[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Οχι απαραιτητα παιζει ρολο και πως τα πηγαν οι μαθητες και οι ζητηση καθε σχολης και.. και.. και.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewnh

Νεοφερμένος

Η thewnh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
καλημέρα ! δεν μπορω να δω τις εκτιμησεις απο edu4u μπορει να μου πει για οικονομικο βολου,ιωαννινων και Οικιακη οικονομια καποιοσ? ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimos93

Νεοφερμένος

Ο dimos93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
δεν πρεπει να εχουν αυξηθει οι εισακτεοι!απο οτι καταλαβα στου στου 2011 ειναι το 90% ενω στου 2012 πρεπει να αφαιρεσουμε εμεις το 10% απο τον αριθμο εισακτεων!ετσι σε πολλα θα δεις οτι τελικα σε πολλα τμηματα ειναι λιγοτεροι οι εισακτεοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
στους ναυπηγους παντως υπαρχει αυξηση 6 ατομων στ γενικη σειρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Aris^^

Νεοφερμένος

Ο ^^Aris^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
https://www.newsit.gr/flash/PINAKAS 2012 (πίνακας 100%)
https://ypepth.opengov.gr/panaretos/wp-content/uploads/2011/06/Pinakas_90pc_2011.pdf 2011 (πίνακας του 90%)

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ & ΤΕΙ
Πίνακας επιπλέον θέσεων των παρακάτω ειδικών περιπτώσεων (πολύτεκνοι, τρίτεκνοι,
κοινωνικά κριτήρια) https://www.newsit.gr/flash/PINAKAS2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σκάρλετ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σκάρλετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
το edu4u δειχνει για το μεταφραστικο πτωση 800 μοριων, δηλαδη απο 19197 στα 18400 ... δεν ειναι λιγο πολυ?

Ξεφτίλα είναι. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewnh

Νεοφερμένος

Η thewnh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
καλα μας δουλευουν ?
ειδα εκτιμησεις edu4u και εμεινα !

ανοδο στην αθηνα? αλλα κ βολο, ιωαννινα ?μας δουλευουν ?

χαμος εγινε φετος με τα μαθηματα κ θα εχουμε κ ανοδο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σκάρλετ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σκάρλετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Γραφιστική Αθήνας ξέρει κανείς τι βάση αναμένουμε? (Το χρειάζομαι για την αδερφή μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna650

Νεοφερμένος

Η anna650 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Γραφιστική Αθήνας ξέρει κανείς τι βάση αναμένουμε? (Το χρειάζομαι για την αδερφή μου)

στο edu4u λενε 15600 απο 16508 ποθ ηταν περυσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
καλα μας δουλευουν ?
ειδα εκτιμησεις edu4u και εμεινα !

ανοδο στην αθηνα? αλλα κ βολο, ιωαννινα ?μας δουλευουν ?

χαμος εγινε φετος με τα μαθηματα κ θα εχουμε κ ανοδο !

Μα στα περισσότερα έγραψαν καλύτερα από πέρυσι.Λογικό δεν είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Που ακριβώς γράψαν καλύτερα; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Που ακριβώς γράψαν καλύτερα; :confused:

Δες τα στατιστικά.Μόνο φυσική γράψαμε χειρότερα και μαθηματικά περίπου τα ίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Δες τα στατιστικά.Μόνο φυσική γράψαμε χειρότερα και μαθηματικά περίπου τα ίδια.

και μαθηματικα ειναι αισθητα χειροτερα. τι αλλο θες? μαθ κ φυς=πτωση στν τεχνολογικη
κ χημεια γραψαν πολυ χειροτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisofegal

