[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

djnoob

Νεοφερμένος

Ο djnoob αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Για το Τμήμα Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών του ΕΚΠΑ και το Τμήμα Πληροφορικής | Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών τι προβλέπετε για τις βάσεις;

ΥΓ
οι βάσεις για τους τρίτεκνους θα κινηθούν στα ίδια επίπεδα με πέρισυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Για Χημικο Πατρας τι προβλεπεται?
15490
Για το Τμήμα Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών του ΕΚΠΑ και το Τμήμα Πληροφορικής | Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών τι προβλέπετε για τις βάσεις;

ΥΓ
οι βάσεις για τους τρίτεκνους θα κινηθούν στα ίδια επίπεδα με πέρισυ;

16520 και 15130
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
λετε να λεει αληθεια για τους ναυπηγους? ::D:D:D:D εχει δηλωσει κανεις απο σας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Έχω δηλώσει ναυπηγούς,αλλά δεν έχω και πολλές ελπίδες...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas211t

Νεοφερμένος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Φέτος για τους τρίτεκνους θα ισχύει όπως πέρυσι....ή έχει αλλάξει τίποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Φέτος για τους τρίτεκνους θα ισχύει όπως πέρυσι....ή έχει αλλάξει τίποτα;

διαφορες δεκαδων μοριων απο την γενικη σειρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994a

Νεοφερμένος

Ο panos1994a αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
με 16.619 και ειδική κατηγορία τριτέκνων έχω ελπίδες για τις πολιτικές επιστήμες στην Αθήνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva.dim

Νεοφερμένος

Η Eva.dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Για ψηφιακά συστήματα Πειραιά τι λέει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
με 16.619 και ειδική κατηγορία τριτέκνων έχω ελπίδες για τις πολιτικές επιστήμες στην Αθήνα;

Φυσικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billck2

Νεοφερμένος

Ο billck2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
οικονομικο θεσσαλονικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas211t

Νεοφερμένος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
διαφορες δεκαδων μοριων απο την γενικη σειρα
το Φυσικο Αθην. ποσο εκτιμάται ...δηλαδη...; (δε μου ανοίγει το αρχείο του edu4u)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
το Φυσικο Αθην. ποσο εκτιμάται ...δηλαδη...; (δε μου ανοίγει το αρχείο του edu4u)

16070 η εκτιμηση... αρα υπολογισε 100 αντε 200 κατω για τριτεκνια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ρε παιδιά,αλήθεια θα είναι τόσο πάνω οι ειδικές κατηγορίες??Τόσο τρελές διαφορές από πέρσι??Κι αυτό που λέτε για τρίτεκνους,ισχύει και για πολύτεκνους να φανταστώ...??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
16070 η εκτιμηση... αρα υπολογισε 100 αντε 200 κατω για τριτεκνια..

Αυτό δε μπορείς να το ξέρεις σίγουρα, γιατί εξαρτάται από τον αριθμό των δηλούντων και των μορίων τους, και από τον αριθμό των εισακτέων στην εκάστοτε κατηγορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas211t

Νεοφερμένος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
16070 η εκτιμηση... αρα υπολογισε 100 αντε 200 κατω για τριτεκνια..
ωχ...ε'ιμαι 15692...
μη μου το κάνετε αυτο....!! :/: Μαλιστα το χάσαμε το περσινό τραίνο :) ...Ελπίζω να κάνεις λάθος και να μην επαληθευτούν τα λεγομε να σου :p ok ευχαριστώ για τη βοήθεια !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixariti

Νεοφερμένος

Η mixariti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι η διακυμανση στις βασεις θα ειναι πολυ μικρη (οπως γινεται καθε χρονο) στις περισσοτερες σχολες και οτι οι σχολες με βαση 12000 περιπου ειναι αυτες που θα πεσουν πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ωχ...ε'ιμαι 15692...
μη μου το κάνετε αυτο....!! :/: Μαλιστα το χάσαμε το περσινό τραίνο :) ...Ελπίζω να κάνεις λάθος και να μην επαληθευτούν τα λεγομε να σου :p ok ευχαριστώ για τη βοήθεια !!

μην απογοιτευσαι ...εγω οτι ειδα σ λεω... δεν τα ποιστευω να σ πω την αληθεια γτ ειναι περιεργα με τους τριτεκνους.λογικα μπαινεις μην αγχονεσαι! ετσι κ αλλιως στν χειροτερη αν δν μπεις αθηνα πας πατρα οποτε κοολ! εγω τι να πω π θελω 20 μορια πτωση ναυπηγων κ δν υπαρχει εναλλακτικη σχολη στν ελλαδα να παω :( οι εκτιμησεις τν βγαζουν 18160 αλλα πολυ χαμηλα μ φαινεται ...εγω 18400 εχω 4ο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salalala

Νεοφερμένος

Η παναγιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ρε παιδιά,αλήθεια θα είναι τόσο πάνω οι ειδικές κατηγορίες??Τόσο τρελές διαφορές από πέρσι??Κι αυτό που λέτε για τρίτεκνους,ισχύει και για πολύτεκνους να φανταστώ...??

για τους πολύτεκνους θα είναι μεγάλες οι διαφορές (βέβαια όχι τόσο μεγάλες όσο πέρσι) λένε. Βέβαια είναι ανάλογα και με την σχολή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top