροι από το 2010.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Αυτες ειναι καποιες απο τις τελευταιες εκτιμησεις που κυκλοφορουν!
Ας μην τις παιρνουμε κ πολυ σοβαρα ομως!!!!

1ο Πεδιο
https://www.fimes.gr/2012/07/vaseis-2012-ektimiseis-1o-pedio/

2ο Πεδιο
https://https://www.fimes.gr/2012/07/baseis-2012-ektimiseis-provlepseis-2o-pedio/

3ο Πεδιο
https://www.fimes.gr/2012/07/vaseis-2012-ektimiseis-provlepseis-3o-pedio/

4ο κ 5ο δεν εχουν αναρτησει κατι ακομα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Με απόκλιση 200 μορίων , ξέρω κι εγώ να κάνω εκτιμήσεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
ποσο μου τι δινει που δεν εχουν τις σχολες με ειδικο μαθημα..λες και δεν υπαρχουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Γι'αυτο εγραψα να μην τις παρουμε κ πολυ στα σοβαρα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
ποσο μου τι δινει που δεν εχουν τις σχολες με ειδικο μαθημα..λες και δεν υπαρχουν!
Μα και να τις είχαν , με απόκλιση 200+ μορίων , δεν προσφέρουν κάτι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliskiolas

Νεοφερμένος

Ο vasiliskiolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ρε παιδια σημερα το θεμα τι ελεγε για ιστορικο-αρχαιολογικο αθηνας και φπψ αθηνας !!?????? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙΩΑΝΝΗΣΠ

Νεοφερμένος

Ο ΙΩΑΝΝΗΣΠ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παρακολουθω πολυ στενα με ατελειωτες ωρες τις προβλεψεις για βάσεις. Μεχρι σημερα αυγκεκριμενες πρβ εδωσαν μονο το realnews και το edu4u. Ολες οι υπολοιπες πρβ ειναι γενικες και αοριστες αλλα συγκλινουν στα ιδια πανω κατω συμπερασματα. Μεγαλη ανοδο στο 1ο (>400), μικρη πτωση στο 2ο (50-100), μικρη ανοδο στο 3ο (20-70), μεγαλη πτωση στο 4ο (>300-500), μικρη ανοδο στο 5ο (30-80). Η πρβ του realnews ειναι πιο συντηρητικη οπου εχουμε πτωσεις ενω του edu4u πιο "απλοχερη". Οι ανωτερω πρβ εχουν κυριως αντικειμενο τις βασεις στις υψηλοβαθμες οπου και θα πεσουν με αποκλιση +/- 0,3% (τρια τοις χιλιοις) μεσα. Με δικες μου πρβ χρησιμοποιωντας καποιες στατιστικες βασισμενες στον ΓΒΠ (στατ ΥΠΕΘΟ) και συγκεκριμενα για τις σχολες του ΕΜΠ που με ενδιαφερουν, βρηκα τα ιδια σχεδον αποτελεσματα με το edu4u (πτωση 150-260 στις σχολες ανευ ειδικου μαθ. και -500 για την Αρχιτεκτονικη ΕΜΠ. Τα συμπερασματα δικα σας. Παντως fimes.gr, i-news.gr, neolaia.gr και πολλα αλλα sites κανουν copy paste τις ιδιες και ιδιες μπουρδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
σημερα το θεμα γραφει για νομικη αθηνας 18850

μηπωσ θα μπορουσεσ να μου πεισ τι λεει το θεμα για φπψ αθηνασ και φιλολογια αθηνασ???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παοκολις

Νεοφερμένος

Ο παοκολις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
αληθεια του edu4u αντιγραψανε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick0s93

Νεοφερμένος

Ο nick0s93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
μηπωσ θα μπορουσεσ να μου πεισ τι λεει το θεμα για φπψ αθηνασ και φιλολογια αθηνασ???:)
φπψ αθηνας 17890 και φιλολογια αθηνας 17710
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
φπψ αθηνας 17890 και φιλολογια αθηνας 17710

