[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
θα ειναι παντως μικρες οι αποκλισεις για τις ειδικες κατηγοριες.

Αυτό εννοώ φίλε μου! :)

Αποκλείεται 4000 μόρια κάτω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Μακάρι!Ξερες μέχρι προτινος ηθελα να πάω αθηνα!Ομως μετα την πενθήμερη που πηγα στην θεσσαλονικη αλλαξα γνωμη!Με το που εκανα το βραδυ μια βολτα στην πολη ενιωσα πως η θεσσαλονικη ειναι η πολη που θελω να σπουδασω!!

Μια χαρά! Μακάρι να περάσεις εκεί που θέλεις!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LYDIAG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LYDIAG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
βρε και μικρες, ας ειναι...αρκει να μπω σε αυτο το τμημα του ΔΠΘ που το θελω τρια χρονια τωρα κια οχι στο αλλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
5ο πεδιο οι βασεις των τριτεκνων ποσο λετε να ανεβουν; :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ποιος συμφωνει οτι οι Πολιτικοι μηχανικοι ΕΜΠ θα πεσουν πανω απο 300 μορια?(δν ξερω κανενα παιδι που να τους εχει δηλωσει!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
ποιος συμφωνει οτι οι Πολιτικοι μηχανικοι ΕΜΠ θα πεσουν πανω απο 300 μορια?(δν ξερω κανενα παιδι που να τους εχει δηλωσει!!!)

Το ότι δε ξέρεις εσύ κανέναν δε σημαίνει ότι σε ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ δεν τους δήλωσε κανείς... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Το ότι δε ξέρεις εσύ κανέναν δε σημαίνει ότι σε ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ δεν τους δήλωσε κανείς... :hmm:

αφου εχει πατωσει η ζητηση!!! δν τους προτιμανε και παρα πολυ!!!!!τι να χτεισεις στν ελλαδα πια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
οχι οχι μονο κομοτηνη ηθελα!!! :) λες;;; μακαρι <3 κοινωνικα κριτηρια ειναι με τον αδερφο φοιτητη...μ' ανεβαζει καθολου;
αυτο παλι που ολοι θα περασουν επειδη ειναι σε ειδικη κατηγορια:P:P:P:P:P:P:P:P:Pκι εγω εχω κοινωνικα κριτηρια εχω 18.5 και θελω νομικη θεσνικης την οποια δεν πιανω χωρις κοινωνικα κριτηρια.το θεμα ειναι ομως οτι παιρνουν μονο τρια ατομα οποτε δεν το συζυταω καν:D:D:D:D:P:P:P:P:):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
:) εχει ακουστει τιποτα για τη ζητηση της κομοτηνης; νομικη παντα

Εγώ είμαι 80 μόρια κάτω....πολλά ε;;:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
αφου εχει πατωσει η ζητηση!!! δν τους προτιμανε και παρα πολυ!!!!!τι να χτεισεις στν ελλαδα πια :P

Στην Ελλάδα τίποτα δεν πάει μπροστά πλέον... Η πόρτα του εξωτερικού είναι ανοιχτή για όλους...

αυτο παλι που ολοι θα περασουν επειδη ειναι σε ειδικη κατηγορια:P:P:P:P:P:P:P:P:Pκι εγω εχω κοινωνικα κριτηρια εχω 18.5 και θελω νομικη θεσνικης την οποια δεν πιανω χωρις κοινωνικα κριτηρια.το θεμα ειναι ομως οτι παιρνουν μονο τρια ατομα οποτε δεν το συζυταω καν:D:D:D:D:P:P:P:P:):):):):):)

Οι ειδικές κατηγορίες είναι λαχείο... Δε χωράνε εκτιμήσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LYDIAG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LYDIAG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
παιδιιιιι ειμαι μονο 5 μορια κατω... :P και ειναι και παραμεθωριος η κομοτηνη. ευελπιστω να πεσει..κομοτηνη περνας δηλαδη;;;

Εγώ είμαι 80 μόρια κάτω....πολλά ε;;:(:(
:( τι να σου πω.. δεν ξερωωω....βασιζομαι στο οτι ειναι κομοτηνη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
:( τι να σου πω.. δεν ξερωωω....βασιζομαι στο οτι ειναι κομοτηνη!!!
θα το ξέρουμε τέλη Αυγούστου :P ο,τι είναι να γίνει , θα γίνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Εγώ είμαι 80 μόρια κάτω....πολλά ε;;:(:(