Νεοφερμένος

Ο chrisofegal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παντως,ο Κ.Κουτρουμπελης δινει την σχολη που με ενδιαφερει,την Βιολ.Εφ. και Τεχν. Ιωαννινων,γυρω στο 16250 (δηλαδη την ανεβαζει σε σχεση με περσι) ενω τα στατιστικα που ειδα πριν λιγο απο την εφημεριδα ΤΑ ΝΕΑ δειχνουν καθοδικη πορεια,τοσο σ αυτη οσο και στην βιοχημειας και βιοτεχνολογιας Λαρισσας!Ο Κ.Κουτρουμπελης δεν ελαβε υπ οψιν του ισως την επιρροη της οικονομικης κρισης φετος στην Ελλαδα...Ηδη ξερω 6 παιδια που εχουν γραψει πανω απο 17.000 και οι γονεις τους δεν τα στελνουν εκτος Αθηνας ακομα κι αν πιανουν πολυ καλες σχολες,λογω οικονομικου προβληματος,καθως και ενα παιδι που εγραψε 18700 και οι γονεις του δεν μπορουν να τον στειλουν Ιατρικη σε καποια αλλη πολη εκτος Αθηνας(πατερας φαρμακοποιος,μητερα δημοσιος υπαλληλος)!Απο διαφορους ανθρωπους που ρωτησα και που ειναι χρονια στο κουρμπετι,σχηματισα την εντυπωση οτι φετος οι σχολες που ειχαν περσι στο 3ο πεδιο απο 15.000 μεχρι 17.000 μορια θα παρουσιασουν μεγαλη ετερογενεια σε σχεση με τις περσινες βασεις τους,μιας και εχουν αλλαξει πολλα τοσο στις επιλογες των υποψηφιων,οσο και στα πορτοφολια των γονιων τους!Αλλες θα ανεβουν,αλλες θα κατεβουν,αλλα οσοι εχω ρωτησει μου ειπαν οτι στην επαρχια ΟΛΕΣ σχεδον οι σχολες θα πεσουν!Οι εκτιμησεις του Κ.Κουτρουμπελη ειναι,οπως ειπαν και αλλοι παραπανω,στατιστικη αρα μαθηματικα...Δεν ξερω για σας,αλλα εγω εχω δει πολλες φορες τις μαθηματικες εκτιμησεις να πεφτουν εξω...Οποτε,μην πιστευετε τιποτα ακομα!Το μονο που καταφερνετε ειναι να αγχωνεστε και να χαλατε το καλοκαιρι σας...Ειδικα οσοι ειστε 17-18 χρονων και δωσατε φετος πρωτη φορα ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΤΕ να απογοητευτειτε!Εχετε ολη τη ζωη μπροστα σας και κλαιγεστε για τις παλιοπανελληνιες!Αντε μπραβο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
και μαθηματικα ειναι αισθητα χειροτερα. τι αλλο θες? μαθ κ φυς=πτωση στν τεχνολογικη
κ χημεια γραψαν πολυ χειροτερα...

Εγώ δε θέλω κάτι γιατί για το πεδίο που με ενδιαφέρει οι βαθμοί είναι πολύ καλύτεροι από πέρυσι.(5ο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ δε θέλω κάτι γιατί για το πεδίο που με ενδιαφέρει οι βαθμοί είναι πολύ καλύτεροι από πέρυσι.(5ο)
Πιστεύω πως για να κρίνεις την πορεία των βάσεων ανα πεδίο πρέπει να κοιτάξεις την επίδοση των μαθητών στα μαθηματα με συντελεστη,οποτε στα δικά σου όντως γράψαν καλύτερα..Στα της τεχνολογικής όμως είναι αισθητά χειρότερα σε συγκριση με τα περσινά.Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Εγώ δε θέλω κάτι γιατί για το πεδίο που με ενδιαφέρει οι βαθμοί είναι πολύ καλύτεροι από πέρυσι.(5ο)

στο ΑΟΘ...αλλα πιστευω μονο αθηνα θα αναιβουν τ οικονομικα ..στν επαρχεια ελαχιστα.. π θελεις ειπαμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
στο ΑΟΘ...αλλα πιστευω μονο αθηνα θα αναιβουν τ οικονομικα ..στν επαρχεια ελαχιστα.. π θελεις ειπαμε?

Και στα μαθηματικά γενικής.Δε ξέρω τί θέλω πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Και στα μαθηματικά γενικής.Δε ξέρω τί θέλω πια.

ελαχιστα καλυτερα στα μαθ γεν!! σχεδον τ ιδιο ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Δεν ξερεις ομως αν αυτοι που θελουν σχολες του 5ου πεδιου εγραψαν καλυτερα ή χειροτερα στα μαθηματικα;
Στη θεωρητικη το 2,5% ηταν πανω απο 18.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top