μαλλον εννοεισ το προγραμμα ψυχολογιασ!!!χαχαχα εεγω εννοω τ σκετο φπψ που βγαινεισ φιλολογοσ!!!αν παει τ φπψ 17890 η νομικη που θα παει χαχαχα?οεο???ενταξει δεν νομιζω να δουμε τετοια ευτραπελα!!!!!εγω πιστευω θα γινει ανοδοσ το πολυ μεχρι 300 μορια πρωτο πεδιο!!!στ 2 στανταρ μικρη πτωση 3 στασιμοτητα 5 ανοδο μικρη ομωσ το πολυ 200 και καταπτωση 4...οπωσ το κοβω βεβαια χωρισ να μαι και ειδικοσ!!:)εγω εχω αυτην την αισθηση ρε παιδια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick0s93

Νεοφερμένος

Ο nick0s93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
μαλλον εννοεισ το προγραμμα ψυχολογιασ!!!χαχαχα εεγω εννοω τ σκετο φπψ που βγαινεισ φιλολογοσ!!!αν παει τ φπψ 17890 η νομικη που θα παει χαχαχα?οεο???ενταξει δεν νομιζω να δουμε τετοια ευτραπελα!!!!!εγω πιστευω θα γινει ανοδοσ το πολυ μεχρι 300 μορια πρωτο πεδιο!!!στ 2 στανταρ μικρη πτωση 3 στασιμοτητα 5 ανοδο μικρη ομωσ το πολυ 200 και καταπτωση 4...οπωσ το κοβω βεβαια χωρισ να μαι και ειδικοσ!!:)εγω εχω αυτην την αισθηση ρε παιδια!!
το θεμα γραφει Φιλοσοφιας-Παιδ/κης & Ψυχ/γιας (Προγρ. Ψυχολογ) απο 17496 περσυ , αναμενομενη βαση 2012 17890.Αυτο ακριβως.Αν εννοουσες κατι αλλο κ σε τρομαξα σορρυ,δν τα ξερω κ πολυ αυτα γτ ημουν θετικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ναι ρε το καταλαβα οτι μπερδευτηκεσ μν ανησυχεισ!!!!πολυ ανεβασμενα παντωσ τα εχουν παντου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick0s93

Νεοφερμένος

Ο nick0s93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
δν βλεπω να εχει καποιο φπψ αθηνας(σκετο).βλεπω φιλοσοφιας-παιδ/κης θεσσαλονικης αναμενομενη βαση 16450 και φπψ ιωαννινα 14610.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
δεν πειραζει μν αγχωνεσαι αστο σιγα!!!οτι και να λεει τον αυγουστο ειναι τα τελικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick0s93

Νεοφερμένος

Ο nick0s93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ε ναι ακριβως, αλλα επειδη το ρωτησες ειπα μπας κ το βρω να σ πω αλλα δεν..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Για τμηματα με ειδικο μαθημα παντως καμια σοβαρη προβλεψη.....μονο γενικα και αοριστα πτωση...κανεις δεν εχει δωσει την αναμενομενη πτωση....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Για τμηματα με ειδικο μαθημα παντως καμια σοβαρη προβλεψη.....μονο γενικα και αοριστα πτωση...κανεις δεν εχει δωσει την αναμενομενη πτωση....:hmm:

το edu έχει δώσει (δεν γνωρίζω για τα υπόλοιπα):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnmast

Νεοφερμένος

Ο johnmast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ρε παιδιά ποια Real πήρατε με τις βάσεις;:confused:
Η χθεσινή δεν τις έχει. Anyway όποιος έχει στην κατοχή του αυτή την εφημερίδα αν μπορεί να δει τις προβλέψεις για:
Πληροφορική Ιωάννινα
Πληροφορική Ιονίου
Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης
Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών συστημάτων Αιγαίου (Σάμος)
Επιστήμης και τεχνολογίας Υπολογιστών Πελοποννήσου (Τρίπολη)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top