δν θα πεσει η νομικη:(:( δεν πειραζει εχεις κ αλλεσ επιλογες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
δν θα πεσει η νομικη:(:( δεν πειραζει εχεις κ αλλεσ επιλογες!
Δίνω δεύτερη φορά....:(:( Τελοσπάντων περνάω φιλολογία θεσ/νικης λόγικα. Απλά δεν θα μπω για λίγα μόρια πάλι:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
αυτο παλι που ολοι θα περασουν επειδη ειναι σε ειδικη κατηγορια:P:P:P:P:P:P:P:P:Pκι εγω εχω κοινωνικα κριτηρια εχω 18.5 και θελω νομικη θεσνικης την οποια δεν πιανω χωρις κοινωνικα κριτηρια.το θεμα ειναι ομως οτι παιρνουν μονο τρια ατομα οποτε δεν το συζυταω καν:D:D:D:D:P:P:P:P:):):):):):)

Αν, όντως, έχεις 18.500, τότε σύμφωνα με τις περυσινές βάσεις περνάς.:P 18.425 ήταν η βάση της θεσ/νίκης στη γενική σειρά.
Επίσης, να ενημερώσω ότι οι θέσεις δεν είναι 3, αλλά 13!
Πέρυσι ήταν 3 στην ειδική αυτή κατηγορία, και φέτος αυξήθηκαν κατά 10, ήτοι 13.

Πόσα ακριβώς μόρια έχεις;

Δίνω δεύτερη φορά....:(:( Τελοσπάντων περνάω φιλολογία θεσ/νικης λόγικα. Απλά δεν θα μπω για λίγα μόρια πάλι:whistle:

Evi, μην προδικάζεις τίποτα. Μπορεί και να εισαχθείς, έστω και τελευταία.:)
Who knows?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Αν, όντως, έχεις 18.500, τότε σύμφωνα με τις περυσινές βάσεις περνάς.:P 18.425 ήταν η βάση της θεσ/νίκης στη γενική σειρά.
Επίσης, να ενημερώσω ότι οι θέσεις δεν είναι 3, αλλά 13!
Πέρυσι ήταν 3 στην ειδική αυτή κατηγορία, και φέτος αυξήθηκαν κατά 10, ήτοι 13.

Πόσα ακριβώς μόρια έχεις;



Evi, μην προδικάζεις τίποτα. Μπορεί και να εισαχθείς, έστω και τελευταία.:)
Who knows?
Μου φαίνεται λίγο απίθανο....Εντάξει το περιμένα όμως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Μου φαίνεται λίγο απίθανο....Εντάξει το περιμένα όμως....
Μην εισαι απαισιοδοξ (εκτος και αν εισαι υπερμαχος της αντιστροφης ψυχολογίας!!!:P:P:P)
η..!!!Η ΖΩΗ ειναι γεμάτη εκπλήξεις..!!!!! :whistle::whistle::whistle::whistle::clapup::clapup::clapup::clapup::D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Μην εισαι απαισιοδοξ (εκτος και αν εισαι υπερμαχος της αντιστροφης ψυχολογίας!!!:P:P:P)
η..!!!Η ΖΩΗ ειναι γεμάτη εκπλήξεις..!!!!! :whistle::whistle::whistle::whistle::clapup::clapup::clapup::clapup::D:D:D
Τόσο μεγάλες εκπλήξεις αποκλείεται..... χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Δε φτάνει που ο άνθρωπος (Κ.Κουτρουμπέλης) έχει όλη τη καλή θέληση,ασχολείται και σπαταλά προσωπικό χρόνο για να βγάλει αναμενόμενες βάσεις ώστε να καλμάρει λίγο το άγχος των παιδιών και απαντά ακόμα και στις πιο χαζές ερωτήσεις,μερικοί εδώ τον βρίζουν κι απο πάνω.

Σιγά μη το κάνει και για τη ψυχή της γιαγιάς του κοπέλα μου.Τι αφέλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
αφου εχει πατωσει η ζητηση!!! δν τους προτιμανε και παρα πολυ!!!!!τι να χτεισεις στν ελλαδα πια :P

χτίσεις*:P
Αν είναι το όνειρό του να γίνει πολιτικός μηχανικός, θα την δηλώσει.:D Εξάλλου, κανείς δεν μπορεί να ξέρει με σιγουριά πώς θα είναι τα πράγματα σε 5 χρόνια που θα βγει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top